صفحه 1 از 80 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 800

موضوع: سوالات در مورد نحوه ي ثبت نام آزمون IELTS !!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

Thumbs up سوالات در مورد نحوه ي ثبت نام آزمون IELTS !!!

كاربر گرامي

لطفا در اين تاپيك به مشاوره در خصوص نحوه ي ثبت نام آزمون IELTS‌ بپردازيد و از هر گونه بحث نامرتبط جدا خودداري فرماييد.

با تشكر
    تيم مديريت AA
    ویرایش توسط Simon : November 30th, 2013 در ساعت 12:00 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

سلام
    من یه سوال داشتم ترجیح دادم توی همین تاپیک بزارم
    من الان یک هفته ای میشه تو سایت ieltstehran مشخصات و عکسم رو گذاشتم اما هنوز فعال نشده!
    نمیدونم چیکار کنم چون داره دیر میشه و ثبت نام اون تاریخی که میخوام نزدیک
    باید زنگ بزنم بهشون؟؟
    ممنون اگه جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط domesday
    سلام
    من یه سوال داشتم ترجیح دادم توی همین تاپیک بزارم
    من الان یک هفته ای میشه تو سایت ieltstehran مشخصات و عکسم رو گذاشتم اما هنوز فعال نشده!
    نمیدونم چیکار کنم چون داره دیر میشه و ثبت نام اون تاریخی که میخوام نزدیک
    باید زنگ بزنم بهشون؟؟
    ممنون اگه جواب بدید
    اگر اطلاعاتت مشکل نداشته باشه، تایید می کنند و اگر هم مشکل داشته باشه بهت از طریق ایمیل اطلاع میدن.
    احتمالا بابت امتحان هایی که در این روزها برگزار می کنند کمی سرشون شلوغ باشه و روی این بخش کارشون تاثیر گذاشته باشه.

رشته و دانشگاه
    Industrial design

یک دنیا ممنون از جوابت
    اما 3 تاسوال دیگه هم داشتم

الان مال سنجش پر شده
    میترسم که به مال ieltstehran هم نرسم
    یکی از دوستام داره میره dubai امتحان بده
    نظرتون درباره اینکه برم بیرون از ایران امتحان بدم چیه(حداقل اینقدر رو هوا نیست ثبت نام یا اونجا ها هم مثل ایران شانس ثبت نام کمه و اصلآ پروسه ثبت نام امتحان برای اونجا ها چجوریه؟؟)

یه سوال دیگه من الان اعتبار پاسپورتم تمام شده و مجبور شدم شماره کارت ملی بدم توی ieltstehran(نوشته بود اما آقایونی میتونن بدن فقط شماره کارت ملی)فکر میکنی سر همین تائید نکن و گیر بدن
    تا گرفتن پاسپورت جدید؟(یا شماره پاس قدیمی رو بدم؟)

شرمنده سوال پیچ کردم

ممنون بابت وقتی که میگذارین

یک دنیا ممنون از جوابت
    اما 3 تاسوال دیگه هم داشتم

الان مال سنجش پر شده
    میترسم که به مال ieltstehran هم نرسم
    یکی از دوستام داره میره dubai امتحان بده
    نظرتون درباره اینکه برم بیرون از ایران امتحان بدم چیه(حداقل اینقدر رو هوا نیست ثبت نام یا اونجا ها هم مثل ایران شانس ثبت نام کمه و اصلآ پروسه ثبت نام امتحان برای اونجا ها چجوریه؟؟)
    یه سوال دیگه من الان اعتبار پاسپورتم تمام شده و مجبور شدم شماره کارت ملی بدم توی ieltstehran(نوشته بود اما آقایونی میتونن بدن فقط شماره کارت ملی)فکر میکنی سر همین تائید نکن و گیر بدن
    تا گرفتن پاسپورت جدید؟(یا شماره پاس قدیمی رو بدم؟)
    شرمنده سوال پیچ کردم

ممنون بابت وقتی که میگذارین
    در مورد آزمون های خارج از ایران صلاحیت پاسخگویی ندارم. در همین فروم تاپیک هایی هست و حتما دوستان جواب به شما خواهند داد. طبق گزارش های رسمی مراکز اطراف ایران هم برای 1-2 ماه آینده جای خالی ندارند. اما مطمئنا اون ها هم مثل ما انصرافی و ... دارند.... یا اینکه کارهای غیررسمی انجام میدن که دیگه در گزارشات به آیلتس اعلام نمی شه.

در مورد پر شدن دوره های پاییز مرکز آیلتس ایران باید بگم که درخواست های انصراف و تغییر زمان توسط داوطلب ها ارسال می شه؛ تا مرداد ماه که درخواست ها برای تیم فنی سنجش ارسال می شد ما در پروفایل اعمال می کردیم. اکنون که این درخواست ها به مرکز آیلتس ایران ارسال میشه، باید درخواست ها توسط ایشان به سنجش ارسال بشه که شاید در روزهای آینده این اتفاق بیافته. بهترین کار تماس باهاشون هست که مطمئنم در صورت داشتن ظرفیت خالی به شما کمک می کنند که در ایران امتحان بدید.

بررسی فعالیت های آیلتس تهران، نشون داده ظرفیت خالی داره (تعدادش هم خیلی زیاده) و دوره هاش رو نزدیک آزمون باز می کنه. یعنی پیگیری از ایشون هم منطقیه.

اما در مورد پاسپورت: اطلاعاتی که در سایت ثبت می کنید، جهت اطلاعات اولیه ای جهت درج در دیتابیس مراکز اصلی آیلتس و جهت اطلاع آن هاست. افراد مجری آزمون انتظار دارند که افرادی با مشخصات مطرح شده در جلسه آزمون حاضر شوند. اگر 1-2 آیتم از اطلاعات شخصی داوطلب تغییر کنه، امکان اصلاح بدون دردسر را دارند. اما در برخورد با تغيير اطلاعات اساسي که منجر به تغيير فرد داوطلب بشه، تمایل به غایب دانستن فرد قبلی و ثبت نام فرد جدید هست.
    ضمنا هیچ دیتابیسی وجود نداره که بشه معتبر بودن پاسپورت افراد را بررسی کرد. صرفا الگوریتم هایی برای اعتبارسنجی شماره پاسپورت وجود دارد.

رشته و دانشگاه
    Industrial design

امروز ایمیل شون رسید
    گفته بودن که خانم ها نمیتونن شماره کارت ملی بدن(حتما پاسپورت باید باشه)
    منم همون شماره پاسپورت بی اعتبار رو نوشتم فعلا!
    امید به خدا

برای اینکه بفهمم سازمان سنجش ممکنه انصرافی هست یا سربزنم سازمان سنجش یا از توی سایت مشخص میشه؟

رشته و دانشگاه
    Industrial design

توی سایت سازمان سنجش نوشته در صورت خالی بودن جا کسانی که وچر مصرف نشده دارند میتونند ثبت نام کنند
    درست فهمیدم؟ یعنی من برم پول وچر رو بریزم اما وقتی جا( توی وقتی که میخوام خالی نشده به چه دردم میخوره بعدش!)
    اشتباه فهمیدم فکر میکنم !!
    نمیشه همون موقع اینترنتی پول رو ریخت؟!

امروز ایمیل شون رسید
    گفته بودن که خانم ها نمیتونن شماره کارت ملی بدن(حتما پاسپورت باید باشه)
    منم همون شماره پاسپورت بی اعتبار رو نوشتم فعلا!
    امید به خدا

برای اینکه بفهمم سازمان سنجش ممکنه انصرافی هست یا سربزنم سازمان سنجش یا از توی سایت مشخص میشه؟
    1- از ابتداي شهريور ماه، مراجعه حضوري، تماس تلفني - ايميلي به سازمان سنجش براي آزمون ايلتس متوقف شده است. و بايد با مرکز آيلتس ايران تماس بگيريد.
    2- اگر اسامي انصرافي ها از مرکز آيلتس ايران به سنجش اعلام شود، جاي خالي شده اين افراد براي متقاضيان جديد باز مي شود.

توی سایت سازمان سنجش نوشته در صورت خالی بودن جا کسانی که وچر مصرف نشده دارند میتونند ثبت نام کنند
    درست فهمیدم؟ یعنی من برم پول وچر رو بریزم اما وقتی جا( توی وقتی که میخوام خالی نشده به چه دردم میخوره بعدش!)
    اشتباه فهمیدم فکر میکنم !!
    نمیشه همون موقع اینترنتی پول رو ریخت؟!
    در سایت فعلی امکان پرداخت اينترنتي غيرفعال است.

سلام.
    هیچ فرقی از نظر مدرک ندارن و مدرک همشون معتبره. منتها ممکنه ثبت نام در بعضی راحت تر و یا سخت تر باشه. مثلا آیلتس سنجش تا چند ماه آینده کاملا پره!
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

صفحه 1 از 80 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)