صفحه 85 از 174 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Senior Member Harrison آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_omrani نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان گلم.
    میدونم شاید سوالم تکراری باشه! اما میشه راهنمایی کنید که واسه آمریکا چه نمره ای از ایلتس بیشترین شانس رو داره؟ (میدونم هرچه بیشتر بهتر اما به صورت معقول)
    مرسی از بابت راهنماییتون.
    حدود 70 80% دانشگاهاش واسه مستر و دکترا 6.5 کافیه...20% 6.0 میخوان...حدود 10% که تاپن مینیموم 7.0 میخوان

Junior Member

سلام دوستان
    من تقریبا کل تاپیک رو مطالعه کردم، اما به یک نتیجه نرسیدم ، می دونم هیچ کس نمی تونه نظر قطعی بده ولی می خوام تو این راه به من کمک کنید.
    من تا حالا برای امتحان تافل یا آیلتس نخوندم ولی زبانم در سطح خوبیه و یک مصاحبه نیمه نصفه که دادم بهم گفتن که الان نمره 6 رو می تونم واسه ielts بگیرم
    من با لحجه ی بریتش مشکلی ندارم و بهم گفتن که لحجم بیشتر بریتیش تا امریکن، البته در هر صورت لیستنینگ های بریتیش سخت تر از امریکن هست
    من فکر می کنم رایتینگم مشکل اصلیمه و البته با ریدینگ هم یکم مشکل دارم ولی عموما فیلم ها را می فهمم بیش از 75% و فکر می کنم کمترین مشکل رو در سپیکینگ و لیستنینگ دارم
    من برام fund گرفتن خیلی مهمه و الان اصلا مشخص نیست که کجا می خوام apply کنم پس از روی کشور نمی تونم به امتحان برسم، راستی برای Phd در رشته computer scinece یاengineering می خوام apply کنم ، الان مساله ای که هست نمره ای که می خوام 7.5 به بالا برای ielts و 100-105 به بالا برای ibt است من سوالی که از دوستان دارم اینه که نمره ی بالا آوردن در کدام امتحان راحت تر است ؟
    دو post ای که در سایت ets برای ویزا استرالیا و UK دیدم، شاید مورد استفاده قرار بگیره :
    http://www.ets.org/toefl/ibt/about/who_accepts_scores/uk

http://www.ets.org/toefl/ibt/about/who_accepts_scores/australia
    اینم تو سایت ets برای compare کردن نمرات گذاشته بود، اما من چیزی که در یکی از دانشگاه های uk دیدم 100=7 گذاشته بودند.
    https://www.ets.org/toefl/institutions/scores/compare/

Member mehdi_mo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AUT-Structural Eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط fa1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تقریبا کل تاپیک رو مطالعه کردم، اما به یک نتیجه نرسیدم ، می دونم هیچ کس نمی تونه نظر قطعی بده ولی می خوام تو این راه به من کمک کنید.
    من تا حالا برای امتحان تافل یا آیلتس نخوندم ولی زبانم در سطح خوبیه و یک مصاحبه نیمه نصفه که دادم بهم گفتن که الان نمره 6 رو می تونم واسه ielts بگیرم
    من با لحجه ی بریتش مشکلی ندارم و بهم گفتن که لحجم بیشتر بریتیش تا امریکن، البته در هر صورت لیستنینگ های بریتیش سخت تر از امریکن هست
    من فکر می کنم رایتینگم مشکل اصلیمه و البته با ریدینگ هم یکم مشکل دارم ولی عموما فیلم ها را می فهمم بیش از 75% و فکر می کنم کمترین مشکل رو در سپیکینگ و لیستنینگ دارم
    من برام fund گرفتن خیلی مهمه و الان اصلا مشخص نیست که کجا می خوام apply کنم پس از روی کشور نمی تونم به امتحان برسم، راستی برای Phd در رشته computer scinece یاengineering می خوام apply کنم ، الان مساله ای که هست نمره ای که می خوام 7.5 به بالا برای ielts و 100-105 به بالا برای ibt است من سوالی که از دوستان دارم اینه که نمره ی بالا آوردن در کدام امتحان راحت تر است ؟
    دو post ای که در سایت ets برای ویزا استرالیا و UK دیدم، شاید مورد استفاده قرار بگیره :اینم تو سایت ets برای compare کردن نمرات گذاشته بود، اما من چیزی که در یکی از دانشگاه های uk دیدم 100=7 گذاشته بودند.
    سلام
    دوست عزیز من اگه شرایط شما رو داشتم (کمترین مشکل در اسپیکینگ و لیستنینگ) بی شک تافل رو انتخاب می کردم. گرفتن نمره بالا در ریدینگ و رایتینگ تافل بنا به تجربه شخصیم راحتتره.
    تافل مشکلش مهارت لیستنینگه که شما مشکلی در این باره ندارین.
    کمتر کسی موفق میشه نمره 7 یا 7.5 در رایتینگ آیلتس بگیره (مثلا استاد خودم در آیلتس از رایتینگ 6.5 گرفته بود و سایر اسکیل هاش 8.5 بود) ولی در تافل با توجه نوشتن یه متن با تعداد کلمات بالا و اشکالات گرامری کم به راحتی می تونی روی نمره بالا حساب کنی.
    اینا تجربه شخصی من هست که هر رو امتحان رو شرکت کردم. اول آیلتس دادم و بعد شیفت کردم رو تافل.
    از آزمون های آزمایشی هم برای داشتن ارزیابی اولیه می تونی کمک بگیری.
    “Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving”
    Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_mo نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من اگه شرایط شما رو داشتم (کمترین مشکل در اسپیکینگ و لیستنینگ) بی شک تافل رو انتخاب می کردم. گرفتن نمره بالا در ریدینگ و رایتینگ تافل بنا به تجربه شخصیم راحتتره.
    تافل مشکلش مهارت لیستنینگه که شما مشکلی در این باره ندارین.
    کمتر کسی موفق میشه نمره 7 یا 7.5 در رایتینگ آیلتس بگیره (مثلا استاد خودم در آیلتس از رایتینگ 6.5 گرفته بود و سایر اسکیل هاش 8.5 بود) ولی در تافل با توجه نوشتن یه متن با تعداد کلمات بالا و اشکالات گرامری کم به راحتی می تونی روی نمره بالا حساب کنی.
    اینا تجربه شخصی من هست که هر رو امتحان رو شرکت کردم. اول آیلتس دادم و بعد شیفت کردم رو تافل.

از آزمون های آزمایشی هم برای داشتن ارزیابی اولیه می تونی کمک بگیری.
    تجربه نمرات در شیفت از آیلتس به تافل رو میشه بزارین آخه منم این مشکل رو دارم و بعد ایلتس 5.5 اومدم رو تافل ولی لیسنینگاش واقعا سخته منتها من 1سال زمان گذاشتم روی تافل ولی نمره لیسنینگم خ کم شده الان هم مرددم تو اینکه دوباره به ایلتس برگردم برای نمره 6.5-7 ! بچه ها اگر تجربه اینچنینی دارین از کمکتون ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ApPleAA نمایش پست ها
    تجربه نمرات در شیفت از آیلتس به تافل رو میشه بزارین آخه منم این مشکل رو دارم و بعد ایلتس 5.5 اومدم رو تافل ولی لیسنینگاش واقعا سخته منتها من 1سال زمان گذاشتم روی تافل ولی نمره لیسنینگم خ کم شده الان هم مرددم تو اینکه دوباره به ایلتس برگردم برای نمره 6.5-7 ! بچه ها اگر تجربه اینچنینی دارین از کمکتون ممنونم
    دوست عزیز من هم از تافل به ایلتس مهاجرت کردم بعد از 6 بار کسب نتیجه نامطلوب در تافل! بنظر من برای ایلتس اگر از منابع خوب استفاده کنی و پارتنر داشته باشی و بین 3 ماه تا 6 ماه درست مطالعه کنی میتونی 6.5 راحت بگیری فقط به اراده و پشتکار بستگی داره و نهایت یک اسکسیل خاص را معلم بگیری
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

من 2-3 ماه بیشتر وقت ندارم با این اوضاع ....!!

میشه بیشتر از این تجربه تون بگین تو هر کدوم امتحانات چند شدین باید بگم من سطح زبان جنرالم ضعیفه ولی صادقانه باید گفت لیسنینگ تافل و ایلتس ق مقایسه نیستن!
    ویرایش توسط Olympia : August 13th, 2013 در ساعت 09:09 PM دلیل: ادغام

ApplyAbroad Superstar

من 2-3 ماه بیشتر وقت ندارم با این اوضاع ....!!
    میشه بیشتر از این تجربه تون بگین تو هر کدوم امتحانات چند شدین باید بگم من سطح زبان جنرالم ضعیفه ولی صادقانه باید گفت لیسنینگ تافل و ایلتس ق مقایسه نیستن!
    دوست عزیز طی دو تا سه ماه از 5.5 به 6.5 رسیدن خیلی سخته ولی شدنی هست اگر روزی حداقل 10 ساعت مطالعه کنید. دوست خوب من نمرات تافلم حدودا معادل 5.5 تا 6 آیلتس بود ولی برای دکتری حداقل 6 می خواستم. من یک برنامه پیشنهادی به شما می گم انشاله خوب کار کنی موفق میشی. این لینک را ببین:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1254286
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

من تا همین الانش دارم ای بی تی کار میکنم یعنی کلا بزارم کنار بعد 1.5 سال دوباره برگردم روی ایلتس گذشته! از امتحان GESP که دانشگاههای us از بچه های نمره کم می گیرند اطلاع دارین اگر اسونه یکسره اون امتحان رو بدم ؟ الان ای20 مشروط دارم برای پاییز2013 . از ای بی تی شما نمرتون حدودا چند شده ؟ راستش برای من بعد بیشتر از 1سال وقت گذاشتن روی تافل یکم تصمیم سختیه مخصوصا اگر بازم از ایلتس نتیجه نگیرم! خ زمانم محدوده

ApplyAbroad Superstar

من تا همین الانش دارم ای بی تی کار میکنم یعنی کلا بزارم کنار بعد 1.5 سال دوباره برگردم روی ایلتس گذشته! از امتحان GESP که دانشگاههای us از بچه های نمره کم می گیرند اطلاع دارین اگر اسونه یکسره اون امتحان رو بدم ؟ الان ای20 مشروط دارم برای پاییز2013 . از ای بی تی شما نمرتون حدودا چند شده ؟ راستش برای من بعد بیشتر از 1سال وقت گذاشتن روی تافل یکم تصمیم سختیه مخصوصا اگر بازم از ایلتس نتیجه نگیرم! خ زمانم محدوده
    دوست خوب من هم حدود 1.5 سال درگیر تافل بودم ولی اخر سر بعد از 6 بار ازمون کلا امدم سر ایلتس و برنامه ای که در پستم بود را اجرا کردم و خلاص شدم ! من نمی تونم تضمینی بدهم که شما موفق میشی یا نه فقط بنظر من ایلتس امتحانی هست که هم منابع و هم کلاس و استاد خوب براش بسیار زیاده در مقایسه با تافل ای بی تی و بنظرم من راحت تر میشه در ان نمره 6.5 گرفت در مقایسه با 92 تافل ای بی تی
    دیگه تصمیم گیرنده نهایی شما هستی! من فقط میتونم بگم بنظر من که نمره تافلم معادل 5 تا 5.5 و یک بار 6 ایلتس شد گرفتن 6.5 در ایلتس راحت تر از 90 شدن در ای بی تی هست

حق با شماست ولی نمی دونم چرا نمره 79 رو معادل 6.5 زده یونی us. درواقع من 79 میخوام ولی ظاهرا 6.5 گرفتن راحت تر از 79 هست! درسته دوست من؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)