نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

avalin chizi ke has ine ke ta miyuni nemune soal bezan, faghatam un 5ta siah ghermezeye cambridge ke mese inke 6omisham umade. daghighan mese unas o har nomreii tu una biari sare emtehane asliam hamuno miari.
    tu listening say kon sharayete emtehane aslio tamrin koni age keifiate seda bikhode tu khune ham tu zabte sot bezar masalan. vali kolan IELTS systemesh ine ke harchi jolotar mishe sakhtar mishe yani listeninge 4om az 3omi sakhtare ,same story with reading.
    vali readingesh ye tip soalaeii dare ke cherte, bayad onvane monaseb entekhab koni ke tu un ketabe canridge has, una ro bayad lemesho yad begiri, osulan vaghteto ziad vase vacab talaf nakon, 10 ta teste kamel bezani loghataye mohem daset mian
    dar bareye writing ham osulan man 3ta emtehane zaban dada,(IELTS, TOEFL o GRE) har 3tashun darbareye TV o School budan alb@e TOEFL
    yekish darbareye dainasora bud!!!! ina ro tamrin kon chun mamulan az haminas
    kolanam yadet bashe systeme writing e IELTS vajabie, yani ta mituni benevis vali bedune ghalat o harchan sade
    darbareye speaking ham mozu hefz nakon, yani say nakon unja ye javabe az ghabl amade shode tahvil bedi, mifahmano nomre kam midan

Good Luck

با ویرایش mAhdi:
    لطفاً pinglish ننویسید!
    everything happens for a reason

Junior Member

درود دوستان
    من کتابای کمبریج رو ک میزنم همش 6 میشم ریدینگ و لیسنینگ(کتابای 1 تا سه که بیشتر میشد ولی کمبریج 7 را همش 6 شدم). میخوام دوماه دیگه امتحان بدم. میشه راهنمایی ام کنید که قبلا از اینکه کمبریجای 8 تا 11 را بزنم چه کتابی کار کنم؟ کتاب فوکوس (البته ورژن قدیمیش) رو بخونم یا پلاس؟ نمیدونم سطحشون چطوریه؟ کامپلیت ایلتس های 4-5 و 5-6.5 رو خوندم ب اضافه IMPROVE لیسنیگ سطح 4.5-6. و همین طور کتابا لغت 504 و اسنشیال ورد تافل و 400 واژه.

اسپیکینگ و رایتینگ نمیدونم چ سطحی ام ولی قبلا ک کلاس رفتم مدرسش گفت الان 4.5-5 هستی رایتینگ هم نمیدونم چطوره ولی از اسپیکینگ فک کنم بهتره.
    میشه راهنمایی بفرمایین چ کتابی بخونم و چ مدت براش وقت بذارم؟ وقتم آزاده.
    میخواستم ب ددلاینای امسال برسم ولی با این اوضاع دیدم نمیشه برا همین میگم بذار حالا ک امسالو از دست دادم پس درست بخونم ک دفعه اول بتونم 6.5 بیارم

Junior Member Mechanics20 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, applied design

نقل قول نوشته اصلی توسط mv8 نمایش پست ها
    درود دوستان
    من کتابای کمبریج رو ک میزنم همش 6 میشم ریدینگ و لیسنینگ(کتابای 1 تا سه که بیشتر میشد ولی کمبریج 7 را همش 6 شدم). میخوام دوماه دیگه امتحان بدم. میشه راهنمایی ام کنید که قبلا از اینکه کمبریجای 8 تا 11 را بزنم چه کتابی کار کنم؟ کتاب فوکوس (البته ورژن قدیمیش) رو بخونم یا پلاس؟ نمیدونم سطحشون چطوریه؟ کامپلیت ایلتس های 4-5 و 5-6.5 رو خوندم ب اضافه IMPROVE لیسنیگ سطح 4.5-6. و همین طور کتابا لغت 504 و اسنشیال ورد تافل و 400 واژه.

اسپیکینگ و رایتینگ نمیدونم چ سطحی ام ولی قبلا ک کلاس رفتم مدرسش گفت الان 4.5-5 هستی رایتینگ هم نمیدونم چطوره ولی از اسپیکینگ فک کنم بهتره.
    میشه راهنمایی بفرمایین چ کتابی بخونم و چ مدت براش وقت بذارم؟ وقتم آزاده.
    میخواستم ب ددلاینای امسال برسم ولی با این اوضاع دیدم نمیشه برا همین میگم بذار حالا ک امسالو از دست دادم پس درست بخونم ک دفعه اول بتونم 6.5 بیارم
    سلام دوست عزیز
    برای ریدینگ باید دامنه لغتتون خوب باشه، تکنیک های تست زنی ریدینگ رو هم دوباره مرور کنید

کتاب لغت و گرامر (Vocabulary for IELTS, Grammar for IELTS) انتشارات کمبریج هم منابع خوبی هستن و چهار اسکیل رو شامل میشه

هر روز یک ساعت سایت های خبری
    (CNN,Guardian,BBC,Time) و یا مجلات (The Economist) و یا سایت های MSN, Yahoo و ... رو بخونید!
    لغات جدید رو تو متن های ریدینگ پیدا کنید و حتما یادداشت کنید
    اینها هم سایتهای مفیدی هستن :

برای لیسنینگ سعی کنید هر روز نیم ساعت اکتیو، نیم ساعت پسیو کار کنید. حتما بعد از اینکه بار اول گوش کردید یه بار دیگه گوش کنید و بعد از هر سه 3 ثانیه stop کنید و چیزی که شنیدید و تو ذهنتون مونده رو یادداشت کنید این زمان 3 ثانیه رو به مرور بیشتر کنید تا حافظه شنیداری تون تقویت بشه لیسنینگ 4 تا کمبریج آخر رو به همراه ترنزکریپت اونها انقدر کار کنید تا کاملا مسلط بشید. تقریبا تو سه ماه میتونید لیسنینگ 4 تا کتاب اخر کمبریج (8-11) رو تحلیل کنید. تو مسیر رفتن به خونه، اداره ... لیسنینگ گوش کنید .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)