صفحه 2 از 21 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 201

موضوع: چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

Junior Member ali2010ahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بیمه دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

من تا به حال تو بسیج عضو نبودم اما آشنایی دارم که میتونه منو با حدود 1 سال بسیجی فعال برای دوره تکمیلی بسیج بفرسته اما موندم ارزششو داره یا نه واینکه اگه این کارو بکنم واسه ویزا گرفتن خیلی از کشورا به مشکل بر نمیخورم؟؟

درود
    دوستان باید فعال باشی یعنی 4 ماه بسیج فعال رو داشته باش ؟
    من که الان یک فهت هاست پرونده فعالی رو تشکیل دادم و تو تیر ترح تکمیلی برگزار میشه میتونم شرکت کنم؟

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

سلام دوستان
    شنیده ها حاکی از اینه که شرط لازم برای کسری بسیج داشتن برگ سبزه؛ به عبارت دیگه اگه ده سال هم بسیج فعال داشته باشی اما برگ سبز دوره تکمیلی رو که نداشته باشی یه روز هم کسری نمی دن. اما همینطور که گفتم اینا درحد شنیده است. از دوستان کسی هست که این اواخر (سال 93) کسری بسیج گرفته باشه و از چندوچونش باخبر باشه و قضیه رو روشن کنه؟
    ممنونم

من قراره با استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، از شرکتهای زیر نظر نیروهای مسلح پروژه بگیرم و کل سربازی منتفی میشه. فقط باید دوره آموزشی 45 روزه رو برم. حالا سوالم اینه که میشه در این حالت هم از دوره‌ی آموزش تکمیلی بسیج به جای اون 45 روز استفاده کنم؟ یا فقط برای کسانی که به طوزر معمولی و از طریق سپاه اعزام میشن میشه این کارو کرد؟

با سلام من امریه شرکت نفت پذیرش شدم و شهریور اعزامم دوره تکمیلی هم دارم .اولا خواستم بپرسم که کجا میافتم؟
    دوما یکی از دوستانم امریه قبول شد و شرایطش مثل من بود که ارتش 01تهران آموزشی افتاد اما چون برگ دوره تکمیلی داشت ترخیص شد خواستم بدونم صحت داره؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/University of Tehran

با سلام
    برای شرکت در دوره تکمیلی بسیج، چند ماه باید سابقه بسیج فعال داشته باشی؟
    مثلا میشه دو ماه سه ماه عضویت داشت بعد برای شرکت در دوره اقدام کرد؟
    سوال دیگه این که آیا حتما باید عضو بسیج همان شهری باشی که برای تکمیلی اقدام میکنی یا نه میتونی مثلا بسیج فعال سمنان باشی بعد برای تکمیلی تهران اقدام کنی؟
    خیلی ممنون

با سلام دوستان تو رو خدا دقیق راهنماییم کنید قبلا همین جا یکبار سوالمو پرسیدم اما جواب قطعی نگرفتم.من دوره تکمیلی بسیج رفتم و امریه شرکت نفت هم پذیرش شدم میخوام بدونم آموزشی باید برم یا نه؟شهریور ماه اعزاممه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_d200 نمایش پست ها
    با سلام دوستان تو رو خدا دقیق راهنماییم کنید قبلا همین جا یکبار سوالمو پرسیدم اما جواب قطعی نگرفتم.من دوره تکمیلی بسیج رفتم و امریه شرکت نفت هم پذیرش شدم میخوام بدونم آموزشی باید برم یا نه؟شهریور ماه اعزاممه.
    سلام بر دوست عزیز

من هم دوره تکمیلی رفتم و شهریور اعزاممه و فکر کنم که امریه ام عسلویه باشه
    اموزشی شما دیگه ندارید و فقط یه دوره ای فک کنم 10 الی 20 روزه ای واستون کلاس می گذارن و بعد دوره مشخص می شه کجا می افتی. حداقل واسه ما اینجوریه
    ببخشید شما از قرارگاه خاتم الانبیا اقدام کردی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jozeph نمایش پست ها
    سلام بر دوست عزیز

اموزشی شما دیگه ندارید و فقط یه دوره ای فک کنم 10 الی 20 روزه ای واستون کلاس می گذارن و بعد دوره مشخص می شه کجا می افتی. حداقل واسه ما اینجوریه
    سلام
    خیر من خاتم النبیائ اقدام نکردم از طریق سایت شرکت نفت واسه امریه در مناطق نفت خیز جنوب اقدام کردم و قبول شدم.دوستم پارسال دوره تکمیلی داشت و امریه شرکت نفت قبول شد اما 3 روز بعدش ترخیص شد.الان من 3 روز بعد ترخیص میشم یا 20 روز بعد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jozeph نمایش پست ها
    سلام بر دوست عزیز

با سلام من امریه شرکت نفت دارم و شهریور اعزاممه در ضمن برگ دوره تکمیلی هم دارم.ظاهرا هرکس دوره تکمیلی رفته آموزشی دیگه نداره(دوتا از دوستانم هم شرایطشون مثل خودمه و امریه شرکت نفت پذیرش شدن و بخاطر داشتن برگ دوره تکمیلی 3روز بعد مرخص شدن از آموزشی).
    اول خواستم بدونم این قانون صحت داره هنوز؟
    دوم اینکه یک نفر گفت فکر کنم قبل تاریخ اعزامت این برگ را باید ببری نظام وظیفه که ثبتش کنن وگرنه آموزشی ترخیص نمیشی و باید بری خواستم بدونم جریانش چیه؟
    خلاصه هر کمک و راهنمایی که ارائه بدید ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)