صفحه 107 از 353 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

به نظرم کتاب vocab for ielts رو شروع کنید. سر کلاس هم سعی کنید خوب صحبت کنین که اسپیکینگتون روون شه. رایتینگ هم فعال باشین بنویسین بدین معلمتون تصحیح کنه. یه کمی که راه افتادین فرمت رایتینگ آیلتس رو دربیارین که چند پاراگرافه و چی به چیه و سعی کنین رایتینگای کلاستونو که باید بنویسین اگه بشه توی اون قالب بنویسین و معلم تصحیح کنه. ریدینگ هم که باید بخونین. متن بخونین. متن های اکادمیک (برای ایلتس اکادمیک). لیسنینگ هم که دست خودتونه. هرروز اگه بتونین به دقت گوش بدین و چیزی که می شنوین رو بنویسین و چکش کنین خوب میشه. مخصوصا لهجه ی بریتیش باشه. کتابای ایلتس کمبریج ها هستن (8 تان فعلا). یه تعیین سطح رایگان هم برین موسسه افرینش بدین که هم سطحتون دستتون بیاد هم مدل امتحانه. واسه گرامر هم می تونین کتاب grammar for ielts رو بخونین. اگه می خواین ایلتس بدین کنار کتابای کلاستون کتابای مربوط به ایلتس رو بخونین. رایتینگ هم اگه معلم می گه یکی بنویس شما یک رایتینگ هم با موضوعاتی که مربوط به رایتینگ های ایلتسه بنویس و بده معلمت. معلمای زبان معمولا مهربونن و به کسی که مشتاقه واسه یادگیری کمک می کنند. راستی این کتابایی که گفتم معنی شده اش هم هست. می تونین معنی دارشو بخرین. موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CIVIL ENGINEER

منظورتون اینکه به جای اینکه 504 رو شروع کنم vocab for ielts رو شروع کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط beghbalnia نمایش پست ها
    اگه میخوای آیلتس امتحان بدی دیگه وقتتو واسه کلاس های دیگه تلف نکن. از همون اول کلاس آمادگی واسه آیلتس ثبت نام کن تا تفکر آکادمیک پیدا کنی. در کنارش هم پایه ات رو قوی کن. اگه از اول تمرکزت رو روی آیلتس بذاری نتیجه ی بهتری می گیری .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط beghbalnia نمایش پست ها
    هرچی بخونی خوبه. ولی چون می گی ایلتس می خوای بدی به نظر من بهتره با همون منابع آیلتس شروع کنی که هدفمندتر باشه کارات. نمی دونم سطحت چطوریه. اگه در حد کلاسای ایلتس هست (4.5 یا 5) می تونی بری سر کلاسای ایلتس. می تونی یه تعیین سطح رایگان بدی آفرینش ببینی سطحت چیه. ولی به نظر من اگه می خوای بری کلاسایی که می گی اسپیکینگ و رایتینگو حتما از کلاس و معلم بگیر. لیسنینگ و ریدینگ صبر و تمرین و وقت می خواد که هرروز کار کنی و خسته نشی. من فکر می کنم کتاب وکب برای ایلتس ترجمه فارسی شده رو و کتاب گرامر برای ایلتس رو شروع کن خودت بخون. هم لیسنینگه هم ریدینگ هم وکب هم گرامر. اگه با یه بار هم خوب یاد نگرفتی با توجه به اینکه می گی یه سال وقت داری چند بار یخون. این واسه شروعه. شروع کن بعدش بیا بپرس واسه مراحل بعدی. واسه ریدینگت هم حالا که می گی وقت داری می تونی از کتابای inside reading شروع کنی. 4 جلده فکر می کنم. یه کتاب هم هست اسمش listen here است و زرده. اینم می گن خوبه. اما اونی که من خریدم سی دی صوتی اش خوب نبود. یعنی آدم حرف نمی زد. تایپ شده بود که نرم افزار خونده بود و من زیاد خوشم نیومد. اینارو می تونی بری از انتشارات جنگل بخری توی خ انقلاب. تخفیف هم می ده. به جز ترجمه شده ها اغلب کتابارو دانلود هم می تونی بکنی. موفق باشی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Isfahan University of Technology

پیش فرض پاسخ : IELTS SCORE DATA BASE

https://rapidshare.com/#!download|80...66EE703AFB|0|0

این هم فایل کتاب مورد نظر.البته از lalaii هم ممنونم.

باز هم بگم من فقط قسمت رایتینگ و اون هم تسک 2 رو از روی این کتاب کار کردم چون تسک 1 کلا چیز خاصی نداره و فقط یک سری اصطلاح هستش که حتی با حفظ کردنشون هم کار ادم راه می افته.

Member
    رشته و دانشگاه
    -Polimilano-Electrical Engineering

سلام دوستان من 30 جون یعنی 50 روز دیگه امتحان دارم...به نظرتون خوندن خوده Cambridge ها کافیه؟؟یا اگه چیزه دیگه ای روحتما باید بخونم بگید لطفا؟؟به نظرتون رفتن به کلاس میتونه الان مفید باشه.چون مدارکمو غیر از زبان فرستادم و اصلا فرصت ندارم و باید 6.5 بگیرم....
    تا الان listening:20 تا reading:20 میانگین میزنم...504 و essential word for toefl ام خوندم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sh_kh نمایش پست ها
    سلام دوستان من 30 جون یعنی 50 روز دیگه امتحان دارم...به نظرتون خوندن خوده Cambridge ها کافیه؟؟یا اگه چیزه دیگه ای روحتما باید بخونم بگید لطفا؟؟به نظرتون رفتن به کلاس میتونه الان مفید باشه.چون مدارکمو غیر از زبان فرستادم و اصلا فرصت ندارم و باید 6.5 بگیرم....
    تا الان listening:20 تا reading:20 میانگین میزنم...504 و essential word for toefl ام خوندم
    کلاس برای Speaking خیلی خوبه و در ضمن کلاس جو خیلی خوبی ایجاد میکنه که بیشتر درس بخونی.
    همچنین استاد Writing رو هم صحیح میکنه.
    بعضی موسسه ها هستند که دوره فشرده دارند که 15 روزه.
    اسم نمیبرم که تبلیغ نباشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sh_kh نمایش پست ها
    20 تا Listening & Reading خیلی کمه. معلم خصوصی بگیر تا روش های تست زنی رو بهت یاد بده. Cambridge Vocab رو هم بخون. IELTS Academic Vocab by Abdollah ghanbari رو هم بخون.سعی کن روزی 2 درس ازش رو بخونی و روز بعد دوباره قبلی هارو دور کن. بعد از 2 هفته واسه writing 2 معلم خصوصی بگیر و بگو واسه Writing 1 & Speaking بهت استاد خوب معرفی کنه.یه جزوه هم تو پست های قبل معرفی کردم اونم خط به خط حفظ کن. اصلآ هم نگران نباش. اگه در این مدت از وقتت درست استفاده کنی 7 هم میتونی بگیری. موفق باشی

سلام دوستان
    من تا الان واسه پی بی تی می خوندم
    حالا می خوام ایلتس بدم . حدود 50 روز دیگه . تا الان هم شناختی با سوالات و تکنیک هاش ندارم
    می خوام بدونم خیلی طول می کشه تا به حد ایلتس 6 برسم ؟
    منابعی که معرفی شده خیلی زیاده . همه اش و باید خوند ؟
    ممنون میشم بگید چی کار کنم چون مسلما با تکنیک های تافل فرق داره

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا الان واسه پی بی تی می خوندم
    حالا می خوام ایلتس بدم . حدود 50 روز دیگه . تا الان هم شناختی با سوالات و تکنیک هاش ندارم
    می خوام بدونم خیلی طول می کشه تا به حد ایلتس 6 برسم ؟
    منابعی که معرفی شده خیلی زیاده . همه اش و باید خوند ؟
    ممنون میشم بگید چی کار کنم چون مسلما با تکنیک های تافل فرق داره
    سلام،
    ببین من از تکنیکهای تافل خبرندارم چون تا حالا تافل امتحان ندادم ولی فرقش رو بچه ها تو فرومای دیگه کامل توضیح دادن.
    فقط اینو بگم چون مشغول خوندن زبان بودی گرفتن آیلتس ۶ واقعا راحته به شرطیکه همون تکنیکها رو یاد بگیری و تا میتونی تمرین کنی.
    با توجه به اینکه ۵۰ روز زمان داری، کتابهای کمبریج ۴و۵و۶و ۷و ۸ رو بگیر و تستهاش رو در زمان خودش بزن. بعد از دو تا آزمون که از خودت گرفتی مطلب دستت میاد.هرکتاب تا جایی که یادمه ۴ تا آزمون داره.یعنی میشه ۲۰ ازمون. هر آزمون رو در یک روز بزن و همون روز بعد از چک کردن جوابها اشتباهاتت رو روش کار کن. به تدریج در آزمون های بعدی بهتر میشی. امتحان اصلی با ازمونهای کتابای کمبریج تفاوت زیادی نداره.
    به نظر من برای تمرین لغت هم وقت داری، کتاب VOCABULARY FOR IELTS رو قبل از شروع زدن تستهای کمبریج بخون که مفیده .
    موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)