صفحه 78 از 80 نخستنخست ... 2868697071727374757677787980 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 800

موضوع: سوالات در مورد نحوه ي ثبت نام آزمون IELTS !!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

Thumbs up سوالات در مورد نحوه ي ثبت نام آزمون IELTS !!!

كاربر گرامي
    همزمان با استفاده ي شما از اين تاپيك، سابقه ي آن در حال انتقال به اين بخش مي باشد.
    ممنون از صبر و بردباري شما
    تيم مديريت AA
    Simon
    ویرایش توسط Simon : November 30th, 2013 در ساعت 12:01 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering,barajin

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ي ثبت نام آزمون IELTS !!!

سلام دوستان، احتیاج به یک کمک فوری دارم، ممنون میشم راهنماییم کنین، من برای دانشگاه میلان اقدام کردم ، همه کارامو کردم کلی هم هزینه کردم،حالا تاریخ ۱ مارچ یعنی ۱۰ اسفند deadline برای اپلود کارنامه زبان بسته میشه(1 روز هم کوتاه نمیان !) از طرفی هم تازه فهمیدم آزمون بعدی آیلتس آزاد 15 فوریه یعنی 26 بهمن هست. من شنیدم که نتایج حداقل 14 روزه میاد !!!! یعنی دقیقا 10 اسفند !!! دوستان کسی تا حالا دیده کمتر از 14 روز نتایج بیاد ؟ و اینکه من که پاسپودت ندارم میتونم آیلتس تهران ثبت نام کنم ؟

سلام دوستان.من الان متوجه شدم که توی پروفایل آیلسم تاریخ تولدم و اشتباه زدم الان تاییدیه پروفایل و تاریخ آزمون اسپیکینگ هم اومده حالا باید چیکار کنم؟ امتحانم وایه 21 دی ماهه.میشه اگر زنگ بزنم به موسسه آیلس درست میشه یا کلا کار خراب شده؟

Junior Member

سلام دوستان.
    وقت بخیر.
    من ساکن تهران هستم و در نظر ذارم در یک موسسه برای آمادگی امتحان آیلتز ثبت نام کنم. اما نمیدونم کدوم موسسه شرایط خوبی از لحاظ خوب بودن استاداش و منظم بودن رو داره. از دوستان خواهشم اینه اگه تجربه ای در این زمینه دارند به صورت پیام خصوصی در اختیارم بزارند. (که توسط مدیر فروم حذف نشه) خیلی سپاسگزار میشم از لطفتون.

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

سلام دوستان.
    من دارم برای آیلتس دانشگاه آزاد ثبت نام م ی کنم.

من هنوز فازغ التحصیل از کارشناسیم نشدم قسمت
    • Education رو چی بنویسم؟
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

دوستان سلام
    من قصد دارم که در امتحان ایلتس شرکت کنم ولی نه پروفایلی دارم و نه اینکه می دونم کجاها باید ثبت نام کنم. دوستان امکانش هست ادرس وبسایتهای برگذار کننده ایلتس برای ایجاد پروفایل و خلاصه هر توضیح ضروری دیگه ایی که خودتون فکر می کنید مفید هست را در اختیار من بذارید.
    من خیلی وقته که تو این سایت نیومده بودم
    ممنون از محبت دوستان بزرگوار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AABBCCDD نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من قصد دارم که در امتحان ایلتس شرکت کنم ولی نه پروفایلی دارم و نه اینکه می دونم کجاها باید ثبت نام کنم. دوستان امکانش هست ادرس وبسایتهای برگذار کننده ایلتس برای ایجاد پروفایل و خلاصه هر توضیح ضروری دیگه ایی که خودتون فکر می کنید مفید هست را در اختیار من بذارید.
    من خیلی وقته که تو این سایت نیومده بودم
    ممنون از محبت دوستان بزرگوار
    من طبق تجربه ی خودم که تهران آیلتس آزمون دادم و راضی بودم (هم از نحوه ی پاسخ گویی به ایمیل ها، وقت دهی برای بچه های شهرستان و کلا امتحان) آدرس وبسایت رسمی اش را میذارم.
    http://www.ieltstehran.com/
    پروفایل ساختن هم یه بازه ی زمانی خاص داره که خود سایت اعلام میکنه و تهران آیلتس اخیرا نیازی به عکس اسکن نداره توی پروفایل چون روز امتحان اسپیکینگ ازتون عکس میگیرن.هر جمعه هم سایت باز میشه برای انتخاب روز آزمون.
    البته دو تا موسسه ی دیگه هم هستن دانشگاه آزاد و یکی دیگه خوارزمی (جدیدا اضافه شده و میگن برای لیسنینگ هدفون میده).
    دیگه همه چیز به انتخاب خودتون اینکه کدوم شهر هستید و کدوم موسسه براتون راحت تره البته دانشگاه آزاد هم یه سری شهرهای خاص هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elisab نمایش پست ها
    سلام بچه ها کسی هست که در مرکز خوارزمی امتحان داده باشه ؟
    نمی دونم چه موسسه ای رو انتخاب کنم !!
    من تقریبا دو ماه دیگه میخوام امتحان بدم ، میشه از الان پروفایلم رو بسازم ؟
    برای عکس پروفایل یا اپلیکیشن فرم میشه عکس بااااا حجاب نذاشت ؟

خواهش میکنم راهنمایی کنییدددددددددد
    ممنون
    سلام

ثبت نام خوارزمی بصورت انلاین انجام میشه و مصیبتهای ایجاد اکانت مثل تهران ایلتس رو نداره و نیازی به اپلود عکس هم نیست (خودشون روز ازمون ازتون عکس میگیرند). فقط پس از تکمیل فرم انلاین، باید اسکن فیش واریزی (هزینه ثبت نام) و پاسپورت تون رو براشون ایمیل کنید.

و اینکه چه موسسه ای ثبت نام کنید بنظرم خودتون باید تصمیم بگیرید چون هر کدام نقاط ضعف و قوت خودشونو دارند.

موفق باشید.

Junior Member

سلام بچه ها کسی هست که در مرکز خوارزمی امتحان داده باشه ؟
    نمی دونم چه موسسه ای رو انتخاب کنم !!
    من تقریبا دو ماه دیگه میخوام امتحان بدم ، میشه از الان پروفایلم رو بسازم ؟
    برای عکس پروفایل یا اپلیکیشن فرم میشه عکس بااااا حجاب نذاشت ؟

خواهش میکنم راهنمایی کنییدددددددددد
    ممنون

بچه تو سایت خوارزمی قسمت پرداخت هزینه ، یه 700 تومن واسه آزمون باید واریز شه ، یه 210 واسه چی ؟؟؟ این 210 تومن داستانش چیه ؟ میشه راهنمایی کنید ( من نمیخوام مدارکم جایی فرستاده شه )
    ویرایش توسط kasek : March 15th, 2014 در ساعت 01:11 PM دلیل: برای یک کاربر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asd12345 نمایش پست ها
    سلام

ثبت نام خوارزمی بصورت انلاین انجام میشه و مصیبتهای ایجاد اکانت مثل تهران ایلتس رو نداره و نیازی به اپلود عکس هم نیست (خودشون روز ازمون ازتون عکس میگیرند). فقط پس از تکمیل فرم انلاین، باید اسکن فیش واریزی (هزینه ثبت نام) و پاسپورت تون رو براشون ایمیل کنید.

و اینکه چه موسسه ای ثبت نام کنید بنظرم خودتون باید تصمیم بگیرید چون هر کدام نقاط ضعف و قوت خودشونو دارند.

موفق باشید.
    ممنون از راهنماییتون میشه این سوالم رو هم ج بدید لطفا

تو سایت خوارزمی قسمت پرداخت هزینه ، یه 700 تومن واسه آزمون باید واریز شه ، یه 210 واسه چی ؟؟؟ این 210 تومن داستانش چیه ؟ میشه راهنمایی کنید ( من نمیخوام مدارکم جایی فرستاده شه)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)