صفحه 94 از 174 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

نقل قول نوشته اصلی توسط elmiraarash نمایش پست ها
    با سلام
    من 1 سال پیش امتحان تافل دادم با نمره کل 66
    reading: 17
    speaking: 17
    wirting:12
    listening: 20
    برای 2 ماه دیگه میخوام دوباره امتحان بدم به نظرتون تافل امتحان بدم یا ایلس؟
    مرسی از راهنماییتون
    سلام
    آخه اين اطلاعات كمه. شما چقدر تلاش كرديد پايه ي زبانتون چي بوده. چند ماه خونديد شديد 66؟ اصلا از آيلتس اطلاعي داريد؟ چه نمره ايي مد نظرتونه ؟
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    آخه اين اطلاعات كمه. شما چقدر تلاش كرديد پايه ي زبانتون چي بوده. چند ماه خونديد شديد 66؟ اصلا از آيلتس اطلاعي داريد؟ چه نمره ايي مد نظرتونه ؟
    شادزي
    من به صورت ناپیوسته یک سال کلاس زبان رفتم بعد از تموم شدن کلاس .ا ماه و نیم کامل (البته من شاغلم تقریبآ روزی 3 ساعت ) البته تو هر دوره کلاس برای هر skid خوب در میخوندم. اما بیشتر listening , reading خوندم. برای writing , speaking اصلا کلاس نرفتم و کمتر از بقیه خوندم.
    راجع به ایلس فقط یه بار کلاس listening رفتم.
    ولی الان میخوام 1 ماه مرخصی بگیرم بشینم خونه درس بخونم چون 2 هفته پیش با پذیرش کاندیشنال از امریکا ریجکت شدم به نظرتون 1 ماه با این شرایط کافیه؟
    نمره مورد نیاز حداقل 80 (البته با توجه به ریجکت شدنم نمیدونم نمره بیشتر اثر مثبتی دارد یا نه؟)
    مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

من به صورت ناپیوسته یک سال کلاس زبان رفتم بعد از تموم شدن کلاس .ا ماه و نیم کامل (البته من شاغلم تقریبآ روزی 3 ساعت ) البته تو هر دوره کلاس برای هر skid خوب در میخوندم. اما بیشتر listening , reading خوندم. برای writing , speaking اصلا کلاس نرفتم و کمتر از بقیه خوندم.
    ولی الان میخوام 1 ماه مرخصی بگیرم بشینم خونه درس بخونم چون 2 هفته پیش با پذیرش کاندیشنال از امریکا ریجکت شدم به نظرتون 1 ماه با این شرایط کافیه؟
    نمره مورد نیاز حداقل 80 (البته با توجه به ریجکت شدنم نمیدونم نمره بیشتر اثر مثبتی دارد یا نه؟)
    مرسی

80 نمره ي بالايي نيست. با كمي همت ميتونيد. من توصيه نميكنم متد عوض كنيد زمانتون كافي نيست. بهتره اين يك ماه منابع درست رو كار كنيد و مطمئن باشيد با تلاش بالاي 90 مياريد. شما همزمان لغت هم بايد كار كنيد. نمره هر چه بيشتر بهتر.
    بازم تصميم نهايي و انتخاب با شماست. آيلتس هم آزمون خوبيه. ولي چون قبلا با تافل آشنا شديد و زمانتون محدوده و با توجه به نمره ي مورد نظر تافل رو توصيه ميكنم. نهايتا اين شماييد كه بايد تصميم بگيريد.
    شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

به نظر من IELTS بیشتر شبیه تکالیف دانشگاهی است و بدرد بخورتر است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. Tabriz Azad University

اصلا هم این طوری نیست اتفاقا کاملا بر عکسه
    آیلتس 4 گزینه ای+جای خالی+ استنباط +خلاصه نویسی+تو قسمت رایتینگ آنالیز نمودارو... کلی کار داره

به نظرم تافل بدی بهتره
    چون آیلتس یه قلق دیگه داره که یه چند ماهی میکشه عادت کنی یه نگاهی به ریدینگ آیلت بنداز خودت متوجه میشی
    ویرایش توسط Simon : January 12th, 2014 در ساعت 12:55 AM

Junior Member

IELTS رو میشه دور زد ولی تافلو نه . IELTS یه جور تست هوش هم است. مثلا کسی که زبانش متوسطه اگه مغزشو عادت بده و لم IELTS دستش بیاد میتونه ریدینگ 8 یا 9 بگیره

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

به نظر من رو اسپیکینگ و رایتینگ زیاد وقت بذارین حتما تا حد اقل 23 رو در هر کدوم بیارین تو دو بخش دیگه هم مینیمم 20 بیارین تو آمریکا توی کمتر دانشگاهی به مشکل مینیمم بر میخورین

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. environmental engineering

سلام
    من آيلتس آكادميك ٦٠٥ دارم اما دانشگاه ٧ مي خواد و براي تافل ٩٠ . به نظرتون كدوم راحتتر كه برم سراغش من هيچ ايدهاي از تافل ندارم ولي ٣-٤ ما وقت دارم تا خودمو آماده كنم. ممنون
    ارسال به سیدنی 14 دسامبر 2009. ارسال به ورشو 14 دسامبر 2011
    اینپراسس واقعی 7 فوريه2012 ، main applicant همسر با كد4121, دريافت مديكال sep5 2012 ,
    pr: 23 feb

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baran87 نمایش پست ها
    سلام
    من آيلتس آكادميك ٦٠٥ دارم اما دانشگاه ٧ مي خواد و براي تافل ٩٠ . به نظرتون كدوم راحتتر كه برم سراغش من هيچ ايدهاي از تافل ندارم ولي ٣-٤ ما وقت دارم تا خودمو آماده كنم. ممنون
    سلام
    متاسفانه تصميم گيري در اين زمان محدود كمي سخته. شما ممكنه در 3-4 ماه با تافل آشنا بشيد اما تضميني روي نمره ي 90 نيست در حاليكه ممكنه حتي 100 هم بياريد. تمام اينها به پايه ي شما و توان يادگيري مهارت هاتون در اين زمان كم داره.اگر آكادميك و جنرال تفاوت فاحشي ندارند به نظر 7 آيلتس براتون تضمين شده ترباشه چون قبلا با متد آشنا شديد تا حدي . ولي باز توصيه ميكنم مطالب اين تاپيك رو مرور كنيد نكاتي در هر دو آزمون هست كه ممكنه ضعف و قوت شما در اونها باشه و بتونيد به خوبي تصميم بگيريد.شادزي

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam33 نمایش پست ها
    IELTS رو میشه دور زد ولی تافلو نه . IELTS یه جور تست هوش هم است. مثلا کسی که زبانش متوسطه اگه مغزشو عادت بده و لم IELTS دستش بیاد میتونه ریدینگ 8 یا 9 بگیره
    الان که همه دارن تافلو دور میزنن.
    البته موافقم تنها چیزی که تو آیلتس میشه دور زد، ریدینگه. با تمرین زیاد به راحتی میشه 8-9 گرفت. زیادم لازم به یادگیریه لغت نیست، هر چی که طرف بتونه ریدینگ های سخت تری و بیشتری بزنه و اشتباهاتشو واقعا در بیار یکی یکی و خودش سعی کنه لم ریدینگ زدن رو پیدا کنه حتما 8 به بالا رو میگیره. البته T، F، NG درریدینگ آیلتس خیلی سوالای بیخودیه که من هیچ وقت نتونستم با اطمینان بگم این الان Not Given بود یا False.

واینکه آیلتس یکم به قول شما تست هوشه، حالا نه دقیقا تست هوش ولی اکثرا از دانش زبان آدم خارج میشه. ولی خوندنش برای من از تافل شیرین تر بود و خیلی با متن های ریدینگش حال میکردم. لهجه بریتیش هم راحت تر میفهمیدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)