صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 98 , از مجموع 98

موضوع: كار پاره وقت در كنار تحصيل

پیش فرض پاسخ : كار پاره وقت در كنار تحصيل

سلام ببخشید کار همراه با تحصیل که هفته ای 20 ساعت میشه انجام داد:
    اولا میشه یه جوری بیش از 20 ساعت انجام داد ؟ راهی داره ؟ مثلا ساعت برامون رد نکنه جایی که کار میکنیم یا....
    دوم اینکه میشه این 20 ساعت را کار تحصصی رشته انجام داد یا فقط جنرال هست؟ پیدا کردن کار تخصصی اسونه؟
    سوم اینکه ایا در مونترال کار جنرال باید فرانسوی بلد باشی مثلا برای اینکه در یک مثلا کافی شاپ گارسون بشی؟!! یا فروشندگی؟

Junior Member

سلام من نمی دونستم سوالم رو دقیقا کجا مطرح کنم واسه همین اینجا میگم.
    می خواستم بدون اگه نتونیم فاند بگیریم و مجبور باشیم کار کنیم آیا با اون 20 ساعت کار در هفته که دانشجوها مجاز هستند، میشه از پس شهریه و هزینه های زندگی تو کانادا بر اومد؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

خیلی بستگی به رشته، دانشگاه و شهر محل تحصیل شما دارد باید خودتان حساب کنید اما در حالت کلی به نظر من نمی شود.

شما حساب کن ساعتی حدودا 15 دلار بگیری که در ماه می شود حدودا 1300 دلار و در سال 15600 دلار. حالا شهریه ها برای دانشگاهها و رشته های مختلف اینطور که من تا کنون دیده ام از حدود 4000 دلار یا کمتر تا حدود 25000 دلار یا بیشتر متغیر است. پس همینطور که میبینید ممکن است درآمد شما حتی به اندازه شهریه هم نرسد. ولی اگر همون 4000 دلار رو در نظر بگیریم در سال 11600 دلار برای شما می ماند. اجاره هم خیلی به محل زندگی شما(کاندو یا بیسمنت یا غیره) و هم شهر محل تحصیل دارد و متوسط حدود 900 یا 1000 دلار ماهیانه است و در سال چیزی بین 10000 تا 12000 دلار می شود.

پس نتیجه این میشود که چنین چیزی نه اینکه غیر ممکن باشد ولی بعید به نظر می رسد، البته اگر کار دانشجویی داخل دانشگاه گیر بیاورید وضعتان کمی بهتر خواهد بود چون حقوق بیشتری دارد اما آن هم بسیار بسیار رقابتی است و نمی شود رویش حساب کرد.
    ویرایش: لطفا اگر پاسخ مرا کمک کننده یافتید امتیاز لطف کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ZeytooN9 نمایش پست ها
    سلام من نمی دونستم سوالم رو دقیقا کجا مطرح کنم واسه همین اینجا میگم.
    می خواستم بدون اگه نتونیم فاند بگیریم و مجبور باشیم کار کنیم آیا با اون 20 ساعت کار در هفته که دانشجوها مجاز هستند، میشه از پس شهریه و هزینه های زندگی تو کانادا بر اومد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان
    ببخشید من 2 سوال دارم
    با توجه به اینکه شهریه هزینه خوابگاه و... وجود داره و فکر میکنم با 20 ساعت کار در هفته نمیشه از پس هزینه ها بر اومد، من میخوام english as second language بخونم که هزینه شهریه کمتر هستش.
    1. آیا تصمیم درستی گرفتم؟
    2. اگه من این رشته رو بخونم بعدش باید دنبال شغل معلمی توی مدارس باشم؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    فرد اگر درآمد از تولید محتوای آنلاین داشته باشه، مثل فروش نرم افزار، یا کورس، یا از طریق پلتفرم هایی مثل Patreon، چجوری این محدودیت ساعت کاری براش اعمال میشه؟
    یعنی اصلا آیا برای این کار ها محدودیتی هست؟ و اگر هست چه جوری متوجه میشوند که شما چند ساعت بعنوان مثال برای ساخت نرم افزار وقت گذاشته اید؟
    یا شاید سقفی برای درآمد ماهیانه بر اساس مالیات هست؟
    اگر کسی اطلاع داشته باشه خیلی ممنون میشوم که بنده را راهنمایی بکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biotechnology Student at Mohawk college

نقل قول نوشته اصلی توسط grazie نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من 2 سوال دارم
    با توجه به اینکه شهریه هزینه خوابگاه و... وجود داره و فکر میکنم با 20 ساعت کار در هفته نمیشه از پس هزینه ها بر اومد، من میخوام english as second language بخونم که هزینه شهریه کمتر هستش.
    1. آیا تصمیم درستی گرفتم؟
    2. اگه من این رشته رو بخونم بعدش باید دنبال شغل معلمی توی مدارس باشم؟
    مرسی
    ESL یه دوره مقدماتی برای کسانی هست که انگلیسی زبان مادریشون نیست و بهش مدرک خاصی جهت کار یا اخذ اقامت پس از اون تعلق نمیگیره و در طول تحصیل در این مقطع هم اجازه کار پاره وقت ندارید.

سلام وقتتون بخیر یک سوال داشتم برای TA and RA باید از استادم درخواست کنم؟ یا باید برم دانشگاه و خودم دنبالش بگردم و چقدر پرداخت می‌کنند؟ من فاند دارم ولی چون با خانواده هستم خیلی کم هست. سه ماه قبل از شروع ترم میتونم در داخل دانشگاه کار پیدا کنم یا باید حتما دانشگاه ثبت نام کنم بعدا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamshadi نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر یک سوال داشتم برای TA and RA باید از استادم درخواست کنم؟ یا باید برم دانشگاه و خودم دنبالش بگردم و چقدر پرداخت می‌کنند؟ من فاند دارم ولی چون با خانواده هستم خیلی کم هست. سه ماه قبل از شروع ترم میتونم در داخل دانشگاه کار پیدا کنم یا باید حتما دانشگاه ثبت نام کنم بعدا؟
    سلام. فاند شما RA هست؟ در اینصورت معمولا واسه TA جداگانه اپلای میکنید قبل از شروع ترم. همچنین برای اینکه بتونید در داخل یا خارج از دانشگاه کار کنید باید ترم تحصیلیتون شروع کرده باشید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)