صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص مشكلات نرم افزاري

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط solidoxide نمایش پست ها
    سلام ببخشید سرعت لیستنینگ رو چطوری باید تغییر داد؟منظور با مدیا پلیر یا هر نرم افزاری که باهاش میخوایم متنو گوش بدیم میشه سرعتو تغییر داد؟
    علاوه بر KM Player که چنین امکانی داره، Jet Audio هم سمت راستش یک فلش داره که وقتی کلیک میکنید، پنجره ای باز میشه که میتونید سرعت کمتر یا بیشتر را هم تنظیم کنید. عکس پیوست بهتون نشون میده که چطور انجامش بدید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

پیش فرض پاسخ : کسانی که Listening بالای نمره 27 شدن، جواب بدن لطفاً

سلام دوستان
    من میخوام سرعت لیسننیگ های تی پی او رو بالا ببرم اما نمی دونم چه جوری ؟ فایل ام پی تری اونها رو چی جوری میشه از توی نرم افزار تی پی او ها اکسترک کرد؟ ایا اصن فایل های صوتیش جداگونه و خارج از نرم افزار وجود داره که بریزیم رو گوشی و یا لپ تاپ و سرعت رو بالا ببریم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص مشكلات نرم افزاري!!!

با سلام
    من دی وی دی اورجینال دیکشنری لانگمن ورژن 5 رو نصب کردم و فقط وقتی دیسک داخل سیستم باشه کار میده ، راهی هست که بشه بدون دی وی دی اجراش کرد ؟

Junior Member

برای اینکار از روی DVD یه ایمیج بگیر( با نرم افزار daemon tools یا Alcohol) بعدش ایمج رو mount کن تو سیستم (درایو مجازی میسازه) و حالاش رو ببر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysali نمایش پست ها
    برای اینکار از روی DVD یه ایمیج بگیر( با نرم افزار daemon tools یا Alcohol) بعدش ایمج رو mount کن تو سیستم (درایو مجازی میسازه) و حالاش رو ببر
    به غیر از این نرم افزار ها با nero و clone هم ایمیج گرفتم ولی وقتی ایمیج رو مونت میکنم تشخیص میده که دی وی دی ارجینال نیست و میگه درایو مجازی رو غیر فعال کن و دیسک رو وارد کن
    نمیدونم یعنی راهی واسه کرک کردنش وجود نداره ؟
    اگه همین ورژن 5 رو کسی از نت دانلود کرده و بدون مشکل اجرا میشه ،لینک بده منم دانلود کنم
    یه بار هم که از محصولات ارجینال استفاده کردیم دردسر شد واسمون !!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران - مهندسی پزشکی - بیومکانیک

سلام من وقتی وارد سایت yesware می شوم برای دانلود این افزونه، با این اخطار رو به رو می شوم:
    There was a problem adding the item to Chrome. Please refresh the page and try again.
    چندین بار پیج را رفرش کردم، حتی کروم را پاک کرده و آخرین ورژن را نصب کردم، ولی باز مشکل حل نشد، کسی می تواند مرا راهنمایی کند که چطور می توانم این مشکل را حل کنم؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران گرایش راه و ترابری، دانشگاه آزاد اسلامی

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص مشكلات نرم افزاري

با سلام. بنده پکیج Cambridge Preparation for the TOEFL Test 4th Editionرا از سایت میهن دانلود دریافت کردم، اما با وجود نصب نسخه های مختلف نرم افزارDaemon Tools و حتی Alcohol120% با پیام های خطای !thisprojectoriscorrupt و یاinsert the original disc Please remove disc from current CD/DVD and
    روبرو شدم. سعی کردم از درایوهای مجازی مختلفی مثلDT ، IDEو SCSIبرای این کار استفاده کنم اما بی فایده بود. ممنون میشم اگر کاربری در این رابطه اطلاعاتی دارن بنده رو راهنمایی کنن. سپاس.

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)