صفحه 318 از 353 نخستنخست ... 218268308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,171 تا 3,180 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

سلام دوستان . میشه لطف کنید بگید چطوری بخش ریدینگ رو باید تفویت کرد؟ من نمره هام از 5.5 بالاتر نمیاد . رو ح و روانم ریخته به هم

Junior Member Mechanics20 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, applied design

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_sh1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان . میشه لطف کنید بگید چطوری بخش ریدینگ رو باید تفویت کرد؟ من نمره هام از 5.5 بالاتر نمیاد . رو ح و روانم ریخته به هم
    سلام دوست عزیز
    ممکنه ایراد از دامنه لغتتون باشه، علاوه بر تقویت لغاتتون با استفاده از کتابهای vocabulary for IELTS سعی کنید متن زیاد بخونید و تا اونجایی که میشه لغات جدید رو پیدا کنید و سعی کنید اونهارو با کمک متن به خاطر بسپرید، مقالاتی که در مجلات علمی مثل سایت Economist خیلی میتونه به تقویت ریدینگتون کمک کنه
    http://www.economist.com/
    این مطلب رو میخوندم به نظرم جالب اومد فکر میکنم خوندنش کمکتون کنه:

• ترس را کنار بگذارید و تا جایی که می توانید بخوانید.

اولین و مهمترین نکته این است که بسیار فراتر از چیزی که در مخیله تان می گنجد، باید “بخوانید”. منظور ما، زدن تست های ریدینگ کمبریج نیست!!! همانگونه که بارها گفته ایم، باید مجله بخوانید و روزنامه بخوانید و سایت ها را به انگلیسی مرور کنید. باید از یک learner در زبان انگلیسی به یک user تبدیل شوید!
    یک دلیل خواندن مجلات و روزنامه ها این است که بسیاری از کاندیداهای آیلتس فکر می کنند ریدینگ آکادمیک زیاد از حد سخت است. آن ها اگر باور کنند که این ریدینگ ها عینا از مجلات و سایت ها برداشته می شود، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنند. اعتماد به نفس در ریدینگ آیلتس حرف اول را می زند.
    پاینده باشید

دوستان من در دو تا آزمون آزمایشی شرکت کردم در دوجای مختلف میخاستم ببینم نتایج این آزمونها چقدر به آزمون اصلی نزدیکه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz1365 نمایش پست ها
    دوستان من در دو تا آزمون آزمایشی شرکت کردم در دوجای مختلف میخاستم ببینم نتایج این آزمونها چقدر به آزمون اصلی نزدیکه؟
    من تو سه تا موسسه که معتبر هم بودند آزمون دادم و به نظرم هیچ کدوم استاندارد نبودند و نمرشون هم برای مقایسه با آزمون مناسب نیست. صرفا به این آزمون های ماک که حتما هم توصیه میکنم تا قبل از آزمون اصلی چندتایی شرکت کنید به چشم آشنا شدن با جو امتحان نگاه کنید.
    *** Never Give Up ***

Junior Member

سلام.کسی که ریدینگ و لیسنینگش 5 هست و اسپیکینگ و رایتینگش 4.5 هست توی یه ماه و نیم با روزی چهار ساعت خوندن میتونه به هر اسکیل 6 برسه؟ این نمره هارو صرفا با دانش زبان خودش گرفته و اصلا برای ایلتس کار نکرده قبلا.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم که چه منابعی بخونه و چطور کار کنه که بتونه شش general بگیره

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط azar1985 نمایش پست ها
    سلام.کسی که ریدینگ و لیسنینگش 5 هست و اسپیکینگ و رایتینگش 4.5 هست توی یه ماه و نیم با روزی چهار ساعت خوندن میتونه به هر اسکیل 6 برسه؟ این نمره هارو صرفا با دانش زبان خودش گرفته و اصلا برای ایلتس کار نکرده قبلا.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم که چه منابعی بخونه و چطور کار کنه که بتونه شش general بگیره
    بله رایتینک مخصوصا بیشتر ربط به عباراتی که مدرس بهتون آموزش میده و روشمندی نگارش داره که یا خودتون ای معلمتون بدست میاریدش از کتاب و جزوه و تصحیح شدن راتینگ ها مخصوصا. ولی 6 نمره خاصی نیست و میشه با این زمان رسید بهش.

یه منبع فوق العاده برای listening

نرم افزار رو دانلود کنید، رادیو در pc شما نصب میشه، بعدش میتونید شبکه های رادیویی مختلفی رو گوش کنید و اگر به اینترنت رایگان دسترسی دارید، بذارید record بشه و بعدا گوش کنید. فوق العادست. امیدوارم به دردتون بخوره

http://www.downloadha.com/tag/%D8%A7...1%D9%86%D8%AA/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط francis_01 نمایش پست ها
    بله رایتینک مخصوصا بیشتر ربط به عباراتی که مدرس بهتون آموزش میده و روشمندی نگارش داره که یا خودتون ای معلمتون بدست میاریدش از کتاب و جزوه و تصحیح شدن راتینگ ها مخصوصا. ولی 6 نمره خاصی نیست و میشه با این زمان رسید بهش.
    ممنون از پاسخگوییتون.قصد معلم گرفتن ندارن.امکانش هست کمک کنید و به من بگید چه منابع و جزواتی خوب و مفید هست برای این بازه ی زمانی،؟

Junior Member

باسلام.. واقعا نیاز اورژانسی به مشاوره دارم ..
    من جواب آیلتس به تازگی اومده 6.5 شدم ولی دانشگاهی که میخوام برای اپلای 7 میخواد.. من 7اسفند ففط تو شهرستان امتحان برگزار میسه و فقط میتونم اونو بدم , لیسینینگ و من توی کمبریج 8 میزدم ولی استرس امتحان باعث شد 7 بشم , ریدینگ و خیلی خوب 7.5 میزدم بازم با استرس 6.5 شدم و کلا بنظرم بار دوم استرسم کمتر میشه ولی تسلط بیشتری میخواد مخصوصا که اسپیکینگم 6 شده و واقعا افتضاحه.
    و سوالم این بود که بنظرتون 1ماهه من میرسونم برای آزمون 7 شم !!؟ و اگه میشه چه کتابایی و بخونم ؟؟ کمبریج هارو دیگه حفظ ام.
    و در اخر سوال مهم اینکه کلا برای همه مهارت ها در حد پیشرفته چی بخونم ..
    ممنون میشم فوری جواب بدین که ببینم وقت بذارم یا بمونم برا سال آینده

Junior Member

بچه ها من دو ماه پیش امتحان دادم و اورال 6 شدم. L:6.5 , R:5 , W:5.5 , S:6
    اواخر اسفند دوباره میخوام امتحان بدم و نمره 7 میخوام .
    برای لغت : کتابهای vocabulary for IELTS هر دو جلد، کتاب 504
    گرامر: grammar for IELTS
    لیسنینگ: پادکست های bbc اون 6 min ها، لیسنینگ های کتاب کمبریج 7،8،9،10 و آفیشال گاید و پلاس 3
    ریدینگ: کتاب official guide to IELTS، کتاب plus3،کمبریچ 7، و همون ریدینگ های کتاب وکب فور آیلتس
    رایتینگ: دو کتاب از آقای رایان واسه تسک 1 و 2، مکسیمایزر. رایتینگ های کمبریج ها رو مینوشتم و با نمونه های خودش مقایسه میکردم. چندتا رو هم فرستادم آفرینش واسم تصحیح کرد.
    اسپیکینگ: مکسیمایزر و برای تمرین نمونه های کمبریج رو تمرین میکردم.
    کتاب برای تکنیک ها هم: target band7 و new insight into ielts رو خوندم.
    سلف استادی دارم. و الان کتاب های complete IELTS هر سه جلد، a collection of 95 + 4 IELTS listening practice tests، کتاب english collocation in use، رو دارم کار میکنم و بعدش هم میخوام کمبریج ها (چون دفعه قبل کامل نرسیدم که بخونم) و آیلتس ترینر رو بخونم.
    آیا این کتاب ها کافی و مناسبه؟ میتونم به نمره 7 برسم؟ ریدینگم ضعیفه و رایتینگ هم زمان کم آوردم سر جلسه.
    لطفن کمکم کنید. زمان زیادی ندارم. مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)