صفحه 329 از 353 نخستنخست ... 229279319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,281 تا 3,290 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

سلام دوستان من سه مهارت ام خوب پیشرفت داشته به غیر ریدینگ (اکادمیک)که با اینکه سریع میخونم و متوجه هم میشم چون دایره لغاتم بالاست و با اینکه چند تا کتاب تقویت ریدینگ رو هم دارم ولی متاسفانه از 5.5 بیشتر نمی تونم بشم و وقت هم کم میارم مثلا در حدود 5 دقیقه .به نظرتون برای رسیدن به حد 6.5 ریدینک باید چیکار بکنم .لطفا اشخاصی که تجربه مفید تو این زمینه داشتن راهنمایی بفرماین.لازم به ذکر هستش که بگم بر طبق کتابهای کمبریج لیسینیگ من 6.5 رایتینگ ام دادم تصحیح کردن 50 متن رو که نوشته بودم میانگین6.5 و اسپیکینگ من 7 هستش. با سپاس
    ویرایش توسط ramehdi : June 20th, 2017 در ساعت 12:12 PM دلیل: فراموش کردن یک نکته

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad95 نمایش پست ها
    درود
    دوستان میشه بگین واسه امادگی ازمون IELTS چه کتاب هایی بوخنم و چه کارهایی انجام بدم؟؟؟میخام نمره ی خیلی خوبی بگیرم.
    سطح زبانم خیلی خوبه و میخام ظرف 3 ماه واسه IELTS و GRE اماده بشم.
    سلام

بهترین منبع همان کتاب های نمونه سوالات ایلتس دانشگاه کمبریج است. به نظر من برای مهارت صحبت کردن و نوشتاری کلاس های سطح بالا موسسات را شرکت نمایید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    سلام دوستان من سه مهارت ام خوب پیشرفت داشته به غیر ریدینگ (اکادمیک)که با اینکه سریع میخونم و متوجه هم میشم چون دایره لغاتم بالاست و با اینکه چند تا کتاب تقویت ریدینگ رو هم دارم ولی متاسفانه از 5.5 بیشتر نمی تونم بشم و وقت هم کم میارم مثلا در حدود 5 دقیقه .به نظرتون برای رسیدن به حد 6.5 ریدینک باید چیکار بکنم .لطفا اشخاصی که تجربه مفید تو این زمینه داشتن راهنمایی بفرماین.لازم به ذکر هستش که بگم بر طبق کتابهای کمبریج لیسینیگ من 6.5 رایتینگ ام دادم تصحیح کردن 50 متن رو که نوشته بودم میانگین6.5 و اسپیکینگ من 7 هستش. با سپاس
    سلام

معمولا به واسطه استرس شرایط امتحان انچه را می خوانید فراموش می کنید. من توصیه می کنم تکنیک اسکن لغات کلیدی در سوال و جستجوی ان در متن را استفاده نمایید. سوالات سخت را رها کنید تا فرصت کنید به همه سوالات ریدینگ برسید و همه سوالات ساده را پاسخ دهید.

موفق باشید

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Muka نمایش پست ها
    سلام ..وقت بخیر
    من 3 ماه فرصت دارم تا نمره آیلتس میانگین 6 بگیرم .
    آخرین بار که کلاس رفتم 7 سال پیش سطح upper intermediate 3 بودم اینو هم بگم که تو لیسنینگ و اسپیکینگ خیلی قوی نیستم تا حالا هم به فرمت آیلتس کار نکردم..
    میخوام بدونم به جز vocab for ielts & grammar for ielts که شما فرمودین کمبریج ها رو باید از جلد چندم بخونم؟ چون مثلا جلد 6 این کتاب رو دیدم نسبتا خیلی ساده بود مطالبش, vocab for ielts هم شاید معنی 70 % لغات رو بلد بودم.
    بعد کمبریج ها رنگ جلد صورتی داره و مشکی ! کدوم یکی مد نظر شماس؟
    متشکر
    سلام

مجموعه 10 تایی این کتاب با رنگ صورتی و مشکی موجود است. توصیه می کنم برای تقویت مهارت صحبت و نوشتاری کلاس بروید. ازمون های اول نمونه سوالات را بدون تایم بزنید وکم کم شروع به تنظیم زمان نمایید. سعی کنید در مهارت های شنیداری و درک مطلب خود را بسیار تقویت نمایید تا نمره اورال خوبی بگیرید.

ارادت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان
    من لیسینینگم خیلی بده. به نظرتون چکار کنم تا این مهارتمو بهتر کنم؟؟ چه کارهایی انجام بدم؟
    مرسی از پیشنهاداتون

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alma_mech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسینینگم خیلی بده. به نظرتون چکار کنم تا این مهارتمو بهتر کنم؟؟ چه کارهایی انجام بدم؟
    مرسی از پیشنهاداتون
    سلام
    تنها راه تقویت لیسنینگ تمرین کردن و گوش کردن هرچه بیشتر به مکالمات انگلیسی ست. اگر توی نوع خاصی از سوالات مشکل دارید بهتون کتاب IELTS listening strategies رو پیشنهاد میکنم. این کتاب سوالات گذشته ایلتس رو به تفکیک نوع سوال تقسیم بندی کرده (مثلا پرسیدن شماره تلفن و کلا اعداد) و میتونید روی یک نوع خاص از سوالات با این کتاب کار کنید و ضعف های خودتون رو رفع کنید.

و اینکه سوالات لیسنینگی که کار میکنید رو حتما چندبار گوش کنید. یعنی یک بار گوش کنید و سوالات رو جواب بدید. بعد دوباره گوش کنید ببینید اونایی که جواب ندادید رو میتونید جواب بدید الان. بعد یه بار دیگه گوش کنید و ترسکریپت رو هم جلوتون بذارید و با اون چک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alma_mech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مرسی از پیشنهاداتون
    در ادامه صحبت دوستمون منم پیشنهاد میدم بعدش از این کتابا استفاده کنی tactics for listening و یک کتاب هم انتشارات collins داره
    منتها باید یه کاری انجام بدی اونم اینکه خودت ترنسکریبپ کنی . اولش با چند تا کلمه شروع کن بعد استاپ کنی بعد بقیه ش و گوش بدی و بنویسی و بعدش برسون به یه جمله و چند تا جمله ...طوری تمرین کن که تک تک کلمات و بشنوی و بنویسی یه خوبی که داره دیکته هم تقویت میشه و همینطور از صحبت هاشون برای اسپیکینگ هم می تونی ایده بگیری یعنی ناخوداگاه میره تو ذهنت.
    این کاری که گفتم برای همین کتاب یا کتاب های 1 تا 6 کمبریج که قدیمی تر هستن هم می تونی انجام بدی یا کمربیج های بالاتر ولی حداقل کمبریج 10 و 11 رو نگه دار تست هاشون که نسوزه و قبل امتحان بتونی بزنی
    یه سری لیسنینگ های 6 دقیقه ای بی بی سی هست اونم توصیه می کنن که از همین روش برای تقویت لیسنینگ استفاده بشه
    کتاب crack for listening یه چیزی تو همین مایه ها اونم کتاب خوبیه یه سری نمونه سوال لیستنینگ داره
    سحنرانی های TED هم هست از اونا هم می تونی استفاده کنی .
    من خودم وقت نداشتم برای امتحان از این کارا نکردم ولی خب از خیلی ها شنیدم که این روش براش سودمند بوده و یه چیز دیگه همون طور که دوستمون گفتن ببین اشکالت کجاست . خوب نمی شنوی حواست پرت میشه و .... و همونطور که گفتن چند بار گوش بده و وقت بزار خودت ترنسکریپ کن . تو زمان های مرده هم از همین سخنرای های تد یا اون لیسنیگ های بی بی//سی گوش کن ولی واقعا گوش کن ببین چی می گه مثلا تو تا کسی هستی نت بردار) حالا یکم سخته ولی خب تونستی از زمان مرده هم اینطوری استفاده میشه

Junior Member M_NSF آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    eMBA دانشگاه تبریز

سلام به همه ی اساتید ارجمند
    من 4 سال پیش آیلتس دادم و 6.5 شدم( برتیش کنسل اون موقع تو ایران برگزار می کرد). الان زبانم از اون موقع بهتره ولی نیاز دارم امتحان بدم با همه اسکیل ها بالاتر از 6.5 ( اورال به تنهایی برام کافی نیست). موضوع اینه که جدیدا با شرایط جدیدی که برای آیلتس پیش اومده ( فرستادن اسکن برگه ها به استرالیا برای تصیح ) نمره های رایتینگ خیلی کم شده. من 3 بار آیلتس آزمایشی دادم تو 2 ماه اخیر و بیشتر از 6 نشدم تو بخش رایتینگ (بقیه اسکیل ها امیدوارکننده بود). حالا سوالم اینه گه
    1. آیا اگه به یکی از مراکز بریتیش کنسل تو ترکیه یا مالزی برم نمره ام بیشتر می شه در مقایسه با مراکز آی دی پی در ایران؟ چون شنیدم جدیدا برتیش کنسل هم شزایط تصیحش مثل آی دی پی هستش و ارسال می کنه به کانادا و استرالیا
    2-. با توجه ب اینکه من تجربه آیلتس (هم واقعی هم آزمایشی رو دارم) توصیه می کنید که به جای آیلتس تافل بدم؟ یعنی مثلا ظرف یک ماه شانس این رو دارم که تافل با همه اسکیل ها بالای 23 بیارم؟ یا رو همون آیلتس تمرکز کنم؟
    با تشکر فراوان
    I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving

Junior Member

سلام دوستان، من ٢ سال پيش ازمون زبان دادم و ايلتس ٦ شدم و الان دوباره بايد ازمون بدم، ميخام مهر ماه ٩٦ ايلتس بدم و به نمره ٧ نياز دارم ، به نظرتون رو چه منابعي تمركز كنم؟ با توجه به اينكه روزي ٦ ساعت بيشتر نميتونم زبان بخونم(سربازم) و اينكه چه منابعي رو پيشنهاد ميكنين كه ريذينگ و ليسنينگ نمره بالايي بيارم؟ ممنون از همه

سلام دوستان
    من این هفته ماک آیلتس آفرینش ( جنرال ) دادم
    راستش فقط از یه هفته قبل فقط لغت خوندم ولی خب آمادگی زبانم بخاطر کنکور و ... بد نیست.
    نتیجه آزمون شد همه اسکیل هام 5.5 و حس میکنم برای شروع خوب بوده.
    ممنون میشوم بهم بگید که self study چجوری بخونم و چه منابعی را؟
    من شاغل هستم ولی باید برای جنرال به
    L:7.5 R:6.5 S:6.5 W:6.5 General
    برسم.... ممنونم کمکم کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)