صفحه 2 از 353 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط pooh
    سلام. یک سئوال!
    من تازه توی IELTS راه افتادم (کلاسpre2 رو تمام کردم) و قصد دارم برای تیر امتحان بدم.(آخه به ثبت نام این دفعه نرسیدم)
    می خواستم بپرسم برای تمرین کردن باید از آسون به سخت کتابها رو بخونم یا برعکس یا قاطی پاتی؟!
    هم Cambridge ها هم Barrown's هم ّFocus on .. و ...
    مطالب بچه ها رو خوندم اما روزی 1 Cambridge و کارای دیگه برای من که دارم رو پایان نامه ارشد،2 مقاله و مانند این کار می کنم یکم سنگینه!
    کسی می تونه راهنمایی کنه که چه جوری وقت بسیار محدودم رو مدیریت کنم؟
    البته در ضمن انجام کارهام
    http://www.bbc.co.uk/radio/aod/mainf...dio4/scrumdown
    رو گوش می دم.
    ممنون.
    عزيز جون در زمينه مديريت وقتت فقط خودت ميتوني به خودت كمك كني ولي به نظر من اگر خيلي عجله نداري امتحان IELTS رو بزار براي بعد از پايان نامه
    موفق باشي
    تلاش، قهرمان سازه

Member

پیش فرض لطفا راهنمايي كنيد: آمادگي براي شركت در امتحان IELTS در كمتر از 2 ماه

خوشبختانه دوستان لطف كردند و منابع خيلي زيادي رو واسه امتحان IELTS اينجا گذاشتند كه واقعا جاي تشكر داره. من ميخوام تا 2 ماه ديگه امتحان General بدم اما وقت كافي ندارم كه تمام اين منابع رو مطالعه كنم. چون قبلا فقط TOEFL iBT دادم و اطلاعاتم در مورد IELTS واقعا كمه ميخواستم از دوستاني كه تجربه دارند بپرسم كدوم يك از منابع رو به عنوان reference اصلي پيشنهاد ميكنند كه توو اين زمان كم بتونه بيشترين بازدهي رو داشته باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمايي كنيد: آمادگي براي شركت در امتحان IELTS در كمتر از 2 ماه

سلام
    من هنوز امتحان ندادم که بگم صاحب نظرم اما بهتره توی این وقت(که خیلی هم کم نیست چون شما TOEFL iBT هم دادین)، کتاب های cambridge رو بزنین توی زمان خودش و حتماً کتاب insight into IELTS رو هم کار کنید.
    همان طور که می دونید برای زبان باید بیشتر تمرین بکنین!
    من آکادمیک می خوام بدم و دقیقاً نمی دونم که منابع کدومشون به درد General می خوره ولی اگر وقت کردید همه رو بخونید.
    موفق باشید.
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمايي كنيد: آمادگي براي شركت در امتحان IELTS در كمتر از 2 ماه

سلام
    من برای اکادمیک امتحان دادم وبرای ما writing خیلی مهم بود.برای generalروی reading and listenningخیلی کار کنید و پیشنهاد میکنم حتما حتما cambridge یک تا پنج رو کار کنید و دقیقا با همان زمان های که باید به هر بخش اختصاص بدید.اگر فرصت داشتید یه نگاهی به کتابIelts test builder(Sam MacCarter بندازید.تنها چیزی که مهمه اینه که بتونید سر جلسه زمان رو خوب مدیریت کنید و در بخشREADINGدقیقا از همون تکنیک ها استفاده کنید و تمام PASSAGEها رو از اول تا اخر مو به مو نخونید.
    موفق باشید

اول از همه بگم که این چیزایی که مینوسیم رو تعریف کردن از خودم حساب نکنید.
    دوم اینکه اگه برای مهاجرت اقدام میکنی تا جایی که من میدونم استرالیا امتحان اکادمیک رو هم به جای جنرال قبول میکنه.
    من بهار سال 86 تو british council امتحان اکادمیک دادم که نمره ام شد 8. اون موقع همه میگفتن وزارت علوم خیلی راحت تره و هر کی امتحانش british council باشه بیچاره میشه. من بهت میگم مهم نیست کجا امتحان میدی و چقدر زبانت خوبه. امتحات ielts بیشتر از اینکه به دانش زبانت مربوط باشه به اعتماد به نفس و تمرکز و هوشت ربط داره. نمره های من اینا بودن : R:9 L:8.5 W:7 S:7 پس دقیقا چیزایی رو که میگم انجام بده.
    شما اگه کتاب barron's, Insight, focus و high impact رو همشون رو بخونی فقط یه مطلب رو چهار بار تکرار کردی. اینا فقط تو رو با امتحان آشنا میکنن. پی اصلا وقتت رو واسه اینا نذار و فقط یکیشون رو بخون. فرقی هم نمیکنه کدوم رو میخونی. فقط فکر کنم focus قسمت answer key نداره.
    بعد از اینکه فهمیدی امتحان چی هست و چه جوری سوال میاد، همونطوری که دوستمون اشاره کرده تمام 5 جلد امتحانات cambridge رو میگیری و تستها رو میزنی.
    3 کتاب اول که کیفیت listening شون بعضا افتضاحه ممکنه تو رو مایوس کنه. مهم نیست 4 و 5 خیلی امیدوارت میکنه. تو 3 کتاب اول شما هر قسمت رو listening, reading... رو جداگانه ولی در زمان خودش بزن. ولی 4 و 5 رو حتما مثل امتحان واقعی بزن. یعنی تمام قسمتهای یک امتحان رو پشت سر هم و با رعایت سقف زمانی بزن.
    دو تا نکته یادت باشه:
    توی listening حتما اول هر قسمت سوالها رو نگاه کن تا کاملا بفهمی که به چی باید گوش کنی. بعدا وقت داری جواب سوالهاتو مرور کنی.
    توی reading سوالهای به ترتیب متن هستن. ولی نه کل سوالهای. مثلا اگه 3 دسته سوال 5 تایی واسه متن شماره 1 هست، جواب سوال 4 حتما بعد از 3 هست ولی جواب سوال 11 ممکنه قبل از 6 و بعد از 1 باشه. پس حتما همه سوالها رو اول بخون و زیر لغاط کلیدی خط بکش.
    من 1 ماه و نیم خوندم و هیچ کلاسی هم نرفتم. اگه تست بزنی خودت فن جواب دادن رو یاد میگیری.
    موفق باشی. ;D
    HONESTY<br />is the best policy

The UK government spends a large amount of money a year supporting museums and galleries, it also subsidies the visual and performing arts. In my idea these subsidies should be decreased and less money should be spent for these kinds of interests.

The reason is that there are enormous difficulties which Britons are faced with everyday, for instance, consider tenants who wish to have a small house on their own, so allocating a big proportion of the country's budget to these fancy entertainments is not fair, while some people are facing various problems in preparing their basic life requirements, such as, food, accommodation, job, etc.

On the other hand, for sure people in every society need various kinds of entertainments, hobbies, etc, to refresh themselves both spiritually and physically after all exhaustive daily work. Otherwise, they may become depressed and as a consequence, psychological sicknesses may start to spread all over the country. The remaining question is what should the government do?
    I think that, governors should consider different factors, such as, unemployment rates, poverty incidence, etc, and then decide on managing the budget to cover all these areas in the best possible way.
    .

خواهش میکنم
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Banned

از همتون و مخصوصاً باز کننده تاپيک عذر ميخوام چون سؤالم خيلی ربط نداره به مال شما اما اگه دوستان بتونن به من هم کمک کنن خیلی ممنون ميشم
    من دايره لغت خوبی دارم ولی مشکلی که هم برای مکالمه وwriting دارم اينه که چون من زبان رو اصولی نخوندم مشکل زمان دارم يعنی بجز زمانهای ساده بقيه رو استفاده نميکنم ielts 6 گرفتم البته با 1000 ترفند که مطمئن هستم اگه بتونم درست زمان ها رو درک کنم نمره خيلی بهتری ميگيرم من حس ميکنم به يک جزوه احتياج دارم که زمانها رو علاوه بر انگليسی به فارسی هم توضيح داده باشه تا برام ملموستر بشه رفتم کتاب فروشی گفتن همچين چيزی نيست.ميشه من رو راهنمايی کنيد؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan
    از همتون و مخصوصاً باز کننده تاپيک عذر ميخوام چون سؤالم خيلی ربط نداره به مال شما اما اگه دوستان بتونن به من هم کمک کنن خیلی ممنون ميشم
    من دايره لغت خوبی دارم ولی مشکلی که هم برای مکالمه وwriting دارم اينه که چون من زبان رو اصولی نخوندم مشکل زمان دارم يعنی بجز زمانهای ساده بقيه رو استفاده نميکنم ielts 6 گرفتم البته با 1000 ترفند که مطمئن هستم اگه بتونم درست زمان ها رو درک کنم نمره خيلی بهتری ميگيرم من حس ميکنم به يک جزوه احتياج دارم که زمانها رو علاوه بر انگليسی به فارسی هم توضيح داده باشه تا برام ملموستر بشه رفتم کتاب فروشی گفتن همچين چيزی نيست.ميشه من رو راهنمايی کنيد؟ممنون
    اگر به گرامر دو زبانه فارسی انگلیسی نیاز دارین من عسگری رو پیشنهاد می کنم البته اگه هنوز تو بازار باشه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    اگر به گرامر دو زبانه فارسی انگلیسی نیاز دارین من عسگری رو پیشنهاد می کنم البته اگه هنوز تو بازار باشه

مرسی ميشه از شمايل کتاب بگين؟چه شکليه و دقيقاً اسم کتاب چيه؟مرسی
    اگه بقيه دوستان هم کتابی ميدونن خوشحال ميشم که بهم بگن مرسی

مرسی ميشه از شمايل کتاب بگين؟چه شکليه و دقيقاً اسم کتاب چيه؟مرسی
    اگه بقيه دوستان هم کتابی ميدونن خوشحال ميشم که بهم بگن مرسی
    من چاپ قدیمش را داشتم با جلد مشکی. نوشته آقای عسگری

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)