صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 98

موضوع: كار پاره وقت در كنار تحصيل

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی

به نظر شما با سالی 20 میلیون خانواده بهم بدن یا می توانم بقیه هزینه های خودم را از کار و ... بدست بیاورم /

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    به نظر شما با سالی 20 میلیون خانواده بهم بدن یا می توانم بقیه هزینه های خودم را از کار و ... بدست بیاورم /
    بستگی داره شهریه دانشگاه چقدر باشه. برای دانشگاههایی مثل مک گیل و تورونتو که شهریه دوره لیسانسشون بیشتر از این مبلغه مشکل خواهید داشت. ولی میتونید دانشگاههای کوچکتر رو انتخاب کنید که شهریه های پائین تری دارند. مثلا الان چک کردم شهریه بین المللی دوره لیسانس UOIT سرجمع حدود 15-16 هزار دلار در میاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Earthquake Engineering

پیش فرض پاسخ : كار پاره وقت در كنار تحصيل

سلام بر همه دوستان .
    من چند تا سوال داشتم .

اگر موقع اپلای کردن متقاضی به استاد بگه که فاند نمیخواد و شهریه و ...... رو خودش پرداخت میکنه ، آیا امکانش هست که وقتی رفت اونجا به تونه TA/RA از استاد بگیره یا دیگه تا پایان تحصیلات امکانش نیست؟
    تا چه حد میشه روی روی کار ON-Campus حساب باز کرد ( به صورتی که نه TA باشه ، نه RA) . ایا اصلا همچین تیپ کارهایی وجود داره ؟(مثل کار تو کتابخونه ، کار اداری ، ...) میشه روشون حساب باز کرد ؟
    خیلی خوشحال میشم ghlobe جان هم جواب بدند .

شرایط من به شکلی هست که اگر بتونم یه کار پارت تایم پیدا کنم ، میتونم شهریه ام رو خودم پرداخت کنم .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط peacemaker نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان .
    من چند تا سوال داشتم .

اگر موقع اپلای کردن متقاضی به استاد بگه که فاند نمیخواد و شهریه و ...... رو خودش پرداخت میکنه ، آیا امکانش هست که وقتی رفت اونجا به تونه TA/RA از استاد بگیره یا دیگه تا پایان تحصیلات امکانش نیست؟
    تا چه حد میشه روی روی کار ON-Campus حساب باز کرد ( به صورتی که نه TA باشه ، نه RA) . ایا اصلا همچین تیپ کارهایی وجود داره ؟(مثل کار تو کتابخونه ، کار اداری ، ...) میشه روشون حساب باز کرد ؟
    خیلی خوشحال میشم ghlobe جان هم جواب بدند .

شرایط من به شکلی هست که اگر بتونم یه کار پارت تایم پیدا کنم ، میتونم شهریه ام رو خودم پرداخت کنم .
    TA احتمالا شدنی است ولی در مورد RA وقتی به استاد گفتید که نمیخواهید خوب ایشون هم در برنامه ریزی گرنت ها و فاندینگش شما رو حساب نکرده. حالا اگر بعدا گرنت اضافی گیربیاره ممکنه یک کارش بتونه بکنه ولی تعهدی به شما نداره چون از اول گفتید که پول نمیخواهید.

در کانادا روی کار on-campus خیلی نمیشه حساب باز کرد چون تعداد متقاضی زیاده و تعداد کارها محدود. کار پارت تایم بیرون دانشگاه ممکنه گیر بیارید ولی پیداکردنش خیلی آسون نیست. اگر میخواهید روی کار خارج از دانشگاه حساب باز کنید حتما فقط برای شهرهای بزرگ اقدام کنید مثل تورنتو و مونتریال و ونکوور چون در این شهرها پیداکردن کارهای پائین آسون تره.
    ویرایش توسط ghlobe : April 9th, 2011 در ساعت 09:38 PM

پیش فرض پاسخ : کار دانشجويي قبل از دريافت اجازه کار

سلام اگه امکانش هست یه مقدار در مورده کاره پاره وقت در کناره تحصیل بیشتر توضیح می دین؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کار دانشجويي قبل از دريافت اجازه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط noushafarin نمایش پست ها
    سلام اگه امکانش هست یه مقدار در مورده کاره پاره وقت در کناره تحصیل بیشتر توضیح می دین؟
    شما با ویزای دانشجویی میتونید تا بیست ساعت در هفته خارج از دانشگاه کار کنید. ولی پیداکردن کار بعهده خودتونه و این امر ساده ای نیست. اگر از قبل فامیلی یا آشنایی در شهر مقصد دارید که میتونه یک کار پاره وقت براتون جور کنه موقعیت مناسبیه وگرنه خیلی روش حساب نکنید.

سلام دوستان،

من احتمالا به زودی ویزای تحصیلیم رو میگیرم و تا سه ماه دیگه وارد کانادا میشم. من برای تفریح عکاسی می کنم، و یه سایت هم دارم که میشه توش عکسهام رو خرید. اگه وارد کانادا بشم و هنوز Wokr Permit نداشته باشم، آیا اجازه ادامه فعالیت این سایت رو خواهم داشن؟ یا باید قسمت فروش سایت رو غیر فعال کنم و فقط به عنوان یه گالری استفادش کنم تا زمانی که Work Permit بگیرم؟
    و اینکه آیا بلافاصله بعد از ورود به کانادا میتونم در خواست بدم و چقدر طول خواهد کشید تا اجازه کار آماده بشه؟

و سوال آخر اینکه، به دانشجو اجازه کار 20 ساعت در هفته خارج از دانشگاه خواهند داد. آیا چنین کاری (که عملا 2 ساعت در هفته وقت میگیره!) رو هم قبول دارن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arax30th نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من احتمالا به زودی ویزای تحصیلیم رو میگیرم و تا سه ماه دیگه وارد کانادا میشم. من برای تفریح عکاسی می کنم، و یه سایت هم دارم که میشه توش عکسهام رو خرید. اگه وارد کانادا بشم و هنوز Wokr Permit نداشته باشم، آیا اجازه ادامه فعالیت این سایت رو خواهم داشن؟ یا باید قسمت فروش سایت رو غیر فعال کنم و فقط به عنوان یه گالری استفادش کنم تا زمانی که Work Permit بگیرم؟
    و اینکه آیا بلافاصله بعد از ورود به کانادا میتونم در خواست بدم و چقدر طول خواهد کشید تا اجازه کار آماده بشه؟

و سوال آخر اینکه، به دانشجو اجازه کار 20 ساعت در هفته خارج از دانشگاه خواهند داد. آیا چنین کاری (که عملا 2 ساعت در هفته وقت میگیره!) رو هم قبول دارن؟
    شما شش ماه پس از ورود به کانادا میتوانید برای اجازه کار اقدام کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...work-faq09.asp

مورد شما یک مورد خاصه که بهتره با بخش دانشجویان بین الملل دانشگاهتون مشورت کنید. چون وب سایت شما که در کانادا نیست، هست؟ تا الآن هم که بدون احتیاج به مجوز همه جا میفروختید، درسته؟ باید دید آیا این کار در کانادا حساب میشه یا نه. یک راهش اینه که کنترل سایت رو به نام سک عصو خانواده در ایران کنید که اونها سایت رو بگردونند و پولش رو برای شما بفرستند تا موقعی که خودتون اجازه کار بگیرید.

Junior Member

سلام بجه ها:
    من یه مشکل اساسی دارم. یه استاد ایرانی تو دانشگاه کنکوردیا به من ادمیشن بدون فاند داده. پشت تلفن که باهاش صحبت کردم گفت خیالت راحت و اسمت رو واسه remission fee award رد کردم و RA هم ممکنه بگیری. اما امروز یه ایمیل زده نوشته من به شما گفته بوذم که پولی موجود نیست و کاری نمیشه کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! قسم میخورم که نگفته بود.
    حالا بگذریم.
    کسایی که تو مونترال کار یا زندگی می کنند! اوضاع کار اونجا چطوره؟ می تونم ضمن تحصیل کار هم بکنم. ؟
    ضمنا تو نامه دانشگاه اومده باید 40% از وقتم رو هم به استاد اختصاص بدم.
    تر. خدا کمکم کنید. نمی دونم چی کار کنم؟ برم یا بمونم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط montresl7 نمایش پست ها
    تو رو خدا کمکم کنید
    روی کار کنار تحصیل حساب نکنید. امکان پیداکردن کار خارج از دانشگاه که هزینه تحصیلتان را بدهد خیلی کم خواهد بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)