صفحه 326 از 353 نخستنخست ... 226276316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,251 تا 3,260 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط vksamsam نمایش پست ها
    salam dostan
    man 1 salo nim ghabl emtehan IELTS dadam shodam 5.5, in nomre man hasele 3 mah feshorde khondan va kelase maharat raftan bod, moshkeli ke dashtam in bod ke chandin sal az zaban dor bodam va pai
    zabanam aslan khob nabod, alan bade 1 salo nim mikham dobare emtehan bedam va 2 mah vaght daram,dar in modat ( moghe haie ke vaght dashtam) grammar( Fundamental Of English) va vocab( 504 & Essential word for toefl) khondam man nomre 7 mikham vase paziresh, age mishe rahnamaei konid dobare chetori shoro konam va che ketabaei bekhonam ta in bar natije khobi begiram. mamnonam
    با سلام

ابتدا سوال اول از شما این است چرا فارسی را پاس نمی دارید!!!.

برای تقویت مهارت درک مطلب و شنیداری به نظر من مجموعه کتاب های ایلتس کمبریج برای 7 گرفتن کافی است.

برای تقویت مهارت نوشتاری یا مکالمه یک یا دوسطح از کلاس های معتبر شرکت بفرمایید.

ارادت

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط kaka_v_28 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخام برای ازمون ایلتس حوالی نوروز 97 شرکت کنم و از الان 11 ماه فرصت دارم و تازه میخام شروع کنم
    سطح زبانم هم معمولی دانشجوی ارشد عمران هستم و تا حدودی درگیر زبان انگلیسی هستم اما کم..
    به نظرتون کجا کلاس برم؟
    آفرینش چطوره؟
    سلام

ابتدا دامنه لغات خود را تقویت کنید (لغات اکادمیک).

برای تقویت مهارت های درک مطلب و یا شنیداری منابع معتبر در اینترنت کافی است.

برای تقویت مهارت های نوشتاری و مکالمه کلاس های معتبر مفید است. به خاطر بسپارید صحبت کردن خوب از شنیدن خوب ناشی می شود.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط kaka_v_28 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخام برای ازمون ایلتس حوالی نوروز 97 شرکت کنم و از الان 11 ماه فرصت دارم و تازه میخام شروع کنم
    سطح زبانم هم معمولی دانشجوی ارشد عمران هستم و تا حدودی درگیر زبان انگلیسی هستم اما کم..
    به نظرتون کجا کلاس برم؟
    آفرینش چطوره؟
    شما سایت های تخصصی آیلتس رو دنبال کنید، اون هایی که Cue Card های جدید رو میذارن؛ اون هایی که تاپیک های جدید رو بررسی می کنند. و شروع به یادگیری لغت های "کاربردی" بکنید. اصلا دنبال لغت های بی خود نرید.. احتمال استفاده کردن از لغت های کم کاربرد قطعا کمتر از لغت های پر کاربرد هست.

آفرینش از نظر یاد دادن مهارت و قلق های آیلتس خیلی خوبه؛ من دو سال پیش یک ترم سطح پیشرفته ش رو رفتم؛ خیلی خوب بود. 12 نفر حدودا بودیم، نفری 750 ت اون موقع دادیم؛ البته الان احتمالا بیشتر شده قیمتش. از نظر قیمت میگن گرون میگیره. ولی در مجموع حرفه ای بود
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

...
    موفق باشید
    با تشکر از MRK عزیز، توضیح شون رو تکمیل کنم. لغت آکادمیک منظور این نیست که مثلا اگه رشته تون پزشکی هست برید لغت "استخوان جناقی" رو حفظ کنید! لغت های تخصصی هیچ نمره ای نداره! حتی ممکنه از نمره ی لغتتون هم کم بکنه چون فکر میکنند شما لغت زیاد بلد نیستید و از لغت هایی که تو درساتون حفظ کردید دارید استفاده میکنید.
    لغت هایی که باید یاد بگیرید لغت های غیر محاوره ای و در عین حال رایج هست. مثلا اگه بیاید وسط اسپیکینگ بگید Hence، مسخره میشه چون لغت Hence یا Thus و امثالهم برای نامه نگاری رسمی و این ها بکار برده میشه، نه توی اسپیکینگ آیلتس... مگر اینکه تمام اسپیکینگ یا رایتینگتون پر شده باشه از لغت های Formal که اون جوری نشون دهنده ی قدرت شما در سخن رانی رسمی هست. ولی یک کلمه فرمال و یک کلمه اینفرمال کنار همدیگه خیلی مسخره میشه...
    مثل اینه که تو فارسی بگی:
    " من رفتم خونه ی خاله م، نظر به اینکه خاله م دماغش چاق نبود، چنان شد که اصلا بهم خوش نگذشت"
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٌمهندسی آب، خواجه نصیر

خیلی ممنون از پاسخ دادنتون..
    میشه منابع مناسب برای شروع فراگیری لغات رو معرفی کنید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

برای تقویت مهارت های درک مطلب و یا شنیداری منابع معتبر در اینترنت کافی است.

برای تقویت مهارت های نوشتاری و مکالمه کلاس های معتبر مفید است. به خاطر بسپارید صحبت کردن خوب از شنیدن خوب ناشی می شود.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٌمهندسی آب، خواجه نصیر

ابتدا خیلی ممنونم از پاسخ شما
    میشه بیشتر توضیح بدید و منابع مورد نظر را معرفی کنید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    شما سایت های تخصصی آیلتس رو دنبال کنید، اون هایی که Cue Card های جدید رو میذارن؛ اون هایی که تاپیک های جدید رو بررسی می کنند. و شروع به یادگیری لغت های "کاربردی" بکنید. اصلا دنبال لغت های بی خود نرید.. احتمال استفاده کردن از لغت های کم کاربرد قطعا کمتر از لغت های پر کاربرد هست.

آفرینش از نظر یاد دادن مهارت و قلق های آیلتس خیلی خوبه؛ من دو سال پیش یک ترم سطح پیشرفته ش رو رفتم؛ خیلی خوب بود. 12 نفر حدودا بودیم، نفری 750 ت اون موقع دادیم؛ البته الان احتمالا بیشتر شده قیمتش. از نظر قیمت میگن گرون میگیره. ولی در مجموع حرفه ای بود

دوستان من برای مهاجرت به استرالیا میخوام هر چهارتا skill آیلتسم 8 بشه..منظورم این نیست که شرطش اینه که زیر 8 نشم....چون سیستم امتیازبندی داره و چون من در پارامترهای دیگه ای امتیازم زیاد خوب نشده برا همین با بالاکشیدن امتیاز زبانم میخوام جبرانش کنم...سوالم اینه که گرفتن 8 شدنیه؟میگن خیلی سخته که 8 شد...من writing و speaking خودم ضعیفه نسبت به دوتا skill دیگه...به نظرتون میتونم در این دوتا skill که ضعیفم 8 بیارم؟مهمترین منابع speaking و writing برای آیلتس چیا هستن؟تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyaes نمایش پست ها
    دوستان من برای مهاجرت به استرالیا میخوام هر چهارتا skill آیلتسم 8 بشه..منظورم این نیست که شرطش اینه که زیر 8 نشم....چون سیستم امتیازبندی داره و چون من در پارامترهای دیگه ای امتیازم زیاد خوب نشده برا همین با بالاکشیدن امتیاز زبانم میخوام جبرانش کنم...سوالم اینه که گرفتن 8 شدنیه؟میگن خیلی سخته که 8 شد...من writing و speaking خودم ضعیفه نسبت به دوتا skill دیگه...به نظرتون میتونم در این دوتا skill که ضعیفم 8 بیارم؟مهمترین منابع speaking و writing برای آیلتس چیا هستن؟تشکر
    جواب دقیقی به این سوال نمیشه داد. شاید برای کسی که سطح زبانش عالیه و تمرین زیاد داشته برای آیلتس، مشکلی نباشه ولی برای کسی که فاقد این شرایطه نشدنی باشه. شما باید ببینید خودتون رو در چه سطحی می بینید. می تونید امتحان ماک بدید یا نه یکی از کتابهای تست کمبریج رو بخرید و چند تا امتحان از خودتون بگیرید تا دستتون بیاد در چه سطحی هستید و سختیش در چه حد هست براتون و آیا با تمرین بیشتر می تونید به هشت برسید یا خیر.
    ویرایش توسط mash2m : April 23rd, 2017 در ساعت 01:28 PM دلیل: مطلب نامرتبط

سلام دوستان.من برای مهاجرت به استرالیا فقط آیلتس اورال ۷ رو ندارم..بقیه مدارکام آماده هست...با توجه به اینکه محدودیت زمانی و عجله ای برای گرفتن آیلتس ندارم..و سطح زبان عمومی من در حدود intermediate هستش...به نظر شما چه برنامه ریزی برام خودم بکنم تا دیگه حداکثر تا آخر سال ۹۷ آیلتس اورال ۸ یا اگر نشد ۷ بتونم بگیرم؟مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Heriot-Watt University

سلام
    دوستان من یک سری ازمون جامع برای تست کردن خودم میخواستم. کدوم کتاب یا کدوم سایتی رو پیشنهاد میکنید؟
    اول میخوام چندتا ماک تو خونه از خودم بگیرم، بعد تو یه مرکز رسمی ماک بدم. بین مراکز موجود کدوم مرکز نتایج واقعی تری داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)