صفحه 19 از 21 نخستنخست ... 9101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 201

موضوع: چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    من الان سپاه قدس همدان سربازی هستم و پادگانش روبروی ارتش شهید قهرمان هست و الان اومدم میان دوره.
    کل دوره ۵۲ روز هست با ۶ روز میان دوره که میشه ۴۶ روز مفید تو پادگان هستیم. و ما با احتساب پایان دوره ۸ مهر ترخیص میشیم.
    امکانات پادگان خوبه ولی هوا مخصوصا صبح ها خیلی سرد میشه.
    کارت سبز سی روزه رو هیچ جا قبول نداره(خودم هم ۳۰ روزه داشتم).
    ولی ۴۵ روزه رو فقط فقط فقط اگه پذیرش مقاومت باشی قبولت میکنن وگرنه اگه پذیرش تیپ یا هرچیز دیگه باشی باید ۵۲ روز رو بری.البته ۵۶ روزه ولی با پایان دوره میشه ۵۲ روز.
    منظور از مقاومت چیه ؟مثلا امریه بشیم و آموزشی المهدی بابل یا خاتمی یزد یا شهدای کرمانشاه باشیم تکمیلی رو قبول میکنن؟
    گواهی تکمیلی برای ارایه به پادگان آموزشی نیاز به تایید سپاه داره؟

Junior Member

یک چیزی که از صحبت های مسئولان گردان های عاشورا می شه فهمید این که کلا برگ سبز روی هوا است. الان چیزی که گفتند کسی که برگ سبز هم داشته باشد حتما باید برود آموزشی (چه سپاه، چه نیروی انتظامی و ارتش) و کسی که می خواهد تو سپاه بیفتد حتما باید برگ سبز داشته باشد ولی دو ماه کسری آن هنوز پابرجاست

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad69 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این دوره مدتش حدود یکماه هست که چند روزش رو باید پادگان برید و آموزش نظامی وبقیه رو کلاسای عقیدتی سیاسی هست واگه تکمیلی داشته باشد دیگه به آموزشی نمیرید حتی اگه امریه هم بگیرید آموزشی ندارید وبرای رفتن به این دوره ها حتما باید بسیجی فعال داشته باشید در غیر اینصورت نمیشه و شما که یکماه فرصت دارید متاسفانه امیدی نیس که بتونید برید. موفق باشید

سلام خسته نباشید
    یه سوال ذهنمو درگیر کرده اونم اینه که من اول دی ماه 95 اعزامم/افتادم آموزشگاه سپاه شهدای کرمانشاه.......
    دوره تکمیلی 77 روزه دارم که تابستان 92 گرفتم ....
    مدرک کارشناسی دارم.....
    خواستم بدونم آموزشیم چند روزه؟
    بعد اون کجا ها میفتیم احتمالا؟
    درجه ستوانسومی میدن بهم ؟بسیجی دارم فعال بمدت 11 سال

ممنونم تشکر از شما اگه زود جواب بدبد

سلام خسته نباشید
    یه سوال ذهنمو درگیر کرده اونم اینه که من اول دی ماه 95 اعزامم/افتادم آموزشگاه سپاه شهدای کرمانشاه.......
    دوره تکمیلی 77 روزه دارم که تابستان 92 گرفتم ....
    مدرک کارشناسی دارم.....
    خواستم بدونم آموزشیم چند روزه؟
    بعد اون کجا ها میفتیم احتمالا؟
    درجه ستوانسومی میدن بهم ؟بسیجی دارم فعال بمدت 11 سال

ممنونم تشکر از شما اگه زود جواب بدبد

سلام دوستان درباره این خبر کسی اطلاعی داره ؟

سرهنگ سعادت فر مسئول منابع انسانی سرباز سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) گفت: مشمولان بسیجی با تاریخ های اعزام 18 بهمن 95، اول و 18 اسفند 95، 18 فروردین 96 و اول اردیبهشت 96 که دوره 30 روزه آموزش تکمیلی بسیج را گذرانده اند، می توانند برای گذراندن دوره 15 روزه عملی به مدیریت منابع انسانی سرباز سپاه تهران مراجعه کنند تا مراحل جذب آن ها برای گذراندن خدمت سربازی در سپاه تهران طی شود.

مسئول منابع انسانی سرباز سپاه تهران گفت: تنها افرادی که این دو دوره که در مجموع 45 روز است را گذارنده باشند از دوره آموزش خدمت سربازی معاف می شوند.

واجدین شرایط می توانند همه روزه از ساعت 8 تا 12 به مدیریت منابع انسانی سرباز سپاه تهران به نشانی میدان سپاه، خیابان پادگان ولیعصر(عج)، پادگان حضرت ولیعصر(عج) سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) مراجعه کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - قدرت

کسی از دوستان میتونه منو در مورد دوره تکمیلی بسیج راهنمایی کنه که چه مزایا و معایبی داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - قدرت

با سلام خدمت دوستان گرامی
    با عرض پوزش سوال قبلی اشتباه شد
    بنده ساکن مازندران هستم دوره آموزش تکمیلی 15 روزه را همین چند روز پیش ( 1 تا 15 اسفند ) گذراندم ، قرار بر این شد که دوره ی ما آخرین دوره تکمیلی 15 روزه باشه ولی با توجه به اینکه متقاضی زیاده قرار شد یک دوره 15 روزه دیگه هم بعنوان آخرین دوره بعد از عید برگزار بشه ، این آخرین خبریه که فرمانده پادگان در خصوص دوره تکمیلی به گفت ، از استان های دیگه هم میتونن تو این دوره شرکت کنن ، تو دوره ما از استان سمنان و جاهای دیگه هم اومده بودند ، جهت اطلاع دوستان عرض کردم ، موفق باشید
    در ضمن سال نو هم پیشاپیش خدمت دوستان تبریک عرض میکنیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_power نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    با عرض پوزش سوال قبلی اشتباه شد
    بنده ساکن مازندران هستم دوره آموزش تکمیلی 15 روزه را همین چند روز پیش ( 1 تا 15 اسفند ) گذراندم ، قرار بر این شد که دوره ی ما آخرین دوره تکمیلی 15 روزه باشه ولی با توجه به اینکه متقاضی زیاده قرار شد یک دوره 15 روزه دیگه هم بعنوان آخرین دوره بعد از عید برگزار بشه ، این آخرین خبریه که فرمانده پادگان در خصوص دوره تکمیلی به گفت ، از استان های دیگه هم میتونن تو این دوره شرکت کنن ، تو دوره ما از استان سمنان و جاهای دیگه هم اومده بودند ، جهت اطلاع دوستان عرض کردم ، موفق باشید
    در ضمن سال نو هم پیشاپیش خدمت دوستان تبریک عرض میکنیم

سلام
    دوست عزیز و (سایر دوستان) تو رو خدا اگه اطلاعی دارین بهم کمک کنید.
    این طرح تکمیلی بسیج هنوز هم برگزار میشه ؟؟؟ اگه میشه کی هست؟ چطوری باید توش شرکت کرد؟ و اینکه آیا به عنوان جایگزین آموزشی محسوب میشه یا نه ؟

تو ور خدا اگه چیزی میدونید یا جایی که میشه پیگیری کرد بهم اطلاع بدید؟ خیلی برام حیاتی و مهمه

سلام دوستان این خبر رو میذارم اینجا که کسانی که چه به واسطه سرچ توی گوگل اومدن اینجا یا اعضای سایت در جریان باشن

من خودم دوره 30 روزه تکمیلی رو گذروندم ولی 15 روزه (یا 18 روزه) رو نگذروندم ... چیزی که از گردان که تکمیلی برگزار میکنه پرسیدم این هست که دیگه اصلا اون دوره 15 روزه برگزار نمیشه و همه باید آموزشی رو برن و اون 30 روز هم که رفتیم هیچ ارزشی نداره
    کسانی هم که قبلا دوره 15 روزه رو رفتن یا اینکه قبلا که دوره 45 روزه برگزار میشده رو رفتن و دوره تکیمیلی خودشون رو کامل کردن و 45 روزه کامل دارن شاید آموزشی رو داشته باشند شاید هم فقط دو هفته آموزشی داشته باشند و قطعی نیست.

گفتم در جریان باشید که قانون به این صورت شده و طبق گفته گردان بخش نامش هم اومده .... مگه اینکه دوباره تبصره و قانون و اصلاحیه ای بیاد و گرنه در حال حاضر در تاریخ شانزده تیر 96 که این پست رو من میذارم قانون چیزی هست که بالا نوشتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_mohamad نمایش پست ها
    دوستان سلام
    تو رو خدا یکی جواب بده
    من اعزامم 1 شهریور افتادم سپاه خاتمی یزد ، دوره تکمیلی رو 30 روزه رو رفتم ولی 18 روزه برگزار نشد که برم به ما گفتن 1 ماه قبل اعزام برگزار میشه ولی مثل اینکه کلا کنسل شده
    الان با این 30 روزه آموزشی ما کم میشه یا نه ؟؟؟
    کسایی که تیر و ارئیبهشت خاتمی یزد بودن اگه همچین موردی دیدید جواب بدید خواهشا

سلام ، من شرایطم کاملا مثل شماست اعزام اول شهریورم و 30 روزه رو دارم ولی 18 روزه برگذار نشده، برا شما چ اتفاقی افتاد آموزشی کامل بود یا دوهفته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)