صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 88

موضوع: سوالات در مورد نحوه ي لغو كردن آزمون IELTS !!!

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط marigold84 نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه آزمون 17 آگوست آزاد کنسل شد من مجبور شدم 7 سپتامبر تهران رو رزرو کنم اما چند تا مشکل بزرگ دارم.اول اینکه بسیار عجله دارم و واقعا میترسم که اگر اینو قطعی نکنم یا نتونم برای 29 آگوست آزاد ثبت نام کنم یا باز امتحانش کنسل بشه که در هر دو صورت من از اینور مونده از اوون ور رونده میشم...(( از طرف دیگه همه میگن کیفیت برگزاری تهران بده...توروخدا یکی به من بگه چیکار کنم..صبر کنم برای آزاد یا تهران رو قطعی کنم اگر تونستم آزاد ثبت نام کنم تهران رو کنسل کنم..کسی میدونه چقدر هزینه کنسلی میگیره مرکز تهران؟ از بس ناامید شدم دیگه نمیدونم چی درسته چی غلط...((
    سلام
    اولا این بدونین که پس از واریز هزینه و قطعی شدن ثبت نام در هیچ کدوم از مراکز نمیتونین کنسل کنین مگز اینکه دلیل پزشکی داشته باشید. چون قانون ایلتس اینه که باید 5 هفته قبل از ازمون کنسل کنین و با توجه به اینکه مراکز داخل ایران معمولا ثبت نامشون 3 هفته قبل ازمون هست در نتیجه نمیشه کنسل کرد.
    دوما احتمال زیاد دانشگاه ازاد 29 اگوست برگزار میکنه و اگه موفق نشین اونجا ثبت نام کنید فکر کنم برای 12 سپتامبر هم ثبت نام میکنه. در سایت ielts.org چک کنین. لینک زیر:
    http://www.ielts.org//test_centre_se...8-532bebba058c
    کلا کیفیت تهران ایلتس با توجه به اینکه خیلی تجربه در برگزاری ایلتس داره نباید خیلی بد باشه اما واقعیتش منم مثل شما این حرفها رو شنیدم و خودم برای دانشگاه ازاد ثبت نام می کنم.
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم
    شاد باشید

سلام دوستان
    اگه تجربه ای در زمینه کنسل کردن امتحان ایلتس دانشگاه ازاد دارید بگید
    چون من نمی تونم 27 جولای شرکت کنم بخاطر مسائل پزشکی.
    در سایت دانشگاه ازاد این نوشته پیدا کردم
    Request for Refund or Test Date Transfer Form

Due to your medical problem, you should provide some medical documents within 5 days after your test date. This documentation must be in English and should be written in the hospital letterhead stating that you were not capable of taking the exam, signed and sealed. please consider that you should fill in the attached form and send it to IAU IELTS Centre via the following email address:
    IELTS@IAUSET.COM
    An administration charge of 1,000,000 Rials is made for this service.

سوالم اینه که :
    مدارک پزشکی شامل چه مدارکی هست؟
    توی متن بالا گفته باید مدارک به انگلیسی باشه: باید بیمارستان به انگلیسی بنویسه یا باید دارالترجمه ببرم برای ترجمه انگلیسی. معمولا بیمارستان انگلیسی نمی نویسه!
    ممنون از راهنماییتون

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

Thumbs up سوالات در مورد نحوه ي لغو كردن آزمون IELTS !!!

سلام
    دوستان اگر دانشگاه آزاد ثبت نام کردیم و بعد خواستیم تاریخ امتحان رو عوض کنیم یا کلا کنسل کنیم میشه؟
    اگر میشه تا چقدر قبل از امتحان فرصت هست؟
    ممنون
    Not Everything iS aS iT Seems

Smile سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

سلام ببخشید اگه تهران ایلتس یه تاریخ رو ثبت نام کرده باشیم پولم ریخته باشیم میتونیم کنسلش کنیم؟پولو پس میدن؟
    یه سوال دیگم اینکه آزاد بهتر نمره میده یا تهران ایلتس؟ ممنون میشم زودتر جوابمو بدید مرسیییی

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim_3633 نمایش پست ها
    سلام ببخشید اگه تهران ایلتس یه تاریخ رو ثبت نام کرده باشیم پولم ریخته باشیم میتونیم کنسلش کنیم؟پولو پس میدن؟
    یه سوال دیگم اینکه آزاد بهتر نمره میده یا تهران ایلتس؟ ممنون میشم زودتر جوابمو بدید مرسیییی

در صورتی میتونید کنسل کنید و پولتون رو پس بگیرید که 5 هفته تا زمان امتحان باقی مونده باشه در غیر اینصورت فقط در صورت داشتن مشکل پزشکی حاد به همراه نامه پزشکی احتمال پس دادن پول هست
    در مورد نمره هم به نظر شخصی بنده تهرات آیلتس در مورد رایتینگ و اسپیکینگ منصف تره
    موفق باشید

Junior Member

سلام به همه دوستان و اساتید

اگر من برای 7 دسامبر ثبت نام کنم و خدای ناکرده اتفاقی یا مریضی شدیدی برام اتفاق بیوفته با گواهی پزشکی از بیمارستان میتونم پولم رو برگردونم یا در آزمون بعدی شرکت کنم ؟

من همش نگران این هستم چون شانس ندارم 1 سال کنکور این بلا سرم اومد ...دوستان نظر بدهند لطفا"

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ي لغو كردن آزمون IELTS !!!

سلام دوستان
    دانشگاه آزاد چون لحظه ای امکان ثبت نام بود بی توجهی کردم و به جای آکادمیک جنرال نوشتم ( 9 ژانویه )
    اولا کسی تجربه ای داره و
    برای کنسل کردن راهی هست ؟
    . . . . . . Never give up

Junior Member Mohamad89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران - آزاد

سلام. من پست هایی که خوندم قدیمی ان می خوام بدونم نحوه ی لغو کردن آزمون آیلتس امسال هم مثل سالای قبله ؟ تغییر نکرده ؟ و این که تو همه ی مراکز برگزاری آزمون یکسانه؟

Junior Member Ehsan4288 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

سلام دوستان،
    اگه دانشگاه آزاد آزمون رو تهران رزرو کنیم میشه تغییرش داد و برای یه مرکز دیگه رزرو کرد؟ یا باید کنسل کرد و از نو رزرو کنیم؟ کسی تجربه ای داره؟
    وقتی دستهایت در خوابو بیداری گرم است، وقتی بوی تنت در خواب و بیداری هوش از سرم می برد، تو بگو؛ من از کجا بدانم کی خوابم و کی بیدار؟

با سلام و خسته نباشید
    من قصد کنسل کردن امتتحان 19 مهر دانشگاه آزاد رو دارم و از اونجایی که فقط یه روز ازون مهلت 5 هفته ایم برای کنسل کردن مونده خواهش میکنم جواب منو سریع بدین.
    من فرم request for refund رو پر کردم و به ایمیل IELTS@IAUSET.COM فرستادم.
    سوال 1- اینکه تا اینجا درسته کارم؟ همین مسیرو باید طی میکردم؟
    سوال2- چطور می شه مطمن شد ایمیل به دستشون رسیده و ترتیب اثر دادن؟آخه هیچ خبری به من مبنی بر دریافت و کنسل شدن امتحانم ندادن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)