صفحه 351 از 353 نخستنخست ... 251301341342343344345346347348349350351352353 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,501 تا 3,510 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط picker نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید...
    من هفته دیگه میخوام ازمون بدم. کلاس هم نرقتم همش انلاین خوندم...کتاب های کمبریج رو که میزنم لیسینینگ خوب میشم اما کمی ردینگ وقت کم میارم...میخواستم بدونم میشه اون ۱۰ دقیقه که اخر لسینینگ وقت هست بری سراغ ردینگ...اینجوری ردینگ ۱۰ دقیقه بیشتر وقت داشته باشم..
    زاستی حاهایی که باید عدد بنویسنم تو لیستنینگ باید با حروف باشه یا عدد...یه چندتا تست دیدم که پاسخ نامه کمبریج به حروف نوشته بود!!!
    سلام
    1.نمی تونید از زمان ریدینگ برای لیسنینگ استفاده کنید چون در زمان لیسنینگ، ریدینگ ها دراختیارتون قرار نمی گیره.
    2. فرقی نمی کنه به عدد یا حروف نوشتن ولی طبیعتا به عدد نوشتن ایرادات املایی نخواهد داشت. البته به صورت سوال هم دقت کنید که همیشه میگه چند کلمه یا چند عدد باید باشه
    ویرایش توسط A_Hedgehog : September 28th, 2019 در ساعت 08:58 PM

Junior Member

سلام ممنون میشم راهنمایی کنید چطور میشه اقای سروستانی پیدا کنم یا کدام اموزشگاه درس می دهند کلاس خصوصی میخوام برم من زبانم در حد متوسط و میخوام برای تیر ماه آماده بشم 8 ماه دیگه فول تایم وقت دارم برای زبان.

Junior Member

سلام.

نمونه های رایتینگ، تسک 2 به جز سایمون چی پیشنهاد میشه؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط qwe نمایش پست ها
    سلام.

نمونه های رایتینگ، تسک 2 به جز سایمون چی پیشنهاد میشه؟ ممنون
    نمونه رایتینگ‌های Chris Pell و نکاتی که‌ ایشون برای رایتینگ‌ تسک ۲ میگمن‌در سایت Ieltsadvantage.com خیلی‌ با ارزش‌ هستن. همچنین جزوه رایتینگ تسک ۲ و نمونه رایتینگ های Ebahim Tahasoni هم خیلی خوبن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omiduut88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کلاسای intermediate سفیر پلاس رو تموم کردم، سطح زبانم به نظرم در همین حد هم هست ینی الکی نیومدم بالا
    حالا به نظرتون با یه برنامه فشرده میتونم تا 4 ماه دیگه آیلتس 7.5 بگیرم؟ ممنون میشم پاسخ بدین
    سلام دوست عزیز
    میشه در مورد کلاسهای زبان سفیر راهنمایی کنی؟سطح کلاس و اموزش؟
    مفید هست شرکت کنیم یا خودمون بخونیم بهتره؟

Junior Member

دوستان
    مطلع باشید که از 4 ژانویه تغییراتی در قسمت لیسنینگ آیلتس اتقاق می افته که مهمترینش این هست که Example ی که در ابتدای سکشن 1 خونده میشد، دیگه خونده نمیشه و زمانی هم بابت این به امتحان اضافه نمیشه. این یعنی حدود 15-20 ثانیه شما زمانتون تو قسمت لیسنینگ کمتر میشه.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Alaedin نمایش پست ها
    دوستان
    مطلع باشید که از 4 ژانویه تغییراتی در قسمت لیسنینگ آیلتس اتقاق می افته که مهمترینش این هست که Example ی که در ابتدای سکشن 1 خونده میشد، دیگه خونده نمیشه و زمانی هم بابت این به امتحان اضافه نمیشه. این یعنی حدود 15-20 ثانیه شما زمانتون تو قسمت لیسنینگ کمتر میشه.
    بهتر. اون اصلا یه چیز اضافی بود
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

دوستان سلام
    من خرداد سال 95 آزمون IELTS دادم و اوورال 7 شدم (R:7.5 , L:8 , W:6, S:6 )
    الان برای سال آتی میحوام دوباره تست رو بدم و به اوورال 7.5 . مینیمم هر اسکیل 7 احتیاج دارم
    می خواستم ببینم دوست عزیزی که تجربه این نمره را این اواخر داشته باشه هستش که من بتونم بابت منابع ازش راهنمایی بگیرم؟
    چون مدتی دور بودم از این وادی و اینکه بیشتر اطلاعات و منابعی هم که دارم درارتباط با TOEFL iBT هست ولیکن مجبورم تست IELTS رو دوباره بدم
    ممنون

Junior Member

دوستان من ارشد اموزش زبان انگلیسی هستم دارم برا ایلتس میخونم امتحان ندادم ولی با کالینز شروع کردم در متار ویدئو برام اسون یودن چیز سختی نداشت الان دارم advantage هارو میخونم اما توی production مشکل دارم ایده ندارم اصلا وقتی سمپل میخونم تازه متوجه میشم ا اینارم میشه گفت وگرنه لغت یا سختار سختی نمیدونم 504 هم مرور میکنم ب علاوه کتاب اسپیکینگ مازیار محمدی ممنون میشم کمکم کنید

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط f4tima نمایش پست ها
    دوستان من ارشد اموزش زبان انگلیسی هستم دارم برا ایلتس میخونم امتحان ندادم ولی با کالینز شروع کردم در متار ویدئو برام اسون یودن چیز سختی نداشت الان دارم advantage هارو میخونم اما توی production مشکل دارم ایده ندارم اصلا وقتی سمپل میخونم تازه متوجه میشم ا اینارم میشه گفت وگرنه لغت یا سختار سختی نمیدونم 504 هم مرور میکنم ب علاوه کتاب اسپیکینگ مازیار محمدی ممنون میشم کمکم کنید
    دوست عزیز در زبان انگلیسی گاهی وقتا میرسه که شما هر چی تمرین میکنید درجا میزنید و پیشرفتی حس نمیکنید. این موقع تنها راه نجات از عدم پیشرفت، متن خواندن است. هر قدر که بیشتر متن انگلیسی بخونید ایده بیشتری ناخودآگاه به ذهنتون میاد در درازمدت. و بطور کلی بعد از یک مدت ساختار ذهنی و سطح اسپیکینگ و رایتینگتون بشدن بالا میره. توصیه من به شما اینه که بطور منظم هر روز متن انگلیسی بخونید.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)