صفحه 6 از 18 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 201

موضوع: چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

یه سوال خیلی واجب داشتم.
    با توجه به اینکه دوره تکمیلی به دو بخش 30 روزه و 15 روزه تقسیم شده آیا برای شرکت در دوره 15 روزه نیاز به برگه اعزام هست یا خیر؟
    من در حال حاضر دانشجو هستم و در حال انجام پروژه جایگزین خدمت بنیاد ملی نخبگان. تاریخ آموزشی من هم 1/10 است. ولی برای دانشجویان که هیچ برگه اعزام به خدمتی صادر نمیشود و فقط به فارق التحصیلان برگه اعزام به خدمت می دهند.

Junior Member

سلام به همگی
    در مورد دوره تکمیلی بسیج آخرین اطلاعات به صورت اینکه :
    از تاریخ 22/4/94 بخشنامه ای اومده تو سپاه که افرادی که میخوان از تسهیلات دوره تکمیلی استفاده کنن باید یکسال در اختیار گردان های امام حسین باشن . پس اونهایی که تاریخ اعزامشون واسه این سمت ساله نمیرسن که برن تکمیلی
    فعلاً آخرین دوره 30 روزه مقدماتی همین چند روزه پیش تو گردان 106 امام حسین تهران شروع شده و فعلاً دیگه خبری از تشکیل دوره نیست .
    با گواهی 30 روزه مقدماتی هیچ کسری خدمتی به شخص تعلق نمیگیره و حتماً باید هر 2 دوره 30 و 15 روزه توسط شخص طی بشه بعدش یک برگه کفایت از آموزش به شخص میدن که دیگه آموزشی نمیره بعد شخص به پادگانی که تو برگه سفیدش هست مراجعه میکنه این برگه کفایت رو نشون میده به مسئول آماد اونجا بعد برمیگرده خونه !

سعی کردم به اکثر سوالات جواب بدم بازم اگه سوالی بود در خدمتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam86 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    در مورد دوره تکمیلی بسیج آخرین اطلاعات به صورت اینکه :
    از تاریخ 22/4/94 بخشنامه ای اومده تو سپاه که افرادی که میخوان از تسهیلات دوره تکمیلی استفاده کنن باید یکسال در اختیار گردان های امام حسین باشن . پس اونهایی که تاریخ اعزامشون واسه این سمت ساله نمیرسن که برن تکمیلی
    فعلاً آخرین دوره 30 روزه مقدماتی همین چند روزه پیش تو گردان 106 امام حسین تهران شروع شده و فعلاً دیگه خبری از تشکیل دوره نیست .
    با گواهی 30 روزه مقدماتی هیچ کسری خدمتی به شخص تعلق نمیگیره و حتماً باید هر 2 دوره 30 و 15 روزه توسط شخص طی بشه بعدش یک برگه کفایت از آموزش به شخص میدن که دیگه آموزشی نمیره بعد شخص به پادگانی که تو برگه سفیدش هست مراجعه میکنه این برگه کفایت رو نشون میده به مسئول آماد اونجا بعد برمیگرده خونه !

سعی کردم به اکثر سوالات جواب بدم بازم اگه سوالی بود در خدمتم
    سلام
    متشکرم از اینکه به برخی ابهامات جواب دادین. این خبر چقدر موثقه؟ (من دیروز از گردان شهرستان سوال کردم همچین خبری رو نداشتن). سوال دوم اینکه آیا بدون داشتن برگه سبز اعزام به خدمت میشه این دوره را گذروند؟

Junior Member

اقا یه سوال داشتم در مورد برگه تکمیلی بسیج.
    اگه اموزشی با نیرو انتظامی بیفتم برگه تکمیلی بسیج فایده ای داره؟ یکی از دوستام می گفت جدیدا نیرو انتظامی برگه تکمیلی بسیج رو قبول می کنه و اموزشیت می شه 20 روز به جای دوماه! می خواستم ببینم درسته؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiarm7 نمایش پست ها
    اقا یه سوال داشتم در مورد برگه تکمیلی بسیج.
    اگه اموزشی با نیرو انتظامی بیفتم برگه تکمیلی بسیج فایده ای داره؟ یکی از دوستام می گفت جدیدا نیرو انتظامی برگه تکمیلی بسیج رو قبول می کنه و اموزشیت می شه 20 روز به جای دوماه! می خواستم ببینم درسته؟

ممنون
    بله دوست عزیز (دوره های تکمیلی بسیج جدید - 30+15) هم دوره آموزشی سپاه را کفایت میکند، و در نیروی انتظامی حدود 20 روز آموزش می بینید و ترخیص میشوید.
    این 20 روز هم علتش این هست که در نیروی انتظامی آموزش های ویژه در خصوص برخی سلاح های سازمانی، نیروی انتظامی را میگذرانید.

به علاوه اینکه اگر نتوانستید به هر دلیلی پذیرش سپاه را بگیرید، وقت تان به هدر نرفته است، و به شما دو ماه کسر خدمت تعلق میگیرد.

علت اینکه نیروهای مسلح آموزش های یکدیگر را قبول ندارند، خیلی واضح است:
    هر نیروی نظامی وظایف و تکلیف معین و مشخصی را دارد، و طبیعی است که آموزش های آنها با یکدیگر تفاوت های اساسی دارد.

Junior Member

سلام
    من برای جایی اقدام کردم که برای جذب امریه میگفت حتما باید دوره تکمیلی بسیج رو گذرانده باشی
    من نه عضو بسیج هستم تا تکمیلی گذروندم. تا بهمن هم فرصت دارم دفترچه پست کنم. به نظرتون میشه تو این مدت هم بسیج فعال گرفت (که لازمه تکمیلی رفتنه) و هم تکمیلی رفت؟
    لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinoohe نمایش پست ها
    سلام
    من برای جایی اقدام کردم که برای جذب امریه میگفت حتما باید دوره تکمیلی بسیج رو گذرانده باشی
    من نه عضو بسیج هستم تا تکمیلی گذروندم. تا بهمن هم فرصت دارم دفترچه پست کنم. به نظرتون میشه تو این مدت هم بسیج فعال گرفت (که لازمه تکمیلی رفتنه) و هم تکمیلی رفت؟
    لطفا راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز
    خیر این امکان وجود ندارد متاسفانه

از وقت تان صحیح استفاده کنید.

لازمه ی شرکت در دوره تکمیلی بسیج، داشتن یک سال عضویت فعال بسیج است.

نحوه شرکت در دوره های جدید تکمیلی بسیج را هم در پست های بالا دقیق توضیح دادم.
    سوالی بود در خدمتم.
    موفق باشید

Junior Member

با سلام
    دوستان این دوره تکمیلی که میگین احتمالش هست وسطش ما رو اخراج کنن ؟؟ مثلا به هر دلیلی ....
    یا من از یکی شنیده بودم اگه تو میدون تیر کمتر از 60 بزنی میفرستنت خونه و اخراجی درسته ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط heo نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان این دوره تکمیلی که میگین احتمالش هست وسطش ما رو اخراج کنن ؟؟ مثلا به هر دلیلی ....
    یا من از یکی شنیده بودم اگه تو میدون تیر کمتر از 60 بزنی میفرستنت خونه و اخراجی درسته ؟؟؟
    کمتر از 60 زدن تو میدون تیر خودش هنری میخواد برادر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arkanet نمایش پست ها
    کمتر از 60 زدن تو میدون تیر خودش هنری میخواد برادر.
    ببخشید داداش من خیلی در جریان نیستم چون توی دوره آمادگی دفاعی که چیزی نفهمیدیم ! اما از بعضی بچه هایی که رفتن خود سربازی شنیدم که توی دوره آموزشی شون (نه تکمیلی) نزدیک 60 زدن !!!
    حالا میخوام ببینم واقعا ساده است که میگین یا طوری دیگه است .... مثلا میانگین همه خوب میزنن ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)