صفحه 14 از 353 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط honestbud
    با سلام
    میخواستم بدونم لغات کتاب 504 رو هر کی مخونه یادش میره سریع یا فقط من اینطوریم!!؟؟ :'(
    لغاتی رو که قبل از خوندن کتاب بلد بودم که هیچی ولی بیشتر از 50% اونهایی که بلد نبودم رو از یاد میبرم.اون هم به سرغت.مثلا یه روزه.
    چاره چیه؟
    آیا کسی هست که مثل من باشه؟
    و یه سوال دیگه، : با توجه به تلفظ انگلیسی در آزمون آیلتس تلفظ کتاب 504 انگلیسیه یا آمریکایی؟
    سلام

قرار نیست که لغتی رو حفظ کنی؛ پس من اون همه توضیح برای آمادگی واسه امتحان برای شما گفتم [size=10pt][size=10pt][size=10pt]= [/size][/size][/size]قصه ی حسن کرد شبستری؟؟؟؟ یا شنگول و منگول :-\ :-\ :-\
    شما میبایستی هر لغت 504 + مترادفش + هر لغتی که از روی در و دیوار خوندی باید در مکالمه هایی که قبلا بهتون توضیح داده بودم استفاده کنید!!!

فقط کتاب 504 فقط و فقط بدرد یادگیری لغات میخوره؛ من فلش کارتشو گرفتم، CD نداشت؛ شما که کتابشو گرفتی باید بگم که اون CD واسه اینه که مثلا تو حال نداری به فونتیک کلمه یه نگاه بندازی و یا اینکه شک داری در مورد تلفظ یه کلمه، رجوع می کنی به CD مشکلت حل میشه؛ گمونم یکی از بچه ها میگفت هر 2 تلفظ امریکن - بریتیش رو میگه؛ شما فایلهای صوتی همین کتاب رو انتقال بده به ipod یا هر چی که داری گوش بده! حفظ نکن لطفا!!! چون دردی و دوا نمیکنه؛ یه چند بار کلمه رو تو مکالمه استفاده کنی؛ خودش تشریف میبره به حافظه ی بلند مدت.

دوستان یه عنایتی هم به پست بالایی من داشته باشید دیگه ؟؟؟ بابا پوسیدم اینقدر منتظر جواب موندم!!!! :-\

نقل قول نوشته اصلی توسط mana_ni
    ببينيد نوشتن انشا در آيلتس فرمت خاصي دارد. اصولا اين انشا ها را به دو دسته مهم مي توان تقسيم بندي كرد.
    الف) One - way : كه شامل به ترتيب مقدمه ، بادي 1 ، بادي 2 ، بادي 3 و در نهايت نتيجه گيري مي شود. شما در اين مدل انشاها حق مخالفت با موضوع داده شده را نداريد و صرفا بايد دلايلي در پذيرش آن عنوان كنيد. مانند :
    Tv is very harmfull for the health of children, why ?

ب) Two - way : در اين مدل انشاها نويسنده نظر شخصي اش را عنوان مي كند اما اصراري در پذيرش آن از سمت شما ندارد . به عبارت ديگر شما را به challenge دعوت ميكند تا بتوانيد ديدگاه خودتان را بيان كنيد. معمولا در اين فرم انشاها آخرش از شما مي پرسد Do you agree or Disagree?
    فرمت اين مدل انشاها معمولا به صورت زير است :
    مقدمه : در پاراگراف اول مقدمه اين نوع انشاها شما به نوعي دوباره مبحث مورد نظر نويسنده را تكرار مي كنيد بدون توجه به اينكه آيا خودتان موافقيد يا مخالف. در پاراگراف دوم كه مي توانيد با جمله .......... How ever, there is a controversy as to whether بيان پارادوكس را شروع مي كنيد.
    بادي 1) نظر گروه موافق سئوال
    بادي 2) نظر گروه مخالف سئوال
    نتيجه گيري: نظر خودتان
    ممنون از جوابت mana_ni (البته دکمه ی تشکرم زدمااا ;D)

یعنی شما میگی من در Introduction باید ایده ای که غلط هست رو تایید کنم؟ سپس در Body بیا بگم نه اینجوریام که گفتم نیست و 1 مثال نقض بیارم بعدشم conclusion رو همه مخلوطی از حرفای ضد و نقیض اسمبل کنم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanhajavi
    ممنون از جوابت mana_ni (البته دکمه ی تشکرم زدمااا ;D)

یعنی شما میگی من در Introduction باید ایده ای که غلط هست رو تایید کنم؟ سپس در Body بیا بگم نه اینجوریام که گفتم نیست و 1 مثال نقض بیارم بعدشم conclusion رو همه مخلوطی از حرفای ضد و نقیض اسمبل کنم؟؟؟
    شما در مقدمه نظر شخص خودتان را ذكر نمي كنيد بلكه به صورت كاملا كلي بحث مي كنيد و نظر خودتان را چه موافق چه مخالف در قسمت نتيجه گيري به فرم..... I can Draw this conclusion that
    بيان مي كنيد.به مثال زير توجه كنيد
    some people blv that if women have an outdoor job, cohesion in their family will be ruined. do u agree or disagree?
    introduction:
    it is a general belief that working women have a better knowledge of the world ,....however, there is a controversy as to whether occupational integration is indeed positive or will damage their relationship. there exists some for and against ideas in this respect
    Body 1:
    در بادي اول شما به طور كلي درباره نظر گروه مخالف كار كردن زنان صحبت ميكنيد. به اين صورت كه "گروهي اعتقاد دارند كه......."
    Body 2:
    در بادي دوم شما به طور كلي درباره نظر گروه موافق كار كردن زنان صحبت ميكنيد به اين صورت كه"عده ديگري نيز اعتقاد دارند كه...."
    conclusion:
    در conclusion است كه شما اجازه داريد ازادانه نظر شخصي خودتان را بيان كنيد به اين صورت كه با توجه به مطالب ذكر شده نظر شخصي من اين است كه...."
    يادتان باشد قبل از آغاز نوشتن هر نوع انشايي اول حسابي Brain storming كنيد و حداقل 2 دليل براي عنوان كردن در پاراگراف مروط به گروه موافق نظر نويسنده و 2 دليل براي عنوان كردن در پاراگراف مربوط به گروه مخالف اماده داشته باشيد.
    اميدوارم توضيحات كافي بوده باشد.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

Junior Member honestbud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor: azad un, civil. ms:hydraulic

من فلش کارتشو گرفتم، CD نداشت؛ شما که کتابشو گرفتی باید بگم که اون CD واسه اینه که مثلا تو حال نداری به فونتیک کلمه یه نگاه بندازی و یا اینکه شک داری در مورد تلفظ یه کلمه، رجوع می کنی به CD مشکلت حل میشه؛ گمونم یکی از بچه ها میگفت هر 2 تلفظ امریکن - بریتیش رو میگه؛ شما فایلهای صوتی همین کتاب رو انتقال بده به ipod یا هر چی که داری گوش بده!
    منم فلش کارتشو گرفتم.سی دی نداشت.در ضمن با با کمک دیکشنری نارسیس میخونم.معنی و تلفظش بریتیشش رو از روی اون و فلش کارت با همدیگه کار میکنم.راستی آیلتس بریتیشه دیگه؟اشتباه که نمیکنم؟
    قرار نیست که لغتی رو حفظ کنی؛ پس من اون همه توضیح برای آمادگی واسه امتحان برای شما گفتم [size=10pt][size=10pt][size=10pt]= [/size][/size][/size]قصه ی حسن کرد شبستری؟؟؟؟ یا شنگول و منگول :-\ :-\ :-\
    شما میبایستی هر لغت 504 + مترادفش + هر لغتی که از روی در و دیوار خوندی باید در مکالمه هایی که قبلا بهتون توضیح داده بودم استفاده کنید!!!

فقط کتاب 504 فقط و فقط بدرد یادگیری لغات میخوره؛

حفظ نکن لطفا!!! چون دردی و دوا نمیکنه؛ یه چند بار کلمه رو تو مکالمه استفاده کنی؛ خودش تشریف میبره به حافظه ی بلند مدت.
    ممنون از راهنمایت.آخه من هنوز مکالمه رو شروع نکردم.کمی ترس دارم.میخوام کمی دایره لغاتم بزرگتر بشه بعد برم سراغه مکالمه.میدونم خیلی جالب نیست کارم ول خوب دیگه :P
    در ضمن میدونم که نباید حفظ کنم، منم نگفتم حفظ کردن.گفتم یاد گرفتن.منظور من همون روزهای اول و بدون استفاده از کلمات در جای دیگه بود.
    Every success has been a dream at the beginning

منم فلش کارتشو گرفتم.سی دی نداشت.در ضمن با با کمک دیکشنری نارسیس میخونم.معنی و تلفظش بریتیشش رو از روی اون و فلش کارت با همدیگه کار میکنم.راستی آیلتس بریتیشه دیگه؟اشتباه که نمیکنم؟
    بریتیشه!

آخه من هنوز مکالمه رو شروع نکردم.کمی ترس دارم.میخوام کمی دایره لغاتم بزرگتر بشه بعد برم سراغه مکالمه.میدونم خیلی جالب نیست کارم ول خوب دیگه :P
    جسارتا اشکال کار همین جاست!!! نمی دونم دایره لغتت چقدره ولی کسی که دانشگاه رفته که در حد I'm a window ;D که نیست که!!! تا موقعی به خودتون با هر چی که بلدین + لغاتی که دارین یاد میگیرین یه Self-Confidence اضافه نکنی، تا شب امتحان همین آشو همین کاسه ست!!!
    [size=10pt][size=10pt]در ضمن شما یه پارتنر خیلی خوب دارین !!! (مادرگرامی) [/size][/size]
    پست های قبلی منو که زیاد و طولانی برای شما و بقیه دوستان نوشتم رو یه نگاه بندازید!

ApplyAbroad Veteran

با درود فراوان...

من یه بار امتحان آیلتس دادم...شدم 5.5 (R6.5 / W6 /L5 / S5 )
    تو تعیین سطحم هم نمره ام حول و حوش 3.5 و 4 شد...
    زیاد براش نخوندم،دانشجوی ترم آخر کارشناسی ام...از اواخر اردیبهشت شروع کردم...امتحان 20 تیر داشتم...هفته ای خیلی زیاد بگم 6 ساعت...البته های هفته های آخرش به 10-12ساعت میرسید...مخصوصا برای ردینگ خیلی وقت گذاشتم...البته بیشتر هم لذت می بردم...
    25 جلسه کلاس خصوصی رفتم...بیشتر بهم رو ردینگ و رایتینگ کمک کرد...
    صحبت کردن رو چون آدم خجالتیم و بعدشم هم تو امتحان هم خیلی حول شدم تازه داشتم گرم میشدم خانمه گفت بفرمایید!ضعف دارم...در واقع موضوع سر امتحان راحت بود و یه جورایی به دلم افتاده بود که اون موضوع میاد و من گفتم ولی قسمت اول رو خیلی کوتاه کوتاه و بد جواب دادم >
    گوش کردن رو هم مثه صحبت کردن کم کار کرده بودم ولی خوب یه کمم مشکل کم شنوایی دارم...موضوع رو می فهمم و دو حرف اولشو می فهمم ولی خوب اشتباه یه چیز دیگه می فهمم...
    کتاب های کمبریج رو 4،5 و 6 رو زدم...کتاب آناهید رمضانی رو دارم و به قسمت اولش نگاه کردم...کپی های ایراوانی رو هم دارم و اونا رو هم نگاه کردم و کار زیاد نکردم...چند قسمت از 187 موضوع رایتیگ کتاب آماده سازی برای رایتینگ تافل رو کار کردم...کتابای آیلتس پرکتیس تست - پلاس2 رو هم کار کردم...بیشتر قسمت ردینگ...

میخاستم برای آبان یا اوایل آذر ماه امتحان بدم و برای پاییز 2010 اقدام کنم...
    این دفعه میخام نمره ی 7 بیارم...یعنی به نظرتون میشه؟اونا از کسایی که بار دوم میان امتحان میدن سخت تر نمی گیرن؟

به نظرتون من چی کار کنم تو این مدت؟یعنی میشه گفت تقریبا سه ماه...چون امتحانات ما هم افتاده شهریور ماه...

با سپاس

سلام دوستان . می خواستم ببینم آیا یک منبع اصلی وجود داره که refrence اصلی باشه و همه از اون شروع کنند یا هر کسی سلبقه ای عمل میکنه . من الان میخوام واسه IELTS شروع کنم و زبانم در حد متوسط به بالاست ولی تا حالا واسه IELTS نخونده بودم . خوشحال میشم اگه کمکم کنید و بگید از کجا و چه کتابی شروع کنم.
    یک کتابم خود سایت IELTS معرفی کرده به نام The IELTS Official Practice Materials 2007 که قیمتش 25000 تومان هست . آیا اطلاعی در مورد این کتاب دارید و واسه شروع این کتاب خوبه ؟
    در ضمن ممنون میشم توضیح بدین این کتابای کمبریج پشت سر همن یا هر کدوم واسه یه موضوع و موازی هم ؟
    ممنون از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط seidhasani
    سلام دوستان . می خواستم ببینم آیا یک منبع اصلی وجود داره که refrence اصلی باشه و همه از اون شروع کنند یا هر کسی سلبقه ای عمل میکنه . من الان میخوام واسه IELTS شروع کنم و زبانم در حد متوسط به بالاست ولی تا حالا واسه IELTS نخونده بودم . خوشحال میشم اگه کمکم کنید و بگید از کجا و چه کتابی شروع کنم.
    یک کتابم خود سایت IELTS معرفی کرده به نام The IELTS Official Practice Materials 2007 که قیمتش 25000 تومان هست . آیا اطلاعی در مورد این کتاب دارید و واسه شروع این کتاب خوبه ؟
    در ضمن ممنون میشم توضیح بدین این کتابای کمبریج پشت سر همن یا هر کدوم واسه یه موضوع و موازی هم ؟
    ممنون از لطفتون
    سلام.
    اصلی ترین منبع آزمون IELTS کناب Insight into IELTS هستش و بعد از اون هم مجموعه شش جلدی کمبریج.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Junior Member

با سلام.
    دوستان لطفا راهنمایی کنن که برای لیستنینگ آیلتس چه منبع یا منابعی رو از همه بهتر می دونن و پیشنهاد می کنن؟
    با تشکر از همه از جمله مدیران سایت
    کمکم کن، کمکم کن نذار اینجا بمونم تا بپوسم...

ApplyAbroad Veteran

quote author=soilman link=topic=1557.msg159480#msg159480 date=1249021459]
    با درود فراوان...

من یه بار امتحان آیلتس دادم...شدم 5.5 (R6.5 / W6 /L5 / S5 )
    تو تعیین سطحم هم نمره ام حول و حوش 3.5 و 4 شد...
    زیاد براش نخوندم،دانشجوی ترم آخر کارشناسی ام...از اواخر اردیبهشت شروع کردم...امتحان 20 تیر داشتم...هفته ای خیلی زیاد بگم 6 ساعت...البته های هفته های آخرش به 10-12ساعت میرسید...مخصوصا برای ردینگ خیلی وقت گذاشتم...البته بیشتر هم لذت می بردم...
    25 جلسه کلاس خصوصی رفتم...بیشتر بهم رو ردینگ و رایتینگ کمک کرد...
    صحبت کردن رو چون آدم خجالتیم و بعدشم هم تو امتحان هم خیلی حول شدم تازه داشتم گرم میشدم خانمه گفت بفرمایید!ضعف دارم...در واقع موضوع سر امتحان راحت بود و یه جورایی به دلم افتاده بود که اون موضوع میاد و من گفتم ولی قسمت اول رو خیلی کوتاه کوتاه و بد جواب دادم >
    گوش کردن رو هم مثه صحبت کردن کم کار کرده بودم ولی خوب یه کمم مشکل کم شنوایی دارم...موضوع رو می فهمم و دو حرف اولشو می فهمم ولی خوب اشتباه یه چیز دیگه می فهمم...
    کتاب های کمبریج رو 4،5 و 6 رو زدم...کتاب آناهید رمضانی رو دارم و به قسمت اولش نگاه کردم...کپی های ایراوانی رو هم دارم و اونا رو هم نگاه کردم و کار زیاد نکردم...چند قسمت از 187 موضوع رایتیگ کتاب آماده سازی برای رایتینگ تافل رو کار کردم...کتابای آیلتس پرکتیس تست - پلاس2 رو هم کار کردم...بیشتر قسمت ردینگ...

میخاستم برای آبان یا اوایل آذر ماه امتحان بدم و برای پاییز 2010 اقدام کنم...
    این دفعه میخام نمره ی 7 بیارم...یعنی به نظرتون میشه؟اونا از کسایی که بار دوم میان امتحان میدن سخت تر نمی گیرن؟

به نظرتون من چی کار کنم تو این مدت؟یعنی میشه گفت تقریبا سه ماه...چون امتحانات ما هم افتاده شهریور ماه...

با سپاس

[/quote]

کسی از دوستان نظری نداره؟من از امروز شروع کردم به زدن تست های کتاب تست بیلدر2!امتحان هم احتمالا اگه چیزی نشه 12آذر...
    ممنون میشم اگه نظری دارید همیاری و هم فکری کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)