صفحه 348 از 353 نخستنخست ... 248298338339340341342343344345346347348349350351352353 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,471 تا 3,480 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

سلام دوستان ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید ، من بدون مطالعه یه ازمون ایلتس دادم و نمراتم R:8.5, S:7.5 L:7.5 W:6.5 شده. اطلاع زیادی از منابع ندارم و دوماه وقت دارم نمرات رایتینگ و لیستنینگم رو ارتقا بدم . میشه برای این دوتا زمینه منبع بهم معرفی کنید که بتونم ارتقا بدم نمرمو ، نظرتون درباره استاد برای تصحیح رایتینگ چیه و ایا کسی رو میشناسید که معرفی کنید ؟

Junior Member

سلام من تازه می خام برای آیلتس آماده بشم و نیاز به استاد خصوصی دارم ، البته بگم تهران زندگی میکنم ، میخاستم لطف کنید شماره استادتون رو بدین ، سپاس

سلام دوستان
    کسی فایل pdf کتاب the official cambridge guide to ielts رو داره واسه من بفرسته؟ یا لااقل یه لینک بهم بده؟ البته دنبال فایل pdfی هستم که بصورت متنی باشه نه عکسی، که بشه تو لپتاپ یا تبلت کلمات و یا حروفشو انتخاب و یا کپی کنی. آخه من تو لپتاپ میخونم، میخوام سریع بتونم از دیکشنری آنلاین استفاده کنم، هر سری کلمه رو تایپ نکنم تو دیکشنری.
    ممنون میشم بهم جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_1984 نمایش پست ها
    برای رایتینگ وقت خودتون رو با مدرس ایرانی تلف نکنید. من 4 بار امتحان دادم و آخرین امتحان دو اسکیل 9 داشتم (ریدینگ و لیسنینگ) ولی برغم کلی کلاس و معلم رایتینگ 6 شدم. در نهایت بی خیال شدم و یه کورس در یودمی پیدا کردم که کلی کامنت خوب داشتم. خریدمش (19 دلار). عجیب بود و نوشتن من رو بعد از یک ماه تغییر اساسی داد که طوری که توی ماک ها همیشه 7.5 می شدم و در نهایت 7 آوردم. لینکش رو زیر می ذارم. دو تا کورس هست ماله یک نفر. اولی تسک 2 رو ریز بررسی می کنه و در دومی 10 تا مثال تسک 2 رو خودش از اول انجام میده.
    https://www.udemy.com/mastering-ielt...26484#overview
    https://www.udemy.com/mastering-ielt...62280#overview
    بخرید ارزشش رو داره
    لینکها کار نمیکنن. Content Unavailable مینویسه. درست هستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamyar نمایش پست ها
    لینکها کار نمیکنن. Content Unavailable مینویسه. درست هستن؟
    برای سایت udemy از *****شکن باید استفاده کنید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_rs_257 نمایش پست ها
    برای سایت udemy از *****شکن باید استفاده کنید
    سایت های ایرانی هم هستند که دوره های پولی یودمی رو مجانی میذارند. شما دوره های یودمی اسمشون رو سرچ کن توی سایت های مثل میهن دانلود و دانلودلی. من توی دانلودلی دیدم که دوره برای تافل داشت ولی ایلتس رو نمی دونم.
    I am still here. I am alive.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10 نمایش پست ها
    افراد زیادی هستن که دفعات بالا مثلا 10 بار آیلتس دادن. فرق اونا با شما اینه که نمیان اینجا تجربه شون رو به اشتراک بزارن چون خجالت میکشن بگن انقدر زمان و پول رو صرف اینکار کردن و دست آخر هم نمرات لازم رو نگرفتن.

من 2 با آیلتس دادم و هر 2 بار با کمی صحبت با سایر شرکت کنندگان متوجه شدم که حرف زدن عادی خودشون رو هم فراموش کردن چون استرس دفعه ی n-ام رو دارن که باز هم قراره خراب کنن!

متاسفانه انقدر این قبیل دوستان تجارب شون رو نمیگن که یک عده ای فکر می کنن آیلتس یک آزمون استاندارد هست فقط بعضیا (مثل بنده) به خاطر سلیقه ی شخصی از این آزمون خوشمون نمیاد!!

این ایراد اساسی فرهنگی ایرانی ها هستش که نسبت به شرایط ظالمانه معمولا سکوت یا حتی کرنش می کنن و شرایط بی معنا برای مدت بسیار طولانی بر اونها حاکم میشه.

ویژگی دیگر ما ایرانی ها اینه که به خودمون زحمت نمیدیم یک کم مطالعه و تحقیق بکنیم. مثل مورچه ی کارگر فقط پشت سر هم آزمون میدیم و جیب یک آدم پست رو اون سر دنیا پر از پول می کنیم تا بیاد و روز به روز با وسواس بیشتر نمره بده!! چرا؟ چون اینکارش باعث میشه شما بجای 5 بار 10 بار بری و پول آزمون رو بپردازی.

اینهمه ما در تاپیک های مختلف برای خود این دوستان گفتیم که زمان و هزینه ی با ارزش رو پای این آزمون غیر استاندارد نزارین. اصلا دوستان به خودشون زحمت نمیدن صفحات قبلی تاپیک ها رو بخونن. مدام سوالات تکراری و مدام نمایش بی اطلاعی محض هست. این فرهنگ من ایرانی و شمای ایرانی شده. در اون 2 باری که آزمون دادم بعد از صحبت با بغل دستی ها و افراد در صف ، متوجه شدم که فقر آگاهی بیداد میکنه. جالبه که با همین فقر اطلاعاتی ، اکثر دوستان سخنرانی هم می کنن و مثلا یکی از بچه ها در اونجا می کفت که «خيليا در رایتینگ آیلتس 8 و بالاتر میگیرن»!!!

بنده خدا نمیدونه که در کل ایران تقریباً یکساله که هیچکس 8 نگرفته ، حتی مدرسین آیلتس. امان از ناآگاهی و این فرهنگی که من و شما پیدا کردیم!!
    من نمی دونم مبانع صحبت شما کجاست...چند تا از پست هاتون هم خوندم...لینکی که تو امضاتون گذاشتین رو نتونستم باز کنم...در واقع هیچ لینکی رو تو سایت نمی تونم باز کنم ....نمی دو نم مشکل چیه؟!...در هر صورت من با چند معلم زبان خوب صحبت کردم...همه بهم گفتن مشکل رایتیگ آیلتس مشکل ضعف شرکت کننده هاس و متاسفانه چون معلم های خوب تو این زمینه کم هست روشون نمیشه به شاگردشون بگن من بلد نیستم بیشتر از این یادت بدم...میگن مشکل از آزمونه...منم واقعا موندم مسئله چیه! ...خودم که اصلا نمی تونم آزمون کامپیوتری بدم و در هر صورت مجبورم آیلتس بدم...

Junior Member

سلام دوستان
    من سطح زبانم متوسطه
    گرامرو خوب بلدم، دامنه لغتم یکم سطحش خوب نیست
    میخوام ۵ ماه دیگه آزمون بدم
    به نظرتون با خواندن کتابای تست کمبریج و همچنین وکب و گرامر کمبریج میتونم در طی ۵ ماه به ۶.۵ تا ۷ برسم؟
    سطح الانم ۵ هست بنظرم
    فول تایم میتونم زبان بخونم

Junior Member

سلام من یکماه فرصت دارم ایلتس 6.5 بگیرم . لیسنینگ و ریدینگ مشکلی ندارم تا حدودی . فقط اسپیک و رایتینگ .... جه کنم ؟ کسی هست تمربن کنیم با هم ؟ در حد 5.5 هستم الان

سلام
    نمره آوردن در امتحان آیلتس به خود هر شخص و بهره گیری از دانش وی بستگی داره اما یک استاد خوب و توانا میتونه مسیر زندگی افراد را تغییر بده. اقای سروستانی اگر وقت داشته باشن جزو اساتید خوب در این عرصه هستن که برنامه ریزی مدون آموزشی دارن و من به شخصه خیلی تحقیق کردم در بین اساتید و سایتها و از شخص ایشون واقعا راضی هستم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)