صفحه 91 از 174 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

نقل قول نوشته اصلی توسط kasi58 نمایش پست ها
    سلام .
    من حدود ۶ ماه برای تافل خوندم ،ولن چند تا از دوستم که برای ایلتس میخونن،امتهاناتشون را که نگاه میکنم واقعا آسون تر از تافل هست ،چون تافل خیلی کلی هست ولی ایلتس جزیی تر.آیلتس کاغذی هست ، اسپیکینگش راحت تر هست ،،
    الان مردد شدم که سویچ کنم به آیلتس یا نه ..؟
    به نظرم خیلی آسون تر میاد
    دوست عزیز این جمله "آیلتس آسونتر از تافل هست" یا برعکسش، کلا از نظر محتوایی جمله اشتباهی هست. اگر اینطور بود دیگه اصلا این تاپیک موضوعیتی نداشت و صفحه اول تاپیک مینوشتن آیلتس راحتتر از تافل میباشد. والسلام

بر اساس تواناییهای شما در هر مهارت و تطابق اون مهارت با هر یک از اون امتحانها و همینطور از اینها مهمتر بر اساس minimum requirement دانشگاه مورد نظر، میتونین تافل یا آیلتس رو انتخاب کنین

اگر سیستم کامپیوتری برای شما سخت هست، اگر اسپیکینگ تافل براتون سخت هست، اگر با لیسنینگ آیلتس مشکلی ندارید، اگر با ریدینگ آیلتس مشکلی ندارید (اکثرا این دو بخش آخر بخشهای پر چلنج آیلتس برای افراد هستن)، اگر مینیمم آیلتس دانشگاه مورد نظر بهتر از مینیمم تافل باشه، و چندین اگر دیگر، شما بهتره برین سراغ آیلتس

هر چند برای کسی که 6 ماه برای تافل وقت گذاشته، اولویت ادامه همین روش هست مگر اینکه بهش ثابت بشه به دلایل کاملا مشخص، ادامه این روش درست نیست
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

سلام یه راهنمایی از دوستان میخوام من میخوام برای 2 تا 3 ماه آینده یه امتحان - یا تافل و یا آیلتس - بدم در حال حاضر یه آیلتس 6.5 دارم (w:6.5-s:7.R:7- L:5 ) قبلا و حدود 2 سال قبل هم یه دوره کلاسهای فشرده برای آمادگی تافل آ بی تی رفته بودم که بعدا تصمیم گرفتم شیفت کنم به آیلتس ..حالا برای پذیرش در مقطع دکترا به فکر افتادم حالا که به هر حال یه آیلتس دارم یه امتحان تافل بدم ، در حال حاضر هم برای GRE میخونم وسط آبان امتحان دارم ..با این شرایط این شیفت نتیجه بالای 95 به همراه داره در تافل؟ ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط student2012 نمایش پست ها
    سلام یه راهنمایی از دوستان میخوام من میخوام برای 2 تا 3 ماه آینده یه امتحان - یا تافل و یا آیلتس - بدم در حال حاضر یه آیلتس 6.5 دارم (w:6.5-s:7.R:7- L:5 ) قبلا و حدود 2 سال قبل هم یه دوره کلاسهای فشرده برای آمادگی تافل آ بی تی رفته بودم که بعدا تصمیم گرفتم شیفت کنم به آیلتس ..حالا برای پذیرش در مقطع دکترا به فکر افتادم حالا که به هر حال یه آیلتس دارم یه امتحان تافل بدم ، در حال حاضر هم برای GRE میخونم وسط آبان امتحان دارم ..با این شرایط این شیفت نتیجه بالای 95 به همراه داره در تافل؟ ممنون
    شيفت دادن به تنهايي؟ و الان شما احتمالا نمي خواهيد دوستان فقط نمره ي شما رو پيش بينيي كنند كه؟ در اين تالار در خصوص تفاوتهاي اين دو آزمون بحث ميشه و اينكه هر فرد منطبق با نوع استعدادش در فراگيري يكي رو انتخاب كنه. شما فكر ميكنيد زمان 2-3 ماه زمان مناسبي براي شيفت دادن به آزموني با مهارتهاي متفاوته؟ و بعد انتظار نمره ي 95 گرفتن؟ اگر هدفتون اينه به هر حال يك تافلي هم داده باشيد كه ديگه هدف مشخصه و بايد تافل بديد اما اگر هدفتون اينه كه نمره ي 6.5 رو افزايش بديد با شيفت به تافل دادن ، به نظر شخصي بنده رو نمره ي 6.5 كار كنيد زودتر به 7 تبديل ميشه در اين 2-3 ماه ولي در شيفت شما به تافل براي 95 تضميني وجود نداره.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام. دوستان سطح زبان من Inter هست(تازه تموم کردم) و میخام شروع کنم واسه تافل یا آیلتس، اول منو راهنمایی کنید که از کجا شروع کنم؟ و چطور برنامه ریزی کنم؟ کلاس آمادگی تافل یا آیلتس ثبت نام کنم؟ چون نظرات مختلفی شنیدم شما هم یه نظری بدید.
    ضمنا حدود 8،9 ماهی وقت دارم
    ممنون.

Junior Member pooryaaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Trade Law

سلام دوستان. اکثر دانشگاه ها برای رشته ی من مینیمم تافل 100 یا مینیمم آیلتس 7 میخوان. خودم فکر میکنم تافل 100 آوردن آسون تر از آیلتس 7 آوردن باشه. نظرشما چیه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooryaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان. اکثر دانشگاه ها برای رشته ی من مینیمم تافل 100 یا مینیمم آیلتس 7 میخوان. خودم فکر میکنم تافل 100 آوردن آسون تر از آیلتس 7 آوردن باشه. نظرشما چیه؟
    اگر تاپیک رو بخونی میبینی نظر اکثر دوستان اینطور نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mrk13 نمایش پست ها
    سلام. دوستان سطح زبان من Inter هست(تازه تموم کردم) و میخام شروع کنم واسه تافل یا آیلتس، اول منو راهنمایی کنید که از کجا شروع کنم؟ و چطور برنامه ریزی کنم؟ کلاس آمادگی تافل یا آیلتس ثبت نام کنم؟ چون نظرات مختلفی شنیدم شما هم یه نظری بدید.
    ضمنا حدود 8،9 ماهی وقت دارم
    ممنون.
    ببین هدفت چیه و برای رسیدن به اون هدف و با توجه به تواناییهای خودت، آیلتس مناسبتره یا تافل
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Junior Member pooryaaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Trade Law

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    اگر تاپیک رو بخونی میبینی نظر اکثر دوستان اینطور نیست
    تاپیک رو تقریبا خوندم. بیشتر گیج و دو دل شدم! آخه نظرات بچه ها در مورد تافل یا آیلتس تقریبا برابره. من یک بار ibt امتحان دادم ولی نمره ای که میخواستم رو نیاوردم! دوست عزیز ممنون میشم دلایل خودتون رو بهم بگین و راهنماییم کنین.
    ویرایش توسط pooryaaa : November 5th, 2013 در ساعت 03:25 PM

Senior Member EHSM آواتار ها

با سلام
    دوستانی که تجربه امتحان رو داشتن، گرفتن آیلتس 7 سختتره یا نمره 92 آی بی تی؟

تجربه من از همون یه بار آیلتسی که دادم این بود که خیلی شرایط جانبی رو نمرتون تاثیر داره .....اینکه بلند گو خراب باشه یا نه مثلا که مال من بلندگوی راست خراب بود ترسیدم بگم جامو عوض کنن ببرنم اونطرف که آفتاب بود ...و یا اینکه چون در رایتینگ تایپ نیست ممکنه خط روی نمرتون تاثیر منفی بذاره، یعنی طرف یه چیزیو اشتباه بخونه و از این حرفا و در ضمن دیکته هم تو listening مهمه که اگه درست بشنوین ولی غلط بنویسین کل نمره اون سوالو نمیگیرین...

Junior Member

دوستان سلام من دانشجوی دکترا در آمریکا هستم. استادم گفته برای اینکه TA بهم بده باید تافل 100 یا آیلتس 7 بیارم. من 2 بار تافل دادم و نمره تافل 2 سال پیشم 90 بود. حالا اصلا فرصت مطالعه ندارم و هیچ آشنایی با آیلتس ندارم. با توجه به جمیع شرایط و اینکه من آزمونم رو باید آمریکا بدم، کدوم یک رو پیشنهاد میکنید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)