صفحه 10 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 201

موضوع: چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

سلام چند تا سوال دارم ممنوم میشم جواب بدید . 1- من بسیج فعال دارم ولی زیر 2 ماه هست میتونم اقدام کنم یا 1 سال فعال باید داشته باشی؟ 2- من از طریق دانشگاه و بسیج مهندسین عضو شدم و فعال شدم نه مسجد و بهم گفتن باید برا دوره غضو بسیج مساجد باشی من اگه امروز اقدام کنم سابقه قبلیم حساب میشه یا فقط بسیج مساجد شرطه ؟ 3- من اعضامم شهریور هست به من گفتن اگه دوره 30 روزه رو طی کنی تا کارتش بیاد 5- 6 ماه میکشه و شما سرباز میشی امکانداره یکی خودش دستی اقدام کنه و بهش میدن یا نه؟ اگه تو بسیج مساجد ثبت نام کردم باید تو بسیج ناحیه هم فعال باشم یا مسجد خودش اسمم رو رد میکنه ؟
    مرسی اگه جواب بدین

دوستان آدرس گردان های امام حسین تبریز رو دارن ؟ ممنون

سلام دوستان
    بنده سوالی دارم
    من عضو بسیج فعال هستم ولی هنوز این دوره های تکمیلی را نرفته ام و باید تا 30 دی دفترچه اعزام را پر کرده و بفرستم و با توجه به شرایط موجود احتمالا تاریخ اعزام بنده 1 ابان 95 باشد. حال اگر من دفترچه را ارسال نموده و بعد از آن دوره های تکمیلی را شرکت کنم ایا امکان استفاده از کسری خدمن برای بنده وجود دارد؟
    سوال دوم این است که اگر من تابستان سال بعد دوره تکمیلی را شرکت کنم اما در مقطع تحصیلی بعدی قبول شوم آیا این دوره تکمیلی اعتبارش تا پایان تحصیل باقی خواهند ماند؟
    با تشکر

Junior Member

دوره 15 روزه ، 18 روز شد ؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad69 نمایش پست ها
    دوره سربازی شما از همون اسفند با چند روز تاخیر اجرا میشه چون اول باید برید همون پادگانی که باید آموزشی میرفتید وبرگ تکمیلی رو بهشون بدی بعد به شما یه نامه میدن که ببری سپاه استان بعد که نامه رو تحویل دادی بهت میگن که کجا باید ادامه خدمتت رو بگذرونی اگهم امریه داشته باشی که باید تا تیرماه منتظر بمونی
    سلام.میشه بگید چرا برای امریه گفتید که تیرماه باید اقدام شه؟ برای مثال اگر من شهریور فارغ التحصیل بشوم و امریه بگیرم باید تا تیرماه سال بعد منتظر بمونم؟

Junior Member

سلام میخواستم ببینم حین خدمت ارتش میشه بسیج فعال کارکرد رد کرد برای کسری ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

کسی که کارت فعال بسیج داشته باشه چند ماه کسری میتونه بگیره؟

Lightbulb پاسخ : چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

سلام، به ازای هر سال فعالیت در بسیج فعال یک ماه از خدمت شما کسر میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط alitahmasebi نمایش پست ها
    کسی که کارت فعال بسیج داشته باشه چند ماه کسری میتونه بگیره؟

بلی میتوانید در حین خدمت نیز دنبال بسیجی فعال باشید و در پایان خدمت (سه ماه باقی مانده) کسری های بسیج رو براشون ببرین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط re0022 نمایش پست ها
    سلام میخواستم ببینم حین خدمت ارتش میشه بسیج فعال کارکرد رد کرد برای کسری ؟

پاسخ سوال اول: دقت کنید که دوره تکمیلی در هر سال تنها دوبار برگزار میشود و شما باید قبل از اون از گردان های امام حسین شهر خودتون سوال کنید، راستی، منظورتون 1 آبان 96 هست دیگه؟! بلی در صورتی که در سپاه برای خدمت بیفتین از آموزشی معاف هستین، در صورتی که در ارتش بیفتین دو ماه کسری خدمت برای شما حساب میشه اما باید آموزشی رو برید، نیروی انتظامی اگه باشین یه دوره دو تا سه هفته ای شما رو میفرستن.
    پاسخ سوال دوم: بله هر زمانی که شرکت کنین، حتی اگه چند سال بعد سربازی اعزام شوید، باز هم میتوانید از مزایای دوره تکمیلی استفاده کنید و اعتبار دوره تکمیلی از بین نخواهد رفت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirheshmaty نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده سوالی دارم
    من عضو بسیج فعال هستم ولی هنوز این دوره های تکمیلی را نرفته ام و باید تا 30 دی دفترچه اعزام را پر کرده و بفرستم و با توجه به شرایط موجود احتمالا تاریخ اعزام بنده 1 ابان 95 باشد. حال اگر من دفترچه را ارسال نموده و بعد از آن دوره های تکمیلی را شرکت کنم ایا امکان استفاده از کسری خدمن برای بنده وجود دارد؟
    سوال دوم این است که اگر من تابستان سال بعد دوره تکمیلی را شرکت کنم اما در مقطع تحصیلی بعدی قبول شوم آیا این دوره تکمیلی اعتبارش تا پایان تحصیل باقی خواهند ماند؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)