نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تعدد تالارها

پیش فرض تعدد تالارها

به نظر من تعداد بيش از حد تالارها در مجموع به ضرر اين سايت و كاربرها هست. فرض كنيد من هر روز حداقل 4-5 تالار رو بايد نگاه كنم.

مثلا اگه همه رشته ها در يك تالار باشن دوستي كه در دانشگاه تورنتو الكترونيك ميخونه مطمئنا ميتونه در مورد رشته هاي ديگه اين دانشگاه هم اطلاعات زيادي در اختيار ديگران قرار بده.

يا فرض كنيد همه كسايي كه GRE دادن يا ميخوان بدن به نحوي با تافل هم درگير بودن و هستن.

يا شخصي كه ميخواد براي كانادا درخواست پذيرش كنه، حتما مسائلي مثل ويزا و مهاجرت، و احتمالا مسائل مشابه در مورد آمريكا علاقمنده.

مطمئن باشيد كسي كه به انگليس فكر ميكنه بدش نمي آد در مورد استراليا هم چيزايي بدونه.

در مجموع فكر ميكنم اين پراكندگي اصلا جالب نيست و تبديل همه تالارها به 5-6 تالار ايده آل باشه. ديگه نمي دونم نظر بقيه دوستان چيه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : تعدد تالارها

همين الانش توي هر زير گروه كلي مطلب هست اگه تعداد اونا كمتر شه فكر مي كنم پيدا كردن مطالب خيلي سختتر مي شه. در ضمن شما براي پيدا كردن مطلب لازم نيست همه جا رو بري بگردي، راحت مي توني search كني.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من منطق حرف شما رو متوجه نمیشم. وقتی ما دو تاپیک 1 و 2 داریم و شما به هر دو موضوع علاقه دارید میتونید هم مطالب تاپیک 1 رو بخونید هم 2 ولی دلیلی نداره من دوست داشته باشم هر دو رو بخونم. شما دوست داری مطالب انگلیس و استرالیا یک جا باشه ولی من ندارم چون استرالیا آیلتس میخواد و من فقط تافل دارم. شما میگی تافل و gre یک جا باشه ولی من میگم نه چون پارسال تافل دادم امسال که میخوام gre بدم دوست دارم فقط در این باره مطالعه کنم. البته تقسیم بیش از حد هم خوب نیست ولی بهرحال تقسیم بندی الان به نظر من اگه ایده آل نباشه خیلی خوبه. این نظر من هست البته.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

من هم با نظر Nice_guy موافق نیستم. درهم بودن مطالب پیدا کردن موضوعات مورد نظر کاربر رو خیلی سخت می‌کنه. ضمن این که شاید شما دوست داشته باشی که راجع به انگلیس و استرالیا بدونی،‌ یکی دیگه هیچ علاقه‌ای به استرالیا نداشته باشه و دوست داشته باشه راجع به انگلیس و کانادا بدونه. اگر قرار باشه همه چیز یک جا باشه پراکندگی مطالب باعث ناکارایی فروم و اتلاف وقت زیادی از بچه‌ها خواهد شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)