صفحه 13 از 21 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 201

موضوع: چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط off72 نمایش پست ها
    واقعا امریه و کارت سبز = حذف آموزشی ؟! حتی در ارتش ؟

نیرو انتظامی چطور ؟

الان که سپاه هم بیوفتی با کارت سبز آموزشی حذف نمیشه ، فوقش میشه دو سه هفته ، چطوری امریه حذف میشه ؟! حتی ارتش!
    اگه آموزشی حذف بشه کلا 22 ماه باید برید امریه ؟

حقیقتش من امریم جاییه که آموزشیش توی ارتش میوفتم و برای اینکه از کارت سبزم استفاده کنم باید مراحل نامه نگاری که گفتموطی کنم....حدود ده روز پیش توی بخش آموزش سپاه که رفتم برای گرفتن نامه گفتن الآن هرجا حتی سپاه هم بیفتی با کارت سبز حداقل باید ۱۵ روز بری آموزشی ولی اگر امریه باشی و توی ارتش بعد از چند ساعت ترخیصت میکنن ولی اینم صد درصد نیست چون ظاهرا ارتشم حدود 12 روزی نگه میداره ......در مورد نیروی انتظامیم که قبلا سپاه همون اول ترخیص میکرد دو سه هفته نگه میداشت ولی الآن نمیدونم چجوریه.

سلام خواهشا یکی دقیق جواب بده - من الان اعزام تیر هستم امریه آموزش و پرورش گرفتم که زیر نظر سپاهه اموزشی تکمیلی هم رفتم 45 روزه رو برگه سبز دارم الان تکلیف آموزشیم چی میشه روز اول ایا ترخیص میکنن؟ ؟ طبق قانون جدید ؟ باید چکار کنم ؟ باید برم سپاه استان ؟

Junior Member

میگن نیروز زمینی سپاه بیوفتی ، با داشتن 45روزه باز هم باید دو ماه آموزشی بری ،و فقط ستاد سپاه باشی آموزشی میشه دو هفته ، صحت داره ؟

امریه دقیقا الان چند ماهه ؟ واقعا کارت سبز باعث حذف آموزشی امریه میشه ؟! طبق قانون امسال

به طرح امریه هیچ گونه کسری تعلق نمیگیره.چون به عنوان نیروی اداری روی شما حساب میکنن.۳ ماه بیشتره ولی دیگه پست نگهبانی و برجک و لباس نظام و صبح
    اه مشترک کلن مراسمات نظامی بالکل حذف میشه

سلام خواهشا یکی دقیق جواب بده - من الان اعزام تیر هستم امریه آموزش و پرورش گرفتم که زیر نظر سپاهه اموزشی تکمیلی هم رفتم 45 روزه رو برگه سبز دارم الان تکلیف آموزشیم چی میشه روز اول ایا ترخیص میکنن؟ ؟ طبق قانون جدید ؟ باید چکار کنم ؟ باید برم سپاه استان ؟

Junior Member Donnie آواتار ها

واقعا امریه و کارت سبز = حذف آموزشی ؟! حتی در ارتش ؟

نیرو انتظامی چطور ؟

الان که سپاه هم بیوفتی با کارت سبز آموزشی حذف نمیشه ، فوقش میشه دو سه هفته ، چطوری امریه حذف میشه ؟! حتی ارتش!
    اگه آموزشی حذف بشه کلا 22 ماه باید برید امریه ؟
    آموزشی بنده در نیروی هوایی شهید خضرایی بود و یادمه روز اولی که رفتیم گفتن کسانی که هم امریه + کارت سبز دوره تکمیلی دارن دستاشون رو ببرن بالا ! از بین ما کسی نبود، از چند نفر اونجا پرسیدم گفتن در صورتی که امریه داشته باشی و دوره تکمیلی بسیج رو هم گذرونده باشی دیگه آموزشی نمیری و مستقیم میری جایی که امریه گرفتی...حالا بازم تحقیق بیش تری کن.

Junior Member

سلام
    دوستان ما اگر بریم دوره تکمیلی برای کارت سبزو بعدش دکتری قبول شیم و نریم خدمت، تا چه مدت اعتبار داره آموزش تکمیلی گذرونده؟

ببخشید واقعا متاسفم واسه مملکت ایران واسه همشون که با جوان های مردم بازی میکنن چرا باید امریه آموزش و پرورش ور حذف کنن کی پاسخگویه واقعا فاتحه بخونن تو مملکت بابا تکمیلی ترید مگه دیووونه اید تکمیلی میرید نه کم میشه نه آموزشی حساب میشه دیوونه اید خودتون رو دو ماه ذجر بدید هیچی نباشه نرید

پیش فرض موضوع: چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

سلام دوستان من سال 91 کارت تکمیلی بسیجم رو که 45 روزه هم هست طی کردم و بهمن همون سال به خدمت اعزام شدم و بعد از دوماه رفتم ارشد حالا چند تا سوال دارم الانم اعزامم 95.4.1 هستش یعنی چند روز دیگه
    1- اینکه کارت سبز من برای سال 91 هستش و من کارت کفالتی که بعضیا میگن و ندارم ولی کارت سبزم 45 روزس یعنی باید بازم برم سپاه ناحیه چون اونوموقع یه دوره چند روزه هم رفتم برای اموزش سپاه همون 15 روز رو به غیر از اون 30 روز ... حالا برگ سبزم منقضی نشده یعنی ؟؟ یا اعتبارشو داره

2- من افتادم سپاه شهدا کرمانشاه درواقع دوباره سپاه شده اعزامم.. می خواستم ببینم آیا منی که 2 ماه سابقه خدمت دارم و کارت سبز دوباره باید آموزش ببینم دو ماه ؟؟ یا نه مسقیم اعزام میشم یگان ؟؟؟

138 روز هم کسری خدمت بسیجی دارم که هم کسر خدمتتم و هم دوماه خدمتتم توی برگه سفیدم قید شده.

امروز 95.3.29

Junior Member

رفتم گردان درباره اموزش تکمیلی پرسیدم ، گفت شاید 18 روزه کلا حذف بشه !
    30 روزه هم بدون 18 روز فایده ای نداره

هنوز تکلیفش مشخص نیست

کسی اطلاعات دقیق تر نداره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

فکر میکنم اشتباه کردن یا خواستن دست به سرت کنن. سـپ/ا-ه فقط از این طریق نیرو میگیره و نمیاد کار خودشو خراب کنه. اما من امشب میپرسم باز بهتون میگم همینجا
    بعدشم تا جایی که من میدونم ۲ بار تو سال دوره برگزار میشه یکی تیر هستش یکی هم دی یا بهمن! شما باید صبر کنین مثل من از بهمن برین دوره رو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)