صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 201

موضوع: چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط off72 نمایش پست ها
    رفتم گردان درباره اموزش تکمیلی پرسیدم ، گفت شاید 18 روزه کلا حذف بشه !
    30 روزه هم بدون 18 روز فایده ای نداره

هنوز تکلیفش مشخص نیست

کسی اطلاعات دقیق تر نداره ؟
    فکر میکنم اشتباه کردن یا خواستن دست به سرت کنن. سـپ/ا-ه فقط از این طریق نیرو میگیره و نمیاد کار خودشو خراب کنه. اما من امشب میپرسم باز بهتون میگم همینجا
    بعدشم تا جایی که من میدونم ۲ بار تو سال دوره برگزار میشه یکی تیر هستش یکی هم دی یا بهمن! شما باید صبر کنین مثل من از بهمن برین دوره رو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mori_ie نمایش پست ها
    فکر میکنم اشتباه کردن یا خواستن دست به سرت کنن. سـپ/ا-ه فقط از این طریق نیرو میگیره و نمیاد کار خودشو خراب کنه. اما من امشب میپرسم باز بهتون میگم همینجا
    بعدشم تا جایی که من میدونم ۲ بار تو سال دوره برگزار میشه یکی تیر هستش یکی هم دی یا بهمن! شما باید صبر کنین مثل من از بهمن برین دوره رو
    دست به سر ؟!
    گردان که هیچی ، از مسول اموزش سپاه پرسیدم !
    آخرین بار مازندران 18 اردیبهشت دوره 18 روزه رو برگزار کرد و تمام ، فعلا تکمیلی رو لغو کردن و تکلیفش مشخص نیست
    طبق هر سال الان باید 30 روزه برگزار بشه که نمیشه ، و معلوم نیست برنامه آیندشون چیه

من چند ماه دیگه باید برم سربازی ، بهمن اگه برگزار هم بشه بدرد من نمیخوره،

بیخودی 30روزه رو رفتم کلی سختی کشیدم ، من که ازشون نمیگذرم اگه اون 30روزم هیچی بشه

حالا شما هم بپرس ببین چ خبره و به ما اطلاع بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

دست به سر ؟!
    گردان که هیچی ، از مسول اموزش سپاه پرسیدم !
    آخرین بار مازندران 18 اردیبهشت دوره 18 روزه رو برگزار کرد و تمام ، فعلا تکمیلی رو لغو کردن و تکلیفش مشخص نیست
    طبق هر سال الان باید 30 روزه برگزار بشه که نمیشه ، و معلوم نیست برنامه آیندشون چیه

من چند ماه دیگه باید برم سربازی ، بهمن اگه برگزار هم بشه بدرد من نمیخوره،

بیخودی 30روزه رو رفتم کلی سختی کشیدم ، من که ازشون نمیگذرم اگه اون 30روزم هیچی بشه

حالا شما هم بپرس ببین چ خبره و به ما اطلاع بده
    تا جایی که من میدونم ۱ تیر دوستم اعزام شد برای دوره ی 15 روزش به کرمانشاه { محل زندگی ما تهرانه } . کرمانشاه بهش گفتن باید برگردین دوباره تقسیم شین برین همدان برگذار میشه ( دوره ۳۰ روزه رو بهمن رفته بود ) الان تهرانه بهش گفتن شنبه میفرستیمت همدان .
    شاید تو شهر شما برگذار نشده!؟ شمام برین بپرسین بگین همینجا

Junior Member

تا جایی که من میدونم ۱ تیر دوستم اعزام شد برای دوره ی 15 روزش به کرمانشاه { محل زندگی ما تهرانه } . کرمانشاه بهش گفتن باید برگردین دوباره تقسیم شین برین همدان برگذار میشه ( دوره ۳۰ روزه رو بهمن رفته بود ) الان تهرانه بهش گفتن شنبه میفرستیمت همدان .
    شاید تو شهر شما برگذار نشده!؟ شمام برین بپرسین بگین همینجا
    عجب
    لطفا مطئن بشید ، 1 تیر برای 15 روزه ی آموزش تکمیلی بسیج رفته ؟ فرستادنش یه استان دیگه ؟ مگه اموزش سربازیه !
    شاید منظورتون اون دو هفته اموزش سربازی هست که از امسال با داشتن دوره تکمیلی هم باید رفت. ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

عجب
    لطفا مطئن بشید ، 1 تیر برای 15 روزه ی آموزش تکمیلی بسیج رفته ؟ فرستادنش یه استان دیگه ؟ مگه اموزش سربازیه !
    شاید منظورتون اون دو هفته اموزش سربازی هست که از امسال با داشتن دوره تکمیلی هم باید رفت. ؟
    عجیبه شما اطلاع ندارین!!!! بعله مثل اینکه اینجوریه که باید این دوره 15 روزه هین خدمت انجام بدین.ینی شروع خدمتتون با این 15 روز هستش بعد برمیگردینو توی س/پ\ا_ه تقسیم میشینو ادامه خدمتو میرین. مورد بعدی آینه که همین الان تو مسجد گفتن دوره داره بعد ماه رمضون برگذار میشه و به ب یکی از دوستام که بسیج داشت گفت بیا فردا پادگان اسمتو رد کنم بیای.من تازه 2 ماه عضو بسیجم و نمیتونم تو دوره شرکت کنم اگه شما میتونی برو زودتر راحت شی. من خودمم از بند پ استفاده میکنم خدمتو عادی میرم 60 روز آموزشی رو برمیگردم بعد درسو شروع میکنم برای ارشد چون گفت چند ساله فقط تو تابستون برگذار میشه چند سری دوره تکمیلی منم نمی ارزه برام بخوام 12 ماه صبر کنم.

Junior Member

عجیبه شما اطلاع ندارین!!!! بعله مثل اینکه اینجوریه که باید این دوره 15 روزه هین خدمت انجام بدین.ینی شروع خدمتتون با این 15 روز هستش بعد برمیگردینو توی س/پ\ا_ه تقسیم میشینو ادامه خدمتو میرین. مورد بعدی آینه که همین الان تو مسجد گفتن دوره داره بعد ماه رمضون برگذار میشه و به ب یکی از دوستام که بسیج داشت گفت بیا فردا پادگان اسمتو رد کنم بیای.من تازه 2 ماه عضو بسیجم و نمیتونم تو دوره شرکت کنم اگه شما میتونی برو زودتر راحت شی. من خودمم از بند پ استفاده میکنم خدمتو عادی میرم 60 روز آموزشی رو برمیگردم بعد درسو شروع میکنم برای ارشد چون گفت چند ساله فقط تو تابستون برگذار میشه چند سری دوره تکمیلی منم نمی ارزه برام بخوام 12 ماه صبر کنم.
    دوره تکمیی دو قسمته ، 27 روز و 18 روز

اونی که دوستتون رفته اصلا تکمیلی نبوده ، آموزشی سربازی بوده ، چون با داشتن تکمیلی 45 روزه باز هم باید دو هفته رفت آموزشی و دوستتون ظاهرا تکمیلی رو قبلا 45 روزش رو گرفته بود ،

اینی که مسجدتون گفته احتمالا 27روزه هست ،

من از مسول آموزش سپاه پرسیدم، گفت تکمیلی 18روز امسال اردیبهشت برگزار شد و دیگه لغو شده و تکلیفش فعلا مشخص نیست ،

من 30روز(که الان 27روز شده) رو قبلا رفتم
    18روزه برگزار نمیشه که برم

27 روز که مسجدتون گفته مسول برگزاریش گردانه که برای بسیجه ، ولی 18روز رو سپاه استان باید برگزار کنه ، که فعلا لغو شده ، تا هفته قبل که سوال کردم اینطور گفتن

در ضمن اگه نیرو زمینی سپاه بیوفتید با تکمیلی 45روز باید باز هم دو ماه اموزشی برید و فقط کسری داره،

ولی برای سپاه کربلا آموزشیتون میشه دو هفته

Junior Member

دوره تکمیی دو قسمته ، 27 روز و 18 روز

اونی که دوستتون رفته اصلا تکمیلی نبوده ، آموزشی سربازی بوده ، چون با داشتن تکمیلی 45 روزه باز هم باید دو هفته رفت آموزشی و دوستتون ظاهرا تکمیلی رو قبلا 45 روزش رو گرفته بود ،

اینی که مسجدتون گفته احتمالا 27روزه هست ،

من از مسول آموزش سپاه پرسیدم، گفت تکمیلی 18روز امسال اردیبهشت برگزار شد و دیگه لغو شده و تکلیفش فعلا مشخص نیست ،

من 30روز(که الان 27روز شده) رو قبلا رفتم
    18روزه برگزار نمیشه که برم

27 روز که مسجدتون گفته مسول برگزاریش گردانه که برای بسیجه ، ولی 18روز رو سپاه استان باید برگزار کنه ، که فعلا لغو شده ، تا هفته قبل که سوال کردم اینطور گفتن

در ضمن اگه نیرو زمینی سپاه بیوفتید با تکمیلی 45روز باید باز هم دو ماه اموزشی برید و فقط کسری داره،

ولی برای سپاه کربلا آموزشیتون میشه دو هفته
    شما درست مي فرماييد.
    من هم دوره ٢٧ روزه پارسال رفتم و از عيد تا الان منتظر دوره ١٨ روزه هستم كه هنوز برگذار نشده، شهريور هم اعزام ميشم به سربازي.
    استان فارس هستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    این تابستون دوره تکمیلی برگزار میشه ...؟
    چون شنیدم تکمیلی ها رو کنسل کردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MajidKhorasani نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    این تابستون دوره تکمیلی برگزار میشه ...؟
    چون شنیدم تکمیلی ها رو کنسل کردن
    ظاهرا کنسل شده
    ولی بعضیا میگین نه با محدودیت ثبت نام میکنن !

نمیدونم کدوم درسته ، خودم پرسیدم میگن 18روز کنسل شده

شما کدوم استانی ؟

Junior Member

ظاهرا کنسل شده
    ولی بعضیا میگین نه با محدودیت ثبت نام میکنن !

نمیدونم کدوم درسته ، خودم پرسیدم میگن 18روز کنسل شده

شما کدوم استانی ؟
    پارسال استان فارس دو دوره ارديبهشت و خرداد براي ١٨ روز برگزار كرد، امسال از عيد نوروز تا الان حتي يك دوره ١٨ روزه هم برگزار نشد.
    پس اونايي كه ٣٠ روزه رفتن چي؟؟؟؟
    شما مازندراني؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)