صفحه 12 از 21 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 201

موضوع: چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elsajjad نمایش پست ها
    در مورد برگه سبز گفتم اگر داشته باشید از آموزشی ترخیص میشید و در مورد زمان برگزاری تا جایی که من اطلاع دارم بعد از ماه رمضون شروع میشه ...
    هفته آخر مرداد یا هفته اول شهریور شروع میشه و در آخر سه روز اردو شبانه روزی داره.

Junior Member

سلام به دوستان.....
    من خودم و یکی از دوستام کارت سبز رو داریم و من خودم امریه گرفتم و دوستم پذیرش سپاه و هردومون اول تیر اعزامیم خواستم بدونم من که امریه و کارت سبز دارم هیچی آموزشی باید برم (در صورتی که ارتش باشه چی؟) و وضعیت دوستم چی میشه.....؟؟
    با تشکر از همگی...

سلام اگه امریه داشته باشی و ارتش یا سپاه بیفتی همون دو سه روز اول ترخیصت میکنند. دوستت هم اگه سپاه باشه آموزشی نداره و مستقیم میره یگان
    امریه کجا گرفتی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mmsd567 نمایش پست ها
    سلام به دوستان.....
    من خودم و یکی از دوستام کارت سبز رو داریم و من خودم امریه گرفتم و دوستم پذیرش سپاه و هردومون اول تیر اعزامیم خواستم بدونم من که امریه و کارت سبز دارم هیچی آموزشی باید برم (در صورتی که ارتش باشه چی؟) و وضعیت دوستم چی میشه.....؟؟
    با تشکر از همگی...

Junior Member

با سلام
    من دوره ٣٠ روزه تابستون پارسال رفتم، از عيد تا الان منتظرم دوره ١٨ روزه برگذار بشه كه خبري نيست هنوز، فك مي كنم از شانس من كلا تعطيلش كردن ديگه.
    اعزام يك شهريورم

Junior Member

من امریه جهاد دانشگاهی گرفتم....کسی میدونه سپاهه یا ارتش....؟؟

سلام دوستان، من گواهی دوره مقدماتی بسیج رو گرفتم این گواهی چه کاربردی داره یکی از دوستام میگف از آموزشی کسر میکنن اگه ارائه بدی ؟؟؟؟؟
    سوال دومم، من بسیج فعال دارم ولی دوره 30 روزه تکمیل رو نرفتم، چند ماهه که اقدام کردم ولی میگن چون اعزامت شعریور هست نمیتونی این دوره تکمیلی رو بری ؟ من چیکار کنم؟؟؟ کسی راهنمایی بکنه ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tirgan نمایش پست ها
    بله حقیقت داره.از ابتدای سال 95 اونایی که دوره 45 روزه تکمیلی رو گذروندن باید 15 روز برن آموزشی.من سرباز نیروی انسانی سپاهم.
    میگن نیروز زمینی سپاه بیوفتی ، با داشتن 45روزه باز هم باید دو ماه آموزشی بری ،و فقط ستاد سپاه باشی آموزشی میشه دو هفته ، صحت داره ؟

امریه دقیقا الان چند ماهه ؟ واقعا کارت سبز باعث حذف آموزشی امریه میشه ؟! طبق قانون امسال

Junior Member

سلام دوستان>من رفتم برای دوره تکمیلی شرکت کنم بهم گفتن تا شش ماه الی یک سال بعد از شرکت در دوره نمیتونی بری خدمت در صورتی که من متحل هستم و میخوام زود برم خدمت.میخواستم ببینم ایا این قضیه صحت داره.ایا راهی هست که من بلافاصله بعد از شرکت در دوره بتونم برم خدمت.ممنون میشم زود راهنمایی کنید

Junior Member

خودم فهمیدم.... باید یه نامه از آموزش سپاه منطقه بگیرم ببرم بسیج مستضعفین تهران بعد یه نامه بهم میدن که با این نامه و دارا بودن کارت سبز و امریه وقتی رفتم پادگان ارتش واسه آموزشی اونجا یا همون روز یا چند روز بعدش ترخیصم میکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmsd567 نمایش پست ها
    خودم فهمیدم.... باید یه نامه از آموزش سپاه منطقه بگیرم ببرم بسیج مستضعفین تهران بعد یه نامه بهم میدن که با این نامه و دارا بودن کارت سبز و امریه وقتی رفتم پادگان ارتش واسه آموزشی اونجا یا همون روز یا چند روز بعدش ترخیصم میکنن.

واقعا امریه و کارت سبز = حذف آموزشی ؟! حتی در ارتش ؟

نیرو انتظامی چطور ؟

الان که سپاه هم بیوفتی با کارت سبز آموزشی حذف نمیشه ، فوقش میشه دو سه هفته ، چطوری امریه حذف میشه ؟! حتی ارتش!
    اگه آموزشی حذف بشه کلا 22 ماه باید برید امریه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)