صفحه 12 از 353 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Member england آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    APU / IT

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

من 20 روز دیگه آکادمیک توی آیلتس تهران دارم. میشه تو این مدت فقط روی (Reading, Writing, Listening) کار کنیم و در یه هفته‌ای که بعد از اون امتحان Speaking داریم روی اسپیکینگ کار کنیم؟ یعنی آیا کنار گذاشتن یه هفته فشرده کافی هست تا بتونی واسه اسپیکینگ کار کنی؟

بستگی به سطح شما داره اگه سطحت خوبه که یک هفته آخر میتونی فشرده کل تاپیک های موجود رو کار کنی و آماده بشی.اگرم سطحت پاعینه که متاسفانه یک هفته تاثیری نداره.
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

Junior Member

دانش زبان من مقداري از كتابهاي دبيرستان و دانشگاه فراتر است و هدف من نمره 6 در ielts جنرال است و 6 ماه هم وقت دارم به نظر شما چه برنامه اي براي مطالعه داشته باشم با توجه به اينكه تمايل دارم خودم مطالعه كنم از چه كتابهايي بايد شروع كنم

ApplyAbroad Veteran

سلام
    من حدود 1سال وقت دارم واسه دادن امتحان آيلتس
    در رايطه با ليسنينگ اگه از الان بخوام کمبريج کار کنم به نظر شما تستا حروم نميشه؟
    اين کتابا اون جور که از فروم فهميدم سطحمونو نشون ميدن و ماه هاي آخر بايد زد.مني که الان فقط ميخوام ليسنينگمو قوي کنم به نظرتون بايد کمبريج کار کنم يا کتابايي مثل اون وجود داره؟
    راديو ها هم معمولا script ندارن.واسه همين فکر ميکنم اگه کتابي واسه ليسنينگ به لهجه بريتيش موجود باشه خيلي مفيد تره
    سطحمم تو مايه هاي آبيه اينترچنج هست(level2) يه جوراي intermediate هستم!

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

امید جان اون تست ها رو نزن الان
    کلی کتاب برای آیلتس هست
    من الان متاسفانه اسمهاشون یادم نیست (امیدوارم بچه ها اسم هاشون رو بهت بگن)
    اما از من میشنوی تست های کمبریج رو براز برای آخر کار

Junior Member

سلام به همه
    می دونم که همتون حرفه ای هستید و خیلی وقته که شروع کردید ولی من نمی دونم از کجا و چطور شروع کنم.
    من سطح زبانم متوسطه.
    شاید اگه تو آزمون شرکت کنم نمره 4 بیارم
    و 12 آذر برای آیلتس ثبت نام کردم.
    در حال حاضر با کتاب 504 و فلش کارت 1100 بارون شروع کردم.
    البته خیلی سخته این کلمات رو به خاطر سپرد و برای همین من از جعبه لایتنر استفاد می کنم و خب خیلی وقت براش صرف می کنم. یک طرف کاغذ لغت رو می نویسم طرف دیگه syn و معنی فارسی و یک جمله مثال براش می زنم.
    ولی خیلی سخته خیلی با کار تمام وقتی که دارم خیلی سخت بهش می رسم روزی 10 تا لغت از فلش کارتها رو می خونم و باید نمره 6.5 بیارم.

کسایی که تو مراحل بالاتری هستند ممکنه کمکم کنید که چه کنم. امکان شرکت تو کلاس بخصوصی رو هم ندارم.
    کتاب Insight to IELTS و Cambrige هم دارم. ولی فکر کردم اگه 1100 و 504 رو تموم کنم و بعد اونها رو شروع کنم شاید مفید تر باشه اگه ممکنه راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط striver
    سلام به همه
    می دونم که همتون حرفه ای هستید و خیلی وقته که شروع کردید ولی من نمی دونم از کجا و چطور شروع کنم.
    من سطح زبانم متوسطه.
    شاید اگه تو آزمون شرکت کنم نمره 4 بیارم
    و 12 آذر برای آیلتس ثبت نام کردم.
    در حال حاضر با کتاب 504 و فلش کارت 1100 بارون شروع کردم.
    البته خیلی سخته این کلمات رو به خاطر سپرد و برای همین من از جعبه لایتنر استفاد می کنم و خب خیلی وقت براش صرف می کنم. یک طرف کاغذ لغت رو می نویسم طرف دیگه syn و معنی فارسی و یک جمله مثال براش می زنم.
    ولی خیلی سخته خیلی با کار تمام وقتی که دارم خیلی سخت بهش می رسم روزی 10 تا لغت از فلش کارتها رو می خونم و باید نمره 6.5 بیارم.

کسایی که تو مراحل بالاتری هستند ممکنه کمکم کنید که چه کنم. امکان شرکت تو کلاس بخصوصی رو هم ندارم.
    کتاب Insight to IELTS و Cambrige هم دارم. ولی فکر کردم اگه 1100 و 504 رو تموم کنم و بعد اونها رو شروع کنم شاید مفید تر باشه اگه ممکنه راهنمایی کنید.
    درود جناب striver

البته با اجازه ی برو بچه های پیشکسوت این بخش و همچنین مدیر عزیز!

striver عزیز امیدوارم مثل ID که انتخاب کردی کوشا باشی ;D

واسه آکادمیک ثبت نام کردی دیگه؟ چون نگفته بودی میپرسم.
    شما چون میگی سطح زبانم متوسطه من یه سری پیشنهاد ارائه میکنم خدمتتتون؛ اگه خوشتون اومد و بچه های دیگه هم تایید کردند میتونید انجام بدین.

1. حدود 4 ماه وقت دارین، پیشنهاد میکنم که کتاب UNDERSTANDING AND USING ENGLISH GRAMMAR (by Betty Schrampfer Azar) (Third Edition)with answer key تهیه کنید (3500 تومنه و آبی رنگه)/ گرامرتون رو قدم به قدم باهاش rebuild کنید؛ ضمنا در این حین لغات 504 رو هم مرور کنین (به نظر من 1100 رو بذار کنار، آخرش اگه وقت زیاد داشتی اونو شروع کن، چون فقط لغات 504 رو بیشتر احتیاج دارین) شما اگه حدود 30 روز واسه ی این دوتا (گرامر+لغات 504) میتونید تازه خودتون واسه یه Big Challenge ;D آماده کنید.

2. من خودم 2.5 ماه تو کلاس های جهاد دانشگاهی (نبش گاندی جنوبی/Tell: 88797246_88785235) شرکت کردم که از طرف بچه های همین فروم بهم پیشنهاد شد؛ رفتم یه تست Placement از من گرفته شد (چون من یه چند روزی دیر اقدام کردم بودم نتوستم همه ی مهارتها رو امتحان بدم، استاد جسمانی یه موضوع دادند Task 2 Writting نوشتم و مستقیم رفتم سر کلاس های آیلتس. (من که خیلی راضی بودم از کلاسهاش)

3. شما اگه نمی خوایین برین سر هیچ کلاس آمادگی آیلتس، فکر میکنم یه کوچولو بیشتر مخصوصا تو بخش رایتینگ اذیت میشید تا Frame کار دستتون بیاد.

4. اگه کلاس رفتین که بهتون میگن چه کتابهایی باید تهیه کنید ولی اگه نرفتین به غیر از insight و cambridge1-6 بد نیست که کتابهای

Focus on IELTS/ IELTS Test Builder 2/ IELTS Practice Test Plus 1 رو برای آمادگی بیشتر و بهتر آشنا شدن با نحوه ی امتحان دادن، تهیه کنید.

امیدوارم مفید بوده باشه! یه کم شلوغ شد! ببخشید!!!

پیروز باشین!

rkhani
    Guest

با سلام .من از خدمت دوستان عزیز یک راهنمایی می خواستم و اینکه من 2 ماه دیگه آزمون IELTS دارم و سطح زبانم هم در حدیه که فکر کنم الان بتونم نمره بین 5 تا 6 رو بگیرم. حالا می خواستم بدونم اگر بخوام نمرم بیشتر بشه تو این مدت چه چیزای رو بخونم و چه برنامه ای داشته باشم .البته دوستان خیلی منابع گفتن ولی از همه بهتر به نظرتون کدوما هست که جمع و جور هم باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanhajavi
    درود جناب striver

البته با اجازه ی برو بچه های پیشکسوت این بخش و همچنین مدیر عزیز!

striver عزیز امیدوارم مثل ID که انتخاب کردی کوشا باشی ;D

واسه آکادمیک ثبت نام کردی دیگه؟ چون نگفته بودی میپرسم.
    شما چون میگی سطح زبانم متوسطه من یه سری پیشنهاد ارائه میکنم خدمتتتون؛ اگه خوشتون اومد و بچه های دیگه هم تایید کردند میتونید انجام بدین.

1. حدود 4 ماه وقت دارین، پیشنهاد میکنم که کتاب UNDERSTANDING AND USING ENGLISH GRAMMAR (by Betty Schrampfer Azar) (Third Edition)with answer key تهیه کنید (3500 تومنه و آبی رنگه)/ گرامرتون رو قدم به قدم باهاش rebuild کنید؛ ضمنا در این حین لغات 504 رو هم مرور کنین (به نظر من 1100 رو بذار کنار، آخرش اگه وقت زیاد داشتی اونو شروع کن، چون فقط لغات 504 رو بیشتر احتیاج دارین) شما اگه حدود 30 روز واسه ی این دوتا (گرامر+لغات 504) میتونید تازه خودتون واسه یه Big Challenge ;D آماده کنید.

2. من خودم 2.5 ماه تو کلاس های جهاد دانشگاهی (نبش گاندی جنوبی/Tell: 88797246_88785235) شرکت کردم که از طرف بچه های همین فروم بهم پیشنهاد شد؛ رفتم یه تست Placement از من گرفته شد (چون من یه چند روزی دیر اقدام کردم بودم نتوستم همه ی مهارتها رو امتحان بدم، استاد جسمانی یه موضوع دادند Task 2 Writting نوشتم و مستقیم رفتم سر کلاس های آیلتس. (من که خیلی راضی بودم از کلاسهاش)

3. شما اگه نمی خوایین برین سر هیچ کلاس آمادگی آیلتس، فکر میکنم یه کوچولو بیشتر مخصوصا تو بخش رایتینگ اذیت میشید تا Frame کار دستتون بیاد.

4. اگه کلاس رفتین که بهتون میگن چه کتابهایی باید تهیه کنید ولی اگه نرفتین به غیر از insight و cambridge1-6 بد نیست که کتابهای

Focus on IELTS/ IELTS Test Builder 2/ IELTS Practice Test Plus 1 رو برای آمادگی بیشتر و بهتر آشنا شدن با نحوه ی امتحان دادن، تهیه کنید.

امیدوارم مفید بوده باشه! یه کم شلوغ شد! ببخشید!!!

پیروز باشین!
    خیلی ممنون از راهنماییتون. من برای آیلتس آکادمیک ثبت نام کردم. همون طور که پیشنهاد دادین تمرکزم رو گذاشتم رو 504 و کتاب گرامر هم شنبه به دستم میرسه آخه من به علت کارم تو شهر و اینا که زندگی نمی کنم و یکی از دوستام کتاب رو برام می فرسته. امیدوارم بتونم یک ماه تمرکزم رو روی این دوتا بزارم و برای موارد بعدی بیام و دوباره ازتون کمک بگیرم.

ApplyAbroad Veteran

سلام
    حدود 1سال وقت دارم واسه آيلتس
    در رايطه با ليسنينگ اگه از الان کمبريج کار کنم به نظر شما تستا حروم نميشه؟
    اين کتابا اون جور که از فروم فهميدم سطحمونو نشون ميدن و ماه هاي آخر بايد زد.مني که الان فقط ميخوام ليسنينگمو قوي کنم به نظرتون بايد کمبريج کار کنم يا کتابايي مثل اون وجود داره؟راديو ها هم معمولا script ندارن.
    سطحمم تو مايه هاي آبيه اينترچنج هست(level2) يه جورايی intermediate هستم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)