صفحه 324 از 353 نخستنخست ... 224274314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,231 تا 3,240 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط zoom65 نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    من برای گرفتن امتیاز لازم یرای مهاجرت نیاز به مدرک آیلتس با نمره ٥ در یکی از مهارت ها دارم
    یعنی مثلا سه مهارت و ٣ بگیرم و فقط یک مهارت و ٥ بگیرم برایم کافیست
    متاسفانه تایمی که دارم همین عید هست می خوام روزی پنج شش ساعت کار کنم منتها نمی دونم بشینم گرامر و از اول کار کنم بعد دایره لغات حفظ کنم یا نه؟!
    لیسانس کامپیوتر دارم و تو این سه چهار ساله غیر از مواردی که توضیحات یک برنامه کامپیوتری و بخونم با انگلیسی کار نکردم
    پیشنهادتون چیه؟! در کدام مهارت وقت بیشتری بگذارم چه چیزی و بیشتر بخونم؟!
    دایره لغات اصطلاحات کامپیوتریم بد نیست ولی بعضی جملات پایه مثل تاریخ و آب و هوا رو شاید بلد نباشم
    به نظرتون چطور بخونم؟! آیا نمره ٥ گرفتن در این وقت کم شدنیه؟! کدوم امتحان ایتلس راحت تر هست؟!
    با تشکر و یک دنیا سپاسسلام عزیزان
    من برای گرفتن امتیاز لازم یرای مهاجرت نیاز به مدرک آیلتس با نمره ٥ در یکی از مهارت ها دارم
    یعنی مثلا سه مهارت و ٣ بگیرم و فقط یک مهارت و ٥ بگیرم برایم کافیست
    متاسفانه تایمی که دارم همین عید هست می خوام روزی پنج شش ساعت کار کنم منتها نمی دونم بشینم گرامر و از اول کار کنم بعد دایره لغات حفظ کنم یا نه؟!
    لیسانس کامپیوتر دارم و تو این سه چهار ساله غیر از مواردی که توضیحات یک برنامه کامپیوتری و بخونم با انگلیسی کار نکردم
    پیشنهادتون چیه؟! در کدام مهارت وقت بیشتری بگذارم چه چیزی و بیشتر بخونم؟!
    دایره لغات اصطلاحات کامپیوتریم بد نیست ولی بعضی جملات پایه مثل تاریخ و آب و هوا رو شاید بلد نباشم
    به نظرتون چطور بخونم؟! آیا نمره ٥ گرفتن در این وقت کم شدنیه؟! کدوم امتحان ایتلس راحت تر هست؟!
    با تشکر و یک دنیا سپاس
    به نظر من هدف اصلیتو بزار رو listening راااااحت 5 میگیری با یکم تلاش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arminbayat نمایش پست ها
    به نظر من هدف اصلیتو بزار رو listening راااااحت 5 میگیری با یکم تلاش
    مشکل اینه که من‌ اصلا شنیداری و گفتاریم خوب نیست دارم نامید می شم از اینکه بشه از یک مهارت ۵ و در یک ماه گرفت
    معلم خصوصی هم خیلی هزینه داره و نمی دونم چند ساعت باید باهام کار کنه
    اصلا نمی دونم چیکار کنم عیدم خراب شد

Junior Member

دوستان سلام.ممنونم از تمام دوستانی که دلسوزانه جواب سوال هارا میدن ممنون میشم من رو راهنمایی کنند .من بعد از خوندن مطالب کمی گیج شدم،من تافل شصت و خورده شدم و میخوایم به سمت آیلتس تغییر مسیر بدم و فکر میکنم این آزمون برای من بهتر باشه.شش ماه براش وقت در نظر گرفتم که بتونم نمره 7.5 رو بگیرم .امیدوارم وقت کافی باشه برای دستیابی به این نمره. ممنون میشم دوستان همیشه حاضر راهنماییم کنند که از کجا شروع کنم ؟و چه کتاب ها یی رو تهیه کنم تا یک خط مشخص رو دنبال کنم.تا بتونم به هدف که نمره خوب هست برسم بازم ممنونم از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط f_askari نمایش پست ها
    دوستان سلام.ممنونم از تمام دوستانی که دلسوزانه جواب سوال هارا میدن ممنون میشم من رو راهنمایی کنند .من بعد از خوندن مطالب کمی گیج شدم،من تافل شصت و خورده شدم و میخوایم به سمت آیلتس تغییر مسیر بدم و فکر میکنم این آزمون برای من بهتر باشه.شش ماه براش وقت در نظر گرفتم که بتونم نمره 7.5 رو بگیرم .امیدوارم وقت کافی باشه برای دستیابی به این نمره. ممنون میشم دوستان همیشه حاضر راهنماییم کنند که از کجا شروع کنم ؟و چه کتاب ها یی رو تهیه کنم تا یک خط مشخص رو دنبال کنم.تا بتونم به هدف که نمره خوب هست برسم بازم ممنونم از لطفتون
    سلام
    شصت یعنی حدود 6 ایلتس فکر کنم. حتی کم تر . با هقت و نیم خییلیی زیاد فاصله دارید . در ضمن نمیدونم از کجا به این نتیجه رسیدین ایلتس بهتره براتون ؟
    من سال قبل امتحان دادم نمراتم این شد :
    sp : 6.5
    l: 7
    w: 6
    r:7
    منابعی که خوندم :
    اول برای این که پایه رو کمی قوی کنم 4 جلد هدوی
    grammar in use نه همشو البته
    Vocabulary for IELTS
    Vocabulary for IELTS Advanced
    504 essential words
    cambridge ها 5 جلد اخر
    target band 7
    برای اسپیکینگ همه میگن معمار زاده اما من یه کتاب از نویسنده چینی !!! خوندم الان اسمش یادم نیست هست تو اینتنرت برای دانلود

با این سطح نمره تافل باید همه رو بخونید شما هم اما هفت و نیم خیلی سخته من ایپکینگ خیلی عالی عالی گفتم اما شش و نیم داد ایران هم امتحان ندادم.
    ویرایش توسط mash2m : March 21st, 2017 در ساعت 01:08 AM دلیل: غلط املایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی امیرکبیر

سلام
    1. قسمت لیسنینگ و ریدینگ کتاب‌های Cambridge IELTS سطحش با امتحان اصلی چقدر متفاوت هست؟ اونایی که آزمونای این کتابارو روزای قبل امتحان زدن نمرشون چقدر متفاوت بوده؟ چون من میخوام بر اساس نمرم با این کتابا برای آزمون ثبت نام کنم.
    2. سه تا قسمت ریدینگ از آسون به سخت هستش یا تفاوتی نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط aria8111 نمایش پست ها
    سلام
    1. قسمت لیسنینگ و ریدینگ کتاب‌های Cambridge IELTS سطحش با امتحان اصلی چقدر متفاوت هست؟ اونایی که آزمونای این کتابارو روزای قبل امتحان زدن نمرشون چقدر متفاوت بوده؟ چون من میخوام بر اساس نمرم با این کتابا برای آزمون ثبت نام کنم.
    2. سه تا قسمت ریدینگ از آسون به سخت هستش یا تفاوتی نداره؟
    1.امتحانای اخیر خیلی شبیه به کمبریج 11 هستن . معمولا میگن نیم نمره سر امتحان کمتر میشین (به خاطر استرس و اسن حرفا ). ولی خیلی ها هم همون نمره ها رو گرفتن
    2.ترتیبی برای سختی و اسونی متن های ریدینگ وجود نداره

Junior Member

سلام دوستان
    سطح نسبی زبان من نسبتا خوب هست ولی برای گرفتن امتیاز express entry نیاز دارم مهارت رایتینگم رو به ۷.۵ برسونم. تا حالا دوبار جنرال امتحان دادم: R8,W7.5,L8.5,S7.5 که متاسفانه اکسپایر شد و دومی که تابستون دادم R8.5,W6.5,L8.5,S7.5 لطفا در صورتی که کلاس، آموزشگاه یا کتاب خاصی برای تقویت writing سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

با سلام و تبریک سال نو خدمت همه دوستان عزیز.
    من میخوام آذر ماه و یا دی ماه 96 آزمون آیلتس بدم. نمره ای هم که نیاز دارم 6/5 -7 هست.(برای کانادا میخوام اقدام کنم)
    آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کردم :L=3.5*W=4*R=4/5 شدم.(آزمون Speaking ندادم)
    خواستم راهنمایی بگیرم از شما دوستان:
    1-کلاس عمومی برم و یا SELF STUDY پیش برم؟
    2-چطوری برنامه ریزی کنم؟منظور اینکه از کجا شروع کنم؟ با چه کتابایی start بزنم؟
    پشتکار خوبی دارم اگه برنامه رو بدونم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz066 نمایش پست ها
    با سلام و تبریک سال نو خدمت همه دوستان عزیز.
    من میخوام آذر ماه و یا دی ماه 96 آزمون آیلتس بدم. نمره ای هم که نیاز دارم 6/5 -7 هست.(برای کانادا میخوام اقدام کنم)
    آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کردم :L=3.5*W=4*R=4/5 شدم.(آزمون Speaking ندادم)
    خواستم راهنمایی بگیرم از شما دوستان:
    1-کلاس عمومی برم و یا SELF STUDY پیش برم؟
    2-چطوری برنامه ریزی کنم؟منظور اینکه از کجا شروع کنم؟ با چه کتابایی start بزنم؟
    پشتکار خوبی دارم اگه برنامه رو بدونم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام. برای شروع حتما سعی کنید پایه زبان یعنی گرامر و لغت (به شکل صحیح داخل جمله) ، اگه کلاس برید تو این سطحی که هستید براتون مفید خواهد بود. منابعی که آفرینش درس میده به نظرم خوب بودنن.کتاب focus on vocab خیلی خوبه برای ریدینگ، لغت و کالوکیشن.اگه وقت زیاد دارید گرامر رو با بتی ازر بخونید . از منابع کمک آموزشی خود کمبریج هم استفاده کنید. فیلم سریال اخبار و پادکست رو فراموش نکنید.

Junior Member anahita_22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - AUT

با سلام خدمت همه دوستان

من آبان سال 94 آزمون تافل دادم نمره 74 گرفتم. مدتیه قصد دارم به آزمون ایلتس تغییر بدم و اسفند 95 بدون هیچگونه امادگی قبلی تقریبا آزمون تعیین سطح موسسه افرینش شرکت کردم و نمراتم به ترتیب زیر شد:

R = 5
    L = 5
    S = 4
    W = 4.5

من قصدم برای مهر امسال که آزمون بدم و احتیاج دارم هر 4 اسکیل 7 بیارم. و دوتا سوال دارم:
    1. تغییر از تافل به ایلتس نظریه بدیه؟ چون بخش L تافل واقعا خسته کننده اس برام که تو همه مراخل هم احتیاجه و قسمت رایتینگ کاملا گوشم نمیشنوه انگار!
    2. قصد دارم کلاس هم برم در کنار خوندن خودم. چون آشنایی چندانی با ازمون ایلتلس ندارم شما چه منابع و روش مطالعه ای پیشنهاد میکنید برای بهترین راندمان.
    ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)