صفحه 87 از 174 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط leon15851 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من همه پستارو خوندم ولی هی بیشتر گیج میشم که ielts بخونم یا toefl
    من با مصاحبه ای که دادم در حد 5,5 - 6 ielts ارزیابی شدم
    در مورد اسکیل ها: توی لیسنینگ و ریدینگ قوی تر از 2تای دیگه ام. با لهجه امریکنم راحتم چون فیلم زیاد میبینم و متوجه میشم
    من برای پاییز 2014 میخوام apply کنم،برای phd، ینی فک کنم 5و 6 ماهی وقت دارم. دانشگاهی که می خوام apply کنم مشخص نیست ولی احتمال آمریکا بودنش بیشتره
    از طرفی میگن آوردن نمره ی قبولی تو ielts راحتتره
    حالا لطفا منو راهنمایی کنین، میترسم برم سراغ تافل ولی نتونم به نمره ی قابل قبول خیلی از دانشگاه ها برسم
    دوست گرامی از انجا که شما فرمودی برای امریکا می خوای اپلای کنی و میدانی که برای امریکا نمره جی ار ای هم الزامی هست بنظر من شما تافل شرکت کنید که کتاب 1100 را بخونی برای هر دو ازمون شما مفید باشد و در نهایت اکثر دانشگاه ها در امریکا نمره تافل به نسبه کمتری در مقایسه با ایلتس می خواهند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leon15851 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من همه پستارو خوندم ولی هی بیشتر گیج میشم که ielts بخونم یا toefl
    من با مصاحبه ای که دادم در حد 5,5 - 6 ielts ارزیابی شدم
    در مورد اسکیل ها: توی لیسنینگ و ریدینگ قوی تر از 2تای دیگه ام. با لهجه امریکنم راحتم چون فیلم زیاد میبینم و متوجه میشم
    من برای پاییز 2014 میخوام apply کنم،برای phd، ینی فک کنم 5و 6 ماهی وقت دارم. دانشگاهی که می خوام apply کنم مشخص نیست ولی احتمال آمریکا بودنش بیشتره
    از طرفی میگن آوردن نمره ی قبولی تو ielts راحتتره
    حالا لطفا منو راهنمایی کنین، میترسم برم سراغ تافل ولی نتونم به نمره ی قابل قبول خیلی از دانشگاه ها برسم
    همونطور که دوستمون گفتن، تافل

1- چون امریکا هدف اولته و نمره درخواستی تافلشون دست یافتنی تر از آیلتس هست
    2- چون لیسنینگت نقطه قوته و لیسنینگ در سه بخش تافل کاربرد داره
    3- ریدینگ خوب هم تو دو بخش تافل کاربرد داره

ولی خوب وفتت کمتر از 5، 6 ماه هست
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی

ممنوندوست عزیز میخواستم کلاس برم که با حرف شما پشیمان شدم ولی موندم برای تافل اقدامکنم یا آیلتس .دارم همه پست ها را میخونم تا به یک جمع بندی برسم ولی نظرات مختلف تصمیم گیری را برایم سخت کرده .گفتم سوال کنمشاید شما هم بتوانید کمکم کنید شرایط من هم اینه کهیهمدت پیش از یکی از اساتید که در آمریکا بود ایمیلی اومده بود که به یک نفر دانشجوتو رشته ما در دانشگاهشون نیاز هست که مدرک تافل و و جی آر ای داشته باشه و بندههم نداشتم و بیخیال این قضیه شدم .برای همین با یکی از دوستان قرار بود بریم کلاس تافل و بعد با دوستان دیگه که مشورت کردم خیلی از آنها آیلتس راپیشنهاد کردند و گفتند آیلتس شسته رفته تر هست و برای من بهتره.کلاس های زبانعمومی هم موسسه سفیر میرم و سطح من متوسط هست.کانون سفیر دوره های آیلتس هم برگزار میکنه در تهران و سیستم تدریسشون بریتیش هستو به آیلتس نزدیکه تا تافل. بااین تفاسیر به نظر شما بنده برای آیلتس بهتره اقدامکنم یا تافل و اگر مدرک آیلتس بگیرم برای دانشگاه های آمریکا قابل قبول نیست؟

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : TOEFL or IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط amy19851364 نمایش پست ها
    ممنوندوست عزیز میخواستم کلاس برم که با حرف شما پشیمان شدم ولی موندم برای تافل اقدامکنم یا آیلتس .دارم همه پست ها را میخونم تا به یک جمع بندی برسم ولی نظرات مختلف تصمیم گیری را برایم سخت کرده .گفتم سوال کنمشاید شما هم بتوانید کمکم کنید شرایط من هم اینه کهیهمدت پیش از یکی از اساتید که در آمریکا بود ایمیلی اومده بود که به یک نفر دانشجوتو رشته ما در دانشگاهشون نیاز هست که مدرک تافل و و جی آر ای داشته باشه و بندههم نداشتم و بیخیال این قضیه شدم .برای همین با یکی از دوستان قرار بود بریم کلاس تافل و بعد با دوستان دیگه که مشورت کردم خیلی از آنها آیلتس راپیشنهاد کردند و گفتند آیلتس شسته رفته تر هست و برای من بهتره.کلاس های زبانعمومی هم موسسه سفیر میرم و سطح من متوسط هست.کانون سفیر دوره های آیلتس هم برگزار میکنه در تهران و سیستم تدریسشون بریتیش هستو به آیلتس نزدیکه تا تافل. بااین تفاسیر به نظر شما بنده برای آیلتس بهتره اقدامکنم یا تافل و اگر مدرک آیلتس بگیرم برای دانشگاه های آمریکا قابل قبول نیست؟
    والا اگه به لحجه بریتیش اشنایی داری بنظرم ایلتس راحت تره خصوصا فرمودی موسسه ای که میرید هم سیستم اموزشی بریتیش داره پس خیلی هم خوب! فقط پیشنهاد می کنم هر دو هفته یکبار یک ازمون ازمایشی ایلتس هم بدی که بتونی پیشرفت خودت را ارزیابی کنی
    در مورد دانشگاه های امریکا عموما هر دو مدرک را قبول می کنند منتها بعضی ها نمره 6.5 بعضی 7 ایلتس را معادل 80 تا 90 ای بی تی قرار می دهند.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنید...
    من یک بار امتحان آیلتس دادم و نمرم شد 6.5 که اسپیکینگ با لیسنینگم شد 7.5،رایتینگ 6.5 و ریدینگ 5!!!!
    حالا می خوام برا هر دانشگاهی اقدام کنم نوشته یا کلا 7 می خوان یا اگه 6.5 می خوان هر اسکیل نباید از 6 کمتر باشه...حالا به نظرتون چی کار کنم؟ این بار تافل بدم؟ آیا دوباره امتحان بدم اصن؟ معدلم هم 18 هستش.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک بار امتحان آیلتس دادم و نمرم شد 6.5 که اسپیکینگ با لیسنینگم شد 7.5،رایتینگ 6.5 و ریدینگ 5!!!!
    حالا می خوام برا هر دانشگاهی اقدام کنم نوشته یا کلا 7 می خوان یا اگه 6.5 می خوان هر اسکیل نباید از 6 کمتر باشه...حالا به نظرتون چی کار کنم؟ این بار تافل بدم؟ آیا دوباره امتحان بدم اصن؟ معدلم هم 18 هستش.
    اگه واقعا با ریدینگ آیلتس مشکل دارید می تونید برید سراغ تافل، ولی با توجه به نمرات بقیه مهارتها من فکر می کنم بتونید نمره تون رو با تلاش به بالای 6 برسونید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر من ریدینگ ایلتس خیلی سخته من ریدینگ ایلتس شدم 6 در حالی که چند ماه بعد ریدینگ تافل شدم 26 از 30! من از اینکه بعد از دو باره ایلتس 6 شدن رفتم سراغ تافل و نمره دلخواهم گرفتم خیلی خوشحالم مطمئنم اگه دفعه سوم ایلتس میدادم بازم 6 میشدم!!!
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    به نظر من ریدینگ ایلتس خیلی سخته من ریدینگ ایلتس شدم 6 در حالی که چند ماه بعد ریدینگ تافل شدم 26 از 30! من از اینکه بعد از دو باره ایلتس 6 شدن رفتم سراغ تافل و نمره دلخواهم گرفتم خیلی خوشحالم مطمئنم اگه دفعه سوم ایلتس میدادم بازم 6 میشدم!!!
    من هم قبول دارم ریدینگ آیلتس سخت تره در کل... ولی من دو بار تافل دادم، یه بار ریدینگ 24، یه بار 26... آیلتس هم یه بار دادم ریدینگم شد 7... پس برای هر فردی شاید متفاوت باشه این تجربیات!

در کل فکر می کنم یک مقدار شانس و راحت بودن فرد با سبک هر امتحانی هم تاثیر داره. من فکر می کنم یک بار دیگه آیلتس بدم بتونم ریدینگ رو به 7.5 هم برسونم...
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد امكانات پذيرش بحث نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

با سلام

اکثر پست ها را خواندم ولی به جای اینکه در تصمیم گرفتن به من کمک کند بیشتر سردرگم شدم. لطفا دوستان باتجربه من را راهنمایی کنند تا بتوانم تصمیم درستی بگیرم.

حدود 6 ماه برای کسب نمره 7 در آیلتس یا 100 در تافل فرصت دارم. در بخش های لیسنینگ و ریدینگ تقریبا قوی هستم ولی در رایتینگ و اسپیکینگ خیلی ضعیف هستم و مشغول تقویت آن ها هستم. با توجه به فرصتی که دارم شما کدام آزمون را پیشنهاد میکنید؟
    نمره 6.5 و 7 تافل در حد چه نمره ای از تافل است؟

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد امكانات پذيرش بحث نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

دوست عزیز، من هم در انتخاب اینکه کدوم آزمون رو بدم خیلی تحقیق کردم و در نهایت آیلتس رو انتخاب کردم. هر کدوم مزایا و معایب خودش رو داره. مثلا یک برتری آیلتس از نظر من این بود که امتحان کاغذیه و این برای ریدینگ خوب بود ولی برای تافل باید با کامپیوتر ریدینگ بخونی و تست ها رو بزنی. بعد اینکه رایتنگ تافل رو باید تایپ کنی و این برای کسایی که تایپشون خوب نیست مشکل سازه ولی آیتلس روی کاغذ مینویسی. در مورد اسپیکینگ هم در آیلتس با یه انسان صحبت می کنی ولی در تافل باید اول گوش کنی و بعد صحبت کنی و صدات ضبط میشه. خب این میشه دو تا اسکیل. یعنی اول گوش میدی بعد اون چیزی رو که درک کردی در یه ریکوردر میگی. اینجا تو با کسی صحبت نمیکن. من این رو دوست نداشتم. یه عیب آیلتس قیمت بالای ریپورت هاشه. من دانشگاه آزاد امتحان دادم برای هر ریپورت به یه دانشگاه 150 هزارتومان باید بدم ولی مثل اینکه تافل 25 دلاره. در کل برای من آیلتس امتحان دادنش راحت تر بود. ببین شما با این صحبتی که کردم با کدوم راحتتری
    don't forget to smile

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)