صفحه 106 از 353 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

سلام دوستان
    بازم مثل همیشه نیاز به کمک اساسی دارم
    من در یک اموزشگاه خوب امتحان تعیین سطح دادم و اون ها گفتن که سطح تو .E2
    هستش. و پیش بینی کردن به 1.5 سال دیگه میتونم امتحان ایلتس بدم.
    کمک کنید. الان من چه کار کنم.(
    ایا واقعا گفته اونا درسته
    ممنون

سلام دوستان
    من تافل آی بی تب دادم و نمرم به صورت زیر شد:
    Writing 24 -Speaking 24-Listenging 20- Reading 25 الا می خوام برای Ielst بخونم ولی نمیدونم با توجه به سطح زبانم از چه منابعی استفاده کنم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    Ideas for IELTS Topic
    آره.همینه.اینو خط به خطشو حفظ کنین.
    کسایی که listening مشکل دارن اول از کتاب Listen Here (intermediate) by Clare West شروع کنن.
    و کسایی که تا امتحان وقت زیاد دارن شدیدآ توصیه میکنم بشینین فیلم و سریالهایی مثل Family Guy که موضوعات اجتماعی دارن با زیرنویس انگلیسی نگاه کنین و هرجاشو نفهمیدین نگه دارین و معنیشو پیدا کنین.کلمات و خصوصآ عبارات جدید و قشنگش رو تو یک دفترچه یاداشت کنید.این کار علاوه بر افزایش دایره ی لغات، listening و درک مطلبتون رو هم زیاد میکنه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad368 نمایش پست ها
    آره.همینه.اینو خط به خطشو حفظ کنین.
    کسایی که listening مشکل دارن اول از کتاب Listen Here (intermediate) by Clare West شروع کنن.
    و کسایی که تا امتحان وقت زیاد دارن شدیدآ توصیه میکنم بشینین فیلم و سریالهایی مثل Family Guy که موضوعات اجتماعی دارن با زیرنویس انگلیسی نگاه کنین و هرجاشو نفهمیدین نگه دارین و معنیشو پیدا کنین.کلمات و خصوصآ عبارات جدید و قشنگش رو تو یک دفترچه یاداشت کنید.این کار علاوه بر افزایش دایره ی لغات، listening و درک مطلبتون رو هم زیاد میکنه.

راجع به ریدینگ در مدت کم توصیه ای ندارین؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    راجع به ریدینگ در مدت کم توصیه ای ندارین؟ ممنون.
    بهبود در ریدینگ زمان میبره. در این مدت بهتره 2-3 جلسه استاد بگیرین تا نکات تست زنی ریدینگ رو بهتون یاد بده.
    اگر هم وقت داشتین علاوه بر تست های کتاب های cambridge کتاب IELTS Reading Test (Mc Carter & Ash رو بخونین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد حسابداری

سلام به همگی
    من یه مشکلی دارم تو رایتینگ شاید برا خیلیا عجیب باشه، و اون اینکه من غلط املایی هام خیلی خیلی خیلی زیاده، بعضی کلمه های ساده رو هم غلط می نویسم به خاطر اینکه اون جوری ملکه ذهنم شده، خیلیا میگن فقط تمرین کن، ولی صد تا یا دویستا کلمه نیست که، این کارمو خیلی سخت کرده بد جور داره ازم انرزی میگیره، به نظرتون راهی هست که بتونم سریع پیشرفت کنم و غلطهای املای رو کم کنم؟ میدونید که درست نوشتن فقط برا رایتینگ نیست برا لیسینگ هم هستش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1365 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من یه مشکلی دارم تو رایتینگ شاید برا خیلیا عجیب باشه، و اون اینکه من غلط املایی هام خیلی خیلی خیلی زیاده، بعضی کلمه های ساده رو هم غلط می نویسم به خاطر اینکه اون جوری ملکه ذهنم شده، خیلیا میگن فقط تمرین کن، ولی صد تا یا دویستا کلمه نیست که، این کارمو خیلی سخت کرده بد جور داره ازم انرزی میگیره، به نظرتون راهی هست که بتونم سریع پیشرفت کنم و غلطهای املای رو کم کنم؟ میدونید که درست نوشتن فقط برا رایتینگ نیست برا لیسینگ هم هستش.
    سعی کن هر لیسینینگی که گوش میدی غلط ها رو چک کنی و روزهای بعد دوباره گوش بدی و بنویسی. این به لیسینینگت هم کمک میکنه. رایتینگ ها رو هم تو ورد بنویس که اسپلینگو چک میکنه. واقعا کمک میکنه!
    بعد از یه مدت خودت حس میکنی که بهتر شدی

Junior Member sanaz_f آواتار ها

سلام به همگی
    دوست عزیز
    می تونی از دیکشنری oxford advanced learner's dictionary برنامه i writer استفاده کنی .فکر می کنم خیلی بهتون کمک کنه.موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad368 نمایش پست ها
    اگه وقت کم دارین بیشتر تمرکزتون رو بذارین رو writing & speaking و برای listening & reading فقط نحوه های تست زنی سریع رو یاد بگیرید.
    من جزوه ی simon corcoran رو به شدت پیشنهاد میکنم بخونید.سایتش هم خیلی مفیده.لینکش اینه :

www.ielts-simon.com
    من تو این 3 هفته جزوه اش رو 5 بار دور کردم.یعنی باید این جزوه رو بخورین دیگه :دی
    سلام
    ممنون از راهنمایی تون
    من جزوه رو دنلود کردم خیلی خوبه، فقط یه سوالی که برام پیش اومد این بود که این موضوعات شانسیه یعنی ممکنه که تو امتحان از اینام ندن درسته؟ و اینکه ایده رو داده ماباید خودمون در ارتباطش بنویسیم.

سلام
    ممنون از راهنمایی تون
    من جزوه رو دنلود کردم خیلی خوبه، فقط یه سوالی که برام پیش اومد این بود که این موضوعات شانسیه یعنی ممکنه که تو امتحان از اینام ندن درسته؟ و اینکه ایده رو داده ماباید خودمون در ارتباطش بنویسیم.
    آره. اینا موضوعات کلیه و همونطور که گفتم بهتون ایده میده. ولی با رایتینگ نوشتن زیاد و خلاقیت خوب میتونین اینها رو با هم ترکیب کنین و یک مقاله ی خوب بنویسین. البته این فقط یه جزوه اس. باید دنبال جزوه های دیگه ای هم باشین.هرچقدر بیشتر essay های خوب با نمره های 7 به بالا بخونین خلاقیتتون بیشتر میشه و دستتون میاد چیکار کنین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)