صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 98

موضوع: كار پاره وقت در كنار تحصيل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كار پاره وقت در كنار تحصيل

دوستان عزیز
    می خواستم بدونم با مبلغ 50 میلیون تومان (شاید 5 الی 6 میلیون بیشتر) می شه در مقطع ارشد مهندسی نرم افزار در دانشگاه کونکوردیا درس خوند ؟
    من متاهل هستم و همسرم نمی خواد تا پایان تحصیلات من ادامه تحصیل بده شهریه ام با توجه به Calculator خود دانشگاه برای 2 سال 33,000 دلار می شه . آیا برای ادامه تحصیل و زندگی این مبلغ با فرض اینکه پذیرش بدون فاند بگیرم کافیه ؟ آیا می تونم کار کامپیوتر در مونترئال داشته باشم ؟ نیمه وقت یا تابستون ؟
    من برنامه نویس حرفه ای هستم و سابقه کار خوبی دارم (C# , MVC , SQL Server 2008 , LINQ , Image Proccessing,NHibernate , CSS , JavaScript , PHP).
    لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید

Junior Member حکمت آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    manufacturing

سلام
    برای تحصیل کافیه و اضافی هم هست، الان شما میتونید پاره وقت در حدود ساعتی 10 دلار یا بیشتر کار بگیرید، هم در دانشگاه و هم خارج از آن که البته دومی منوط به 6 ماه تحصیل موفقیت آمیز است.
    اگر همسرتون هم در جایی مشغول بشوند و اگر مخارج مربوط به محل سکونت را در نظر نگیریم، به نظرم کاملا ممکن و شدنی است. مخارج مربوط به اجاره خانه در حدود سالی 8 تا 10 هزار تا میشود.
    در خصوص مهارتتون بگردید ببینید چطوری میشود در کانادا در همان رابطه کار پیدا کرد، یک سری به سایت زیر بزنید نرخ درآمدتون پس از فارغ التحصیلی و کلا شرایط کار رو میشه اونجا پیدا کرد.
    http://www.workingincanada.gc.ca/con...lang=eng&cid=1

کنکردیا خوش بگذره.

Junior Member حکمت آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    manufacturing

سلام
    کسی خبر دارد یک دانشجوی فوق لیسانس چقدر وقت اضافه برای کار براش باقی میمونه؟

حجم درسها چقدره؟ مثل همین جاست و یا ...؟

برای کار پاره وقت در کبک، مونترال زبان فرانسه دونستن اجباریه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار دانشجويي قبل از دريافت اجازه کار

سلام
    من یه سوال اساسی دارم:
    هزینه زندگی ماهانه تو کانادا تو شهری مثل Ottawa حدودا چقدر در میاد؟(جدای از شهریه دانشگاه)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کار دانشجويي قبل از دريافت اجازه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط aryanf نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال اساسی دارم:
    هزینه زندگی ماهانه تو کانادا تو شهری مثل Ottawa حدودا چقدر در میاد؟(جدای از شهریه دانشگاه)
    ماهی 1000 تا 1500 دلار برای یک زندگی دانشجویی مجردی و با همه صرفه جوئی ها.

Junior Member

سلام دوستان، من تو سایت اکثر دانشگاه گزینه ی تحصیل نیمه وقت رو دیدم، کسی از دوستان اطلاعی راجب تحصیل نیمه وقت داره؟ آیا میشه نیمه وقت درس خوند تمام وقت کار کرد که اینجوری تمام هزینه هام جبران شه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2222 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من تو سایت اکثر دانشگاه گزینه ی تحصیل نیمه وقت رو دیدم، کسی از دوستان اطلاعی راجب تحصیل نیمه وقت داره؟ آیا میشه نیمه وقت درس خوند تمام وقت کار کرد که اینجوری تمام هزینه هام جبران شه؟
    در کانادا دانشجوی اینترنشنال قانونا باید تمام وقت باشه و اجازه تحصیل نیمه وقت به شما نمیدهند. بعد از شش ماه تحصیل میتونید اجازه کار پاره وقت بگیرید که به شما اجازه 20 ساعت کار در هفته بیرون دانشگاه میده. ولی کار پیدا کردن خیلی سخت خواهد بود.

Junior Member

سلام
    من به یه استاد توی یه دانشگاه تورنتو ایمیل زدم واسه ارشد کامپیوتر گفته می تونم اسمش و به عنوان سوپروایزرم بنویسم و احتمالا قبولن می کنند اما از فاند خبری نیست.
    من لیسانس کامپیوتر دارم و 3 سال سابقیه برنامه نویسی تو شرکت دارم .
    java
    python
    VB.net
    C#.net
    javascrip
    php
    C
    C++
    بلدم و کار کردم. می خوام بدونم اگه بتونم هزینه های دانشگاه رو بپردازم چه قدر می تونم روی کار کنار درسم واسه خرج زندگیم حساب کنم؟و چه قد حدودا باید پول اضافی غیر از پول دانشگاه داشته باشم تا بتونم توی تورنتو 2 سال زندگی کنم.(با فرض اینکه کار هم بکنم). یعنی می خوام بدونم اگه کاری پیدا کنم این کار چه قدر ماهیانه برای من درآمد داره و چه قدر نیاز هست که خودم پول داشته باشم.
    اگه براتون امکان داشته باشه و کمکم کنید خیلی ممنون می شم .

Junior Member

سلام
    1)
    من فاند 23500$ از یک دانشگاه دریافت کردم. هزینه تحصیلم میشه 15500$. می خوام بدونم اگه خونه اشتراکی بگیرم و زندگی خیلی ساده ای بخوام داشته باشم چقدر دیگه حداقل باید با خودم داشته باشم. بعضی از دوستان نوشته بودند کلا با 27000$ میشه... آیا این درست هست؟

2)در ضمن من تمایل دارم از اجازه کار استفاده کنم چقدر شانس برای کارهای کوچیک وجود دارد و متوسط درآمدی که از این راه در میاد چقدر هست؟

3) اگه کسی دانشجوی ایرانی میشناسه که در کالگری تحصیل می کنه و می تونم باهاش صحبت کنم تا چم و خم را بهتر متوجه بشم واقعا ازش ممنون میشم. چون هیچ کسی دور و برم نیست که بتونه راهنمایی درستی بهم کنه... کلافگی!

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

باسلام
    امکانش هست در مورد کارهایی که خود دانشگاه برای دانشجویان پیشنهاد میکنه کمی توضیح دهید؟ ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)