صفحه 11 از 353 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

ham959
    Guest

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjan_a
    این کتاب Crack Ielts Flash رو چند جلد داره که از مرکز تهیه و توزیع کتابهای آموزش زبان.میدان انقلاب روبروی سینما بهمن باارچه کتاب فروشگاه مینیاتور(این آدرس رو رو کتابم زده)نی ولی من اون روز که خواستم بخرم چاپ کتاب speaking تموم شد بود وبقیه اش رو که مربوط به Writing میشد و خیلی کمک کرد مخصوصا Task1 Academic Writing رو خریدم.کلا تو بازارچه کتاب پیدا میکنی.در مورد Speaking هم بگم سعی کن زمان بگیری برای حرف زدن و بادوستت و یا جلوی آینه تمرین کنی.
    موفق باشی

سلام
    من الان حدود 8 ماه هست کلاس زیان میرم وسرعت یادگیری زبانم زیاد
    منظورم از کلاس زبان کلاس engilish file هست که من الان pi3 هستم وکلا زبانم خیلی خوب شده میخواستم ببینم از الان تا 6 ماه دیگه میتونم در هر 4 مهارت تمرین داشته باشم مخصوصا دایره لغت واسه نمره 7 یا بیشتر با توجه به منابعی که گفتید در تایپیکها ی قبلی مثل کمبریج و ielts flash و غیره فکر کنم اینارو انجام بدم راحته البته من زیاد وقت نمیذارم هفته ای یعنی فقط 6 ساعت هفته انگلیسی تو کلاس گوش میدم وصحبت میکنم تو خونه هم بیشتر فیلم نگاه کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ham959

سلام
    من الان حدود 8 ماه هست کلاس زیان میرم وسرعت یادگیری زبانم زیاد
    منظورم از کلاس زبان کلاس engilish file هست که من الان pi3 هستم وکلا زبانم خیلی خوب شده میخواستم ببینم از الان تا 6 ماه دیگه میتونم در هر 4 مهارت تمرین داشته باشم مخصوصا دایره لغت واسه نمره 7 یا بیشتر با توجه به منابعی که گفتید در تایپیکها ی قبلی مثل کمبریج و ielts flash و غیره فکر کنم اینارو انجام بدم راحته البته من زیاد وقت نمیذارم هفته ای یعنی فقط 6 ساعت هفته انگلیسی تو کلاس گوش میدم وصحبت میکنم تو خونه هم بیشتر فیلم نگاه کردم
    دوست عزیز دقیقا همینطور که خودتونم اشاره کردین باید 4 مهارت رو تمرین کنید.کل منابعی که تو این فروم اومده به من خیلی کمک کرد و باید بگم شما فرصت زیادی دارین اما سعی کنید یک plan دقیق واسه Ielts بریزین و سعی کنید تا میتونید تمام Topic های spaeking رو تا میتونید با دوستاتون تمرین کنید که موضوعهاش تکراریه معمولا.نمونه Writing ها رو مخصوصا Task1 Academic رو کار کنید چون معمولا یک Scale خاصی داره که تو اون چارچوب کار کردن از الان میتونی رو نمره خوب فکر کنی.برای Reading اینو بگم تا میتوتیاز الان توی زمان بزن چون 1 ساعت بیشتر واس 3 تا reading وقت نداری که همین مسئله به من خیلی ضربه زد سر جلسه.در هر صورت پیشنهاد میکنم از تجربیات فروم استفاده کن چون خیلی به امتحانت کمک میکنه.
    موفق باشی
    Don’t ever let somebody tell you you can’t do something…You got a dream, you gotta protect it…if you want something, go get it.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaasem
    با سلام
    راستش تو اونوقت کم و اضطراب زیاد ! سخته سیستماتیک حرف بزنی،ضمن اینکه فکر نکنم بین داوطلب academic و general فرقی بذارن تو speaking، البته به نظر من تو chapter 2 استراتژی خوبیه هم نظم میده و هم سیستماتیک و منطقی می کنه و ادم رو از پریشانی و تشتت حفظ می کنه
    این کتاب crack... رو از کجا می شه پیدا کرد؟ من از استاد کلاسمون پرسیدم نمی شناخت
    من هم نمره 7 می خوام overall حداقل،
    7و8 سال پیش کانون زبان رفتم 10 ترم اما بعدش دیگه هیچ، ولی خب تو فوق زیاد مقاله انگلیسی خوندم یا ترجمه کردم برای پایان نامه هم لازمه حتما مقالات انگیلیسی
    راستش من رو خودم حساب می کردم مثلا reading های cambridge رو 8 هم زدم(36 از 40) ولی speaking ام به نظرم ضعیفه که نتیجه منطقی یه مدت طولانی دوری از جو کلاس زبان و مکالمه است زیاد هم وقت ندارم bbc یا چیز های دیگه گوش بدم که زبونم راه بیفته
    از لحاظ listening هم به شدت می ترسم! خیلی ریسکیه به نظر من، من یه تست cambridge رو 31 زدم ولی یکی دیگه رو 21! یعنی یکی 7 یکی 5/5 یا 5.
    خیلی می ترسم یهو سر جلسه رشته کار از دستم در بره و دیگه هیچ!
    اگر در زمینه های دیگه مثل reading، listening، writing هم تجارب و استراتژی هایی دارید، ممنون می شم بفرمایید
    با تشکر
    بابا برو خدارو شکر کن...
    شما که کاری نداری....زود راه می افتی...
    پس اگه به جای من بودی چه می کردی؟
    من تقریبا از اردیبهشت ماه افتادم تو فکر رفتن به سوئد و گرفتن آیلتس....
    ترم آخره رشته ی مهندسی دانشگاه تهرانم...
    الان هم دارم کلاس خصوصی میرم...15 جلسه شده ولی دارم دپرس میشم....من بهترین ریدینگی که زدم 25 تا درست بوده...یعنی 5.2...لیسنتنینگم هم افتضاح...البته کاهش شنوایی دارم ولی خوب به نظرت 12 تا از 40تا راضی کننده است :'(حالا شاید رایتینگم حول و حوش 6-6.5 بشه ولی اسپیکینگ رو نگو که 2 هم فکر نمیکنم بیارم...منم که درونگرا!
    اونم اگه بخای 6 بیاری و برای ترم بهاره اقدام کنی...امتحانتم همین 20 تیر امسال باشه >
    الان هم که امتحانات آخر ترم دارم و نخوندم کلی زیاد شده...
    با این حال باز نا امیدی برادر
    برو خدا رو شکر کن...باز تو می تونی خودتو برسونی....

ApplyAbroad Veteran

درود بر شما.....

حال به نظر شما، دوستان من با این وضعیت چه کنم؟

به نظر شما امیدی است؟

ممنون میشم راهنمایی ام کنید....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman
    درود بر شما.....

به نظر شما امیدی است؟

دوست عزیز چرا اینجور در مورد خودتون قضاوت میکنید؟ شما با تمرین زیاد میتونید نتیجه بگیرید. همینطور که گفتید Reading &Listening رو اونقدرها بد نمیزنین.در مورد spaeking هم سعی کنید هر روز 2 تا 3 موضوع رو با دوستتون تمرین کید یا جلوی آینه با خودتون تمرین کنید موضوع ها تکراریه بیشتر اوقات.سعی کن روزی یک امتحان رو حتما توی زمان خودش بزنی و سعی کن گوش خودتو با listening British آشنا کنی من مطمئنم شما میتونی هر کسی با دانش کم زبان هم میتونه خودشه با Ielts وفق بده فقط مهارت هاتو قوی کن مطمئنم که شما با توکل به خدا و اعتماد به نفس میتونی قبول شی.
    موفق باشی
    Don’t ever let somebody tell you you can’t do something…You got a dream, you gotta protect it…if you want something, go get it.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman
    درود بر شما.....

به نظر شما امیدی است؟

با سلام از لحاظ درونگرايي اينا كه من كه بالاتر از دانشگاه تهران بودم لابد درونگرا ترم! در ضمن انيم زيبايي ها و سختي هاي خودش رو داره
    اما از لحاظ speaking امروز سري به نمرات آزمون academic 21th may زدم نمره هاي speaking غالبا بالاي 5 يا 5.5 بود و حتي 6 و كلي نمره 6.5 و 7 البته 3 يا 4 هم بود ولي چند تا تو 100 تا اين از اين...

Junior Member

پیش فرض نياز به ياري شما

با درود

من به تازگي خدمتم تمام شده است و مي خواهم مدرك ايلتس رو بگيرم هم براي ادامه تحصيل هم براي مهاجرت داشته باشمش.

من ليسانس علوم ارتباطات اجتماعي دارم گرايش روزنامه نگاري.

صفحه هاي قبلي تاپيك رو هم خوندم بسيار اطلاعات ارزشمندي بود.

دايره لغات خوبي هم دارم و توي رايتينگ و اسپيكينگ مشكل دارم.

مي خواهم به صورت جدي وقت بزارم براي ايلتس محدوديت زمان هم ندارم . و نمره 7 به بالا رو مي خواهم بدست بيارم.

اسم اون كتابهايي كه بسيار با اهميت هستش و كمك مي كنه رو با ناشر ميشه قرار بدين برام تا برم بخرم.

من فقط كتاب 504 رو دارم و focus on ielts 1 رو.

كتابهايي كه براي تقويت اسكيلهاي امتحاني wr.sp.lis.read
    بهم معرفي كنيد عالي ميشه .

يك سوال فني ايران امتحان بدهيم بهتر مي باشد يا خارج از ايران؟؟

با سپاس منتظر ياري شما هستم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaasem
    با سلام از لحاظ درونگرايي اينا كه من كه بالاتر از دانشگاه تهران بودم لابد درونگرا ترم! در ضمن انيم زيبايي ها و سختي هاي خودش رو داره
    اما از لحاظ speaking امروز سري به نمرات آزمون academic 21th may زدم نمره هاي speaking غالبا بالاي 5 يا 5.5 بود و حتي 6 و كلي نمره 6.5 و 7 البته 3 يا 4 هم بود ولي چند تا تو 100 تا اين از اين...
    درود...من که نفهمیدم درونگرایی بودن چه ربطی به داشگاه تهران داره! :

امیدوارم که بشه اسپیکنگ رو نمره ی بالای 5 بگیرم.....

از مرجان خانم هم خیلی ممنون....
    بهم روحیه دادید...فکر میکردم ردینگ و لیستنینگم بده ولی خوب باز شما میگی باز امیدوار شدم...البته حساب می کنم با 21 درست زدن تو ردینگ و لیستنینگ تقریبا نمره ی 5.2 بدست میارم؟درسته؟البته هنوز نفهمیدم چجوری میشه حساب کرد؟من که نفهمیدم...تو سایت یکی از بچه ها گفته 15 درست بزنی میشی 5!اونوقت با این حساب من با 21 درست میشم 7؟7 هم بعیده بذاریم باز 6 هم خیلی خوبه....ولی فکر کن همون 5.2 درسته...چون اینجوری منطقی تره....
    10-15 نمره 4 16-22 نمره 5 23-28 نمره 6 29-35 نمره 7 و ..... فکر کنم این درست تر باشه....

به هر حال ممنون از راهنمایی تون....

پیروز باشید

Junior Member

سلام
    من 3 مرداد باید تو سنجش امتحان آکادمیک بدم.تا 20 تیر هم امتحانات دانشگاه رو دارم.از بهار پارسال هم که کلاسای IELTS که میرفتم تموم شد دیگه جدی نخوندم.کسی میتونه راهنایی کنه که تو این مدت کم چه جور برنامه ریزی کنم؟

شما تو این مدت به صورت مرتب و برنامه ریزی شده کتاب های کمبریج رو کار کن و اگه کسی رو داری چند روز در هفته هرچقدر میتونی speaking کار کن..رو تاپیک های موجود کار کن.
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)