صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

موضوع: مشورت برای انتخاب بین چند رشته هنری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب بین چند رشته هنری

سلام من واقعا لارم دارم یکی کمک کنه.دارم انتخاب رشته می کنم ولی باید همه جوانب رو در نظر بگیرم.راستش من حقوق خوندم ولی انصراف دادم الان دارم برای رشته هنر و زبان دانشگاه آزاد انتخاب رشته می کنم.می خوام رشته ای که می خونم دوست داشته باشم که بتونم تا آخر ادامه اش بدم.در رشته هنر نمایش بازیگری کارگردانی و ادبیات نمایشی رو جز اولویت های اولم انتخاب کردم و در زبان هم زبان و ادبیات انگلیسی البته من عموم آمریکاست و گفته اگه لیسانسمو بگیرم کمکم می کنه حالا به نظر شما من چه رشته ای انتخاب کنم که باهاش بتونم مهاجرت کنم به آمریکا یا کانادا؟خیلی ممنون راستی عجله دارم

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

راستش سوالتون خیلی سخته
    من نمیخوام منصرفتون کنم ولی برای بیشتر این رشته ها باید زبانتون خیلی خیلی خیلی خوب باشه
    شاید کارگردانی انتخاب بهتری باشه به نظر من

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی فرش_نجف اباد

سلام.من رشته طرحی فرش تو دانشگاه آزاد نجف اباد خوندم و معدلم 16.57.میخوام ادامه تحصیل بدم بیشتر تو رشته خودم یا رشته های نزذیک به این رشته.نمیدونم از کجا باید شروع کنم.؟؟؟؟؟

دوست عزیز منم کارشناسی فرش و کارشناسی ارشد پژوهش هنر خوندم. میخوای کجا ادامه تحصیل بدی؟ تو رشته فرش که خارج از ایران نداریم. رشته نزدیکش هم چیزی به ذهن من نمیرسه. من خودم واسه فوق تاریخ هنر میخوام اقدام کنم. تا یه مراحلی هم رفتم، سوال داشتی در خدمتم.

دوستان هنری و عزیز سلام.
    من لیسانس مدیریت دارم ولی بسیار زیاد به تاریخ هنر علاقه دارم. و اونجور که شنیدم توی ایران این رشته نیست.میتونم بپرسم فرصت های شغلی این رشته توی ایران و اروپا چه جوری هست؟ آخه اونجوری که من توی گوگل سرچ کردم فرصت های شغلی این رشته متاسفانه کم هست. ممنون میشم شما هم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام..من میخواستم برای فوق لیسانس رشته سینما برای کشور ژاپن اقدام کنم...آیا کسی هست ی کمکی به من بکنه...

Banned

من رشته ام طراحی پارچه بود.
    اگه بخوام fashion بخونم بهم پذیرش میدن؟
    یه کم کار طراحی مانتو کرده ام
    می خوام برم آلمان

سلام من میخوام تغییر رشته بدم از تجربی به هنر.
    این سه تا رشته رو خیلی علاقه دارم و نمیدونم کدومو انتخاب کنم؟

سینما
    مدیریت هتلداری
    مهندسی صدا

میخوام یه جوری باشه که بعدش تو آمریکا یا کانادا ادامه تحصیل بدم.

Junior Member

سلام من تازه امدم به این سایت دو مطلب را دیدم ولی نتونستم کامل مطالعه کنم والان نمیتونم پیداش کنم لطفا راهنمایی کنید چطور مطلب پیدا کنم؟ یکی راجبه مدارک پیام نور که در خارج کشور معتبره یا نه؟
    و دیگه موضوعی راجبه دانشگاه شریف و تهران و نظری که اساتید خارجی رو این دانشگاه دارن

ممنون

سوال خودم هم اینه
    من لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه دولتی دارم و میخوام امسال ارشد رشته پژوهش هنر در دانشگاه دولتی شرکت کنم و بخونم میخوام ببینم بعد از فوق لیسانسم برای دکتری میتونم پذیرش از دانشگاه معتبر امریکا و فاند بگیرم؟ اگر کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه آیا میتونم برای دکترا رشته دیزاین یا طراحی داخلی یا معماری بخونم؟البته من سابقه کارهاین هنری مثل طراحی وصنایع دستی دارم ذوق هنری م خوبه .

Junior Member

به نظرم بازیگری بهتره. من لیسانس انگلیسی و فوق ادبیات نمایشی دارم. بنا بر تجربه می گم بازیگری بهتره. رشته های عملی هنر برای کشورهای دیگه مخصوصا آمریکا بهتره و همینطور برای کار کردن. ادبیات نمایشی و در درجه بعد کارگردانی تیاتر یه حرفه بومیه و سخت بشه تو یه فرهنگ و کشور دیگه پیشرفت کرد.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)