صفحه 30 از 80 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 800

موضوع: سوالات در مورد نحوه ي ثبت نام آزمون IELTS !!!

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran ، IELTS Sanjesh یا دانشگاه آزاد< نظ

application form دانشگاه آزاد و کامل کردم باید چجوری بفرستم؟ اصلا باید بفرستم یا همراه خودم موقع امتحان داشته باشم؟ توضیحی نداده

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : کدام مرکز را پیشنهاد میکنید ؟ IELTS Tehran ، IELTS Sanjesh یا دانشگاه آزاد< نظ

نقل قول نوشته اصلی توسط 81102371 نمایش پست ها
    application form دانشگاه آزاد و کامل کردم باید چجوری بفرستم؟ اصلا باید بفرستم یا همراه خودم موقع امتحان داشته باشم؟ توضیحی نداده
    دروود.
    خیر دوست عزیز نیاز به ارسال نیست. شما با در دست داشتن این فرم و 2 قطعه عکس و کپی پاسپورت یا شناسنامه در روز ازمون speaking به coordinator تحویل میدهید.
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

با سلام
    آیا عکسی که روی اپلیکیشن فرم میزنیم باید با عکسی که موقع ثبت نام ارسال کردیم یکی باشه؟!(فک کنم جوابش خیلی واضحه ولی محض اطمینان پرسیدم!!!)
    آیا امکان این هست که عکسی رو که برای ثبت نام فرستادیم عوض کنیم؟تا کی میشه همچین کاری کرد؟
    با سپاس

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط cntfet نمایش پست ها
    با سلام
    آیا عکسی که روی اپلیکیشن فرم میزنیم باید با عکسی که موقع ثبت نام ارسال کردیم یکی باشه؟!(فک کنم جوابش خیلی واضحه ولی محض اطمینان پرسیدم!!!)
    آیا امکان این هست که عکسی رو که برای ثبت نام فرستادیم عوض کنیم؟تا کی میشه همچین کاری کرد؟
    با سپاس
    دروود.
    خیر. خیلی مشکلی ایجاد نمیکنه در ضمن نیاز به الصاق عکس نمی باشد تنها کلیه مدارک را در روز ازمون مصاحبه تحویل دهید خودشان پیگیر کار میباشند اما تنها شما باید از قبل فرم رو تکمیل کنید.
    بعد از تکمیل فرم ثبت نام در سایت و ثبت ازمون شما دیگر مجاز به تغییر حساب کاربری خود نیستید تا زمانی که برای ازمون دیگر در تاریخی خاص مجدداً ثبت نام کنید که می توانید به تغییرات پروفایل خود دسترسی داشته و تغییرات رو اعمال کنید.
    موفق باشید

Junior Member

با سلام بع دوستان
    یه سوال داشتم: مجد.دیتی برای فاصله بین امتحانها برای شرکت کننده هست یا نه؟ من 17 دسامبر امتحان دادم و می خواهم دوباره 4 فوریه امتحان بدم. مشکلی نداره یا باید حتماً مدت خاصی از امتحان قبلیم بگذره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ktrf2000 نمایش پست ها
    با سلام بع دوستان
    یه سوال داشتم: مجد.دیتی برای فاصله بین امتحانها برای شرکت کننده هست یا نه؟ من 17 دسامبر امتحان دادم و می خواهم دوباره 4 فوریه امتحان بدم. مشکلی نداره یا باید حتماً مدت خاصی از امتحان قبلیم بگذره؟
    طبق این لینک نه محدودیتی وجود نداره:
    http://ielts.sanjesh.org/FAQ.aspx?rn=hlBvlkAfxFA_r

Junior Member mahsa_88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Technical University / chemistry

سلام.من آزمون ایلتس دانشگاه آزاد ثبت نام کردم برای 4 فوریه..امروز ایمیلی برام اومد که راجع به مشخصات عکس نوشته بود.یکی از شرایط این بود کهحجم عکس 100 تا 200 کیلو باشه..اما عکس من 40کیلو بایت هستش..مشکلی ایجاد میشه؟یعنی باید حتما عکسم رو غوض کنم؟

Junior Member mahsa_88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Technical University / chemistry

سلام.من آزمون ایلتس دانشگاه آزاد ثبت نام کردم برای 4 فوریه..امروز ایمیلی برام اومد که راجع به مشخصات عکس نوشته بود.یکی از شرایط این بود که حجم عکس 100 تا 200 کیلو باشه..اما عکس من 40کیلو بایت هستش..مشکلی ایجاد میشه؟یعنی باید حتما عکسم رو عوض کنم؟

Junior Member

سلام
    اون قضیه 7 روز قبل یا بعد ی چیز کلی بود که تو سایت آیلتس دیده بودم.
    کسی میدونه این قضیه ارتقا حجم عکس به 200 کیلو بایت چیه؟ الان برای من اس ام اس اومد که این کارو بکنم؛ من 19 دسامبر ثبت نام کرده بودم!

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط cntfet نمایش پست ها
    سلام
    اون قضیه 7 روز قبل یا بعد ی چیز کلی بود که تو سایت آیلتس دیده بودم.
    کسی میدونه این قضیه ارتقا حجم عکس به 200 کیلو بایت چیه؟ الان برای من اس ام اس اومد که این کارو بکنم؛ من 19 دسامبر ثبت نام کرده بودم!
    سلام
    از شما می خوان که برای افزایش کیفیت و چاپ روی صفحه و در نهایت روی کارنامتون حجم فایل رو ارتقا بدین
    البته زیاد هم مهم نیست ولی ضرر نداره .برین توی پروفایلتون و یک عکس دیگه با حجم بیشتر آپلود کنین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)