صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 88

موضوع: سوالات در مورد نحوه ي لغو كردن آزمون IELTS !!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط romina03 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 12 July با سنتر آزاد امتحان دارم ولی می خواهم زمان آن را به 25 Aug تغییردهم، می خواستم بدونم امکان این کار هست؟ (پول را پس می دهند یا خودشان جابجا می کنند؟ )
    همچنین در صورت انتقال تاریخ آزمون یا کنسل کردن آن، فرم ریفاند را به چه آدرسی باید ارسال کرد؟
    باید یک ماه یا یک ماه زودتر ....قبلش فرم رو از توی سایتشون دانلود ..پر و امضا کنی و به ادرس ایمیلشون بفرستی ...3 روز بعد بهت یک ایمیل زده می شه که در حال اقدام است ...بعد از 2 هفته بهت زنگ می زنن و شماره حساب سیبا (ملی ) می گیرن بعدش تا سه ماه باید سماق میل کنید ...آیا بدن آیا ندن به کس کسونش نمی دن ...به همه کسونش نمی دن......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط papal نمایش پست ها
    باید یک ماه یا یک ماه زودتر ....قبلش فرم رو از توی سایتشون دانلود ..پر و امضا کنی و به ادرس ایمیلشون بفرستی ...3 روز بعد بهت یک ایمیل زده می شه که در حال اقدام است ...بعد از 2 هفته بهت زنگ می زنن و شماره حساب سیبا (ملی ) می گیرن بعدش تا سه ماه باید سماق میل کنید ...آیا بدن آیا ندن به کس کسونش نمی دن ...به همه کسونش نمی دن......
    ممنون از راهنماییتان، بنابراین بین transfer و cancel کردن آزمون فرقی نمی باشد و در هر دو صورت مشمول کسر مبلغی از هزینه ثبت نام و برگشت پول می شود؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط romina03 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتان، بنابراین بین transfer و cancel کردن آزمون فرقی نمی باشد و در هر دو صورت مشمول کسر مبلغی از هزینه ثبت نام و برگشت پول می شود؟
    اگه بیش از 5 هفته باشد نه فرقی نمیکنه اما اگه کمتر از 5 فهته به امتحان باشه باید از بیمارستانی گواهی ببری تا پولتو پس بدند (نمیدونم چقدرشو در این مرد کم میکنند ) و گرنه همه پولت رفته
    خسته ام خسته ,,, خسته از شروعی که پایانی نا معلوم دارد.

Senior Member

سلام دوستان
    می دونم خیلی دیر دارم این سوال رو می پرسم. ولی اگر کسی می دونه لطف کنه جواب من رو تا امروز صبح ساعت 8 بده ممنون میشم
    من برای تاریخ 25 آگوست رزرو کردم ولی تردید دارم که آیا می تونم تو اون تاریخ تو امتحان شرکت کنم یا نه؟ چون ممکنه مجبور شم یه سفر خارج داشته باشم. ولی تاریخ اون سفر یک ماهه دیگه دقیقا مشخص میشه که کیه. من تو سایت آزاد خوندم " If you postpone or cancel your application more than 5 weeks before the test date, you will receive a refund minus an administration charge"
    این یعنی میشه به تعویق انداخت.
    ولی سوالم اینه که چند روز میشه تاریخ رو جا به جا کرد؟ آیا میشه با تاریخ امتحان بعدی که مد نظر من هست عوضش کنم؟ یعنی می تونم پول رو بدم و قبل از 5 هفته مونده به امتحان تاریخش رو عوض کنم؟

اگر کسی می دونه لطف کنه جواب بده
    ویرایش توسط kalb62 : June 6th, 2012 در ساعت 12:03 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می دونم خیلی دیر دارم این سوال رو می پرسم. ولی اگر کسی می دونه لطف کنه جواب من رو تا امروز صبح ساعت 8 بده ممنون میشم
    من برای تاریخ 25 آگوست رزرو کردم ولی تردید دارم که آیا می تونم تو اون تاریخ تو امتحان شرکت کنم یا نه؟ چون ممکنه مجبور شم یه سفر خارج داشته باشم. ولی تاریخ اون سفر یک ماهه دیگه دقیقا مشخص میشه که کیه. من تو سایت آزاد خوندم " If you postpone or cancel your application more than 5 weeks before the test date, you will receive a refund minus an administration charge"
    این یعنی میشه به تعویق انداخت.
    ولی سوالم اینه که چند روز میشه تاریخ رو جا به جا کرد؟ آیا میشه با تاریخ امتحان بعدی که مد نظر من هست عوضش کنم؟ یعنی می تونم پول رو بدم و قبل از 5 هفته مونده به امتحان تاریخش رو عوض کنم؟

اگر کسی می دونه لطف کنه جواب بده
    ببینید همونطوریی که خودتون گفتید، اگر بخواید کنسل کنید تا قبل 36 روز میتونید ولی تا اونجایی که من میدونم به تعویق انداختنش واسه یه تاریخ دیگه مستلزم اینه که توو اون تاریخ جای خالی باشه وگرنه فکر نمیکنم که بتونید جابجا کنید.
    چون روو 1 نفر هم برنامه ریزی شده (مثلا تعدا سوالات و ...)

ولی اینجور مواقع من همیشه توصیه میکنم به خودشون زنگ بزنید تا خیالتون از همه جهت راحت بشه

حالا شاید دوستی باشه که مورد شما رو بهتر از من بدونه ولی من خواستم یه کوچولو راهنمایی کرده باشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UT

سلام. کسی میدونه روند کنسل کزدن ازاد بعد از واریز پول چه جوریه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط star_s نمایش پست ها
    سلام. کسی میدونه روند کنسل کزدن ازاد بعد از واریز پول چه جوریه؟
    فرم ریفاند در سایت رو بگیرید بعد از پر کردن ایمیل کنید تا 5 هفته قبل ازمون یه مقداری از پول کسر میشه وباقی به حسابتون ریخته میشه .

Junior Member

سلام دوستان.
    من می خواهم امتحان 7 مرداد مرکز آزمون دانشگاه آزاد را لغو کنم. فرم request for refund را پر کردم ولی نمی دونم باید به چه آدرسی ارسال کنم. نه دسترسی به سایت این موسسه این چند روزه امکان پذیر بوده و نه تلفن های این موسسه جواب می ده
    کسی می تونه من رو راهنمایی کنه
    با تشکر از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saber1332 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من می خواهم امتحان 7 مرداد مرکز آزمون دانشگاه آزاد را لغو کنم. فرم request for refund را پر کردم ولی نمی دونم باید به چه آدرسی ارسال کنم. نه دسترسی به سایت این موسسه این چند روزه امکان پذیر بوده و نه تلفن های این موسسه جواب می ده
    کسی می تونه من رو راهنمایی کنه
    با تشکر از شما
    ielts@iauset.com فرم رو به این آدرس ارسال کنید. ضمنا من ۱۸ فبریه کنسل کردم و هنوز هیچ پولی به حسابم برنگردوندن.

دوستان تو فرم ريفاند بايد ادرس رو به شكل انگليسي نوشت (يعني به شكل اول به اخر) يا به شكل معمول فارسي بنويسيم؟
    درضمن اين اسم و شماره سنتر ازاد رو جي بنويسيم؟
    ویرایش توسط saranr : August 11th, 2012 در ساعت 08:01 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)