صفحه 5 از 21 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 201

موضوع: چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

سلام دوستان یک سوال داشتم ازتون

نحوه ثبت کسری بسیج با ثبت در نظام وظیفه ( اضافه شدن مدت کسری ذکر شده به سوابق کسری خدمت موجود در برگ سفید) چجوری هست؟

برگه نهایی کسری بسیج به مدت دو ماه رو گرفتم ولی رو برگه سفیدم تو سوابق کسری خدمت چیزی نیومده . یه چهار روزی می شه که برگه رو گرفتم. نه پلیس+10 و نه نظام وظیفه ( میدون سپاه) برام ثبت نکردن گفتن خود پایگاه باید ثبت کنه. خود پایگاه هم می گه ثبت کردذه ولی رو برگه سفیدم چیزی نیومده.
    کسی اطلاعی داره بگه.

Junior Member

من تیر ماه اعزامم,میخوام تاخیر بزنم 6اعزام شم
    اولا ک یکجا پذیرش گرفتم اما چون مرکز بهداشته مطمعن نیستم بشه یا نه چون رشتم برق بوده,تاخیر بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوما 6سال بسیج عادی بودم اما راکد شدم اگ برم دنبال فعالیم میتونم بگیرم تا خرداد که برم تکمیلی؟
    سوما به دردم میخوره اصلا برم؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    آقایون یه سوال
    پارسال میگفتن که طرح تکمیلی باید حداقل 8 ماه قبل از اعزام باشه. درسته این حرف؟ کاریش میشه کرد؟
    یه سوال دیگه
    من شهریور اعزاممه
    آیا تا اون موقع میتونم توی طرح تکمیلی تابستون شرکت کنمو مدرکتشو استفاده کنم؟
    اگه دو ماه بندازم عقب چی؟میشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zebra27 نمایش پست ها
    سلام
    آقایون یه سوال
    پارسال میگفتن که طرح تکمیلی باید حداقل 8 ماه قبل از اعزام باشه. درسته این حرف؟ کاریش میشه کرد؟
    یه سوال دیگه
    من شهریور اعزاممه
    آیا تا اون موقع میتونم توی طرح تکمیلی تابستون شرکت کنمو مدرکتشو استفاده کنم؟
    اگه دو ماه بندازم عقب چی؟میشه؟
    ممنون
    فک میکنم بتووونی,باتوجه ب چیزایی ک بچه ها نوشتن باید برگ سبزو ببری محل آموزشی بدی,مهم داشتن برگ سبزس

سلام
    من دوره ٣٠ روزه سپاه رو رفتم و مي خواستم دوره ١٥ روزه رو برم
    اما چون اعزام ٤/١ هستم و از طرفيم سپاه زماني دوره رو برگذار كرد كه نصف دوره به دوره سربازي من مي خوره واسه همين من نتونستم برم ١٥ روز رو
    سوالم اينه كه آيا با همون ٣٠ روز هم كسري ميدن؟! يا كسريم پريده!!

Junior Member amirlogh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

دوستان کسی از زمان جدید ثبت نام این دوره خبر ندارد؟! من اعزامم اول برج 8 هست .. تا اون موقع می تونم یکی از این دوره ها رو برم؟!

Junior Member amirlogh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

و یه سوال دیگر من در 16 سالگی حدود 10 سال قل این دوره رو رفتم و 3 روز هم مانور رفتم ولی اون موقع هیچ مدرکی نگرفتم ایا شانسی هست برم در اون پایگاهی که اون موقع بودم ازشون نامه بگیرم که این دوره رو گذرانده ام ؟!

Junior Member

یه سوال خیلی واجب داشتم.
    با توجه به اینکه دوره تکمیلی به دو بخش 30 روزه و 15 روزه تقسیم شده آیا برای شرکت در دوره 15 روزه نیاز به برگه اعزام هست یا خیر؟
    من در حال حاضر دانشجو هستم و در حال انجام پروژه جایگزین خدمت بنیاد ملی نخبگان. تاریخ آموزشی من هم 1/10 است. ولی برای دانشجویان که هیچ برگه اعزام به خدمتی صادر نمیشود و فقط به فارق التحصیلان برگه اعزام به خدمت می دهند.

Junior Member

سلام به همگی
    در مورد دوره تکمیلی بسیج آخرین اطلاعات به صورت اینکه :
    از تاریخ 22/4/94 بخشنامه ای اومده تو سپاه که افرادی که میخوان از تسهیلات دوره تکمیلی استفاده کنن باید یکسال در اختیار گردان های امام حسین باشن . پس اونهایی که تاریخ اعزامشون واسه این سمت ساله نمیرسن که برن تکمیلی
    فعلاً آخرین دوره 30 روزه مقدماتی همین چند روزه پیش تو گردان 106 امام حسین تهران شروع شده و فعلاً دیگه خبری از تشکیل دوره نیست .
    با گواهی 30 روزه مقدماتی هیچ کسری خدمتی به شخص تعلق نمیگیره و حتماً باید هر 2 دوره 30 و 15 روزه توسط شخص طی بشه بعدش یک برگه کفایت از آموزش به شخص میدن که دیگه آموزشی نمیره بعد شخص به پادگانی که تو برگه سفیدش هست مراجعه میکنه این برگه کفایت رو نشون میده به مسئول آماد اونجا بعد برمیگرده خونه !

سعی کردم به اکثر سوالات جواب بدم بازم اگه سوالی بود در خدمتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam86 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    در مورد دوره تکمیلی بسیج آخرین اطلاعات به صورت اینکه :
    از تاریخ 22/4/94 بخشنامه ای اومده تو سپاه که افرادی که میخوان از تسهیلات دوره تکمیلی استفاده کنن باید یکسال در اختیار گردان های امام حسین باشن . پس اونهایی که تاریخ اعزامشون واسه این سمت ساله نمیرسن که برن تکمیلی
    فعلاً آخرین دوره 30 روزه مقدماتی همین چند روزه پیش تو گردان 106 امام حسین تهران شروع شده و فعلاً دیگه خبری از تشکیل دوره نیست .
    با گواهی 30 روزه مقدماتی هیچ کسری خدمتی به شخص تعلق نمیگیره و حتماً باید هر 2 دوره 30 و 15 روزه توسط شخص طی بشه بعدش یک برگه کفایت از آموزش به شخص میدن که دیگه آموزشی نمیره بعد شخص به پادگانی که تو برگه سفیدش هست مراجعه میکنه این برگه کفایت رو نشون میده به مسئول آماد اونجا بعد برمیگرده خونه !

سعی کردم به اکثر سوالات جواب بدم بازم اگه سوالی بود در خدمتم
    سلام
    متشکرم از اینکه به برخی ابهامات جواب دادین. این خبر چقدر موثقه؟ (من دیروز از گردان شهرستان سوال کردم همچین خبری رو نداشتن). سوال دوم اینکه آیا بدون داشتن برگه سبز اعزام به خدمت میشه این دوره را گذروند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)