صفحه 7 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 201

موضوع: چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد دوره ی تکمیلی بسیج؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط orezayi نمایش پست ها
    سلام.
    من دوره 45 سپاه را سال 89 رفتم.الان مدرک تحصیلیم ارشده و دفترچه فرستادم ، اعزامم خورده 2/95 ،سپاه شهرمون رفتم گفتن مشکلی نیست دو ماه قبل تاریخ اعزام بیا برای ثبت پذیرش.
    حالا یه سوال روز اعزام من را میفرستن نظام وظیفه و اونا تشخیص میدن من باید برم آموزشی؟ یا نه مستقیم میریم همین سپاه ناحیه؟
    قوانین قدیم رو نمیدونم اما الان حتما باید با خودشون هماهنگ باشی. بدون اینکه سپه بگه نباید دفترچه بفرستی. احتمالا هم یه هفته اردوگاه عملی باز باید بری

Junior Member

دوستان من امریه ارتشم 01 تهران برای برج هشت تکمیلی هم دارم.حالا ما آموزشی داریم یا باتوجه به اینکه نکمیلی داریم همون روز مرخص میکنن؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkannnnn نمایش پست ها
    دوستان من امریه ارتشم 01 تهران برای برج هشت تکمیلی هم دارم.حالا ما آموزشی داریم یا باتوجه به اینکه نکمیلی داریم همون روز مرخص میکنن؟
    امریه دارهای تکمیلی دار همون روز یا چند روز بعد ترخیص میکنند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام
    بچه ها من دفترچه نفرستادم هنوز و میخوام که اعزامم شهریور 95 باشه , تازه چند روزه هم فعال شدم و لیسانسه هستم و فراغت از تحصیلم هم 31 تیر 94 بوده
    دوستان من میخوام سربازی سپاه بیفتم ولی شنیدم که سپاه بدون دوره تکمیلی نمیشه!!!!
    راهنماییم کنید
    درضمن شانس دارم تابستون سال 95 دوره رو برم؟
    کلا بهترین کاری که میتونم بکنم چیه؟

Junior Member

دوره تکمیلی بسیج خبری از برگزاریش نیست؟
    از کجا میتونم با خبر بشم که کی برگزار میشه...؟
    ضمن اینکه میشه از همون بعد دوره رفت برای ادامه خدمت سربازی؟ بدون پست کردن دفترچه!
    الان پست میکنن میوفته برج اردیبهشت 95!! من برام خیلی دیرههه

Junior Member

اگر از جایی امریه بگیرم میتونم تاریخ اعزامم رو مثلا بندازم برج 10 الان؟ با درخواست تعجیل موافقت خواهد شد؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط macpooria نمایش پست ها
    ضمن اینکه میشه از همون بعد دوره رفت برای ادامه خدمت سربازی؟ بدون پست کردن دفترچه!
    1- باید برین ناحیه بسیج بپرسین. یه چیز روتین و دائمی نیست که همیشه برگزار بشه، مخصوصا الان که همه میخوان تو این دوره ها شرکت کنن و عده کمی درنهایت موفق میشن.
    2- ناحیه بسیجی که هستین پیگیر باشین.
    3- قانونا نه ! اما کار نشد نداره. البته ارسال دفترچه الزامیه، اما خود گردان هست که به شما میگه کی دفترچه اعزام کنید و چیکار کنید.

در بین نیروهای مسلح فقط و فقط سپاه پاسداران است که دوره ی تکمیلی بسیج رو به عنوان جایگزین دوره آموزشی سربازی قبول میکنن. اگر چنانچه شما نیروی ارتش باشین باید حتما آموزشی رو برین اما دو ماه کسری تکمیلی به شما تعلق میگریه.

دوره های تکمیلی بسیج زیرنظر گردان های امام حسین برگزار میشه. زمان برگزاری این دوره ها هم در بیشتر موارد در دوره ی سه ماه تابستان هستش. مسئولین پایگاه ها و در رده ی بالاتر مسئولین حوزه های بسیج که رابطه ی مستقیم با ناحیه های مقاومت بسیج دارن بیشتر در جزیان برگزاری و جزئیات برگزاری این دوره ها هستن ضمن این که به احتمال قوی دوره های تکمیلی جدید با عنوان 30 روزه برگزار میشه و جایگزین آموزشی سربازی نمیشه مگر اینکه فردی در سالهای گذشته دوره تکمیلی 45 روزه گذرونده باشه مثل خود من که در سال 92 دوره 45 روزه گذروندم

اگر از جایی امریه بگیرم میتونم تاریخ اعزامم رو مثلا بندازم برج 10 الان؟ با درخواست تعجیل موافقت خواهد شد؟!
    با توجه به درخواست های زیاد اعزامی، قبول درخواست تعجیل از سوی نظام وظیفه بسیار سخت گیرانه و در پاره ای از موارد به نظر شخص بنده غیر ممکن است. چون طبق دانسته ها، الان دفاتر پلیس +10 مدتی است که هیچگونه درخواست تعجیلی را ثبت نمیکنند و به نوعی سامانه ی مورد نظرشان پاسخگو نیست. اما خبری را خواندم که به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی که گذشت برای یک مدت کوتاه و چند روزه امکان ثبت درخواست تعجیل میسر شده بود. البته سری به سایت رسمی پلیس +10 بزنید و از گزینه های موجود در آنجا برای تعجیل هم اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)