صفحه 335 از 353 نخستنخست ... 235285325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,341 تا 3,350 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

سلام
    من میخوام برای آزمون آیلتس آماده بشم. الان سطحم Pre-intermediate (کتاب دوم American English File). تصمیم دارم تا کتاب سوم ( INTERMEDIATE) پیش برم (بصورت کلاس خصوصی ) و بعد سراغ خوندن کتابای آمادگی آیلتس برم. بنظرتون تصمیم درستیه یا از همین سطح شرو کنم به خوندن کتابای آیلتس؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources Management

نقل قول نوشته اصلی توسط inge نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای آزمون آیلتس آماده بشم. الان سطحم Pre-intermediate (کتاب دوم American English File). تصمیم دارم تا کتاب سوم ( INTERMEDIATE) پیش برم (بصورت کلاس خصوصی ) و بعد سراغ خوندن کتابای آمادگی آیلتس برم. بنظرتون تصمیم درستیه یا از همین سطح شرو کنم به خوندن کتابای آیلتس؟
    نظر شخصی من اینه که کلاس رفتن یه جورایی وقت تلف کردنه چون بیشتر موسسات دنیال پول درآوردن هستن بهتره بصورت خودخوان پیش بری واگه خواستی میتونی مهارت مکالمه و نوشتار را کلاس بری، فعلا همون کتاب ها را کار کن چون کتاب های آمادگی آیلتس سطحش بالاتره باید پایت قوی بشه روز و شب کار کنی حدود شش هفت ماه زمان میبره دست کم
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    بنده و همسر و فرزند 5 ماهه امون 3 ماهی است اومدیم امریکا همسرم پدیرش گرفتن برای دکتری . و سطح زبانم المنتری است و می خوام برای آیلتس 6 شروع کنم یکی از مشکلاتی که دارم منابع و کتاب هست می خواستم راهنمایی کنید با توجه به زمان کمی که در روز دارم (مراقبت نوزاد) و اینکه اینجا کتاب واقعا گرونه اولا برای شروع په منابعی رو پیشنهاد میدید( البته خودم Oxforf word skill بیسیک رو از روی پی دف اف شروع کردم ولی فایلهای صوتیش رو ندارم) دوم به نظرتون برای تهیه کتاب چیکار کنم واقعا دوستان لطف کنند راهنمایی کنند .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس معماری و ارشد طراحی شهری

سلام دوستان
    من میخوام برای آزمون آیلتس آماده بشم ، 8 ماه وقت دارم
    فکر کنم سطحم متوسط به پایین باشه، روزی 3-4 ساعت میتونم وقت بزارم،
    تشکر ازینکه تجربیاتتون در مورد نحوه آمادگی برای آزمون و برنامه ریزی و همچنین لینک های مرتبط برای مطالعه رو به اشتراک میگذارید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط MHDurb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای آزمون آیلتس آماده بشم ، 8 ماه وقت دارم
    فکر کنم سطحم متوسط به پایین باشه، روزی 3-4 ساعت میتونم وقت بزارم،
    تشکر ازینکه تجربیاتتون در مورد نحوه آمادگی برای آزمون و برنامه ریزی و همچنین لینک های مرتبط برای مطالعه رو به اشتراک میگذارید.
    اگه سطحتون پایینه کلاس عمومی برای دو سه ماه گزینه خوبیه.. بشرطیکه بخونید وگرنه فایده نداره

بعدش خود آموز میتونید بخونید:

1- پارتنر اسپیکینگ برای تمرین روزانه نمونه سوالا؛
    2- تست های لیسنینگ و ریدینگ کتاب های 1-12 کمبریج. اگه یک بار همه رو خوندید دوباره از اول؛
    3- برای تقویت بیشتر لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ: موسیقی خارجی، رادیو های انگلیسی زبان (مثل BBC یا رادیو استرالیا)، و سریال های خارجی؛
    4- رایتینگ هم با پارتنر میتونید تمرین کنید. برای همدیگه رایتینگ بنویسید و اشتباهات همو تصحیح کنید؛ یه کتاب آیلس مخصوص رایتینگ همم تهیه کنید که با نحوه نوشتن آشنا بشید.
    5- یه کتاب برای تقویت گرامر؛
    6- یه کتاب برا تقویت لغات رایج آیلس.
    7- این سایت عالیه.. نمونه سوالات اسپیکینگش، لغات مفید برا رایتینگ، آموزش و نمونه سوالای رایتینگ همه رو داره و همه شون عالیه..
    ---

داشتن پارتنر مصمم خیلی خوبه و همه جوره کمک میکنه.

از همه مهمتر پشتکار هست. 8 ماه زمان زیادیه و گرفتن یه نمره خوب آیلس کاملن دست یافتنیه. ولی اراده، هدف، برنامه ریزی منسجم و تلاش می طلبه..

موفق باشید..

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر . من آیلتس دارم L:5.5 , R:6.0 , W:4.5 , S:5.5 و BAND SCORE: 5.5

برای لیسانس آیلتس 6 نیاز دارم ولی میخوام تا 7 شه نمره م . چقد باید بخونم؟ یا چه منابعی خوبه واسه پیشرفت؟

ممنونم از راهنماییتون

دوستان سلام
    من تصمیم دارم آزمون ایلتس شرکت کنم حدود 6-7 ماه دیگه . در حال حاضر یه آزمون ماک دادم که نتیجش 5.5 شده ( موسسه ای که آزمون دادم نسبتا آزمون های معتبری برگزار میکنه و فک کنم خودش هم برگزار کننده آزمون اصلی باشه ، اقلا اساتیدش که میدونم هستن !! )
    خوشحال میشم راهنمایی کنید که چطور خودآموز کار رو پیش ببرم . ضمنا من احساس میکنم قبل از پرداختن به مهارت ها شاید بد نباشه یه مقدار روی دانش زبان وقت بزارم ( چون هرچند با مقالات و ... سر و کار زیاد داشتم ولی خیلی وقته که از کلاس زبان و محیط دانشگاه دور بودم ) خوشحال میشم منابعی هم در این خصوص معرفی کنید
    هدفم نمره 7 هست .
    با سپاس

Junior Member nmn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lb2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    بنده و همسر و فرزند 5 ماهه امون 3 ماهی است اومدیم امریکا همسرم پدیرش گرفتن برای دکتری . و سطح زبانم المنتری است و می خوام برای آیلتس 6 شروع کنم یکی از مشکلاتی که دارم منابع و کتاب هست می خواستم راهنمایی کنید با توجه به زمان کمی که در روز دارم (مراقبت نوزاد) و اینکه اینجا کتاب واقعا گرونه اولا برای شروع په منابعی رو پیشنهاد میدید( البته خودم Oxforf word skill بیسیک رو از روی پی دف اف شروع کردم ولی فایلهای صوتیش رو ندارم) دوم به نظرتون برای تهیه کتاب چیکار کنم واقعا دوستان لطف کنند راهنمایی کنند .
    سلام دوست عزیز.
    این لینک دانلود کتاب و نرم افزار مورد نظر شماست:
    https://www.langdownload.com/downloa...C%D9%84%D8%B2/
    ویرایش توسط nmn : December 26th, 2017 در ساعت 09:15 AM

Junior Member

سلام
    من توی اموزشگاه سفیر توی سطح اول اینترمدییت هستم
    نمره 6 احتیاج دارم و باید تا اواسط بهمن هم این نمره رو بگیرم
    میشه راهنماییم کنین چیکار باید بکنم تا بتونم به اون نمره برسم؟؟؟
    ممنون

Junior Member

دوستان سلام
    من از بچگی چون تو خونه اکثرا انگلیسی حرف میزدیم سطح زبانم بالا بود و با ۱-۲ تا کلاس تونستم IELTS 6.5 بگیرم ولی یکی از دوستان هستن که میخوان حداقل ۶.۵ بگیرن توی تعیین سطحی که ازش گرفتن بهش گفتن اگه شرکت کنی حداقل ۴.۵ و حداکثر ۵.۵ میاری با توجه به این که ایشون وقتشون کاملا آزاده و میتونن روزی ۵-۶ ساعت راحت وقت بزارن+ کلاسای IELTS که میخواد شرکت کنه چقد طول میکشه حدودا تا برای ۶.۵-۷ آماده بشه ؟
    ممنون میشم جواب بدین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)