صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 88

موضوع: سوالات در مورد نحوه ي لغو كردن آزمون IELTS !!!

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnino نمایش پست ها
    اساتید سلام
    پیشاپیش سال 1390 را خدمت همگی شما تبریک میگم.
    به نظر شما من که میخوام تو تیر - مرداد سنجش امتحان بدم و الان این آزمونها برای رزرو باز شده، الان واسه 4-5 ماه بعد رزرو کنم یا دیگه مثل سابق شلوغ نیست و میشه 1-2 ماه قبل امتحان یعنی تو خرداد به راحتی جا پیدا کرد؟
    ضمنا با توجه به اینکه نمیشه بعد 35 روز آزمون کنسل کرد و ضمنا 2 هفته بعد هر آزمون طول میکشه تا نتایج بیاد (تقریبا دو ماه زمان برای هر آزمون)، دوستان راهکاری دارند برای افرادی که میخوان دو تا آزمون پشت سر هم رزرو کنند و احتمالا اگه اولی را نمره خوب گرفتند دومی را کنسل کنند و حداقل بخشی از ضرر را کم کنند؟؟؟؟ من و خانمم اینجوری باید 4 تا آزمون رزرو کنیم و اگه تو امتحان اول نمره لازم را بیاریم 500 تومان دود میشه چون فرصت واسه کنسل کردن نیست.
    خودم و یکی 2تا از دوستام حدود 2 ماه قبل امتحان ثبت نام کردیم(امتحان من اواسط شهریور بود)
    نمیتونم اطمینانی بدم ولی 5 ماه فکر کنم خیلی زود باشه
    سوال دوم رو هم نمیدونم ولی اگه روزای آخر کمبریج 7 رو زدین و دیدین پایین تر از حد مورد انتظار میزنین میتونین اولین آزمون رو رزرو کنین,ولی اگه خوب زدین(مثلا اگه 6.5 میخواین و 7 زدین کمبریج 7 رو) اون وقت بعد از امتحان ثبت نام کنین...
    منظورم اینه با توجه به نمره ای که از کمبریج 7 در روزای آخر یا هفته آخر میگیرن تصمیمتون رو جهت بدین

Junior Member

سلام دوستان، من خیلی دنبال جواب این سوالم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم، به هر حال ببخشید اگر تکراری است.
    من نتیجه امتحان 26 نوامبرم 6.5 شدم و فعلآ این مقدار برام کافیه اما واسه 7 January دانشگاه آزاد هم ثبت نام کردم که الان دیگه نمیشه کنسل کنم (کمتر از 36 روز مونده و پولم بر نمیگرده)، از دوستانی که اطلاع دارند لطفآ راهنمایی کنند برای کنسل کردن پزشکی که خودشون تو سایت آیلتس زدند چه مدارکی رو قبول میکنند؟ منظورم اینکه فقط بستری تو بیمارستان و عمل جراحی رو قبول می کنند یا بیماریهایی مثل مسمومیت و آنفلوانزا یا بیماریهایی از این قبیل رو هم قبول می کنند؟
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط ali5980 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من خیلی دنبال جواب این سوالم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم، به هر حال ببخشید اگر تکراری است.
    من نتیجه امتحان 26 نوامبرم 6.5 شدم و فعلآ این مقدار برام کافیه اما واسه 7 January دانشگاه آزاد هم ثبت نام کردم که الان دیگه نمیشه کنسل کنم (کمتر از 36 روز مونده و پولم بر نمیگرده)، از دوستانی که اطلاع دارند لطفآ راهنمایی کنند برای کنسل کردن پزشکی که خودشون تو سایت آیلتس زدند چه مدارکی رو قبول میکنند؟ منظورم اینکه فقط بستری تو بیمارستان و عمل جراحی رو قبول می کنند یا بیماریهایی مثل مسمومیت و آنفلوانزا یا بیماریهایی از این قبیل رو هم قبول می کنند؟
    با سپاس
    شما فرم Refund رو از روی سایت دانشگاه آزاد پرینت بگیر. صفحه دومش رو باید پزشک متخصص بنویسه و مهر و امضا کنه. اگر Administrator آیلتس قانع بشه که شما روز آزمون نمیتونید حضور داشته باشید یک مقدار از پولو کم میکنن و بقیشو برمیگردونن. دیگه مهم نیست که چه مشکلی داشته باشید، فقط مهم اینه که اونا قانع بشن که شما به دلیل پزشکی نمیتونید روز جلسه آزمون حاضر باشید

Junior Member

من حدود 3 ماه پیش امتحان آیلس جنرال داشتم در سنجش که به دلیل عمل جراحی که داشتم قبل امتحان با هماهنگی با مسئول مربوطه آزمون مجبور به ترک جلسه شدم و گفتند که پول امتحان رو به حساب من بر میگردونند ولی بعد گذشت 3 ماه خبری از پول نیست دوستان می دونند این پروسه چقدر طول میکشه؟
    من الان خارج هستم زنگ هم که میزنم میگند اسمت تو لیست هست ولی از واریز پول در حسابم خبری نیست

Junior Member

سلام..ببخشید دوست من به خاطر یه مشکل جدی نتونسته سر آزمون کتبی آیلتس بره و امتحان نداده و مصاحبه اش هم هفته دیگست که اونم نمی تونه بره بده دیگه..حالا می خواستم ببینم آیا راهی داره که از طریق گواهی پزشکی بتونه پولشو یه مقدار پس بگیره؟

سلام
    راستش بدلیل اینکه بعضی مواقع از سوال ها نمیشه اون چیزی رو که باید، برداشت کرد بنابراین باعث میشه دوستان و حداقل خودم بدلیل جلوگیری از هرگونه عواقب و اشتباهات احتمالی جواب ندیم.

اشکالی نداره. خود سایت مرکز امتحان بهترین و موثق ترین مرجع ممکنه.
    درهر صورت اگر """ایران آیلتس""" امتحان دادید که تووی سایتشون اینو در مورد بیماری نوشته (http://ielts.sanjesh.org/FAQ.aspx?rn=2jnmrCrsyv4_r) و (http://ielts.sanjesh.org/FAQ.aspx):

» به دليل بيماري نمي توانم در آزمون شرکت کنم؛ چه کار کنم؟ (2009/05/05-13:07)
    متقاضياني که به دليل بيماري در آزمون شرکت نکنند، مي توانند مدارک پزشکي را حداکثر تا 5 روز پس از آزمون بصورت حضوري به دفتر ايران آيلتس (در شهري که در آن آزمون داشته اند) ارائه و فرم هاي مربوطه را تکميل کنند.

مدارک و مستندات پزشکي در کارگروه تخصصي ايران آيلتس مطرح مي شود و در صورت تاييد، نتيجه به متقاضي اعلام مي گردد تا در آزمون ديگري شرکت کند يا پس از اعلام شماره حساب وجه آزمون به داوطلب عودت داده شود.

تذکر:

- مدارکي که به ايران آيلتس ارائه مي شود، بايد مستند و معتبر بوده و بطور واضح و شفاف بيماري متقاضي که منجر به عدم حضور وي در جلسه آزمون شده است را اعلام کند

- در صورتي که شخص داوطلب امکان مراجعه حضوري براي تحويل مدارک را ندارد، مي تواند مدارک را از طريق آشنايان و بستگان به دفتر ايران آيلتس ارائه کند

- بررسي درخواست پزشکي کارمزد دارد و در صورت تاييد شدن درخواست کارمزد که 20 تا 50 درصد هزينه آزمون مي باشد منظور مي شود.
    ویرایش توسط Mahdi Sh : February 8th, 2012 در ساعت 06:03 PM

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parham123 نمایش پست ها
    سلام..ببخشید دوست من به خاطر یه مشکل جدی نتونسته سر آزمون کتبی آیلتس بره و امتحان نداده و مصاحبه اش هم هفته دیگست که اونم نمی تونه بره بده دیگه..حالا می خواستم ببینم آیا راهی داره که از طریق گواهی پزشکی بتونه پولشو یه مقدار پس بگیره؟
    معمولا یک فرصتی برای کنسل کردن ازمون اعلام میکنه که فاصله زیادی با روز ازمون داره بعید میدونم با توجه به اینکه ازمون گذشته هیچ کاری بتونین انجام بدین
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Member overseas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پیام نور مشهد - کامپیوتر

درمورد پس گرفتن پول کنسلی ایران آیلس،چون بعضی دوستان هم مشکل مشابه منو داشتن، باید در جدول صفحه My Billings کلمه ی refund بعد از پرکردن فرم درخواست استرداد بیاد.

و همچنین :
    Request to return your available balance (Current available balance 0 Rials)

Junior Member sanaz_f آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_javani نمایش پست ها
    بالاخره آزمون مارو هم کنسل کردن خودشون! مطمئنا آزمونهای بعدی هم تو این سازمان با اشکال روبرو خواهد بود!
    من توصیه میکنم دیگه تغییر تاریخ ندین! من که کنسل کردم و شماره حساب دادم! امیدوارم زود پولو برگردونن!
    سلام میشه کامل مراحلش رو توضیح بدی...از قسمت my order , cancel order رو بایستی انتخاب کرد درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_f نمایش پست ها
    سلام میشه کامل مراحلش رو توضیح بدی...از قسمت my order , cancel order رو بایستی انتخاب کرد درسته؟
    اول میری توی My orders بعد اونجا کنسل میزنی که کنسل میکنه،بعد میری توی My billing و در اونجا روی Request to return your available balance کلیک میکنی و مشخصات درخواستی رو کامل مینویسی و تمام

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)