صفحه 96 از 174 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

نقل قول نوشته اصلی توسط hassangh91 نمایش پست ها
    کسایی که آزمون دادن جواب بدن لطفا
    اگه قرار باشه یه آزمون زبان بدن ، بین تافل اینترنتی ، تافل پی پر و آیلتس کدوم رو انتخاب می کنن ؟
    شما امکان اینکه برید کشورایی که تافل کاغذی برگزار می‌کنن رو دارین؟ اگه ندارین که به کل فراموشش کنید.
    کجا میخواید برید؟ وقتی نمره کاغذی رو ریپورت کنید،‌دانشگاهی که دنبال سنجشه مهارت صحبت کردنه چطوری میخواد شما رو ارزیابی کنه؟

به نظر من کاملا می‌ارزه که برای تافل اینترنتی وقت بگذارید به جای کاغذیش.

در باره آیلتس و تافل اینترنتی، من به نظرم تافل بهتره. من یه مدتی شروع کردم برای آیلتس خوندن، ولی بعد پشیمون شدم و رفتن سراغ تافل.
    به نظرم اسپیکینگه تافل به دلیل زمان‌بندیش و عدم انعطافش از آیلتس ممکنه سخت‌تر باشه، (البته غیر خطی بودن ممتحن‌های آیلتس هم به کنار). ولی بقیه مهارتاش راحت‌تره.

بعلاوه تافل ضریب حساسیتش نسبت به عملکرد خیلی بیشتره. آیلتسه ۶ یه بازه نمره‌س از ۲تا ۵.۵ و ۲تا ۶،‌ تا ۳تا ۶ و یک ۶.۵ (مواردی که اختلاف بیشتره رو نیاوردم). به همین دلیل هر کسی تو این بازه باشه نمره‌ش یکیه. یه نظر من آوردن ۳تا شیش و یه ۶.۵ سخت‌تره تا تافل ۹۰

بعلاوه شما سطح زبان خودت رو مشخص نکردی.
    The Future you see is the Future you get.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

نقل قول نوشته اصلی توسط siano نمایش پست ها
    سلام
    من اول راه بان خوندن هستم
    برای کانادا اگر بخوام اپلای کنم و بعد بمونم ، اگر الان برای پذیرشم تافل بدم بعد برای اقامت باید آیلتس جداگانه امتحان بدم؟ چون سفارت دیدم گفته تبدیل نمیکنه تافل رو!
    سلام. شما برای دانشگاه بایستی در آزمون تافل یا آیلتس از نوع آکادمیک شرکت کنید. ( البته در صورتی که دانشگاه نمره آیلتس را قبول می کند که به احتمال زیاد اینگونه هست). ولی در مورد سفارت حتما بایستی در آزمون آیلتس جنرال شرکت کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

با توجه به متفاوت بودن آزمون تافل و آیتلس , در آمادگی , نحوه ی امتحان , نمره دهی , هزینه , وکتب مختلف جهت آزمون , با توجه به تجربیات دوستان با ذکر دلیل کدام امتحان را بهتر و یا آسانتر میدانید !
    من برای آمریکا می خوام اقدام کنم . و چون معدل و دانشگاهم پایینه , با نمره زبانم باید جبرانش کنم! مینیمم نمره ام برای این جبران چقدر باید باشه ؟؟
    لیسانس مهندسی شیمی معدل 13 دانشگاه آزاد تهران
    با تشکر
    برای لینک گروه های تلگرامی ویزا, پذیرش, سفارت ها کشورهای مختلف پیام خصوصی بدید

Junior Member rogershah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Manufacturing

تافل 90 با مین رایتینگ 22 راحت تره یا ایلتس 6.5 با مین 6 ؟؟؟؟

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo_tfm نمایش پست ها
    با توجه به متفاوت بودن آزمون تافل و آیتلس , در آمادگی , نحوه ی امتحان , نمره دهی , هزینه , وکتب مختلف جهت آزمون , با توجه به تجربیات دوستان با ذکر دلیل کدام امتحان را بهتر و یا آسانتر میدانید !
    من برای آمریکا می خوام اقدام کنم . و چون معدل و دانشگاهم پایینه , با نمره زبانم باید جبرانش کنم! مینیمم نمره ام برای این جبران چقدر باید باشه ؟؟
    لیسانس مهندسی شیمی معدل 13 دانشگاه آزاد تهران
    با تشکر
    من شخصا باتوجه به تجربه خودم از هر دو امتحان، قطعا تافل رو ترجیح میدم ... هم استانداردتره هم خوش دست تر و هم با سیستمه و کاغذی نیست که اذیت کنه ... در ضمن تمام دانشگاههای آمریکا تافل رو قبول دارن و 95% هم آیلتس رو ... و اثرا نمره آیلتس معادل تافل رو بالاتر در نظر میگیرن ... مثلا 80 تافل یا 6.5 و بعضا 7 آیلتس که قطعا 80 راحتتره ... توصیه کلی اینه که اگه واسه آمریکا قصد داری سمت تافل برو که کارت راحتتر میشه ... تازه سیستم ریپورت تافل به شدت بهتر و سریعتر و کم دردسرتر از آیلتس هست و البته آیلتس مورد کنسلی هم زیاد داره و معمولا نمره اسپیکینگ و رایتینک رو در ایران خیلی منصفانه نمیدن ... نکته دیگه اینه که تافل لیسنینگ based هست یعنی بجز بخش لیسنینگ، بخشخای اسپیکینگ و رایتینگ هم نیاز به داشتن لیسنینگ خوب داره و کسانی که لیسنینگ خوبی دارن تو تافل موفقترن ...

در مورد سوال دومت هم باید بگم خیلی از دانشگاههای آمریکا مینیمم 80 تافل یا 6.5 آیلتس میخوان که خب به نظرم 80 تاحدی راحتتر از 6.5 آیلتس هست اما این فقط مینیممه و هرچه بتونی نمره رو ببری بالاتر بهتره ... مثلا نمره 100 تافل میتونه نمره خوبی باشه و همچنین 7 آیلتس که رزومه ت و اپلیکیشنت رو قوی تر کنه ... برای جبران معدل باید بیشتر به فکر این باشی که نمره GRE بهتری بگیری و البته داشتن مقاله هم توصیه میشه ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط rogershah نمایش پست ها
    تافل 90 با مین رایتینگ 22 راحت تره یا ایلتس 6.5 با مین 6 ؟؟؟؟
    دوست عزیز این بستگی به خودت داره چون این نمره تو تافل و آیلتس بهم نزدیکترن اما به نظرم 6.5 با مین 6 آیلتس از تافل 90 با مین 22 راحتتره ... اما اگه لیسنینگت خوبه و با امتحان کامپیوتری مشکل نداری این نمره تو تافل راحتتر از نمره ای هست که تو آیلتس میخوای و اگه برا آمریکا میخوای اپلای کنی که حتما برو سمت تافل ....

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member rogershah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    دوست عزیز این بستگی به خودت داره چون این نمره تو تافل و آیلتس بهم نزدیکترن اما به نظرم 6.5 با مین 6 آیلتس از تافل 90 با مین 22 راحتتره ... اما اگه لیسنینگت خوبه و با امتحان کامپیوتری مشکل نداری این نمره تو تافل راحتتر از نمره ای هست که تو آیلتس میخوای و اگه برا آمریکا میخوای اپلای کنی که حتما برو سمت تافل ....
    در نهایتش که امریکا میرم (gre ندارم) ولی الان فکر کنم استرالیا درست شه و به نظر میرسه سفارتشم فقط ایلتس قبول داشته باشه، درسته ؟

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط rogershah نمایش پست ها
    در نهایتش که امریکا میرم (gre ندارم) ولی الان فکر کنم استرالیا درست شه و به نظر میرسه سفارتشم فقط ایلتس قبول داشته باشه، درسته ؟
    اگه برنامه برا رفتن به استرالیا داری آیلتس بدی بهتره هرچند تافل رو هم قبول دارن اما بعدا واسه اقامت یا کار نیاز به داشتن نمره آیلتس خواهی داشت که بهتره از الان با سیستم آیلتس بری جلو چون لیسنینگش هم بریتیش یا آزی هست که برای شما بهتره

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    من شخصا باتوجه به تجربه خودم از هر دو امتحان، قطعا تافل رو ترجیح میدم ... هم استانداردتره هم خوش دست تر و هم با سیستمه و کاغذی نیست که اذیت کنه ... در ضمن تمام دانشگاههای آمریکا تافل رو قبول دارن و 95% هم آیلتس رو ... و اثرا نمره آیلتس معادل تافل رو بالاتر در نظر میگیرن ... مثلا 80 تافل یا 6.5 و بعضا 7 آیلتس که قطعا 80 راحتتره ... توصیه کلی اینه که اگه واسه آمریکا قصد داری سمت تافل برو که کارت راحتتر میشه ... تازه سیستم ریپورت تافل به شدت بهتر و سریعتر و کم دردسرتر از آیلتس هست و البته آیلتس مورد کنسلی هم زیاد داره و معمولا نمره اسپیکینگ و رایتینک رو در ایران خیلی منصفانه نمیدن ... نکته دیگه اینه که تافل لیسنینگ based هست یعنی بجز بخش لیسنینگ، بخشخای اسپیکینگ و رایتینگ هم نیاز به داشتن لیسنینگ خوب داره و کسانی که لیسنینگ خوبی دارن تو تافل موفقترن ...

در مورد سوال دومت هم باید بگم خیلی از دانشگاههای آمریکا مینیمم 80 تافل یا 6.5 آیلتس میخوان که خب به نظرم 80 تاحدی راحتتر از 6.5 آیلتس هست اما این فقط مینیممه و هرچه بتونی نمره رو ببری بالاتر بهتره ... مثلا نمره 100 تافل میتونه نمره خوبی باشه و همچنین 7 آیلتس که رزومه ت و اپلیکیشنت رو قوی تر کنه ... برای جبران معدل باید بیشتر به فکر این باشی که نمره GRE بهتری بگیری و البته داشتن مقاله هم توصیه میشه ...
    zخیلی احتمالش کمه مه بخوام برای غیر آمریکا اقدام کنم! اما یه سوالی داشتم!! کشورای دیگه بیشتر یعنی تافل و قبول ندارن که برای غیر آمریکا میگین آیلتس
    برای لینک گروه های تلگرامی ویزا, پذیرش, سفارت ها کشورهای مختلف پیام خصوصی بدید

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo_tfm نمایش پست ها
    zخیلی احتمالش کمه مه بخوام برای غیر آمریکا اقدام کنم! اما یه سوالی داشتم!! کشورای دیگه بیشتر یعنی تافل و قبول ندارن که برای غیر آمریکا میگین آیلتس
    نه اصلا اینطوزی نیست ... تافل رو همه جا قبول دارن چه آمریکا و چه غیر اونجا خیالتون راحت باشه ... نکته مهم اینه که تو آمریکا نمره معادل تافلی که دانشگاههای آمریکا در مورد آیلتس میخوان نمره بالاتری هست و شدیدا به نفعتون هست که تافل بدین اما تو اروپا و استرالیا معمولا اگه 6.5 آیلتس بخوان معمولا 90 تافل میخوان که تو یه سطح هستن یا اگه 7 آیلتس بخوان نمره مینیمم 100 تافل هست که بازهم درجه سختی تو یه سطح هست ... یه نکته دیگه اینه که وقتی برای تافل آماده میشین و مخصوصا بخش لیسنینگش، خیلی به لکچرهای درسی تو دانشگاههای آمریکا نردیکه و شما رو هم تاحدی با سیستم نوت برداری آماده میکنه اما آیلتس اصلا اینجوری نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)