صفحه 332 از 353 نخستنخست ... 232282322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,311 تا 3,320 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

مطمین ترین روش یادگیری زبان یاری زندگی کردن این که به تدریج پیوسته بخوانید با تکرار در ذهن نقش ببندد رهرو آن نیست که گهی تند گهی خسته رود رهرو انست که اهسته و پیوسته رود ولی برای امتحان نه اینگونه نیست باید یه کله بخوانید بخوانید تا روش امتحان یاد بگیریم تنها یادگیری روش میمونه نمره خوب را تضمین کنه
    شاید هم چندونم شاید چرت گفتم ولش کن

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط fahgh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من یه سوال داشتم از کسایی که تجربه آیلتس رو دارند. به نظر شما با توجه به اینکه من فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی هستم و سطحم پیشرفته محسوب میشه، و می تونم روزی 10 ساعت وقت بذارم، می تونم یک ماهه برا آیلتس حدود 8 آماده شم؟ توی تعیین سطح های آنلاینی که شرکت کردم به نظرم خوب بوده سوالا. من تا حالا آیلتس ندادم و بار اولم هست و خیلی سریع هم به نمرش نیاز دارم. ممنون میشم نظرتون رو بگید. متشکرم
    فوق لیسانس زبان هستی؟ یعنی 7 الی 8 سال زبان جدی خوندی درسته؟ قبلش رو خبر ندارم.من الان با 1 سال جدی خوندن بدون هیچ کلاس و فقط با 10 جلسه خصوصی که اونم زیاد کمک نکرد بخاطر اینکه پول زیاد بگیره .6.5 هستم فوق لیسانس ام هم زبان نیست.حالا بشین ببین با 8 سال خوندنت بازم شک داری یا نه

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط rsyamchi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای آمادگی جهت IELTS کلاس های کدام استاد را تایید میکنید؟ چون میخواستم کلاس برم و دنبال استاد خوب میگشتم

با تشکر
    هیچکدوم رو اکثرا شارلاتان هستن و دنبال تیغ زدن بیشتر به جیب شما فکر میکنن تا خودت.بشین خودت بخون

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط mv8 نمایش پست ها
    دوستان من چندماهی (دقیق نمیدونم چقدر) برای ایلتس خوندم سطحم اینترمدیت بود ک شروع کردم. منابعم اینا بودن:
    complete ielts 4-5 , 5-6.5 , improve listening 4.5-6, 6-7.5
    grammar for ielts , vocab advanced for ielts
    focus on ielts
    و تقریبا همه کتابای کمبریج!!!
    با این وجود هیچ تاثیری در بهبود سطح نمره ام ندیدم. سطح زبانم بالا رفت ولی نمره هام یکی در میون فرق میکنه مثلا لیسنینگ 5.5 تا 6.5 داشتم و ریدینگ 5.5 تا 8!
    ی بارم امتحان دادم اورال 5.5 شدم ب نظر شما الان چی بخونم و چطور بخونم که تو سه ماه هم جی ار ای بدم و هم ایلتس 6.5 بگیرم؟ extra یا plus میتونه کمک کنه؟ کلاس بدرد بخور هم ندارم مجبورم خودم بخونم
    نمیدونم چطور میشه این همه منبع رو خوند ولی به این نمره رسید. قبل از خوندن همه اینا سطحم تقریبا همین 5.5 بود رایتینگ رو چی کار کنم بیاد بالا؟ ب نظرم رایتیتگم خوب بود و خوب هم نوشتم ولی مث اینکه کلا کم نمره میدن جدیدا. پس چطور بیارمش بالا

و اینکه ایا جایی هست (چه کشوری ویا چه دانشگاهی) که با این نمره مشروط بپذیرن برای دکترا و یا ارشد؟!!!
    با این سطح زبان شما جی ار ای هم میخوای بخونی؟نکن این کار رو -بعدش کلاس خصوصی همش کشکه.من میدونم مشکلت رو ریدینک هستش .واسه ریدینک بشین اول سریع خوندن رو یاد بگیر و بعدش تمرکز کردن رو سوالات. سوالات رو 2 الی 3 بار بخون بعد جواب بده.بعد از اینکه تونستی 300 کلمه رو تو 2 الی 3 دقیقه بخونی بلکه کمتر حتما هر متن رو 10 دقیقه روش وقت بزار و خوب بخون.چی 10 دقیقه نه بیشتر.با این حساب 10 دقیقه هم برای جواب ها میمونه یعنی برا هر سوال 90 ثانیه.علارغم اینکه میگن متن اول اسونه و اخر سخت ولی بعد از 2 تا متن انرژی ادم تحلیل میره و تمرکز میاد پایین .پس اشتباه نکن و از متن اخر شروع نکن.متن اول و دوم رو خوب بزن و متن اخر رو 2 الی 3 تاش رو دقت بکن و بقیه رو بسپار به استا کریم داداش .شانسی بزن بره.مطمئن باش از مثلا 10 تای اخری 3 الی 4 تاش رو میزنی.
    پیروز باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL/ MA

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    فوق لیسانس زبان هستی؟ یعنی 7 الی 8 سال زبان جدی خوندی درسته؟ قبلش رو خبر ندارم.من الان با 1 سال جدی خوندن بدون هیچ کلاس و فقط با 10 جلسه خصوصی که اونم زیاد کمک نکرد بخاطر اینکه پول زیاد بگیره .6.5 هستم فوق لیسانس ام هم زبان نیست.حالا بشین ببین با 8 سال خوندنت بازم شک داری یا نه
    سلام و ممنون از جوابتون. برا اینکه می خوام تو شهر خودم امتحان بدم و پا نشم برم تهران مجبور بودم آزمونی که یه ماه دیگه هست رو انتخاب کنم. بعد استرس گرفتم نکنه یه ماهه نتونم نمره ای که می خوامو بگیرم. آره ارشدم زبانه و قبلش هم دیپلم کانون زبان رو گرفتم. به نظرتون آزمون های ماک کمکی می کنه نمره حدودیم رو ببینم چنده؟ و اگر بله کجا رو توی تهران پیشنهاد می کنید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

سلام و ممنون از جوابتون. برا اینکه می خوام تو شهر خودم امتحان بدم و پا نشم برم تهران مجبور بودم آزمونی که یه ماه دیگه هست رو انتخاب کنم. بعد استرس گرفتم نکنه یه ماهه نتونم نمره ای که می خوامو بگیرم. آره ارشدم زبانه و قبلش هم دیپلم کانون زبان رو گرفتم. به نظرتون آزمون های ماک کمکی می کنه نمره حدودیم رو ببینم چنده؟ و اگر بله کجا رو توی تهران پیشنهاد می کنید؟
    پروشات شنیدم خوبه

Junior Member MV73 آواتار ها

سلام دوستان...
    من حدودا ۷ ماه پیش ازمون ایلتس دادم و علارغم اینکه زمان کمی گزاشتم برای اماده شدن (حدودا ۴ماه) تونستم نمره۶ بگیرم... الان میخوام دوباره امتحان بدم و یک سال فرصت دارم که از سطح ۶ بیام به ۷ ... یعنی حداقل نمره ایلتس ام باید ۷ باشه... نقطه ضعف اصلی من در مدیریت زمان بود و دو مهارت لیسنینگ و ریدینگ ام از همه پایین تر بود!! میشه لطفا یک برنامه ریزی خوبی به من بدید که چطوری کنار دانشگاه و پایان نامه زبان خوندن بگنجونم و برای اینکه ارتقا بدم سطح امو چه منابعی بخونم؟
    ممنون از همگی

Junior Member

با سلام.
    دوستان عزیز من تو قسمت لیسنینگ بخش پر کردن جاهای خالی که میدن خیلی خیلی مشکل دارم. من چجوری میتونم این مشکلمو حل کنم.؟
    یک سوال دیگه هم اینکه آیا موقع جواب دادن به اینجور سوالات میتونم ب سوالات نگا کنم و گوش بدم و تن تن جاهای خالی را پر کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید.
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه طباطبایی

سلام دوستان عزیز
    من یه سوال داشتم از کسایی که تجربه آیلتس رو دارند. به نظر شما با توجه به اینکه من فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی هستم و سطحم پیشرفته محسوب میشه، و می تونم روزی 10 ساعت وقت بذارم، می تونم یک ماهه برا آیلتس حدود 8 آماده شم؟ توی تعیین سطح های آنلاینی که شرکت کردم به نظرم خوب بوده سوالا. من تا حالا آیلتس ندادم و بار اولم هست و خیلی سریع هم به نمرش نیاز دارم. ممنون میشم نظرتون رو بگید. متشکرم
    اگه سطح زبان خودتون واقعا خوبه. خودتون با تمرین میتونید 8 بگیرید. 8 گرفتن کار سختی نیست. من سطح زبانم خوبه. یک ماهو نیم خودم توی خونه تمرین کردم. روزی 4 ساعتم بیشتر تمرین نکردم. ینی روزی تمام مهارتا رو یه بار تست میزدمو تمرین میکردم. البته اسپیکینک چون تعداد تاپیکا و طیفشون بیشتر بود بیشتر تمرین میکردم. 8 شدم (لیسنینگ 9، ریدینگ و اسپیکینگ هر کدوم 7.5، رایتینگ 7). تازه ریدینگو اگه بیدقتی نمیکردم اونم 9 میشدم. من ذاتا خیلی بیدقتم تو امتحانا

Junior Member

سلام دوستان من میخوام شروع کنم واسه آیلتس بخونم.6 7 ماه وقت دارم و نمره 7 میخوام.سطح زبانم بد نیست قبلا دوره کانون زبان ایران را تکمیل کردم ولی الان در اون سطح نیستم.کلاس نمیخوام برم خودم میخوام بخونم.ولی نمیدونم از کجا شروع کنم.با چه کتابی و ...
    کسی میتونه به من کمک کنه؟ممنون میشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)