صفحه 211 از 353 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221261311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy in national univercity

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar8564 نمایش پست ها
    سلام
    4 سال یه عمره!!!! شما کلا اگه 0 باشی و شروع کنی به کلاس رفتن مداوم 1.5 سال بعد سطحت ادونس میشه! برای امتحانم کلا 1 ماه تکنیک یاد میگیری + تست میزنی

موفق باشید
    ولی من درسم خیلی سخته وقت کلاس رفتن ندارم این روشی که گفتم بده واسه شروع؟

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط roya73 نمایش پست ها
    ولی من درسم خیلی سخته وقت کلاس رفتن ندارم این روشی که گفتم بده واسه شروع؟
    یه چیزی که حتما میدونید اینه که زبان فراره! کتاب 504 خیلی کتاب پایه ای و مهمی نیست!! به نظرم برای self study منظم در روز از الان 2-3 ساعتی را به زبان به شرح زیر(به نظر من) بخونید:

1- کتابای word skills آکسفوررا بگیرید اول زرد و بعدش نارنجی و در آخر قرمز. حسابی کار کنید روش مثلا کلمات رو تو دیکشنری advance مثل cambridge یا oxford چک کنید . سینونیم هاش و کالو کیشن های مناسبشون را در بیارید.
    2- در روز حداقل 15 -30 دقیقه پاد کست گوش بدید یا ویدیو های TED را نگاه کنید سعی کنید بفهمید صحبت هاشون رو (اوایل از pod cast‌شروع کنید level های پایین بعد برید سراغ TED)
    3- زیاد مجله بخونید ومتن انگلیسی دایره لغاتتون را ببرید بالا

موفق باشید
    ویرایش توسط sahar8564 : August 9th, 2014 در ساعت 05:32 PM
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy in national univercity

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar8564 نمایش پست ها
    یه چیزی که حتما میدونید اینه که زبان فراره! کتاب 504 خیلی کتاب پایه ای و مهمی نیست!! به نظرم برای self study منظم در روز از الان 2-3 ساعتی را به زبان به شرح زیر(به نظر من) بخونید:

1- کتابای word skills آکسفوررا بگیرید اول زرد و بعدش نارنجی و در آخر قرمز. حسابی کار کنید روش مثلا کلمات رو تو دیکشنری advance مثل cambridge یا oxford چک کنید . سینونیم هاش و کالو کیشن های مناسبشون را در بیارید.
    2- در روز حداقل 15 -30 دقیقه پاد کست گوش بدید یا ویدیو های TED را نگاه کنید سعی کنید بفهمید صحبت هاشون رو (اوایل از pod cast‌شروع کنید level های پایین بعد برید سراغ TED)
    3- زیاد مجله بخونید ومتن انگلیسی دایره لغاتتون را ببرید بالا

موفق باشید
    مرسی از کمکت سحرجون فقط من این ویديو که گفتی رو از کجا گیر بیارم؟

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط roya73 نمایش پست ها
    مرسی از کمکت سحرجون فقط من این ویديو که گفتی رو از کجا گیر بیارم؟
    سلام

خواهش می کنم. از سایت http://www.ted.com بگیرید.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member ergerg آواتار ها

سلام بچه ها بهم نخندید اما تصمیم فوق جدی گرفتم نمره 8 به بالا بگیرم کار که نشد نداره فقط کافیه با یه برنامه درست شروع کنم عین 212 صفحه رو خوندم منابع رو تمامو کمال یا خریدم یا دانلود کردم (لیستشو اگر بگید واستون میزارم)کلاس هم آفرینش ثبت نام کردم ازFundumental هم شروع می کنم اما واسم ی سری سوال پیش اومده لطفا دست ب دست هم بدید ایشالا بتونم از پسش بربیام سوال نخست: کسی هست تو ایران تونسته باشه باشه 8 به بالا بگیره(هرکی من دیدم خارج از کشور تونسته موفقتر عمل کنه نظر شما چیه؟) سوال دوم: با چه برنامه ای جلو برم سوال سوم: چقد وقت بزارم(زبانم خوبه در حد 6 تا 6.5 آکادمیک هستم) سوال چهارم: بنظرتون آزمون شبیه سازی شرکت کنم یا خیر؟ سوال پنجم: بنظرتون الان شروع کنم به امتحان اسفند با سطح آمادگی کامل میرسم؟ سوال ششم: استاد خصوصی واجبه مسلمه یا با Self Study میشه جمع و جورش کرد؟ سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط ergerg نمایش پست ها
    سلام بچه ها بهم نخندید اما تصمیم فوق جدی گرفتم نمره 8 به بالا بگیرم کار که نشد نداره فقط کافیه با یه برنامه درست شروع کنم عین 212 صفحه رو خوندم منابع رو تمامو کمال یا خریدم یا دانلود کردم (لیستشو اگر بگید واستون میزارم)کلاس هم آفرینش ثبت نام کردم ازFundumental هم شروع می کنم اما واسم ی سری سوال پیش اومده لطفا دست ب دست هم بدید ایشالا بتونم از پسش بربیام سوال نخست: کسی هست تو ایران تونسته باشه باشه 8 به بالا بگیره(هرکی من دیدم خارج از کشور تونسته موفقتر عمل کنه نظر شما چیه؟) سوال دوم: با چه برنامه ای جلو برم سوال سوم: چقد وقت بزارم(زبانم خوبه در حد 6 تا 6.5 آکادمیک هستم) سوال چهارم: بنظرتون آزمون شبیه سازی شرکت کنم یا خیر؟ سوال پنجم: بنظرتون الان شروع کنم به امتحان اسفند با سطح آمادگی کامل میرسم؟ سوال ششم: استاد خصوصی واجبه مسلمه یا با Self Study میشه جمع و جورش کرد؟ سپاس
    باور اولین گام هست که شما برداشتی، برای من افزایش 0.5 نمره اورآل از 6 به 6.5 با ماهی حدود 50 ساعت سلف استادی طی حدود 8 ماه ممکن شد به نظرم برای 6.5 تا 7 زمان بیشتری نیاز هست و تا 8 که برای من شاید بیش از 3 سال با این روال، به نظر من اگر بتونی حتی تمام روز رو هم وقت بزاری کم هست، آزمون شبیه سازی برای آشنایی با شرایط خیلی خوب هست ولی برای 8 احتمال زیاد شما باید چندین بار امتحان بدی پس شاید نیازی به شبیه سازی نداشته باشی.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام
    خنده نداره هدف داشتن!
    فقط جواب سوال اخر را بدم جون بقیه سوالات را توی پست های من میتونین بخونین... و تکرار مکررات هست...
    سلف استادی برای نمره 8 نشدنی هست عزیزم... کلاس برو حتما... پولداری خصوصی.. نداری عمومی...
    8 ایلتس برای کجا میخوای؟ میخوای با نیتیو اشتباه بگیرنت؟
    7 به بالا دیگه باید زبانت هیچ غلطی نداشته باشه و دایره لغت شما در حد استاد دانشکاه باشه.... اگر دنبال بورسی روی 6.5 برنامه ریزی کن... و بیشتر مقاله بده جای نمره زبان بالا چون این نمره دیگه بر میگرده به بیس زبان شما و باید سالها درگیر باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سلام
    خنده نداره هدف داشتن!
    فقط جواب سوال اخر را بدم جون بقیه سوالات را توی پست های من میتونین بخونین... و تکرار مکررات هست...
    سلف استادی برای نمره 8 نشدنی هست عزیزم... کلاس برو حتما... پولداری خصوصی.. نداری عمومی...
    8 ایلتس برای کجا میخوای؟ میخوای با نیتیو اشتباه بگیرنت؟
    7 به بالا دیگه باید زبانت هیچ غلطی نداشته باشه و دایره لغت شما در حد استاد دانشکاه باشه.... اگر دنبال بورسی روی 6.5 برنامه ریزی کن... و بیشتر مقاله بده جای نمره زبان بالا چون این نمره دیگه بر میگرده به بیس زبان شما و باید سالها درگیر باشی
    ضمن احترام به نظر شما، دوست عزیز به نظر من از 7 به بالا یا حتی شاید از 6.5 به بالا دیگه استاد نمی تونه کمکی بکنه و حداکثر شاید توی اسپیکینگ به عنوان یک پارتنر.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanekhali نمایش پست ها
    سلام

نیاز به راهنمایی دارم شدید

می خوام برای دکتری کانادا اقدام کنم نیاز به ielts حداقل 6.5 دارم

الانم به جز ترجمه کردن مقاله در همه مهارتها زیر متوسطم(mche 50دارم)

اونقدر اینجا منبع معرفی شده که ادم مخش سوت میکشه!

میخوام سال دیگه امتحان بدم

روزی 4الی 6 ساعت هم میتونم بخونم

یه نفر بزرگواری کنه بگه چه منابعی و به چه ترتیبی باید بخونم

listening: tactic رو کامل خوندم
    یه دور هم سری preintermediate colins رو خوندم هر 4 تا مهارت رو

در writing هم به شدت میلنگم و بعد از نوشتن 5 خط به تکرار می افتم
    خلاصه هنری جز ترجمه کردن در سطح مقاله ندارم و کلمات رو انگلیسی به فارسی تسلط خوبی دارم !!!!

خواهشا یه نفر بزرگواری کنه با شرایط من بهترین منابع رو برای هر مهارت و به ترتیب بگه

خیلی ممنون

دوست عزیز خوش به حالت اول که اینهمه وقت داری یک سال وقت خیلی زیادیه-
    من پیشنهاد میکنم حتما یه کلاس بری چون واست یه جمع بندی میشه و خیلی کمکت میکنه
    منابع هم تا دلت بخواد هست من استادم این هارو میگفت که خیلیم کارش درست بود:
    Ready for IELTS
    Vocabulary for IELTS
    Achieve IELTS
    504
    Essential Words
    به جز اینا خیلی چیزای دیگه هم هست - که من دیگه نخوندم و با جزوه استادم جلو رفتم - بازم میگم حتما حتما یه کلاس برو که نظم بگیره افکار و داشته های زبانیت - پیشنهادمم آریان پوره - حتی اینو جلوتر از آفرینش پیشنهاد میکنم!!! بازم نظر خودت موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان
    متاسفانه من امروز نتیجه آزمون 2 آگوستم رو گرفتم و شک شدم
    S:5 , W:5.5, R:6 و L:5.5
    اسپیکینگ رو که بگذریم (چون من دو سال پیش که تا الان انگلیسی صحبت نکرده بودم و با 2 جلسه خصوصی 6 گرفتم به نظر 5 بسیار عجیبه!) میشه برای تقویت رایتینگ و لیسنینگ تو 1 ماه و نیم بهم کمک کنید؟ من باید جداقل هر مهارت رو 6 و اورآل 6.5 بیارم. واقعا ناراحت و ناامیدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)