صفحه 13 از 353 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط rkhani
    کسی نمی تونه منو راهنمایی کنه؟
    روزی 1 ساعت LISTENING کار کن از هر کتابی که دوست داری فقط گوش کن حتی اگه وقت نداری تمرینشو حل کنی...2-3روز در هفته هرچند ساعت که میتونی SPEAKING بایکی تمرین کن. کتاب های CAMBRIDGEرو هم هر6تاشو با برنامه ریزی روزانه بسته به زمانی که داری تا امتحان کارکن.برای 2ماه اینا خوبه.

نکته مهم اینه که اینجور سوال ها خیلی کلیه چون برنامه کاری و زمانی شما مشخص نیست و همه اینا بستگی داره به اینکه شما چقدر روزانه وقت داری..دانشجوعی؟شاغلی؟هردو؟ 2تا بچه داری؟.....میبینی که خیلی شرایط فرق میکنه.اگه وقتت خیلی آزاد باشه یه جور میشه بهت برنامه داد اگه نه که کلا جور دیگه باید کارکنی.
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

rkhani
    Guest

با تشکر، من وقتم نسبتا" آزاده و میتونم وقت بذارم. فقط یه کم گیجم و نمیدونم دقیقا" چه منابعی رو، به چه ترتیب و با چه تقدمی باید بخونم که بیشترین نتیجه رو توی این زمانی که دارم بگیرم. یه سوال دیگه هم داشتم. کسی میتونه بهم بگه این pack آیلتس که توی این تبلیغ بالای سایت میاد، چطوره؟ چون من نمیدونم این سرفصلهایی که اونجا گذاشته چطورن؟ ممنون از راهنمایی تون.

از دوستان آشنا با ایلتس چند سوال دارم
    بچه ها یک سوال آیا این تاریخهای IELTS که پرشده باز می شود و اگر میشه کی؟
    کسی می دونه کیفیت مشهد چطوره و چرا نمره های مشهد اینقدر پایینه؟ من توی سایت مشد نمره ها را دیدم بسیار پایین بود
    و من که ترجیجا می خوام تا نوامبر امتحان بدم برم کجا بهتره آیا امیدی هست سنجش باز شه تاریخهایی که پر شده الان؟, کیفیت ایلتس تهران بهتره؟
    و یک نکته دیگه سوال اینه که منی که تا حالا هرچی خوندم IBT مراجعش بوده از چی شروع کنم برای IELTS و
    آیا واقعا گرفتن 7 از ایلتس راحتتره تا 100 از IBT?
    شرمنده زیاد سوال پرسیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rkhani
    با تشکر، من وقتم نسبتا" آزاده و میتونم وقت بذارم. فقط یه کم گیجم و نمیدونم دقیقا" چه منابعی رو، به چه ترتیب و با چه تقدمی باید بخونم که بیشترین نتیجه رو توی این زمانی که دارم بگیرم. یه سوال دیگه هم داشتم. کسی میتونه بهم بگه این pack آیلتس که توی این تبلیغ بالای سایت میاد، چطوره؟ چون من نمیدونم این سرفصلهایی که اونجا گذاشته چطورن؟ ممنون از راهنمایی تون.
    به نظر من دو ماه وقت خوبيه اگر الان سطحتون 6 هست. به نظرم بيشتر روي نقاط ضعفتون كار كنيد. كتاب Focus on IELTS به خيلي خوبه هم Skills و هم خود كتاب اصلي البته يك كتاب Teachers هم داره. ن كلا شامل 20 unit كه ميتونه به كارتون برنامه بده. مثلا هر روز يك يونيت خوبه. از طرف ديگه به نظر من Listening از همه مهارت ها مهم تره چون هم باعث ميشه لغات زيادي ياد بگيريد و هم ساختار هاي مختلف جمله را آشنا ميشد و هم تلفظ لغات رو ياد ميگيريد يعني Speaking و Writing رو هم خود به خود تقويت ميكنه مخصوصا كتاب Focus on IELTS خيلي اين موضوع رو جالب پوشش داده يعني تو ليسنيگ هاش سعي ميكنه شما رو بطور كامل با يك موضوع خاص آشنا كنه هم لغات مهم و هم ساختارهاي مختلف جمله به علاوه كلي تميرن و مثال و قواعد گرامري مفيد رو هم داره. علاوه بر كتاب يك ديكشنري جوب ميتونه سرعت كارتون رو خيلي بالا ببره من خودم از نرم افزار Cambridge Advanced Learner's Dictionary استفاده مي كنم كه واقعا عالي هست.
    Freedom is not Free

كاربر گرامي

اولا من فكر نميكنم شعور افراد بستگي به دانشگاه محل تحصيل آنها داشته باشد. شما كه خود مدعي لياقت و سواد و شعور و كمالات هستيد چرا اين جور گستاخانه آبروي افراد را به بازي مي گيريد و به خود اجازه مي دهيد كه نه تنها دانشگاه محل تحصيل كاربران را حدس بزنيد كه حتي بدترين بي احترامي ها را نسبت به دانشجوبان دانشگاههاي آزاد و پيام نور انجام دهيد. همگي ما به دور از لهجه وزبان و شهر و رشته تحصيلي به يك هدف اينجا جمع شده ايم و آن در اختيار قرار دادن معلومات همديگر بدون هيچ چشم داشتي است و در اين راه مديران اين مجموعه كه از زحمت كش ترين اعضا هستند بيشترين حق را گردن امثال من و شما دارند . بنابراين قبل از هرگونه پيش داوري پيشنهاد ميكنم كمي انصاف به خرج دهيد.

من به عنوان يكي از كاربراني كه چيزي نزديك به 1 سال از عضويتم در سايت مي گذرد و موفقيتم (از شركت در آزمون آيلتس گرفته تا انتظارم براي clearance) را مديون اين وب سايت و كمك اعضا، مديران و دوستان عزيزم مي دانم متاسفانه احساس مي كنم كه شما راهي عجولانه را براي پاسخ گرفتن به سئوالاتتان در پيش گرفته ايد. شما حتي كمي حوصله به خرج نمي دهيد كه پست هاي قبلي را قبل از ايجاد پست جديد مطالعه كنيد كه بي دليل حجم پستهاي ارسالي زياد نشود. اگر مديران محترم زحمت مطالعه و سازمان دهي اين پست ها را به خود ندهند آن قدر تعداد اين پستها روز به روز افزوده مي شود كه شما در انبوهي از پستهاي مفيد و غير مفيد، تكراري و غير تكراري گم مي شويد و خود شما داد اعتراض سر ميدهيد كه چرا هيچ نظارتي روي مطالب وجود ندارد.

اما در مورد نظر خواهي تان:
    من به عنوان يكي از كاربران فعال بخش آيلتس متاسفانه نمي توانم حق را به شما بدهم.
    تا جايي كه من ميدانم شما 2 پست در اين فروم ايجاد كرديد اولي در مورد مجموعه لغات آيلس كمبريج بود كه ابتدا توسط آقاي Behrang بسته شد اما دوباره بنا به صلاحديد مدير بخش آيلتس باز شد و حتي خود ايشان كتابهايي را براي دانلود در اختيارتان قرار دادند.
    در مورد شرايط برگزاري آزمون آيلتس فقط كافي بود كمي فروم را جستجو كنيد بيشتر از دهها عنوان مطلب در اين مورد وجود داشت از كيفيت پخش Listening سر جلسه تا نحوه ربپورت كارنامه ها. مشكل اينجاست كه ما ايراني ها ياد گرفته ايم كه همه چيز را حاضر آماده بخواهيم. حجم اين مطالب به قدري زياد بود كه براي استاد كردن يك فرد كاملا بي اطلاع از اين آزمون كافي به نظر مي رسيد چه برسد به شما كه ادعاي پيش كسوتي در اين آزمون و آشنايي با آن را هم در كارنامه داريد. مگر امثال مايي كه در اين آزمون موفق شديم رفرانس ديگري براي آشنايي با شرايط و نحوه برگزاري آزمون در اختيار داشتيم؟ كافي بود كمي فروم را جستجو كنيد.
    در مورد تاپيك آخرتون هم محض اطلاعتون بايد عرض كنم كه در آزمون آيلتس شما تمامي كلمات پاسخنامتون بايد با حروف بزرگ شروع بشوند در پاسخنامه چيزي به اسم اول يا وسط جمله وجود نداره. "تمامي كلمات بايد با حروف بزرگ شروع شوند". اين به وفور در پستها تاكيد شده. از شما با اين همه تخصص بعيده اين را ندونيد يا شايد تا الان پاسخنامه اين آزمون را از نزديك نديديد!!!! پس متوجه شديد كه سئوال شما كاملا بي مورد بوده و دليلي نداشته براي آن يك تاپيك جديد ايجاد بشود چون شما حرف يا سئوال جديدي نداشتيد.

من به عنوان يك كاربر معمولي اين سايت براي شما متاسفم كه با يدك كشيدن اسم مهندس اين چنين كلماتي را كه شايسته قشر تحصيل كرده اي كه فردا قرار است نماينده ايرانيان در دنيا باشد را به زبان مي رانيد.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

Member england آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    APU / IT

نقل قول نوشته اصلی توسط shabe mahtabi
    از دوستان آشنا با ایلتس چند سوال دارم
    بچه ها یک سوال آیا این تاریخهای IELTS که پرشده باز می شود و اگر میشه کی؟
    کسی می دونه کیفیت مشهد چطوره و چرا نمره های مشهد اینقدر پایینه؟ من توی سایت مشد نمره ها را دیدم بسیار پایین بود
    و من که ترجیجا می خوام تا نوامبر امتحان بدم برم کجا بهتره آیا امیدی هست سنجش باز شه تاریخهایی که پر شده الان؟, کیفیت ایلتس تهران بهتره؟
    و یک نکته دیگه سوال اینه که منی که تا حالا هرچی خوندم IBT مراجعش بوده از چی شروع کنم برای IELTS و
    آیا واقعا گرفتن 7 از ایلتس راحتتره تا 100 از IBT?
    شرمنده زیاد سوال پرسیدم
    اگه پیغام More Seats Soon زده باشه هر 5 روز یه بار باز میشه. این در حالتیه که آیلتس (تهران) منتظره ببینه کسانی که ثبت نام کردن قبض رو می‌فرستن یا نه.
    من که توی آیلتس تهران امتحان دادم و راضی هم هستم. نظم و ترتیب بیشتری داره. شما می‌تونید برای نوامبرش ثبت نام کنید.
    برای راه افتادن توی آیلتس از کتاب‌های 5 و 6 کمبریج استفاده کنید و لغات مهمش رو هم دربیارید. همچنین برای تقویت لغاتتون از فلش‌کارت‌های Essential words for toffel استفاده کنید بد نیست. کتاب Insight into Ielts یا Focus on Ielts رو وقت کردید بگیرید.

درود به همه

من یه سوال در مورد Writing Task 2 دارم؛ از بر و بچه های اهل فن، به ویژه سه سوت آیلتس نفله کن ها؛ صمیمانه درخواست میشه به سوال این جانب یه پاسخ ردیف بدند. 8)

من شروع کردم از این موضوعاتی که برای شما از امتحان های قبل جمع آوری کردم و در "ایجاد پایگاه داده Writing" برای شما واسه دانلود گذاشتم؛ به انشا نوشتن.

در موضوع اولی:

In the present age, it is no longer necessary to use animal-derived products, for example food, clothes or medicine. To what extent do you agree or disagree?

من با این موضوع مخالفم؛ اصول اینجوریه که برای نوشتن Introduction باید با Topic Sentence شروع کنیم؛ Topic Sentence هم با Paraphrase کردن تاپیک داده شده بوجود میاد؛ حالا من که با اصل موضوع مخالفم و میخوام دلایلم رو بگم؛ در paraphrase همه چی رو میتونیم عوض کنیم ولی نباید به معنی لطمه ای بخوره!!! چطور میتونم با یه پارادوکس تابلو نوشتم رو شروع کنم؟؟؟ (یعنی بیام موضوعی که میخوام ردش کنم رو paraphrase کنم و بعد ساپورت و ...؟؟؟؟؟؟ :-\

Junior Member honestbud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor: azad un, civil. ms:hydraulic

با سلام
    میخواستم بدونم لغات کتاب 504 رو هر کی مخونه یادش میره سریع یا فقط من اینطوریم!!؟؟ :'(
    لغاتی رو که قبل از خوندن کتاب بلد بودم که هیچی ولی بیشتر از 50% اونهایی که بلد نبودم رو از یاد میبرم.اون هم به سرغت.مثلا یه روزه.
    چاره چیه؟
    آیا کسی هست که مثل من باشه؟
    و یه سوال دیگه، : با توجه به تلفظ انگلیسی در آزمون آیلتس تلفظ کتاب 504 انگلیسیه یا آمریکایی؟
    Every success has been a dream at the beginning

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid88
    ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه
    بهتون پیشنهاد میکنم اگه یک سال وقت دارین فعلاً سراق لیسنینگ کمبریج نرین. شروع کنین به Passive Listening. ترجیحاً با British Accent و Australian Accent . برای این کار هم Podcast های ABC News برای لهجه استرالیایی و BBC News برای انگلیسی رو پیشنهاد میکنم که خیلی راحت میشه از سایتاشون دانلود کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanhajavi
    درود به همه

من یه سوال در مورد Writing Task 2 دارم؛ از بر و بچه های اهل فن، به ویژه سه سوت آیلتس نفله کن ها؛ صمیمانه درخواست میشه به سوال این جانب یه پاسخ ردیف بدند. 8)

من شروع کردم از این موضوعاتی که برای شما از امتحان های قبل جمع آوری کردم و در "ایجاد پایگاه داده Writing" برای شما واسه دانلود گذاشتم؛ به انشا نوشتن.

در موضوع اولی:

In the present age, it is no longer necessary to use animal-derived products, for example food, clothes or medicine. To what extent do you agree or disagree?

من با این موضوع مخالفم؛ اصول اینجوریه که برای نوشتن Introduction باید با Topic Sentence شروع کنیم؛ Topic Sentence هم با Paraphrase کردن تاپیک داده شده بوجود میاد؛ حالا من که با اصل موضوع مخالفم و میخوام دلایلم رو بگم؛ در paraphrase همه چی رو میتونیم عوض کنیم ولی نباید به معنی لطمه ای بخوره!!! چطور میتونم با یه پارادوکس تابلو نوشتم رو شروع کنم؟؟؟ (یعنی بیام موضوعی که میخوام ردش کنم رو paraphrase کنم و بعد ساپورت و ...؟؟؟؟؟؟ :-\

ببينيد نوشتن انشا در آيلتس فرمت خاصي دارد. اصولا اين انشا ها را به دو دسته مهم مي توان تقسيم بندي كرد.
    الف) One - way : كه شامل به ترتيب مقدمه ، بادي 1 ، بادي 2 ، بادي 3 و در نهايت نتيجه گيري مي شود. شما در اين مدل انشاها حق مخالفت با موضوع داده شده را نداريد و صرفا بايد دلايلي در پذيرش آن عنوان كنيد. مانند :
    Tv is very harmfull for the health of children, why ?

ب) Two - way : در اين مدل انشاها نويسنده نظر شخصي اش را عنوان مي كند اما اصراري در پذيرش آن از سمت شما ندارد . به عبارت ديگر شما را به challenge دعوت ميكند تا بتوانيد ديدگاه خودتان را بيان كنيد. معمولا در اين فرم انشاها آخرش از شما مي پرسد Do you agree or Disagree?
    فرمت اين مدل انشاها معمولا به صورت زير است :
    مقدمه : در پاراگراف اول مقدمه اين نوع انشاها شما به نوعي دوباره مبحث مورد نظر نويسنده را تكرار مي كنيد بدون توجه به اينكه آيا خودتان موافقيد يا مخالف. در پاراگراف دوم كه مي توانيد با جمله .......... How ever, there is a controversy as to whether بيان پارادوكس را شروع مي كنيد.
    بادي 1) نظر گروه موافق سئوال
    بادي 2) نظر گروه مخالف سئوال
    نتيجه گيري: نظر خودتان
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)