صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 57

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص مشكلات نرم افزاري

پیش فرض پاسخ : نرم افزار های مربوط به تافل

پیغام خطا در اجرای برنامه کاپلان در تصویر زیر نشون داده شده.با virtual clone drive هم که اجرا میکنم پیغام میده میگه سی دی رو بزار...!!!!
    Error.png

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematic, Ifahan University of technology

پیش فرض پاسخ : نرم افزار های مربوط به تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ahwaz نمایش پست ها
    پیغام خطا در اجرای برنامه کاپلان در تصویر زیر نشون داده شده.با virtual clone drive هم که اجرا میکنم پیغام میده میگه سی دی رو بزار...!!!!
    Error.png
    سلام، من هم این مشکل رو داشتم، یکی از دوستان یه فایل با پسوند ISO به من داد که با استفاده از نرم افرار ultraiso برا ایجاد درایور مجازی که از سایت mihandownload.com گرفتم مشکلم حل شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

از دوستان کسی نرم افزار بارونز را کار کرده؟ (همین نرم افزاری که واسه بارونز در همین فروم معرفی شده را میگم) این نرم افزار اولش هم گفته که کاربران ویندوز 7 باید به عنوان کاربر جدید وارد بشن. این یعنی که اطلاعات کاربر را ذخیره نمیکنه و همش از صفر باید کار کنی!! اگر ویندوز xp نصب کنم درسته میشه؟ در ضمن صدای این نرم افزار خیلی کمه و من اصلا لیسنینگ را به خاطر صدای کم نمیشنوم!! توی ویندوز xp باز هم این ایراد وجود داره؟ یا نمیشه کاری کرد که این صداش درست بشه؟ اگه کسی خبر داره راهنمایی کنه ممنون میشم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    از دوستان کسی نرم افزار بارونز را کار کرده؟ (همین نرم افزاری که واسه بارونز در همین فروم معرفی شده را میگم) این نرم افزار اولش هم گفته که کاربران ویندوز 7 باید به عنوان کاربر جدید وارد بشن. این یعنی که اطلاعات کاربر را ذخیره نمیکنه و همش از صفر باید کار کنی!! اگر ویندوز xp نصب کنم درسته میشه؟ در ضمن صدای این نرم افزار خیلی کمه و من اصلا لیسنینگ را به خاطر صدای کم نمیشنوم!! توی ویندوز xp باز هم این ایراد وجود داره؟ یا نمیشه کاری کرد که این صداش درست بشه؟ اگه کسی خبر داره راهنمایی کنه ممنون میشم.

من با 7 امتحان نكردم اما تو XP صداش خوبه. اگر صداش ضعيفه از اسپيكر هاي تقويت كننده دار كه يك ولوم هم روي سيم داره استفاده كنيد. در مورد ذخيره نكردن در XP اين مورد رو نديدم. شما ارگ 7 داريد امتحان كنيد. اگر نشد ويندوز عوض كنيد چون آزمونهاش مفيده خصوصا ليسنينگ هاش. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

Try windows XP!
    نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پرسش و پاسخ در خصوص مشكلات نرم افزاري!!!

سلام
    با پوزش فراوان
    من یه مشکل دارم که اعصابمو یک روز تمام به هم ریخته اونم دیکشنری بابیلون هست
    دیشکرنی بابیلون هم از کتابخانه ابراد دانلود کردم ولی مشکل همچنان باقی است.
    من 2-3 ماهی بابیلون با انواع گلاسری نصب کرده بودم و هیچ مشکلی وجود نداشت ولی امروز دیدم که وقتی بازش میکنم پیامی شبیه اینکه فی **لت ر*** شده هست دیکشنری میده یعنی دیکشنری باز میشد اما به جای interface دیکشنری یه چیز شبیه همون فیت***** رشده می داد. بعد کل برنامه رو حذف کردم . برنامه رو ازسایت شما هم دانلود کردم و مجدد نصبش کردم ولی باز همون پیام رو می دهد!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید. ضمن اینکه یکی از دوستان گفت که بابیلون بعد از یک مدت که به اینترنت وصل باشی خوبخود ازکار می افتد.

مرسی از جوابتون
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص مشكلات نرم افزاري!!!

TPO نرم افزاری از همین سایت گرفتم. نصب میشه اجرا نه. نرم افزارشو داون کردم اما کار نمیکنه. چند بارم امتحان کردم. ویندوز اکس پی سرویس پک3
    Time is gold.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به T__P__O های شرکت E-T-S ، سوالات تکراری يا احتمالا سوال و جوابهاي ا

سلام. این نرم افزار چینی هست؟ من هرچی میخوام نصبش کنم یه ارور چینی بعد از نصب میده و نمیشه اجراش کرد! آن اینستال هم بعدش نمیشه!!
    کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه و یا ورژن دیگه ای از این نرم افزار هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام ببخشید سرعت لیستنینگ رو چطوری باید تغییر داد؟منظور با مدیا پلیر یا هر نرم افزاری که باهاش میخوایم متنو گوش بدیم میشه سرعتو تغییر داد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط solidoxide نمایش پست ها
    سلام ببخشید سرعت لیستنینگ رو چطوری باید تغییر داد؟منظور با مدیا پلیر یا هر نرم افزاری که باهاش میخوایم متنو گوش بدیم میشه سرعتو تغییر داد؟
    شما اگه نرم افزار KMPlayer دارین ، همزمان دکمه ی ALT+ G رو بزنین ، یه صفحه ی جدید کوچیک باز میشه ، دکمه ای که شبیه علامت play هست (playback controls) رو کلیک کنید و روی speed control شاخص رو از روی 1 به سمت راست حرکت بدین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)