صفحه 1 از 353 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

Lightbulb مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

كاربر گرامي

لطفا در اين تاپيك به مشاوره در خصوص برنامه ريزي براي آزمون IELTS‌ بپردازيد و از هر گونه بحث نامرتبط جدا خودداري فرماييد.

با تشكر
    تيم مديريت AA
    ویرایش توسط Simon : November 29th, 2013 در ساعت 11:27 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

avalin chizi ke has ine ke ta miyuni nemune soal bezan, faghatam un 5ta siah ghermezeye cambridge ke mese inke 6omisham umade. daghighan mese unas o har nomreii tu una biari sare emtehane asliam hamuno miari.
    tu listening say kon sharayete emtehane aslio tamrin koni age keifiate seda bikhode tu khune ham tu zabte sot bezar masalan. vali kolan IELTS systemesh ine ke harchi jolotar mishe sakhtar mishe yani listeninge 4om az 3omi sakhtare ,same story with reading.
    vali readingesh ye tip soalaeii dare ke cherte, bayad onvane monaseb entekhab koni ke tu un ketabe canridge has, una ro bayad lemesho yad begiri, osulan vaghteto ziad vase vacab talaf nakon, 10 ta teste kamel bezani loghataye mohem daset mian
    dar bareye writing ham osulan man 3ta emtehane zaban dada,(IELTS, TOEFL o GRE) har 3tashun darbareye TV o School budan alb@e TOEFL
    yekish darbareye dainasora bud!!!! ina ro tamrin kon chun mamulan az haminas
    kolanam yadet bashe systeme writing e IELTS vajabie, yani ta mituni benevis vali bedune ghalat o harchan sade
    darbareye speaking ham mozu hefz nakon, yani say nakon unja ye javabe az ghabl amade shode tahvil bedi, mifahmano nomre kam midan

Good Luck

با ویرایش mAhdi:
    لطفاً pinglish ننویسید!
    everything happens for a reason

تجربه من:

فقط و فقط تمرين كنيد و همچنين زمان دار كار كنيد و تايم مورد نظر را در نظر بگيريد

براي writing هم sample هاي مختلف را خوب كار كنيد و سپس يك تاپيك را در نظر بگيريد و با همان 40 دقيقه وقت آنرا به اتمام برسانيد چون اين خيلي مهم هست

موفق و پيروز باشيد

کاملا با نظر بالا موافقم.. مخصوصا reading.. تا می تونید تست کامل تمرین کنید با زمان.. برای reading اگه وقت دارین یه 30 تایی قبل از امتحان بزنید (مثلا روزی یکی) اما برای listening بیشترشو نگه دارین برا هفته قبل امتحان.. هر تست listening رو که زدین و دیگه ارزش تست بودنشو از دست داد تو زمان های بیهوده (مثلا تو تاکسی) متن رو گوش کنید. برای تقویت listening هیچ چیزی مفیدتر از گوش کردن به sample های امتحان نیست. writing ها رو هم سعی کنید از هر task روزی یکی بنویسید.
    علاوه بر cambridge ها اگه وقت دارین اینا هم خوبند:
    کتاب IELTS TEST Builder (فکر کنم 6 تا تست کامل) و IELTS Reading Tests (جلد قرمز. فقط Reading داره ولی یکمی سخت تر از cambridge هاست) نویسنده هر دو Sam McCarter و J. Ash

Good luck
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

Junior Member

سلام
    منspeaking را خیلی ضعیف بودم چون فقط یک ترم کلاس زبان عمومی رفته بودم و یک ترم کلاس IELTS . تقریبا تو این کلاسها که حدود 4 ماه طول کشید در مجموع نیم ساعت هم صحبت نکردم . و لی کاری که کردیم با یکی از دوستانم به مدت یک هفته قبل از امتحان تو یک اتاق در رابستیم و فقط با هم انگلیسی صحبت کردیم . و موضوعات IELTS را بررسی کردیم .تقریبا در طی این مدت اصلا فارسی حرف نزدیم و نشنیدیم . باورمان نمی شد بعد از دو روز فکر کردن و خوابیدن مان هم انگلیسی شده بود و خیلی پیشرفت کردیم .سر امتحان خیلی راحت حرف زدم تنها مشکلم این بود که لهجه امتحان گیرنده انگلیسی غلیظ بود و من سه بار سوالاتش رو نفهمیدم و ازش خواستم که تکرار کنه .دوستم 6.5 شد و من 6 شدم . واقعا برای ما غیر منتظره بود .

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

سلام. یک سئوال!
    من تازه توی IELTS راه افتادم (کلاسpre2 رو تمام کردم) و قصد دارم برای تیر امتحان بدم.(آخه به ثبت نام این دفعه نرسیدم)
    می خواستم بپرسم برای تمرین کردن باید از آسون به سخت کتابها رو بخونم یا برعکس یا قاطی پاتی؟!
    هم Cambridge ها هم Barrown's هم ّFocus on .. و ...
    مطالب بچه ها رو خوندم اما روزی 1 Cambridge و کارای دیگه برای من که دارم رو پایان نامه ارشد،2 مقاله و مانند این کار می کنم یکم سنگینه!
    کسی می تونه راهنمایی کنه که چه جوری وقت بسیار محدودم رو مدیریت کنم؟
    البته در ضمن انجام کارهام
    http://www.bbc.co.uk/radio/aod/mainf...dio4/scrumdown
    رو گوش می دم.
    ممنون.
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

به همه دوستان عزیز سلام میکنم.
    من قصد شرکت در امتحان IELTS رو دارم و البته از نوع Academic. میخواستم از دوستان بپرسم که چه نوع شیوه مطالعه ای رو پیشنهاد میکنند. با توجه به اینکه من زبانم نسبتا خوبه:
    1. آیا بهتره که مهارت ها رو به صورت موازی خوند یا اینکه ترتیب خاصی رو پشنهاد میکنید؟
    2. به نظر دوستان برای امتحان IELTS بهتره که Vocabulary به صورت مستقل خوانده و حفظ بشه یا اینکه روش خاصی رو توصیه میکنید؟ آیا منبع خاصی رو پیشنهاد میکنید؟
    3. با توجه به اینکه من باید نمره 7 بیارم، آیا دوستان میتونن لطف کنن و گه توصیه ای دارن بفرمایند؟
    من حدود 3 تا 4 ماه دیگه باید امتحان بدم. ممنون میشم اگه دوستان به سوالات من پاسخ بدن. خصوصا دوستانی که خودشون تجربه امتحان IELTS رو دارن.
    با تشکر از همه.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

I attended the ....courses for IELTS(Academic) and I got 8,the arrangement which they offer is like this (however I didin't follow it since I had time limitation and was in a hurry
    1.Vocabulary for IELTS
    2.Reading
    3.Writing
    4.Listening
    5.Speaking

I liked it. For example it's better to study Speaking skills in the end(near to the exam's date)in order not to forget them and be able to keep the tips in mind

Books which I found really useful were:

1.Cambridge series(1 to 5)for IELTS
    2.IELTS Plus(Listening samples are awesome)
    3.The Speaking Test of IELTS(Anahid Ramezani & Khashayar Hakimi)

I hope this helps and good luck

با ویرایش مَهدی. ( انگلیسی چپچین )
    ویرایش توسط pApAr : December 4th, 2013 در ساعت 01:22 AM دلیل: خدمات

برای گرفتن نمره خوب تو IELTS من پیشنهاد می کنم:
    1) نکته مهم اینه که هر چه بیشتر با مدل امتحان آشنا بشی برای این کار بهترین کار تمرین، تمرین و تمرینه. واسه این کارم باید کتاب هایی که توش نمونه امتحان داره بخری شروع کنی به امتحان دادن. کتابشم مهم نیست من که 5-6 تا کتاب رو دیدم هیچ کدومش کامل نبود هر کدوم رو یه فاکتور تو هر بخش تاکید داشتن. بنابر این هرچه بیشتر تمرین کنی طبیعتا با سوالات متنوع تری مواجه می شی.
    2) وقتی داری امتحانا رو میزنی نکته مهم اینه که وقت خودتو جوری تنظیم کنی که مثل امتحان واقعی وقت نگه داری همه رو بترتیب بری جلو. یعنی اینجور نشه که یه بار listening رو بزنی روز بعد reading و ..... نظم مهمه وقتتو تنظیم کن.
    3) برای writing درست وقت بزار بشین بنویس تمام که شد بده یکی بخ.نه مهم نیست که طرف انگلیسیش خیلی خوب نیست یکی در سطح خودت یا یه خورده بهتر هم کافی اینجوری هم اون نظراتشو بهت پیش نهاد می ده واسه گرامر قضیه هم که می تونه ایده جدید بهت بده. فرمت ها تقریبا یکیه نه که موضوع یکی باشه ولی در هر حال اصول کار یکی است بنابر این تمرین بیشتر باعث بهتر شدن میشه.
    4) مطالعه کردن خیلی چیزه خوبیه واسه اماده شدن نمی خواد بری کتاب فنی بخونی حتی bbcnews هم خوبه.
    5) گوش دادن به نوار خیلی کمک می کنه نه نوار موسیقی ولی مثلا یه داستان خیلی کمکت می کنه. مثلا من از harry potter متنفرم و اصلا برام قابل تحمل نیست ولی تنها چیزی بود که پیدا کردم از بغل خیابان یه CD گرفتم که متن کتاباش رو خوانده بود فایلا رو ریختم رو موبایلم بهش گ.ش می دادم اینجوری گوشت آَنا میشه با لغات دیگه مشکل نداری وقت speaking. و listenenig
    6) تو تمام این مراحا یعنی وقتی نمونه سوال حل می کنی، وقتی متن می خوانی، وقتی نوار گوش میدی و ....... حر وقت لغت تازه ای دیدی که معنی شو بلد نیستی یا اصلا لغتی دیدی که به نظرت اومد ممکنه یه وقت تو امتحان املا شو غلط بنویسی یاداشت کن هر از چند گاه مرور کن. شب امتحان هم حتما بخونش. من اگه این کارو نمی کردم غلط املائی هام سر امتحان سر به فلک می زد.
    7) وقتتو با فیلم دیدن تلف نکن فیلم دیدن موجب تقویت زبان می شه ولی نمره IELTS بالا نمیره.

این شاید مسخره بیاد ولی امتحانش ضرر نداره. من خودم چون British council امتحان دادم با هدفون به نمونه سوالا وقت listening گوش می دادم ولی چون شنیدم بقیه جاها اینجوری نیست ( البته بازم چک کن) ولی شاید بد نباشه اگه سر امتحان هدفون نمی دن تو هم سر نمونه امتحانات از هدفون استفاده نکنی.

دیگه چون طولانی شد من حوصله چک کردن دوباره متنو ندارم غلط غلوطا رو ببخش.

اگه بازم کار داشتی واسم PM بزار چون من خیلی به این بخش فروم سر نمی زنم چون خودم لنگه جاهای دیگم دیر به دیر می آم .
    راستی نمرم رو هم بگم بت:

Listening: 8.5
    Reading: 8.5
    Writing: 7
    Speaking: 8

Overall: 8

I took the test last year and I had only two weeks to study, I gotover all score 7 and here is my mp3 experience
    for listening and reading sections, I suggest only, only and again only those black and red Cambridge books (at that time they were 5 but I think I have seen the 6th too). the reason is clear they are past IELTS test papers and the actual test is compeletly similar to them and the scores you get in those tests, will repeat in your actual test, if you dont cheat of course ;D . try to do the tests in the required time to get the best result. for speaking and writing, also you can use the topics presented in those books and study the samples and try to remember some cliches. I believe their sysytem for scoring writing is VAJABI and it is important to write 300 words correct and thats it. so remember some sentences and phrases and use them in your writing. I was really poor in that but using that politic I got score 7 in writing. for speaking section speak about the presented topics with any one, even yourself or wall. same as writing, it is important that you speak without TOPOGH , regardless what you say, to get score 7. I had two TOPOGHS, because I was trying to tell a fake story but I could not make it in the middle and end, and got 6.5
    In each section if you encountered serious problem, low score I mean, you have to practice more of course. at end, insight into IELTS is a good insight, but just for warming up cause its so easy

با ویرایش مَهدی. ( انگلیسی چپچین )
    everything happens for a reason

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)