صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 88

موضوع: سوالات در مورد نحوه ي لغو كردن آزمون IELTS !!!

Junior Member zch آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

در مورد دریافت وجه لغو آزمون آیلتس از ایران آیلتس، مسیری که باید طی بشه و شماره تلفنهای مورد نیاز را که ما با بدبختی بدست آوردیم رو میگذارم اینجا، شاید به درد کسانی که مشکل مشابه ما داشتند بخوره!:
    اول با دفتر ایران آیلتس(نمایندگی دانشگاه چابهار) به شماره: 88788892 (خانم منافی)تماس بگیرید و تاریخ کنسل شدن آزمون را اطلاع دهید. به شما یک شماره و تاریخ می دهد. بعد زنگ بزنید دانشگاه چابهار و با آقای خانزهی به شماره: 05454112259 صحبت کنید و از ایشان پرس و جو کنید که چرا پولتون واریز نشده است.
    ( البته ما مورد خودمون رو تماس گرفته و پیگیری کردیم، و مسئله مورد بررسی قرار گرفته و ظاهرا مشکلاتی پیش آمده بود و قراره رفع و پرداخت بشه! و هنوز در انتظاریم!) :-\
    Only an idiot and a genius break man-made laws; and they are the nearest to the heart of God.

سلام ،دوستان برای پیگیری ریختن پول کنسلی آیلتس سنجش به چه شماره ای زنگ بزنم؟
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

سلام .
    to bijan86
    من توی قسمت support براشون نوشتم که پول ما چی شد این جوابشون :

17 اسفند اطلاعات شما به دانشگاه چابهار ارسال شده است
    شماره تلفن : 88788892 - ايران آيلتس در تهران
    ايران آيلتس: تهران - خ وليعصر - بعد از ميرداماد - خ ستاري - پلاک 88 / دانشگاه بين المللي چابهار

موفق باشيد
    تيم فني سايت

Junior Member Erfan_F آواتار ها

Question لغو کردن امتحان IELTS

سلام به همهٔ دوستان،

من یه سوال دارم در مورد عودت پول بعد از کنسل کردن امتحان.

من خوشبختانه دو تا تاریخ برای خودم رزرو کرده بودم در سایت سنجش و نتیجهٔ دفعهٔ اول که اومد اون نمره‌ای که می‌خواستم رو گرفتم.بعد امتحان دوم رو کنسل کردم و فرم refund رو هم پر کردم اما الان تقریبا بعد از گذشت ۲۲ روز هنوز پولی‌ به حسابم نیومده،چیزی که در سایت نوشته ،گفته شاید تا یک ماه طول بکشه این برگشت پول،تازه اگه همهٔ اطّلاعاتی که در مورد حساب خواستن رو درست نوشته باشی‌ و ......

حالا این که چرا انقدر زمان میبره رو بی‌خیال، که کلا بنظرام منطقی‌ نیست،ولی‌ خواستم بدونم کسی‌ از دوستان هست که تجربهٔ مشابه ای داشته باشه،و بالاخره مبلغ مورد نظر رو پس گرفته باشه یا نه ؟!! تازه بعد از یک ماه باید دنبالش بدویم.؟!!
    چهار چوب نگاه ما زمینی است ، اما برآیند اندیشه ما جنبه آسمانی نیز پیدا می کند . ........

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_F نمایش پست ها
    سلام به همهٔ دوستان،

من یه سوال دارم در مورد عودت پول بعد از کنسل کردن امتحان.

من خوشبختانه دو تا تاریخ برای خودم رزرو کرده بودم در سایت سنجش و نتیجهٔ دفعهٔ اول که اومد اون نمره‌ای که می‌خواستم رو گرفتم.بعد امتحان دوم رو کنسل کردم و فرم refund رو هم پر کردم اما الان تقریبا بعد از گذشت ۲۲ روز هنوز پولی‌ به حسابم نیومده،چیزی که در سایت نوشته ،گفته شاید تا یک ماه طول بکشه این برگشت پول،تازه اگه همهٔ اطّلاعاتی که در مورد حساب خواستن رو درست نوشته باشی‌ و ......

حالا این که چرا انقدر زمان میبره رو بی‌خیال، که کلا بنظرام منطقی‌ نیست،ولی‌ خواستم بدونم کسی‌ از دوستان هست که تجربهٔ مشابه ای داشته باشه،و بالاخره مبلغ مورد نظر رو پس گرفته باشه یا نه ؟!! تازه بعد از یک ماه باید دنبالش بدویم.؟!!
    من خودم شخصاً این کار رو نکردم تا به حال ولی بیشتر از 5 نفر رو دیدم که پولشون رو پس گرفتن... معمولاً توی همون مهلت یک ماهه واریز میکنن... البته واقعیت اینه که موقع دریافت پول در لحظه دریافت میکنن ولی موقع پس دادن کمی بیشتر از کمی (!) انسان رو عذاب میدن... توصیه میکنم هفته ی آینده یه تماس باهاشون بگیرین
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    من خودم شخصاً این کار رو نکردم تا به حال ولی بیشتر از 5 نفر رو دیدم که پولشون رو پس گرفتن... معمولاً توی همون مهلت یک ماهه واریز میکنن... البته واقعیت اینه که موقع دریافت پول در لحظه دریافت میکنن ولی موقع پس دادن کمی بیشتر از کمی (!) انسان رو عذاب میدن... توصیه میکنم هفته ی آینده یه تماس باهاشون بگیرین
    نیازی به تماس گرفتن نیست. بهتون پس می دن ولی با تاخیر؟؟!!
    Take it easy

Junior Member Farzam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام ،
    دوستان مشکل من اینه که 2 دی از ثبت نامم در سایت سنجش انصراف دادم و شماره حساب بانک مسکن اعلام کردم ولی الان بیش از یک ماه می گذرد پولم برنگشته و اون شماره تماسی هم که تو سایت زده کسی بر نمی داره !!!

یکی منو راهنمایی کنه لطفا باید الان چی کار کنم ؟؟؟؟
    Your task is not to seek for love, but merely to seek and find all the barriers within yourself that you have built against it.

Junior Member Farzam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

دوستان سلام ، خودم شخصا به مرکز آیلز ایران مراجعه کردم و مشکل عدم بازپرداخت پول ثبت نام را پیگیری کردم ، گفتند فعلا با دانشگاه چابهار مشکل پیدا کردند به همین دلیل از 2 ماه گذشته هیچ پولی به حساب شرکت کنندگانی که انصراف دادند، عودت داده نشده و اگر کسی شرایطش مثل من است تا 3 هفته دیگر باید صبر نماید

در ضمن تلفن رسیدگی به مشکلات آیلز سنجش را کسی پاسخ نمی دهد . البته به من گفتند از امروز قرار است شخصی جهت پاسخگویی استخدام کنند .
    Your task is not to seek for love, but merely to seek and find all the barriers within yourself that you have built against it.

Junior Member

الان دقيقا دو ماه و نيم هست كه من يكي از آزمون هاي آيلتس سنجش رو لغو كردم ولي هنوز پولي به حسابم برنگشته. يه ماه پيش كه پرسيدم گفتن تاخير به خاطر تغيير حسابها از دانشگاه چابهار به دانشگاه امام رضا بوده و تا يه ماه ديگه همه حساب ها تصفيه ميشه، ولي هنوز خبري نيست. ميخواستم ببينم كسي بوده كه پولي به حساب برگشته باشه يا هنوز شروع به پس دادن نكردن؟
    ممنون

سلام دوستان
    ببخشيد من صفحات قبل رو خوندم ولي جوابمونگرفتم.
    1- اگه من رزرو كنم و بعد پول نريزم به حساب ، خودبه خود كنسل ميشه و هيچ جريمه اي به من تعلق نميگيره يا بايد خودم كنسلش كنم تاجريمه نشم .
    2- اگر نزديك امتحان منصرف شدم ، امكان تعويض و يا انصراف يا برگشت هزينه هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)