صفحه 115 از 353 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

سلام دوستان. من قصد دارم شروع کنم واسه آیلتس بخونم. زبانم الان ضعیفه (در حد interchenge red) . لطفا" راهنماییم کنید. الان در حال حاضر لازمه استاد خصوصی بگیرم؟ من باید حدود 6.5 (حداقل) رو کسب کنم.
    یه جورایی عجله دارم. لطفا" من رو کامل راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط toktam2011 نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    شايد جاي سوالي كه ميپرسم اين بخش نباشد ولي چون جاي مناسبي براي طرح اين سوال پيدا نكردم به ناجار در اين بخش سوال خود را مطرح مي كنم
    براي كسي كه تا كنون هيچ كلاس زباني نرفته و در سطج مبتدي است جهت آماده شدن درمهارت Writing از سطح ابتدايي چه روش و چه منابعي را پيشنهاد مي كنيد نحوه مطالعه در خصوص اين مهارت بايد بر چه مبنايي باشد آيا مي توان از ابتدا به صورت self studyشروع كرد يا بايد به كمك معلم ايم مهارتها را آموخت
    ايا كتابهاي realمهارتWriting براي اين منظور مناسب هستند اين كتابها در 4 سطح بوده و در هر كتاب 16 درس د دو بخش ُsocial & travel و work & study وجود دارد
    منظورتون از سطح مبتدی از نظر زبان (در حالت کلی) هست یا از نظر امتحان آیلتس و مهارت هاش؟
    در هر دو صورت شما به معلم نیاز دارین، برای اینکه باید غلطهای گرامری، مفهومی، یا ساختاری شما (با توجه به امتحان آیلتس) گرفته بشه. اگه منظورتون از مبتدی مورد دوم بوده باشه، می تونین خودتون رو با کتاب و به صورت خودآموز جلو ببرین، ولی اگه اولی هست خیلی کار سختیه و ضمنا بستگی داره چقد زمان داشته باشین.
    به نظر من اگه فقط مشکلتون گرامر باشه، نهایتش دو جلسه کلاس خصوصی میخواین که همه ی مهارت ها رو بهتون بگه، ولی بعدش باید مثلا هفته ای یه بار پنج شیش تا رایتینگتون رو بدین براتون تصحیح کنن ( یا بذارین اینجا توی فروم مربوط به تصحیح رایتینگ) تا بتونین غلطهاتون رو درست کنین.
    در مورد کتاب ها بنده اطلاعی ندارم.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid67 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من قصد دارم شروع کنم واسه آیلتس بخونم. زبانم الان ضعیفه (در حد interchenge red) . لطفا" راهنماییم کنید. الان در حال حاضر لازمه استاد خصوصی بگیرم؟ من باید حدود 6.5 (حداقل) رو کسب کنم.
    یه جورایی عجله دارم. لطفا" من رو کامل راهنمایی کنید.
    قرمز رو باید تموم کنین، با یه نفر که زبان بلده ( نه معلم) کتاب قرمز رو تموم کنین، (حداقل) کمی هم از آبیه باید بخونین، بعد معلم خصوصی بگیرین تا مهارت ها رو به شما درس بده، حدودا توی 16 جلسه باید بتونه همه چی رو بهتون بگه (هر مهارت 5 جلسه)، یه جلسه هم اسپیکینگ رو فقط بهتون بگه سیستمش چطوریه و شما چطوری باید تمرین کنین.
    خیلی خیلی زیاد باید وقت بذارین برای خوندنتون، و تمرین کردنتون.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام

من 2 سال پیش ( می 2010) از طریق آیلتس تهران ثبت نام کردم و توی اصفهان امتحان دادم و نتایجش اینا بود:
    listening: 6.5
    reading: 6.0
    writing: 7.0
    speaking: 7.0
    overall band score: 6.5

توضیح این که من هیچوقت در عمرم کلاس زبان نرفتم و با این امتحان هم از قبلش آشنایی کامل نداشتم. توی جلسه امتحان listening تقریبا از دستم در رفت و برای reading هم به شدت وقت کم اوردم. فقط تونستم متنها رو یک دور سرسری بخونم و سوالات رو سرسری تر جواب بدم...

الان احتیاج به آیلتس جدید دارم برای July 21st هم در ارمنستان ثبت نام کردم. الان احساس می کنم Vocabulary من ضعیفه و یک نگاهی به کتاب 504 انداختم و دیدم حدود 60% کلمات رو بلد نیستم. 1100 هم تقریبا 70% ش رو بلد نیستم. ولی در کل speaking ام خوبه چون روزمره از انگلیسی استفاده می کنم در عمل reading ام هم خوبه اما برای امتحان نمیدونم واقعا چرا زمان بندیش اینطوریه. درک نمی کنم. به نظر شما توی فرصت یک ماهه ای که دارم چه چیزی رو مطالعه کنم؟

Junior Member sanaz_f آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط integer نمایش پست ها
    سلام

من 2 سال پیش ( می 2010) از طریق آیلتس تهران ثبت نام کردم و توی اصفهان امتحان دادم و نتایجش اینا بود:
    listening: 6.5
    reading: 6.0
    writing: 7.0
    speaking: 7.0
    overall band score: 6.5

توضیح این که من هیچوقت در عمرم کلاس زبان نرفتم و با این امتحان هم از قبلش آشنایی کامل نداشتم. توی جلسه امتحان listening تقریبا از دستم در رفت و برای reading هم به شدت وقت کم اوردم. فقط تونستم متنها رو یک دور سرسری بخونم و سوالات رو سرسری تر جواب بدم...

الان احتیاج به آیلتس جدید دارم برای July 21st هم در ارمنستان ثبت نام کردم.به نظر شما توی فرصت یک ماهه ای که دارم چه چیزی رو مطالعه کنم؟
    دوست عزیز،با توجه به توضیحاتی که دادین بهترین کار این هستش که روی تکنیک ها و نوع سوالات آیلتس مهارت پیدا کنید.و منبع خوب برای نوع سوالات
    می تونه کتاب های cambridge practice test for ielts باشه بخصوص شماره 5 الی 8
    در مورد تکنیک ها،کتاب های زیادی وجود داره اما برای زمان کوتاه فکر می کنم new insight to ielst بهترین گزینه باشه.چون در مورد هر 4 skill توضیحات خوبی رو داره.موفق باشید.

Junior Member

خانم sanaz_f از راهنماییتون ممنونم. نظر شما اینه که من نیازی به مطالعه Vocabulary ندارم و فقط به تکنیک ها بپردازم؟ راستش من فکر می کنم این بار با آشنایی که به امتحان دارم از پس Speaking به خوبی بر میام اما باور ندارم توی اون زمان کوتاه بتونم Reading رو درست و حسابی جواب بدم! واقعا مگر تکنیک چی کار می کنه؟!!

Junior Member sanaz_f آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط integer نمایش پست ها
    خانم sanaz_f از راهنماییتون ممنونم. نظر شما اینه که من نیازی به مطالعه Vocabulary ندارم و فقط به تکنیک ها بپردازم؟ راستش من فکر می کنم این بار با آشنایی که به امتحان دارم از پس Speaking به خوبی بر میام اما باور ندارم توی اون زمان کوتاه بتونم Reading رو درست و حسابی جواب بدم! واقعا مگر تکنیک چی کار می کنه؟!!
    دوست عزیز،دونستن تکنیک های reading دقیقا به شما کمک می کنه که در زمان صرفه جویی بشه و بتونید نتیجه دلخواه رو بگیرید .البته که تمرین مداوم با دونستن تکنیک ها روی سرعت پاسخگویی شما تاثیر مثبت داره.بعنوان مثال اگر شما برای پاسخگویی به سوالات reading استراتژی از پیش تعیین شده ای رو داشته باشید و قبلا هم بارها اون رو تکرار کرده باشید،سرجلسه امتحان بخوبی می دونید که به چه شکل به سوالات پاسخ بدید .و چون هدف درک کلی متن هست و دونستن همه لغات لازم نیست ،بنابر این بهتره زمان بیشتری رو به تمرین اختصاص بدید،به نظر من ،تمرین کردن skim , scan , through out
    در reading بسیار کمک می کنه .

در مورد لغات،خوب به هر حال شما هر چقدر لغات بیشتری بدونید بهتره .اما مهمتر اینه که از لغاتی که بلد هستید بتونید استفاده کنید،بنابراین با توجه به این که شما نمرات تقریبا خوبی داشتید و با درنظر گرفتن این بازه زمانی کمی که شما گفتین زیاد نمیشه رو یادگیری لغات جدید وقت گذاشت .
    اما با مطالعه نمونه سوالات با لغاتی که بیشتر تکرار میشن آَشنا می شید و می تونه حتی مرور خوبی هم باشه.موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد تجارت الکترونیک - دانشگاه شیراز

بچه ها من پارسال آیلتس دادم تو اصفهان و 6.0 شدم کلاً. چند مدت تمرین کردم تو این 1 ساله به خصوص از نظر vocab خوب کار کردم. رایتینگ و اسپیکینگم خوبه (در حد 7 و شاید کمی بهتر) ولی ریدینگ و لیستنینگ نه زیاد (در حد همون 6) فکر می کنید تو 2 ماه مونده به امتحان رو این دوتا بیشتر وقت بذارم می تونم 7 بشم یا 2 ماه کمه؟ روزی چند ساعت و چه منبعی را غیر از کمبریج 1 تا 8 پیشنهاد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط xempie نمایش پست ها
    بچه ها من پارسال آیلتس دادم تو اصفهان و 6.0 شدم کلاً. چند مدت تمرین کردم تو این 1 ساله به خصوص از نظر vocab خوب کار کردم. رایتینگ و اسپیکینگم خوبه (در حد 7 و شاید کمی بهتر) ولی ریدینگ و لیستنینگ نه زیاد (در حد همون 6) فکر می کنید تو 2 ماه مونده به امتحان رو این دوتا بیشتر وقت بذارم می تونم 7 بشم یا 2 ماه کمه؟ روزی چند ساعت و چه منبعی را غیر از کمبریج 1 تا 8 پیشنهاد می کنید؟
    سلام دوست عزیز. از اونجایی که میگی رایتینگ و اسپیکینگت خوبه پس احتمالآ نحوه ی تست زنی برای ریدینگ و لیسنینگ رو خوب بلد نیستی که نمره ات رو پایین میاره. پیشنهاد میکنم واسه هرکدوم فقط 2 جلسه استاد خصوصی بگیر تا نحوه ی تست زنی رو بهت یاد بده .خیلی راحت نمره ات رو میاره بالا. واسه تقویت اونها هم میتونی روزنامه اینگلیسی و فیلم با زیرنویس انگلیسی نگاه کنی. تو 2 ماه 7 که هیچی ، میتونی نمره ات رو به 8 هم برسونی.نگران نباش. موفق باشی
    ای در پناه لطف یزدان جاویدان ایراااااااان

Junior Member moght آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام دوستان.من تقریبا با امتحانات آزمایشی نمرم حدود 6.5 تا 7 هست.میخوام سپتامبر امتحان اصلی بدم.میخوام تا جای ممکن نمرم بالاتر بره.کاملا هم بیکارم.از دوستانی که نمرات بالایی دارن میخوام راهنماییم کنن.الان دارم voc for IELTS رو تموم میکنم.کتاب insight into IELTS رو تازه شروع کردم.لیسنینگ هم ضعف دارم.منتظر راهنمایی های طلایی شما عزیزان هستم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)