صفحه 307 از 353 نخستنخست ... 207257297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,061 تا 3,070 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

دوست گرامی گرفتن نمره 7 ساده نیست اما خیلی سخت هم نیست فقط نیاز به تمرین و تخصیص وقت و انرژی داره.
    در خصوص کلاس هم، نظرات و دیدگاه ها متفاوته، الان با وجود نرم افزارها، اپلیکیشن ها دیگه نیاز خاصی به استاد نیست. مگه اینکه طرف باور داشته باشه که استاد هست که میتونه تضمین کننده موفقیتش باشه، تو همین فروم میتونید یکی دو تا پارتنر خوب پیدا کنید. با هم اسپیکینگ تمرنی کنید، رایتینگ هم رو اصلاح کنید و ...
    کتاب های self study زیادی هم وجود داره که میتونید خودتون بخونید و سطح زبانتون رو تقویت کنید. انتشارات کمبریج کتاب لغت و گرامر (Vocabulary for IELTS, Grammar for IELTS) داره که چهار مهارت رو پوشش میده. و همینطور کتاب های تست (کمبریج 9-10-11) داره که میتونید با تکرار و تحلیل تست ها نقاط ضعفتون رو پوشش بدین.
    صفحات همین فروم بخونید خیلیییی موثره، اینکه برنامه ریزی کنید هر روز چهار تا مهارت رو کار کنید.
    وقت های بیکاریتون رو BBC, VOA,TED گوش کنید. فیلم ببینید، آهنگ گوش کنید.
    وب سایت های خبری CNN, TIME, GUARDIANو ... سابسکرایب کنید و روزی نیم ساعت بخونیدشون.
    وب سایت های آیلتس سایمون، آیلتس لیز، آیلتس منتر و ... نیز وجود داره که مفید هستند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط dooste نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان و اساتید خودم

مدتی هست درگیر زبان هستم برای گرفتن آیلتس
    کلاس های عمومی موسسه آفرنش رو رفتم تا انتها ولی پیشرفت بسیار کندی داشتم و جزو شاگردان متوسط کلاس بودم
    چون از قبل مشکلات basic داشتم در زبان رشدم کمی کند بود ولی الان در حد معمولی رسیدم (( شاید حدود 5یا 5.5 ))
    اما نیاز به نمره ی 7 آیلتس دارم که بتونم طی 6 ماه دیگه بگیرم
    نیاز به راهنمایی دوستان عزیز دارم . چند سوال :

1- بنظرتون کدوم موسسه در این زمینه از همه بهتره ؟
    2- آیا باز به کلاس های عمومی برم تا سطح ام به 6 برسه و بعد خصوصی بگیرم یا بهتره یک کلاس نیمه خصوصی ( 3 یا 4 نفره ) بگیرم و بعدا خصوصی یا اصلا خصوصی بگیرم (( گرچه کلا بیشتر از 3 تومن برای کلاس نمیتونم هزینه کنم ))
    3- من هنوز ملاک واقعی یک استاد خوب زبان برای کلاس خصوصی رو نمیدونم ... ممنون میشم راهنماییم کنید ؟
    4- اگر مطلبی هست که میدونید میتونه بهم کمک کنه ممنون میشم راهنماییم کنید

متاسفانه زیان برای تبدیل شده به بزرگترین مشکل زندگیم !!!
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

دوستان من خسته شدم از این کتاب راهنمای کمبریج. سطحش پایینه. من برای نمره بالا هدف گذاری کردم و سطحم فکر کنم خوبه و 80، 90 درصد از فیلم و مقالات و... متوجه میشم. منابع سطح بالا میشناسید معرفی کنید؟

Junior Member

سلام
    من 20 آگوست امتحان ایلتس موسسه ایرسافام دادم، writing رو 7 شدم و فقط از مقالات آموزشی و نمونه رایتینگ های سایت http://www.ieltsbuddy.com/ استفاده کردم. خیلی عالی بود. گفتم شاید به دردتون بخوره. موفق باشید.

Junior Member

Post رود تو آیلتس

سلام دوستای عزیزم
    از قصد تاپیکو فارسی زدم مشکلی ایجاد نشه

وقتی شما آیلتس ثبت نام میکنی خود بریتیش کنسیل بهتون یه منبعی رو سفارش میکنه که با حدود 100 دلار میتونین بهش فول دسترسی داشته باشید

من براتون کلشو خریدم گذاشتم اینجا
    https://drive.google.com/file/d/0Bzd...?usp=drive_web

ولی
    لطفا استفاده نکنید!
    واقعا غیر استاندارد مزخرف و پول دور ریزی بود

واقعی جز کتابای کمبریج دنبال چیز دیگه ای نرید، من کتابای دیگه خوندم اصن آوردم پایین
    قبلا کمبریجو 8 میزدم، بعد چند تا کتاب غیر استاندارد خوندم اصن استراتژی ها از دستم در رفت، بعد برگشتم به کمبریج به زور 6 میزدم! باید متن استاندارد باشه که مغزتون الگو ها رو پیدا کنه و هی بهترو بهتر شید!

برای لیسنینگ و ریدینگ فقططططططططططططط کتابای کمبریج
    در ضمن اصلا سطح سوالا سختتر نشده
    خود بریتیش کنسیل سایتشو ببینید نوشته که اصن کمیته ارزیابی دارن که سختتر نشه
    اصلا نگران نباشید
    واااقعا شبیه همین کتابای 1 تا 10 هستش
    11 کمبریج از نظر من غیر استاندارده
    <<<<<<<<<<<<<<<< ریدینگ سخت خوب نیست!!!! نزنید!!! ریدینگ باید استاندارد باشه و فقطططط کتابای کمبریچ (نه جزوه های دیگش) استاندارده>>>>>>>>
    یه دو سه سری هم آزمونم هست که خود بریتیش کانسیل داده، به نام ielts materia، اونا هم واقعی استاندارده

برای اسپیکینگ، پارت 1 فقط معمارزاده! هر هنری دارید اینجا به خرج بدید چون 90 درصد تکراریه سوالاش
    زمانها رو دقت کنید، اگر آینده یا گذشته کامل هستش ممتحن میخواد بشنوه رعایت میکنید!
    حتما یه اسلنگی چیزیم بگید، قشنگ پارت یک جا داره

به هیچ عنوان چیزی حفظ نکنید! حفظ کردین = نمره 6 به پایین! و این خیلی ساده است فهمیدنش
    چون منابع اسپیکینگ خیلی نیست و ممتحن به راحتی میفهمه
    راحت روون و به دور از حفظ کردن
    ریلکس بودن شرط اول تو این مسابقه است!
    پارت 2 : موضوعش همیشه یا توصیف انسان یا شخص یا مکان یا وضعیت بد یا خوب هستش
    از سایت زیر میتونین کیوکارد و متنای عالی دانلود کنید و واقعا راحت این قسمتو که از نظر من راحتترینه رو پاس کنید
    http://www.ielts-mentor.com/cue-card...e?limitstart=0
    من خودم فقط با ده تا کیو کارد این با تاپیکایی که گفتم و جزوه ای که برداشتم ترکوندم پارت دو رو!

پارت سه هم هنر به هم بافی هستش!
    تا میتونید دقیق به هدف بزنید
    اصلا خودتونو مجبور نکنید چیزیو به کار ببرید
    فقط جواب بدید و مثال بزنید
    راحت و مسلط

یه مورد مهمتر: من آزمونم ایران نبود و در کمال تعجب دو مدرسه با یه اسم تو یه محله بودن که باعث شد من فوق العاده دیر رسیدم و با سردرد و بدن لرزه امتحان دادم! هر چیزی امکان پذیره! شما هم دقت زیاااااد کنید لطفا که واقعییی آدرسو درست پیدا کرده باشید
    مورد دوم، من از سوال 31 تا 40 رو جا به جا وارد کردم، خیلییییییییییی دقت کنید! فقط خوبیش این بود چون برگه ریدینگ و اسپیکینگ یکی هستش از وقت ریدینگ گذاشتم اسپیکینگو درستش کردم (خیلیم درست نشد ولی میخوام بگم بازم میشه درست کرد ، فقط سعی کنید خدایی نکرده این اتفاق وحشتناک افتاد تو ذهنتون مدیریت شرایط کنید!!!! )
    موفق و پیروز باشید

پینوشت:
    مدیر محترم بخش! لطفا خواستی جا به جا کنی پستو هر کاری دوست داری بکن، من وقت برای تغییر ندارم
    مورد دوم، من این آیلتس رودو تو گوگل درایو خودم آپلودش کردم
    لطفا اگه میشه بردار یه جا دیگه آپلود کن چون جا ندارم ممکنه مجبور شم پاکش کنم
    ممنون میشم واقعا
    سپاس، تندرست و پیروز باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رود تو آیلتس

دوستان
    سوالاتونو خصوصی نفرسید که بقیه هم استفاده کنن

درباره این سوال:
    سلام
    بستگی به سطحتون داره
    اگر لغتت خوبه و میتونی بخونی و حداقل 5 رو میتونی بگیری از کتاب 1 کمبریج شروع کن
    لطفا کتاب
    سلام دوست عزیزم
    خیلی ممنونم بابت اطلاعات مفیدتون
    راستش من خودمم اول با کتابای کمبریج شرو کردم و تقریبا لیسنینگ های کمبریج ۱۱ رو زدم، ولی با یه نفر ک ایلتس تدریس میکنه مشورت کردم و منو مسخره کرد، گفت کمبریج مال یه ماه اخره شما اول باید کتابای کامپیلیت ایلتس رو بخونی تا سطح زبانت بیاد بالا و چندین کتاب بمن معرفی کرد، ولی راستش منابع متعدد ادمو سردرگم میکنه
    الان میخواستم راهنماییم کنید که چیکار کنم دقیقا
    ممنون میشم از لطفتون

جواب من اینه که
    بنظرم اگر میبینید کلا میتونید بخونید(یه تست از خودتون بگیرید 5 شدید مثلا خوبه برای شروع) و لغت مشکلی ندارید (حداقل 504 رو بلد باشید) از کتاب 1 میتونید شروع کنید
    بهترین کتابا کمبریج ها هستن
    حرف من نیست
    همه جای دنیا قبولش دارن

نکته: برای ماه آخر سوالای کتاب 9 به بعد یا حتی 8 به بعد رو برای تمرین خز نکنید!
    مثه من بدون سوال میمونید میرید سوالای غیر استاندارد میخرید که سطحتونو پایین میاره هیچ، اعتماد به نفسم خراب میکنه

سوالای ریدینگ به ترتیب اول راحت دومی متوسط و سومی سختتره
    همیشه همینجوریه
    غیر این بود دورش نرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رود تو آیلتس

کسایی که بتونن درسهای مخصوصا مربوط به vocab از این خانومو تو یوتیوب ببینن واااااااااااااقعا برد کردن
    https://www.youtube.com/watch?v=LqS4...i-L_KEHA9CfwAH

پادکستاشم میتونید دانلود کنید تو گوشتون مرتب گوش کنید

اول از گوشی تون podcast addicted رو دانلود کنید
    بعد توش سرچ کنید
    all ears english
    اینا نیتیو هستن و واقعا باحاله درساشون
    همینجوری اگه میخواین یه چیزی گوش بدید اینو من خیلی خوشم اومد
    مخصوصا پادکستای 100 به بعد که دیگه راه افتادن

همین all ears English قسمت آیلتس هم داره، من خیلییییییییی نمیتونم بگم خوبه ولی خوبه! میتونید گوش بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط missordoni نمایش پست ها
    سلام
    من 20 آگوست امتحان ایلتس موسسه ایرسافام دادم، writing رو 7 شدم و فقط از مقالات آموزشی و نمونه رایتینگ های سایت http://www.ieltsbuddy.com/ استفاده کردم. خیلی عالی بود. گفتم شاید به دردتون بخوره. موفق باشید.
    با سلام دوست گرامی . میشه بیشتر توضیح بدید کدوم نمونه ها از سایت رو خوندید و اینکه چطور تمرین کردید ؟ با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CIVIL ENGINEER

هرچقدرم که سرعتت کنده ... فقط حواست باشه که ول نکنی زبان رو...
    چون اگه ولش کنی دو سه سال طول میکشه تا دوباره بتونی خودتو جمع و جور کنی.
    راهتو ادامه بده. درسته.

نقل قول نوشته اصلی توسط dooste نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان و اساتید خودم

مدتی هست درگیر زبان هستم برای گرفتن آیلتس
    کلاس های عمومی موسسه آفرنش رو رفتم تا انتها ولی پیشرفت بسیار کندی داشتم و جزو شاگردان متوسط کلاس بودم
    چون از قبل مشکلات basic داشتم در زبان رشدم کمی کند بود ولی الان در حد معمولی رسیدم (( شاید حدود 5یا 5.5 ))
    اما نیاز به نمره ی 7 آیلتس دارم که بتونم طی 6 ماه دیگه بگیرم
    نیاز به راهنمایی دوستان عزیز دارم . چند سوال :

1- بنظرتون کدوم موسسه در این زمینه از همه بهتره ؟
    2- آیا باز به کلاس های عمومی برم تا سطح ام به 6 برسه و بعد خصوصی بگیرم یا بهتره یک کلاس نیمه خصوصی ( 3 یا 4 نفره ) بگیرم و بعدا خصوصی یا اصلا خصوصی بگیرم (( گرچه کلا بیشتر از 3 تومن برای کلاس نمیتونم هزینه کنم ))
    3- من هنوز ملاک واقعی یک استاد خوب زبان برای کلاس خصوصی رو نمیدونم ... ممنون میشم راهنماییم کنید ؟
    4- اگر مطلبی هست که میدونید میتونه بهم کمک کنه ممنون میشم راهنماییم کنید

متاسفانه زیان برای تبدیل شده به بزرگترین مشکل زندگیم !!!

Junior Member

سلام خدمت اساتید گرامی
    سوالی که داشتم اینه : بنده ریدینگ ازمون های کمبریج رو امتحان میگیرم از خودم در زمان ، اما نتایج خیلی تلورانس داره معمولا از 6.5 تا 7.5 واقعا کلافه شدم کسی میدونه باید چیکار کرد تا نمره ریدینگ تا حدی تثبیت بشه ؟ با تشکر
    ویرایش توسط arom1388 : October 3rd, 2016 در ساعت 01:27 AM

Junior Member

این سایت برای آماده سازی آزمون خوبه
    https://www.futurelearn.com/courses/...lts/1/register

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)