صفحه 4 از 80 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 800

موضوع: سوالات در مورد نحوه ي ثبت نام آزمون IELTS !!!

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedking
    ممنون که روحیه دادین من که اعصابم از این سیستم ثبت نام بهم ریخته... > آخه آدم کار و زندگی داره نمی تونه دم به ساعت بره این سایتو چک کنه آیا بشه یا نشه ؟؟ آخه می دونین تا وقتی هم که ثبت نام نکردید نمی تونید فکرتونو متمرکز کنید واسه خوندن .. راستی کسی میدونه تو هر تاریخ امتحان چند نفر register می کنند ؟
    مرکز آیلتس ایران که از طریق سایت آیلتس سازمان سنجش ثبت نام میکنه، معمولا 10-12 روز قبل از شروع ثبت نام از طریق خود سایت اطلاع رسانی می کنه. ثبت نام هم جمعه ها ساعت 14 است.

ظرفیت مرکز آیلتس ایران حدود 400-450 نفر هست. ظرفیت آیلتستهران هم در همین حدود است. البته این ظرفیت به گنجایش سالن، تعداد ممتحنین بستگی دارد.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : زمان دقيق امتحان speaking در ielts tehran

من هم باید اضافه کنم با Case هایی که دیدم Speaking هم قبل و هم بعد از امتحان، گرفته شده.
    .Great works are performed, not by strength, but by perseverance

arsa81
    Guest

سلام دوستان !
    من دوتا نوبت امتحان در سایت ایران آیلتس اسم نوشتم 440 تومن و اینترنتی پولو واریز کردم و برام اپرو نوشت . یکی توی آگست و یکی توی دسامبر ساله دیگه . حالا خواستم بدونم که میبایست کار دیگه ای انجام بدم و مثلا باید برم سایتی رو چک کنم و یا بت نامم قطعی شده و در اون تاریخ نوبتم حفظ شده هستش ؟ راستش ثبت نام راحت بودش که ؟ آخه دیدم بعضی از دوستان از نحوه ثبت نام ناراضی بودن گفتم شاید کاری مونده که من انجام ندادم ؟؟!!
    ممنونم
    خدانگهدار

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arsa81
    سلام دوستان !
    من دوتا نوبت امتحان در سایت ایران آیلتس اسم نوشتم 440 تومن و اینترنتی پولو واریز کردم و برام اپرو نوشت . یکی توی آگست و یکی توی دسامبر ساله دیگه . حالا خواستم بدونم که میبایست کار دیگه ای انجام بدم و مثلا باید برم سایتی رو چک کنم و یا بت نامم قطعی شده و در اون تاریخ نوبتم حفظ شده هستش ؟ راستش ثبت نام راحت بودش که ؟ آخه دیدم بعضی از دوستان از نحوه ثبت نام ناراضی بودن گفتم شاید کاری مونده که من انجام ندادم ؟؟!!
    ممنونم
    خدانگهدار
    وقتی که Approved می نویسه یعنی ثبت نام کامل شده. نیازی نیست که کار دیگه ای جز زبان خوندن انجام بدی ;D
    امیدوارم همون امتحان اول نمره ای رو که می خواید بیارید
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member

سلام دوستان
    من می خواستم تاریخ 20 آپریل اسم بنویسم تو این ظرفیت های خالی ولی 3 روزه با هر سرعت و ترفندی نتونستم اسم بنویسم. حتی یه بار اون دکمه ی رزو 48 ساعت رو هم زدم ولی انگار این روش ها جواب نمی ده!
    کسی نظری کمکی پیشنهادی چیزی نداره؟ مصاحبه ی سفارت 22 می هست و اگه نرسم فایلم بسته میشه!
    هم اکنون نیازند یاری سبزتان هستیم...

نقل قول نوشته اصلی توسط sisi_si3
    سلام دوستان
    من می خواستم تاریخ 20 آپریل اسم بنویسم تو این ظرفیت های خالی ولی 3 روزه با هر سرعت و ترفندی نتونستم اسم بنویسم. حتی یه بار اون دکمه ی رزو 48 ساعت رو هم زدم ولی انگار این روش ها جواب نمی ده!
    کسی نظری کمکی پیشنهادی چیزی نداره؟ مصاحبه ی سفارت 22 می هست و اگه نرسم فایلم بسته میشه!
    هم اکنون نیازند یاری سبزتان هستیم...
    دوست عزیز ثبت نام آیلتس متاسفانه مشکلاتی رو که گفتید رو داره،در مورد تهران آیلتس که هیچی مشخص نیست و باید سایت رو چک کنی تا بالاخره بگیری ولی تو سنجش وضع بهتره،تا اونجایی که میدونم این تاریخی که شما میگید برای هر دو پر شده و کارتون سخته ولی ناامید نشید و با چک مکرر سایت ها ظرفیت های خالی رو بگیرید و آیلتس تهران هیچ قانون خاصی نداره ولی اکثرا حدود عصر باز میکنه ولی کلی نیست،گزینه امتحان در کشورهای مجاور رو هم در این شرایط حساس در نظر بگیرید
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

دوستان عزیزی که آیلتس تهران ثبت نام کردند و امتحان دادند لطفا پاسخ بدند.

1. واسه ثبت نام تو سایت آیلتس تهران برای upload عکس که کاری نداریم که چه جنگولک بازی برای اندازش دراورده > ( اندازه 150*150 و باید زیر 10kb و باید تو نگاه اول میزون مربع بنظر بیاد و...) ؛ درشت و با حروف بزرگ نوشته عکسی که آپلود میشه نباید عکسی باشه که رو پاسپورت خورده > کسی نظری داره؟
    کسی هست عکس پاسشو اسکن کرد و فرستاده باشه و Approve شده باشه و از همه مهم تر موقع ورود به جلسه و باقی قضایا بهش کلید نکرده باشن؟؟؟

2. من2،3 روزه ثبت نام کردم ولی به خاطر اون مشکلا عکسو براشون نفرستادم وقتی login میکنم میزنه هم ثبت نامتون تایید نشده هم عکستون؛ عکس که هیچ ، مشخصاتمو برا چی تایید نکرده؟ نکنه عکسو که براشون نفرستادم سیستم بررسی نکرده تا موقعی که عکسو دریافت کنه؟ یا این 2 تا هیچ ربطی بهم ندارند؟

3. آقا سر همین قضیه عکس که هنوز نفرستادم (بابت عکس زنگم زدم ولی جواب ندادن چون تو یه روزا و ساعت محدود جواب میدن) و به علت تمام نکردنه مراحل ثبت نام نزنه عضویتمونو به فنا بده؟ :'( >

آقا این یاری سبز که میگن رو همین الان احتیاج داریم

با سپاس 8)

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanhajavi
    دوستان عزیزی که آیلتس تهران ثبت نام کردند و امتحان دادند لطفا پاسخ بدند.

1. واسه ثبت نام تو سایت آیلتس تهران برای upload عکس که کاری نداریم که چه جنگولک بازی برای اندازش دراورده > ( اندازه 150*150 و باید زیر 10kb و باید تو نگاه اول میزون مربع بنظر بیاد و...) ؛ درشت و با حروف بزرگ نوشته عکسی که آپلود میشه نباید عکسی باشه که رو پاسپورت خورده > کسی نظری داره؟
    کسی هست عکس پاسشو اسکن کرد و فرستاده باشه و Approve شده باشه و از همه مهم تر موقع ورود به جلسه و باقی قضایا بهش کلید نکرده باشن؟؟؟

2. من2،3 روزه ثبت نام کردم ولی به خاطر اون مشکلا عکسو براشون نفرستادم وقتی login میکنم میزنه هم ثبت نامتون تایید نشده هم عکستون؛ عکس که هیچ ، مشخصاتمو برا چی تایید نکرده؟ نکنه عکسو که براشون نفرستادم سیستم بررسی نکرده تا موقعی که عکسو دریافت کنه؟ یا این 2 تا هیچ ربطی بهم ندارند؟

3. آقا سر همین قضیه عکس که هنوز نفرستادم (بابت عکس زنگم زدم ولی جواب ندادن چون تو یه روزا و ساعت محدود جواب میدن) و به علت تمام نکردنه مراحل ثبت نام نزنه عضویتمونو به فنا بده؟ :'( >

آقا این یاری سبز که میگن رو همین الان احتیاج داریم

با سپاس 8)

اولا که عکست با مشخصاتی که گفتی درسته ولی نکتش اینه که باید زوم کنی رو صورتت و از گردن به پایین توش نباشه،در غیر این صورت ACCEPT نمیشه،بعید میدونم که بتونی جات رو نگه داری ،چون تا ACCEPT شدنت زمان میبره،خیلی حساسن،همه اطلاعاتی که دادی چک کن که اشتباهنداده باشی
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

1. دوست عزیز کجای سایت آیلتس تهران گفته که عکسی که آپلود میشه نباید عکس روی پاسپورت باشه؟؟؟؟؟ من آیلتس تهران امتحان دادم و چنین چیزی یادم نمیاد. الان هم رفتم چک کردم بازم چیزی که شما می گید رو ندیدم. اینم لینکش: http://www.ieltstehran.com/index.php...ration&lang=fa

2. تا موقعی که عکس رو براشون نفرستاده باشی اطلاعات کاربری شما Approve نمی شه. باید تمام مراحل انجام بشن. برای درست کردن عکس در اون اندازه ای که می خواید خیلی راحت می تونید از Microsoft office picture manager استفاده کنید.

3. منظورتون از اینکه برای عضویتتون مشکلی پیش نیاد چیه؟ در واقع شما در این مرحله عضویتی ندارید!! تا موقعی که عکس رو آپلود نکرده باشید کاربری تون فعال نمی شه. بهتره هر چه زودتر عکس رو دقیقا با همون فرمت درست کنید و آپلود کنید و بعد از این مرحله برای اینکه زودتر کار تایید پروفایل رو انجام بدن بد نیست ایمیلی هم بهشون بزنید.

اصولا تا موقعی که پروفایل شما تایید نشده باشه نمی تونید برای امتحانی جا رزرو کنید.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

ممنون از پاسخ به بقیه ی موردها ولی

در مورد مشکل عکس اگر شما بعد از رفتن به قسمت Registration روی قسمت Register کلیک کنید وسط صفحه می تونید اون چیزی که من خوندم رو شما هم بخونین ؛ در ضمن الان سایت اجازه نمیده شما login یا register کنین چون فقط تا 10 شب اجازه دسترسی به این قسمت رو دارین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)