صفحه 81 از 174 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط lordmt نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان یه سوال مهم و البته تکراری:
    من 6.5 ایلتس دارم .بین دو راهی گیر کردم که برم تافل امتحان بدم یا نه!
    احتمال زیاد سال بعد بخواهم برای امریکا و کاندا اقدام کنم
    نمیدونم مثلا ارزش 7-7.5 ایلتس با 100 به بالای تافل یکیه یا نه؟!!
    یعنی اگر من اپلای واسه فول فاند بکنم با ایلتس مشکلی پیش میاد؟

شاد باشید
    دوست عزیز به عنوان کسی که تجربه اپلای برای آمریکا رو داره و امتحان آیلتس دادم نظر میدم. 95% دانشگاههای آمریکا و 100% دانشگاههای کانادا آیلتس رو قبول دارن. سطح نمره ای که میخوان بستگی به رشته و مقطع تحصیلیت فرق میکنه اما مثلا برای آمریکا معمولا 6, 6.5 و 7 آیلتس رو به ترتیب با 80، 90 و 100 iBT برابر میدونن. در واقع 7 میشه 100 iBT و 7.5 برابر با 105 iBT هست. به نظرم چون آیلتس دادی و با روندش آشنا هستی همون آیلتس رو ادامه بده چون تافل روند و پروسه آزمونش کامل با آیلتس فرق داره ... اما حتما قبلش با دانشگاهی که تو آمریکا میخوای اپلای کنی مکاتبه کن و بپرس که اولا آیلتس رو قبول دارن و چه نمره کفی میخوان؟ من طبق تجربه خودم که داشتم Uni of Rochester, Georgia Tech , Cornel , Penn State uni, UPenn, Iowa State uni آیلتس رو قبول نداشتن ... البته business school اینجوری بود و بقیه دانشکده هاش رو نمیدونم ... حتما در این مورد از Graduate Office دانشگاه سوال کنید... موفق باشی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام من از ۲ هفتهٔ آینده باید شروع کنم برای خوندن جی‌ آار ای. همزمان هم باید برای یکی‌ از ۲ امتحان تافل یا آیلتس آماده بشم.
    دوستانی که تجربه دارند می‌تونن راهنمایی‌ کنن که کدوم برام راحت‌تر خواهد بود باتوجه به مطالعه برای جی‌ آار ای.
    چون برای همه نمرهٔ بالا احتیاج دارم و می‌خوام خیلی‌ فکوس بالایی‌ روی جی‌ آار‌ای داشته باشم.
    باید اوایل نوامبر امتحان جی‌آرای بدم.
    به نظرتون کی‌ برای امتحان زبان مناسب همون حدود یا زودتر.
    مرسی‌

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز

من انگلیسی ام خیلی خوبه، و از اونجایی که رزومه ام برای پذیرش دکترا یه کم ضعیفه
    می خواستم با یک نمره زبان عالی روی نظر دانشگاههای مقصد تأثیر بذارم و این ضعف رو جبران کنم

به نظرتون کسب نمره خیلی عالی در TOEFL راحت ترئه یا IELTS؟؟؟

متشکرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zaminema نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز

من انگلیسی ام خیلی خوبه، و از اونجایی که رزومه ام برای پذیرش دکترا یه کم ضعیفه
    می خواستم با یک نمره زبان عالی روی نظر دانشگاههای مقصد تأثیر بذارم و این ضعف رو جبران کنم

به نظرتون کسب نمره خیلی عالی در TOEFL راحت ترئه یا IELTS؟؟؟

متشکرم
    دوست گرامی
    سوال شما را نمیشه پاسخ داد چرا؟ چون بعضی از دوستان با لهجه بریتیش راحتتر هستند بعضی آمریکن! بعضی مثل من تافل آی بی تی با تایپ کردن و اینکه نمیشه سوالای سخت را گذاشت آخر سر حل کرد و باید به ترتیب بری مشکل دارند بعضی ها باسیستم آیلتس که کاغذی هست راحت نیستند!
    بنظر من برای تافل منابع مطالعاتی کمتر هست و موسسات و آموزشگاههای کمتری تدریس می کنند و نهایت بنظر من آمریکایی ها انگار یکی دونبالشون کرده خیلی تند صحبت می کنند!
    در نهایت تصمیم گیرنده شما هستی! یک آزمون تافل ای بیتی آزمایشی بزن و یکی آیلتس ببین کدوم راحتتر هستی!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط sdan نمایش پست ها
    سلام من از ۲ هفتهٔ آینده باید شروع کنم برای خوندن جی‌ آار ای. همزمان هم باید برای یکی‌ از ۲ امتحان تافل یا آیلتس آماده بشم.
    دوستانی که تجربه دارند می‌تونن راهنمایی‌ کنن که کدوم برام راحت‌تر خواهد بود باتوجه به مطالعه برای جی‌ آار ای.
    چون برای همه نمرهٔ بالا احتیاج دارم و می‌خوام خیلی‌ فکوس بالایی‌ روی جی‌ آار‌ای داشته باشم.
    باید اوایل نوامبر امتحان جی‌آرای بدم.
    به نظرتون کی‌ برای امتحان زبان مناسب همون حدود یا زودتر.
    مرسی‌
    به نظرم بری سمت تافل بهتره چون منابع و لغاتی که میخونی برای GRE و تافل خیلی مشترکات بیشتری داره تا GRE و آیلتس. نکته دیگه هم اینه که چون GRE میخوای امتحان بدی پس احتمال خیلی زیاد میخوای برای آمریکا اپلای کنی که اینم باعث میشه تا تافل گزینه مناسبتری برات باشه. در کل امتحات تافل امتحان بی دردسرتریه، منابع کمتری داره، کنسلی نداره مثل بعضی امتحانای آیلتس و نکته خیلی مهمتر اینه که نمره ت رو عادلانه تر میدن به نسبت آیلتس چون معمولا تو ایران برای امتحان آیلتس نمره اسپیکینگ و رایتینگ رو تا حدی با سختگیری تصحیح میکنن!!!

Junior Member

دوستان
    من میخوام یه مدرک معتبر انگلیسی بگیرم
    شاید در اینده برم کشوری خارجی شاید هم نرم اصلا نمیدونم کجا میریم یا نمیریم
    برای همین میخوام مدرکی بگیرم که در هر صورت ضرر نکنم که وقت مو گذاشتم براش
    درحدی باشم که مثل زبان مادریم حرف بزنم
    فعلا سطح متوسط به بالا است میتونم کتاب بخونم + فیلم نگاه کنم 40%متوجه میشم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim1370 نمایش پست ها
    دوستان
    من میخوام یه مدرک معتبر انگلیسی بگیرم
    شاید در اینده برم کشوری خارجی شاید هم نرم اصلا نمیدونم کجا میریم یا نمیریم
    برای همین میخوام مدرکی بگیرم که در هر صورت ضرر نکنم که وقت مو گذاشتم براش
    درحدی باشم که مثل زبان مادریم حرف بزنم
    فعلا سطح متوسط به بالا است میتونم کتاب بخونم + فیلم نگاه کنم 40%متوجه میشم
    اين دو مدرك هر دو زمان انقضا داره. اگر هنوز تصميم نداريد به نظر من هيچكدوم به درد شما نميخوره. شما ميتونيد زبان بخونيد و خوب كار كنيد كه بتونيد خوب حرف بزنيد اما اين مدركها هيچكدوم گرفتنشون معنيش اين نيست. اينها مهارتهايي هستند كه براي فردي كه ميخواهد دانشگاه بره لازم ميشن. شما بدون اين دو مدرك هم ميتونيد از زبان عالي برخوردار باشيد و هر وقت تصميم گرفتيد يكي از اين دو شركت كنيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    من قراره امسال TA بشم ولی باید برای بخش speaking ، یا تافلِ 26 بیارم یا آیلتسِ 8.
    قبلا یه بار تافل دادم و نمره speaking من 24 شده و 2 تا 3 ماه هم وقت دارم (تا ترم fall 2013).
    به نظر شما کدومو امتحان بدم راحت تره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushnik نمایش پست ها
    سلام
    من قراره امسال TA بشم ولی باید برای بخش speaking ، یا تافلِ 26 بیارم یا آیلتسِ 8.
    قبلا یه بار تافل دادم و نمره speaking من 24 شده و 2 تا 3 ماه هم وقت دارم (تا ترم fall 2013).
    سلام دوست گرامی
    به نظر من شما امتحان تافل بدهید. چون یکبار امتحان داده اید و اسکیل ها را بلد هستید. و دلیل دیگر این است توی تافل راحت تر نمره می دهند تا آیلتس.
    توی آیلتس متاسفانه نمره واقعی نمی دهند!
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushnik نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به نمره قبلی تون به نظر می رسه اسپیکینگ تون در حد نسبتاً خوب هست و با توجه به تجربه تافل، من هم توصیه می کنم همون تافل رو بدین.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)